Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Poznaj rodzinę interaktywnych króliczków Alilo! Stworzone po to, aby wspierać rozwój Twojego maluszka na każdym etapie jego życia. Króliczki bawią, uczą, opowiadają bajki i ułatwiają zasypianie po dniu pełnym wrażeń. 

Dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi mp3, króliczki mogą śpiewać, opowiadać miłe historie oraz uspokoić maluszka głosem rodzica! Króliczek może też świecić jak lampka nocna – jego światełko jest łagodne i przyjemne dla oczu. Pojemny brzuszek pozwala na wgrywanie plików, a bateria starcza nawet na 5 godzin! Materiał, z którego są zbudowane jest trwały i posłuży Wam całkiem długo, zapewniając wiele godzin radości. Wysokiej jakości głośniczek natomiast sprawia, że dźwięk jest idealnie czysty. 

Króliczek Alilo to wspaniały towarzysz codziennych harców, stworzony, aby bawić i pocieszać, odganiać dziecięce smuteczki i utulić do snu. Nawet najbardziej wymagający i ruchliwy maluch znajdzie w nim prawdziwego przyjaciela. Niestraszne mu długie godziny przytulania, głaskania, tarmoszenia za uszka, a nawet podgryzania! A wszystko dzięki temu, że wykonany jest z super odpornego tworzywa ABS, trwalszego niż plastik. 

Największą ciekawość wzbudzają oczywiście jego uszka. Świecą na przemian 7 różnymi kolorami, są mięciutkie i giętkie, z materiału bezpiecznego dla niemowląt, co oznacza, że można je bez obaw wkładać do buzi. Króliczki są wyjątkowo urocze i występują w wielu odcieniach, zarówno wyrazistych jak i pastelowych, Ich słodki wygląd sprawi, że skradną serce niejednego malucha! W domu, w przedszkolu, w szkole – króliczek Alilo będzie wspaniałym towarzyszem zabaw w każdej sytuacji. Dodatkowo jest bardzo prosty w obsłudze, a zaokrąglone kształty dają pewność, że będzie odpowiedni nawet dla najmłodszych dzieci.

Nie czekajcie więc tylko już dziś wyruszcie na spotkanie z króliczkiem Alilo!