Czego szukasz?

BathBlocks

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Bathblocks to marka stworzona przez korporację Just Think Toys, która jest producentem kreatywnych zabawek dla dzieci. Powstała w 2000 roku w Waszyngtonie i od tamtej pory oczarowuje rynek znakomitymi produktami.
Bathblocks przenosi zabawę klasycznymi klockami na zupełnie inny poziom! To fantastyczna zabawa w nowym środowisku, pełnym orzeźwiającej wody. Wanna i basen to idealne miejsce do pluskania, robienia fal, wodospadów, kulodromów i mnóstwa unoszących się na wodzie konstrukcji! Bo najprostsze zabawki są często najbardziej kreatywne – dają nieskończone możliwości, zachęcają do myślenia, odkrywania i znakomicie rozwijają wyobraźnię. A mokra faktura wody tworzy wspaniałe warunki do zabawy klockami. Jej lepkość i to, w jaki sposób płynie, zamienia klasyczną zabawę w czas pełen wodnego szaleństwa. Dzięki niej klocki idealnie się ze sobą łączą, można je także przykleić do glazury w łazience, świetnie łączą się z każdą płaską powierzchnią.
Piankowa podstawa unosi się na powierzchni wody, dzięki czemu żadne fale nie zagrożą waszym budowlom. Dodatkowo są kompatybilne z klockami innych popularnych marek, więc można tworzyć całe miasta, a nawet inne światy! Bathblocks inspiruje dzieci do podążania własną ścieżką i rozwijania umiejętności STEM (Nauka, Technologia, Inżynieria, Matematyka). Jeśli dziecko oswaja się z nimi od najmłodszych lat, to łatwiej jest mu później zrozumieć powiązania między tymi dziedzinami.
Z Bathblocks unikniesz pleśni i grzybów, gdyż wykonane są z materiału odpornego na wszelkie szkodliwe mikroorganizmy, a dziecinnie prosty sposób czyszczenia zablokuje im drzwi do bezpiecznego świata Twojego dziecka.
Więc, jeśli Twoje dziecko kocha wodę i kąpielowe szaleństwa, podaruj mu odrobinę kreatywności z klockami Bathblocks! Dobra zabawa jest na wyciągnięcie ręki!

Zabawki testowane na dzieciach

Wszystkie zabawki, które znajdziecie w naszym sklepie dobieramy z najwyższą starannością i osobiście testujemy.

Prezent idealny

Nie masz pomysłu na prezent? Napisz lub zadzwoń do nas, a wybierzemy idealny, spełniający największe marzenie Twojego dziecka.

Zawsze blisko Twojego domu!

Skorzystaj z ponad 4000 punktów odbioru, a paczka z zamówieniem będzie czekała na Ciebie kilka kroków od Twojego domu.

Bezpieczeństwo to podstawa!

Płacąc w naszym sklepie możesz czuć się bezpiecznie. Korzystamy z najlepszych rozwiązań płatności internetowych.

Informacje
Znajdziesz u nas

... i wiele innych!.

Akceptowane płatności
payment-methods