Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Historia marki rozpoczyna się w Kanadzie, kiedy to rodzice trojga dzieci postanawiają zawojować rynek produktów da najmłodszych. Uznają bowiem, że zdecydowanie brakuje na nim przedmiotów codziennego użytku, które byłyby jednocześnie komfortowe dla rodziców i bezpieczne dla ich dzieci. A że mają genialne pomysły, marka Bbluv szybko zdobywa popularność i zaczyna być ceniona w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych.

Nie jest tajemnicą, że wychowywanie dzieci to ciężka i odpowiedzialna praca. Jednakże  jest to także radość i ogromna satysfakcja. Wiadomo nie od dziś, że najważniejsze jest bezpieczeństwo naszych pociech i marka Bbluv zdaje się być idealnym rozwiązaniem. Jej produkty są zarówno bezpieczne, jak i funkcjonalne i nowoczesne. Daszek do kąpieli zapewni dziecku komfort, a rodzicowi spokój ducha. Bo gdy woda nie napływa do oczu, kąpiel staje się prawdziwą przyjemnością! Lampka Bbluv odgoni wszelkie strachy, zagłówek zapewni idealne podparcie główki podczas krótkiej drzemki w aucie, a szczoteczka soniczna zadba o zdrowe ząbki Twojego malucha!

Z bogatej oferty Bbluv każdy rodzic z pewnością wybierze coś dla siebie. Dla maluszków i dla starszaków, dla przedszkolaków i uczniów – marka oferuje pomoc na każdym etapie rozwoju naszej pociechy. Pojemniczki na jedzenie ułatwią każdą podróż, a oczyszczacz powietrza, sprawi, że Twoje dziecko odetchnie krystalicznie czystym powietrzem. Wirusy i bakterie nie będą już tak straszne, a infekcje przestaną spędzać sen z powiek młodym rodzicom. Elektryczny pilniczek sprawi, że obcinanie paznokci nie będzie już bolesnym doświadczeniem, a specjalne buciki do wody ochronią stópki naszego maleństwa podczas harców w morzu.

Aktualnie produkty marki BBluv szturmem zdobywają rynek europejski. Cechuje je wysoka jakość, przyjazne dla środowiska materiały oraz bezpieczeństwo stosowania. Już dziś odkryj z nami magiczny świat Bbluv!