Czego szukasz?

Educa

Wyświetlanie jednego wyniku

Początki Educa Borras sięgają lat osiemdziesiątych XIX wieku. To wtedy powstała wiodąca dziś na rynku marka edukacyjnych gier i puzzli, która z czasem stała się wzorem dla innych producentów zabawek.

Od wyjątkowego pomysłu, poprzez nieszablonowy design, gotowy projekt i w końcu tworzenie genialnego produktu, Educa odbywa niezwykłą podróż. A wszystko po to, żeby mieć pewność, że to, co robi spełnia najbardziej wyśrubowane oczekiwania młodszych klientów. Więc, jeśli jakaś część zostanie zgubiona, możecie liczyć na troskliwą pomoc w tym zakresie. Educa zapewni Wam pełen komfort i dośle brakującą część, żebyście mogli dokończyć Wasze dzieło.

Dewizą marki jest jakość. To słowo klucz, z którym klienci utożsamiają produkty. Prawie wszystkie są wytwarzane w fabryce w Barcelonie i przechodzą bardzo rygorystyczne kontrole bezpieczeństwa. Materiały użyte do produkcji są przyjazne środowisku i mają najwyższą jakość. Twórcy wiedzą, że najlepszym sposobem usatysfakcjonowania klienta, jest ciągły rozwój i nowe pomysły. Zespół Educa pracuje nad tym bez wytchnienia. Dlatego w 2011 roku Educa została uznana za najlepiej znaną markę wśród hiszpańskich rodzin z dziećmi w wieku poniżej 12.roku życia. Badanie zostało przeprowadzone pod czujnym okiem Ministerstwa Przemysłu, Turystyki i Handlu.

Katalog produktów marki oferuje niezliczoną ilość innowacyjnych gier i puzzli. Zestawy Małego Magika zaczarują każdego małego wielbiciela magicznych sztuczek. Teraz pokazy à la Houdini możecie robić we własnym domu! Zaproście znajomych i ułóżcie puzzle z bohaterami z bajek Disneya albo z dinozaurami. Zbudujcie szkielet człowieka albo kolorowy zegar do odmierzania czasu. Możliwości jest naprawdę mnóstwo!

Sami zdecydujcie, na co w danej chwili macie ochotę. W magicznym świecie Educa każdy znajdzie coś dla siebie.

Zabawki testowane na dzieciach

Wszystkie zabawki, które znajdziecie w naszym sklepie dobieramy z najwyższą starannością i osobiście testujemy.

Prezent idealny

Nie masz pomysłu na prezent? Napisz lub zadzwoń do nas, a wybierzemy idealny, spełniający największe marzenie Twojego dziecka.

Zawsze blisko Twojego domu!

Skorzystaj z ponad 4000 punktów odbioru, a paczka z zamówieniem będzie czekała na Ciebie kilka kroków od Twojego domu.

Bezpieczeństwo to podstawa!

Płacąc w naszym sklepie możesz czuć się bezpiecznie. Korzystamy z najlepszych rozwiązań płatności internetowych.

Informacje
Znajdziesz u nas

... i wiele innych!.

Akceptowane płatności
payment-methods