Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Glo Pals – marka, która łączy zabawę z edukacją

Marka Glo Pals została stworzona przez mamę dziecka w spektrum autyzmu, które panicznie bało się wody. Mama bardzo chciała temu zaradzić, wymyślała różne sposoby na oswojenie leku, aż w końcu wpadła na pomysł stworzenia świecących kostek sensorycznych, które dodatkowo uprzyjemniałyby kąpiel. Na kanwie tej historii powstały produkty Glo Pals. Miały zachęcić dziecko do kontaktu z wodą, ćwiczeń sensorycznych oraz sprawić, żeby kąpiel nie była przykrym obowiązkiem, lecz świetną przygodą!

Każdy z produktów posiada swój unikalny styl, dzięki czemu podkreślają indywidualność i wyjątkowość każdego dziecka. Dzięki nim przebodźcowany maluch może się w pełni zrelaksować i rozluźnić, uspokoić nerwy i pozbyć się negatywnych emocji.

Misją marki jest głęboka wiara w magię dzieciństwa i w to, że zabawa jest najważniejsza. Dlatego twórcy starają się robić wszystko, aby przenieść tę magię do zwykłych codziennych aktywności, a kąpiel jest przecież jedną z nich. Kostki sensoryczne są odpowiednie dla dzieci w każdym wieku, także tych z niepełnosprawnościami. Są wykonane z bezpiecznych materiałów i maja różne kształty i kolory, które stymulują zmysły. Są świetnym sposobem na rozwój motoryki, sensoryki i wyobraźni dziecka, inspirują dzieci do zabawy i wspierają ich kreatywność. Wystarczy trochę wody i wanna zamienia się w prawdziwy plac zabaw i chwile nieskończonej przyjemności! Świecące kule sensoryczne sprawią, że lęk przed wodą odejdzie w zapomnienie, tak samo jak niechęć do mycia. Więc jeśli chcecie znaleźć sposób na Wasze pociechy, to produkty marki Glo Pals są właśnie dla Was. Od dziś kąpiel stanie się prawdziwie zmysłową przygodą, od której nikt nie będzie chciał się migać!

Co robi marka?

  • Marka Glo Pals tworzy świecące kostki sensoryczne do kąpieli dla dzieci w każdym wieku.
  • Kostki są wykonane z bezpiecznych materiałów i mają różne kształty i kolory, które stymulują zmysły dziecka.

Dla kogo jest marka?

  • Marka Glo Pals jest skierowana do rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom produkty, które są nie tylko zabawne, ale także edukacyjne.
  • Świecące kostki do kąpieli są odpowiednie dla dzieci w każdym wieku, w tym dla dzieci z niepełnosprawnościami.

Jakie są korzyści z używania produktów marki?

  • Kostki Glo Pals są świetnym sposobem na rozwój motoryki, sensoryki i wyobraźni dziecka.
  • Zabawki inspirują dzieci do zabawy i nauki.

Glo Pals – to zabawa, nauka i rozwój w jednym!