Czego szukasz?

Grimm's

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Marka została założona w Niemczech w 1978 roku jako Spiel und Holz Design. Słowo Grimm’s pojawiło się prawie 30 lat później. Producent zajmuje się tworzeniem drewnianych zabawek, takich jak puzzle, klocki, grzechotki, układanki, domki dla lalek wraz z całym wyposażeniem, pojazdy i wiele innych.

Drewno, z którego powstają zabawki Grimm’s pochodzi z europejskich lasów, z certyfikowanych upraw. Znajdziemy w nich drewno klonu, olchy, buku i drzewa cytrynowego. Drewno jest krojone na mniejsze kawałki, a potem pokrywa się je naturalnym olejem. Jeśli drewno potrzebuje koloru, malowane jest nietoksyczną roślinną, akwarelową farbą.

Drewniane zabawki Grimm’s są lekkie, niezwykle przyjemne w dotyku i w 100% naturalne. Bezpieczne dla dziecka i otoczenia. Niezwykłe kształty klocków rozbudzają dziecięcą wyobraźnię, co jest dla twórców wartością nadrzędną. Zgodnie z ideą Montessori, z którą utożsamiają się twórcy, zabawki mają urzekać umysł i ćwiczyć małe rączki. Ta filozofia jest sensem istnienia Grimm’s. Klocki zaprojektowane są w taki sposób, aby zabawa nimi trwała bez końca! Cudownie łączą się ze sobą, dając masę przeróżnych możliwości. Dodatkowo posiadają walory edukacyjne – poprzez sortowanie i budowanie kolorowych klocków, dziecko uczy się rozpoznawania kształtów i barw. Trzy wersje kolorystyczne (kolory soczyste, pastelowe i wersja czarno-biała) idealnie sprawdzą się u dzieci w każdym wieku.

Produkty marki Grimm’s dostępne są na całym świecie, sprzedawane są stacjonarnie, on-line i w niezależnych sklepach z zabawkami. Flagowy produkt marki, 12-elementowa Tęcza, uzyskała tytuł Zabawki Roku.

Sięgnij po soczyście kolorowe klocki Grimm’s i zobacz, co uda Ci się z nich wyczarować! Jedyne, co Cię ogranicza, to Twoja nieskończona wyobraźnia..

Zabawki testowane na dzieciach

Wszystkie zabawki, które znajdziecie w naszym sklepie dobieramy z najwyższą starannością i osobiście testujemy.

Prezent idealny

Nie masz pomysłu na prezent? Napisz lub zadzwoń do nas, a wybierzemy idealny, spełniający największe marzenie Twojego dziecka.

Zawsze blisko Twojego domu!

Skorzystaj z ponad 4000 punktów odbioru, a paczka z zamówieniem będzie czekała na Ciebie kilka kroków od Twojego domu.

Bezpieczeństwo to podstawa!

Płacąc w naszym sklepie możesz czuć się bezpiecznie. Korzystamy z najlepszych rozwiązań płatności internetowych.

Informacje
Znajdziesz u nas

... i wiele innych!.

Akceptowane płatności
payment-methods