Czego szukasz?

Moulin Roty

Wyświetlanie 1–24 z 29 wyników

Marka Moulin Roty reprezentuje prawie 50 lat marzeń i prawdziwej miękkości. Zabawki Moulin Roty projektowane są we Francji z najlepszych francuskich materiałów i tkanin. Każda kolejna kolekcja jest dodatkiem do całej rodziny produktów – od zabawnej „Jolis pas Beaux” (Śliczni Brzydale) do ponadczasowej „Le grande Famille” – czyli ogromnego wyboru postaci i ich niezwykłych historii.
A wszystko zaczyna się w 1970 roku, kiedy grupa przyjaciół usilnie szuka swojego miejsca na ziemi. Chcą znaleźć zajęcie, które da im pracę i przyniesie satysfakcję. Zaczynają od projektowania biżuterii, lamp i innych dekoracyjnych dodatków. W 1975 roku powstaje produkt, który jest początkiem czegoś nowego – drewniany samochodzik, dzięki któremu przyjaciele zmieniają kierunek swojej artystycznej podróży. Zabawka zawiera dodatek kolorowej tkaniny, miękkiej pianki i jest urocza. Zdobywa uznanie na rozmaitych targach. Przychodzi więc czas na mięciutkie, szmaciane lalki, które swoją oryginalnością oczarowują niemal każdego. Materiałowa kolekcja Moulin Roty okazuje się wielkim sukcesem, więc twórcy idą za ciosem i zaczynają projektować elementy dekoracyjne do domu. W międzyczasie wydarza się wielki pożar, który niweczy mnóstwo planów, ale nie zabija ducha i prawdziwej pasji. Zaczynanie od zera jest ogromną motywacją i tak w roku 1996 powstaje nowy koncept marki: „Zabawki przeszłości dla dzieci dnia dzisiejszego”. Zabawki inspirowane tym, co było, ale dostosowane do dzisiejszych gustów i potrzeb. Dla dzieci, aby poznały przeszłość i dla dorosłych, aby powróciły piękne wspomnienia.
Dzisiaj i każdego innego dnia Moulin Roty wkłada mnóstwo pracy w to, aby stworzyć dla dzieci świat pełen cudownej miękkości. Świat, w którym radość miesza się z nieskrępowaną zabawą i, w którym jest tyle do odkrycia, że aż zapiera dech! Poczuj to już dziś!

Zabawki testowane na dzieciach

Wszystkie zabawki, które znajdziecie w naszym sklepie dobieramy z najwyższą starannością i osobiście testujemy.

Prezent idealny

Nie masz pomysłu na prezent? Napisz lub zadzwoń do nas, a wybierzemy idealny, spełniający największe marzenie Twojego dziecka.

Zawsze blisko Twojego domu!

Skorzystaj z ponad 4000 punktów odbioru, a paczka z zamówieniem będzie czekała na Ciebie kilka kroków od Twojego domu.

Bezpieczeństwo to podstawa!

Płacąc w naszym sklepie możesz czuć się bezpiecznie. Korzystamy z najlepszych rozwiązań płatności internetowych.

Informacje
Znajdziesz u nas

... i wiele innych!.

Akceptowane płatności
payment-methods