Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wszystko zaczęło się w 1981 roku, kiedy Vitool Viraponsavan, świeżo upieczony absolwent uniwersytetu, postanowił stworzyć markę Plan Toys. Od tamtej chwili inspiruje on dzieci i rodziny na całym świecie, zarażając radością, kreatywnością i pasją.
W Plan Toys wierzą, że wspieranie dziecięcego rozwoju powinno być priorytetem. Dzięki temu, że twórcy skupiają się na bezpieczeństwu i etapach rozwoju podczas projektowania, drewniane zabawki wydobywają z dziecka wszystko, co najlepsze i pomagają zdobyć umiejętności poznawcze. Zabawki Plan Toys produkowane są z drewna kauczukowego, pochodzącego z azjatyckich plantacji. Drewno kauczukowe jest bardzo przyjazne dla środowiska, a dodatkowo ma bardzo zwartą strukturę, co nadaje mu wyjątkową twardość i wytrzymałość. Stosowane przez markę farby i lakiery, także są ekologiczne. Zabawki malowane są wyłącznie bezpiecznymi barwnikami na bazie wody.
Zabawki Plan Toys tworzone są przy udziale pedagogów i psychologów dziecięcych, dzięki czemu naturalnie dostosowują się do rozwoju dziecka i podążają za jego potrzebami. Posiadają mnóstwo walorów edukacyjnych, takich jak wyjątkowy wygląd i funkcje, które projektowane są w szczególny sposób. Chodzi bowiem o to, aby stymulować rozwój, dbać o wyobraźnię i wrażliwość małego człowieka. Aby budować relacje społeczne i uczyć się interakcji z innymi dziećmi, a także dorosłymi. Aby zdobywać wiedzę i robić to z wielką radością!
Zabawki Plan Toys produkowane są zgodnie z międzynarodowymi standardami, wyznaczonymi przez Amerykańskie Stowarzyszenie Badań i Materiałów. Spełniają również europejskie normy bezpieczeństwa – gwarantują, że produkty noszące znak CE są w pełni bezpieczne i wolne od szkodliwych substancji.
Więc, jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje dziecko jest pod dobrą opieką, zaufaj marce Plan Toys!