Czego szukasz?

WaterWipes

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wszystko zaczęło się od swędzącej wysypki… Malutka córeczka Edwarda McCloskey cierpiała przy każdej zmianie pieluszki. Jej delikatna skóra pokrywała się drobnymi czerwonymi krosteczkami i niemiłosiernie swędziała. Edward na próżno szukał chusteczek, które nie zawierałyby szkodliwych dla wrażliwej skóry substancji, Żeby pomóc córeczce, postanowił stworzyć własne. Po wielu latach prób, testów i wnikliwych obserwacji, powstały Waterwipes. Czyste, delikatne i bezpieczne dla nawet najbardziej wrażliwej skóry dziecka. Tak delikatne jak bawełniany wacik i czysta woda. Codziennie rodzice na całym świecie doświadczają samych korzyści ze stosowania Waterwipes.
W ciągu 7 lat marka przebyła długą drogę, ale nadal działa z tą samą iskrą i motywacją, co na początku. Chusteczki Waterwipes można już kupić w ponad 50 krajach świata, a nad bezpieczeństwem stosowania czuwa kilkuset utalentowanych specjalistów. A wszystko po to, żeby Twoje dziecko mogło cieszyć się zdrową, gładką skóra bez podrażnień. Motto marki brzmi: „Czystsze od bawełnianego wacika i wody, ale tak samo wygodne jak zwykła chusteczka”. Chusteczki Waterwipes są klinicznie sterylne, całkowicie czyste i delikatne, bez paskudnych dodatków. Aby tak było, do ich produkcji używa się jak najmniejszej ilości składników i 7-stopniowego procesu filtrowania wody, który zapewnia głębsze i bardziej efektywne oczyszczenie. Chusteczki zawierają 99,9% wody i odrobinę owocowego ekstraktu, który działa jak naturalna odżywka dla skóry. Dodatkowo są w 100% biodegradowalne, bo Waterwipes stawia na ekologię i zrównoważony styl życia. Jest w pełni świadoma, że spoczywa na niej ciężar dbania o naszą planetę.
Dlatego, jeśli szukasz idealnego oczyszczania dla delikatnej skóry, poznaj markę Waterwipes i zadbaj o uśmiech na buzi Twojego maluszka!

Zabawki testowane na dzieciach

Wszystkie zabawki, które znajdziecie w naszym sklepie dobieramy z najwyższą starannością i osobiście testujemy.

Prezent idealny

Nie masz pomysłu na prezent? Napisz lub zadzwoń do nas, a wybierzemy idealny, spełniający największe marzenie Twojego dziecka.

Zawsze blisko Twojego domu!

Skorzystaj z ponad 4000 punktów odbioru, a paczka z zamówieniem będzie czekała na Ciebie kilka kroków od Twojego domu.

Bezpieczeństwo to podstawa!

Płacąc w naszym sklepie możesz czuć się bezpiecznie. Korzystamy z najlepszych rozwiązań płatności internetowych.

Informacje
Znajdziesz u nas

... i wiele innych!.

Akceptowane płatności
payment-methods