Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Dla holenderskiej marki Zsilt morze i zabawy w wodzie to cały świat! W jej asortymencie znajdziemy zabawki do piasku lub wanny w nowej niepowtarzalnej odsłonie. Misją twórców jest ochrona środowiska, dlatego zabawki Zsilt są całkowicie ekologiczne. Dzięki nim dzieci budują magiczne zamki z piasku i zamieniają wannę w ogromny ocean pełen niesamowitych przygód. Bo wszystko jest możliwe i sukces marki jest tego najlepszym dowodem.

Kiedy Sylvia założyła markę Zsilt, została jednocześnie członkinią Nadmorskiego Fanklubu. A jego nazwa sugeruje wielką miłość do plaży i morskich szaleństw. Jest pełno piasku, słonej wody. Niektórzy mają ją na wyciągnięcie ręki, ale większość z nas musi pokonać długą drogę, aby znaleźć się na piaszczystej plaży. Jednak z biegiem lat znajdujemy na niej coraz więcej zabójczego plastiku. Wygląda to okropnie, jest niebezpieczne i zanieczyszcza środowisko. Ale możemy temu zapobiec i Sylvia postanowiła działać. Zastąpiła dużą część plastiku innymi materiałami, jednak okazało się, że ciężko go całkowicie wyeliminować. Plastik jest bowiem wyjątkowo trwały, wodoodporny i bezpieczny. Ale taki sam jest przecież plastik pochodzący z recyklingu. Jednak nie chodzi o to, żeby tworzyć ekologiczne zabawki bez wyrazu. Chodzi o to, żeby były przyjazne i jednocześnie piękne i trwałe. I takie właśnie są zabawki marki Zsilt!

Za ich wygląd odpowiada Rinke. Dzięki niemu produkty marki wyglądają świetnie i sprawiają niespodziankę podczas zabawy. Są kolorowe, funkcjonalne i wyjątkowe. Z pewnością nigdy nie będziecie chcieli się ich pozbyć! Wyprodukowane w Holandii, co oznacza eliminację śladu węglowego. Utrzymane w stonowanych barwach, bliskich naturze, o ciekawym wzornictwie i z dbałością o detale.

Wejdź z nami do świata Zsilt już dziś i poczuj we włosach nadmorską bryzę!