Czego szukasz?

Centrum Rozrywki Loopy’s World w Gdańsku

Wspaniała zabawa dla najmłodszych - tyrolka na największym w Polsce zadaszonym placu zabaw: Loopy's World w Gdańsku

Odwiedziliśmy największy w Polsce zadaszony plac zabaw. Chociaż w zasadzie określenie „plac zabaw” nie oddaje w pełni potencjału tego miejsca. Moim zdaniem to również odrobina wesołego miasteczka, niewielki park trampolin, kawiarnia i… Zresztą, co ja będę pisać, zobaczcie sami jak wygląda Loopy’s World w Gdańsku:

dodatkowo płatna atrakcja - gokarty dla dzieci w Loopy's World w Gdańsku

Centrum Rozrywki Loopy’s World w Gdańsku

Loopy’s World w Gdańsku to 3000 m2 powierzchni. Znajdziecie tam największą w Polsce konstrukcję ruchową z labiryntami, tyrolkami, trampolinami i zjeżdżalniami o różnych stopniach trudności. W pamięć zapadła mi np. zjeżdżalnia rodzinna, gdzie na czterch równoległych torach mogą zjeżdżać dzieci razem z rodzicami. Albo taka zjeżdżalnia z adrenaliną – ja się nie odważyłam, bo wydawała mi się prawie pionowa, jednak widziałam kilkulatki, które zjeżdżały bez zawahania :P.

Jest tam również strefa konstruowania z wielkich klocków, niewielka ścianka wspinaczkowa, komnata laserów czy tor saneczkowy. Łatwiej byłoby chyba napisać… czego tam nie ma :D.

Trzeba podkreślić, że bogato wyposażona strefa dla najmłodszych dzieci jest wyraźnie oddzielona od przestrzeni, w której szaleją starszaki. Mimo że znajduje się w tym samym miejscu, dając rodzicom szansę obserwowania potomstwa w różnym wieku (nawet z perspektywy krzesła w barze!).

automaty do gier dla dzieci, które znajdziecie w Loopy's World w Gdańsku

Czy Loopy’s World ma jakieś wady?

Moim zdaniem jedną, choć dla wielu pewnie dyskusyjną – cena. Wstęp kosztuje 32 zł za 2 godziny. Biorąc pod uwagę ogrom atrakcji wydaje się to odpowiednią ceną, tym bardziej, że dorośli wchodzą bezpłatnie (w końcu jakaś atrakcja, gdzie wiek staje się przepustką do ulgi :P). Rozczarowało mnie jednak to, że spora część atrakcji jest dodatkowo płatna. Począwszy od gokartów czy ciuchci dla najmniejszych dzieci, przez wszystkie „bujawki” czy automaty do gier. Jeśli weźmiemy pod uwagę fascynację elektroniką wśród dzieci w wieku powiedzmy 4+, okazuje się, że można prawie zbankrutować. Bo jak wytłumaczyć dziecku, że może korzystać tylko z części atrakcji, bo reszta jest dodatkowo płatna? Drugie tyle, co koszt biletu zapłaciliśmy w środku za zabawę na symulatorach i inne drobne radości.

Czy warto?

Zdecydowanie! Po przeszło dwóch godzinach dzieci nie miały dosyć i absolutnie nie chciały wychodzić. Sam plac zabaw jest przystosowany również dla dorosłych, można spokojnie towarzyszyć młodszym dzieciom lub po prostu bawić się ze starszakami. Zabierzcie jednak ubrania z krótkim rękawem, bo po odpowiedniej dawce wspinaczki i podskoków może zrobić się naprawdę ciepło! J

Loopy’s World dla dorosłych

Dla rodziców przygotowana jest naprawdę duża przestrzeń kawiarniana. Można tam odpocząć, coś przekąsić i napić się całkiem smakowitej kawy. Dzieci wpadają tu tylko na łyk picia – jak po ogień – i zaraz ruszają do dalszej zabawy.

Adres: Loopy’ s World – Gdańsk – Al. Grunwaldzka 229

Przeczytaj także o innych, ciekawych atrakcjach dla dzieci w Gdańsku!

Mogą Cię zainteresować

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

0

Zapisz się i otrzymaj jako pierwszy informacje o eBooku

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji o eBooku od moi-mili.pl. W każdej chwili mogę zrezygnować i wycofać zgodę.