Jesteś tu pierwszy raz?

Współpraca

niebanalny blog parentingowy o pięknym rodzicielstwie

MOI MILI TO… blog parentingowy o dzikich dzieciach, o uważnym rodzicielstwie, o celebrowaniu codzienności. o dzieciństwie bez prądu, podróżach małych i dużych. o wielkiej miłości, która przyszła niespodziewanie. o życiu slow, ale fashion. Cieszę się, że tu jesteś. Zrobimy razem coś fajnego?

Słowo o mnie? Jestem Kaja (i od tej pory jesteśmy na ‚ty’, ok?), z wykształcenia psycholog i fotograf, z zamiłowania kleję słowa. Mieszkałam na pustyni, uczyłam ludzi nurkowania i kiedyś, kiedyś w Indiach zgubiłam paszport. A męża znalazłam w Internecie. Właściwie to On mnie znalazł, ale to opowieść na inną chwilę. Mam Syna (lat 5) – dzielnego pirata, nieustraszonego bojownika w poduszkowych bitwach o pseudonimie Fluch. I córkę (lat 2), nazywaną pieszczotliwie Calineczką, a w kręgach wtajemniczonych Świrrą. Jak większość kobiet lubi tupnąć nóżką, uwielbia się stroić i coraz lepiej strzela z plastikowego rewolweru. Z tej mieszanki właśnie, w 2016 roku powstało to miejsce – Moi Mili.

Z założenia chciałam, aby mojego bloga trudno było wrzucić do jakiejś szufladki. Jak w życiu – jest rodzicielstwo, są podróże (małe i całkiem duże!), sporo frajdy daje mi cykl banalnie proste gotowanie, choć o kulinaria się nawet nie ocieram. Piszę o książkach, którymi się zachwyciłam, o zabawkach, którym warto się przyjrzeć. O tym, jak zachować balans na linii dom-praca-ja. Stworzyłam zakładkę, w której znajdziesz kilka tekstów oddających charakter tego miejsca: JESTEŚ TU PIERWSZY RAZ? 

Od samego początku postawiłam na jakość – nie ma i nie będzie tutaj „clickbaitowych” tytułów i tabloidowych treści. Dbam o poprawność językową, teksty, podobnie jak i zdjęcia są zawsze na najwyższym poziomie. Udało się stworzyć fajną, wspierającą się społeczność, Czytelnikami są głównie dobrze wykształcone kobiety z większych miast, które szukają inspiracji, porady, czasem pocieszenia.

Poniżej statystyki za ostatni miesiąc (listopad 2017):

 

Oprócz bloga, znajdziesz mnie:

na Facebooku – fanpage Moi Mili ma ponad 13.000 fanów;

na Instagramie – profil Moi Mili ma ponad 8.000 obserwujących.

Oferuję współpracę w zakresie:

  • publikacji tekstu sponsorowanego na blogu
  • wpisów na kanałach Social Media
  • testów i recenzji produktów
  • przeprowadzeniu i publikacji wywiadów z ekspertami
  • nagrywania i publikacji video
  • organizowania konkursów
  • podróży i fotorelacji
  • sesji fotograficznych
  • eventy, konferencje, warsztaty

 

Mieszkam w Warszawie, ale chętnie i sporo podróżuję.

Wystawiam faktury VAT.

KONTAKT: blog@moi-mili.pl