Czego szukasz?

Darmowe zajęcia pokazowe

Początek roku szkolnego za nami! Ale pierwsze tygodnie września, to nie tylko nowe wyzwania w szkolnej rzeczywistości. To także super czas na testowanie dodatkowych, pozaszkolnych zajęć. Dlatego, przygotowałam dla Was zestawienie miejsc, które organizują darmowe zajęcia pokazowe.

Starałam się zastosować podział na dzielnice, tak by było Wam łatwiej wyszukiwać tych najbliżej Was. Klikając na nazwę danego miejsca, zostaniecie przekierowani na jego stronę na Facebooku.

Śródmieście

Planeta Robotów

Planeta Robotów to interaktywne zajęcia z LEGO Robotyki i Programowania. Z nimi nie ma czasu na nudę! Wszystkie teoretyczne zagadnienia są testowane w praktyce na zestawach edukacyjny oraz podczas gier i animacji. W efekcie dzieci nawet nie zauważają, kiedy wiedza wchodzi im do głów.
Warsztaty będą przeprowadzane w 3 grupach wiekowych: 6-9, 10-12 oraz 12-15 lat.

Bielany i Żoliborz

Flob a dob – klub edukacyjny dla dzieci

W ramach tygodnia otwartego, we Flob a dob znajdziecie: zajęcia plastyczne, programowanie, przedsiębiorczość, zajęcia wokalne i teatralne. A dla maluchów angielskie śpiewanki, logorytmike, gordonki, czy język francuski.

SealArt Szkoła Rysunku

W SealArt znajdziecie zajęcia pokazowe w ramach bloków tematycznych: Mały Architekt, Mały Artysta, Mały Grafik, Rysunkowy Przedszkolak.

Family Academy

Family Academy zaprasza na Muzyczne Laboratorium – specjalistyczne zajęcia muzycznych skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym.

MindCloud

MindCloud zaprasza na zajęcia z programowania w świecie Minecraft’a.

Bemowo i Wola

Matplaneta

Zajęcia realizowane przez Matplanete znajdziecie w wielu miejscach w Warszawie. A co w ramach zajęć pokazowych? Matematyka, która przedstawiona w nowatorski sposób, może zainteresować nawet najbardziej opornych.

Ursynów, Wilanów i Piaseczno

Mały Inżynier

W ramach zajęć pokazowych będziecie mogli sprawdzić, czy Wasze dziecko zostanie młodym programistą lub budowniczym.

Musical Babies


Zapraszamy na bezpłatne pierwsze zajęcia maluszki w wieku 6 m-cy-2 lata. 
Zapewniamy miłą atmosferę, kameralne grupy, kącik kawowy dla rodziców/opiekunów, przewijak.

Białołęka, Targówek i Praga Północ

Klockownia

W Klockowni jak co roku ruszają kreatywne warsztaty: Matematyczne Hocki Klocki, Klockowe Przedszkole, Speak Over Brick, czy Laboratorium Emocji.

Malinowo

Malinowo zaprasza do udziału w tygodniu otwartym od 2 do 7 września, w ramach którego czekają na Was: bezpłatne zajęcia i animacje na sali zabaw.

Praga Południe, Wawer i Wesoła

Mary Poppins House

Marry Poppins House zaprasza na zajęcia pokazowe z angielskiego, podczas których śpiewamy, słuchamy nagrań oraz komunikujemy się w języku angielskim.

Hopsaska

Hopsaska – klubokawiarnia rodzinna, zaprasza w niedziele na dzień otwarty podczas którego dowiecie się o wszystkich zajęciach, które pojawią się w grafiku.

Konstruktor

14 i 15 września w Konstuktorze macie szanse przetestować zajęcia z programowania i robotyki Lego.

Dziecięca Akademia Twórczości

W ciagu całego tygodnia wypełnionego zajęciami, znajdziecie zarówno zajęcia ruchowe, jak balet czy akrobatyka, a także coś dla młodych artystów, np. ceramikę, czy szydełkowanie.

Helen Doron

Zajęcia pokazowe z języka angielskiego w ramach niezwykłego centrum Helen Doron.

Szlam i Wałek

Dni otwarte 7 i 21 września wypełnione będą zajęciami z rękodzieła na których będzie można nauczyć się pracy z gliną i ulepić coś własnoręcznie.

Ochota, Ursus i Włochy

Adedu

Adedu w ramach Queen Language Academy, zaprasza 9 września na darmowe zajęcia z języka angielskiego.

MathRiders

Podczas Dnia Otwartego zaprezentujemy pokazowe lekcje matematyki, dzięki którym będziecie mieli Państwo okazję do poznania nowoczesnej metody nauczania według Helen Doron.

Mokotów

Między Mamami

W ramach tygodnia otwartego znajdziecie darmowe konsultacje z pediatrą czy z chustonoszenia, zajęcia muzyczne, łączące w sobie rytmikę i angielski, jak i warsztaty z Pozytywnej Dyscypliny.

Rozkminki

Od 9 do 15 września Rozkminki proponują serie zajęć próbnych obejmujących: Arytmetykę Mentalną, Matematykę EZO oraz programowania i robotyki z LEGO.

Kids Code Fun

Kids Code Fun zaprasza dzieci w wieku 8-13 lat na darmowe zajęcia programowania: Coder Level 1, Photoshop, Coder Level 1, Girls Only!, JavaScript Intro.

Mogą Cię zainteresować

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz
Łukasz
11 miesięcy temu

Czy są już wyniki konkursu na wejście do Fikołków? Gdzie można je znaleźć? Pozdrawiam

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Zapisz się i otrzymaj jako pierwszy informacje o eBooku

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji o eBooku od moi-mili.pl. W każdej chwili mogę zrezygnować i wycofać zgodę.