Czego szukasz?

Flob a Dob – niezwykły klub edukacyjny w Warszawie

Flob a Dob - niezwykły klub edukacyjny w Warszawie

Dziś w ramach cyklu Dziecięca Mapa Warszawy zabieram Cię do miejsca absolutnie niezwykłego. Tu sztuka spotyka się z technologią, a wszystko w takiej atmosferze, że dzieci dosłownie nie chcą wychodzić. Odkryj ze mną Flob a dob – klub edukacyjny dla dzieci w każdym wieku.

Partnerem wpisu jest 5.10.15. – na zdjęciach znajdziecie ubrania dla dzieci z najnowszej kolekcji dla nastolatków Lincol&Sharks (jak to się stało, że mój maleńki chłopczyk nosi ubrania dla nastolatków? I kiedy?!). Leon jest nimi zachwycony, wojskowe barwy i chłopięce motywy skradły jego serduszko. Mnie podoba się to, że kolekcja jest kapsułowa. W zasadzie mogę tworzyć dowolne zestawy, koszulki, bluzy i spodnie – wszystko do siebie pasuje. Zerknij sama:

t-shirt chłopięcy w kolorze białym z nadrukiemTUTAJ

bluza dresowa chłopięca z kapturem- moroTUTAJ

t-shirt chłopięcy żółty z napisem- Road TripTUTAJ

bawełniana koszula chłopięca khakiTUTAJ

spodnie dresowe chłopięce w kolorze khakiTUTAJ

bawełniany t-shirt chłopięcy – Unlimited NatureTUTAJ

bluza dresowa chłopięca z kapturem – moroTUTAJ

spodnie dresowe chłopięce – moroTUTAJ

t-shirt chłopięcy khaki – NatureTUTAJ

t-shirt chłopięcy żółty z napisem- Road TripTUTAJ

bawełniany t-shirt chłopięcy – Unlimited NatureTUTAJ

bluza dresowa chłopięca z kapturem – moroTUTAJ

spodnie dresowe chłopięce – moroTUTAJ

bawełniana koszula chłopięca khakiTUTAJ

Flob a dob – czym jest klub edukacyjny dla dzieci?

To miejsce, które powstało z pasji i szacunku do dzieci. Trzonem Flob a dob są kreatywne zajęcia plastyczne, zajęcia z programowania i rodzinne, tematyczne warsztaty organizowane w weekendy.

Zajęcia plastycze organizowane są już dla dzieci od 3 roku życia. W grupach 3-4-latków dzieci pracują razem z rodzicami, rozwijając umiejętności motoryczne i kreatywne. Dzieci w wieku 5-12 pracują samodzielnie. Na warsztatach wykonują różnorodne prace plastyczne, od klasycznych rysunków, poprzez mozaikowe wyklejanki, rzeźby i instalacje przestrzenne. 

Podobnie jak plastyka, zajęcia z programowania podzielone są na 3 kategorie wiekowe, 3-4, 5-8 i 9-12 lat. W przypadku zajęć dla 3-4 latków dzieci pracują z interaktywnymi robotami, bez użycia świecących ekranów, bawiąc się zarówno kredkami, flamastrami, jak puzzlami. Na zajęciach dla 5-8 latków pojawiają się kolorowe klocki, które wchodząc w interakcje z iPadami umożliwiają tworzenie algorytmów o różnorodnym poziomie trudności. A w grupie dla 9-12 latków zajęcia odbywają się przy wykorzystaniu aplikacji Swift Playground, podczas których dzieci poznają podstawy języka Swift, umożliwiającego samodzielne tworzenie aplikacji na takie urządzenia jak iPhone, iPad czy Macbooki.

Poza zajęciami plastycznymi i z programowania, we Flob dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach z przedsiębiorczości. Ćwiczą na nich umiejętności matematyczne, jak i dowiadują się np. skąd się biorą pieniądze, dlaczego nie można ich dodrukować, oraz co to znaczy zarabiać i ile wysiłku to kosztuje. 

Regularne zajęcia we Flob, to tylko część tego co można tam robić. Dodatkowo Flob organizuje różnorodne warsztaty tematyczne, takie jak wielkanocne, bożonarodzeniowe, czy… magiczne. 

A jeżeli chcielibyście urządzić we Flob urodziny, wystarczy rzucić hasło – Michał i Grzegorz przygotowują dedykowane scenariusze dopasowane do każdego z jubilatów. 

adres: ul. Drużbackiej 15, Warszawa

Więcej informacji o Flob znajdziesz TUTAJ.

Najbliższe planowane warsztaty odbędą się już 7 marca. Zapisać się na nie można TUTAJ.

Polecane posty

Najlepsze seriale Netflix

Jak rozpoznać zaburzenia integracji sensorycznej?

Ojciec moich dzieci nie pomaga mi w domu!

Najciekawsze gry dla 2 latków – TOP 10

Park rozrywki Playmobil – Dziecięca Mapa Świata

Mogą Cię zainteresować

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments