Klubokawiarnia Trele Morele – Dziecięca Mapa Warszawy

Trele Morele

<NIESTETY TRELE MORELE ZOSTAŁO ZAMKNIĘTE>

W minionym tygodniu odwiedziliśmy nowe, kameralne miejsce na warszawskich Bielanach – kawiarnię dla rodziców z dziećmi czy też dzieci z rodzicami :D Wizyta była niezwykle udana, w miejsce warte jest polecenia, dlatego dziś parę słów i kilka zdjęć.

Lokal nie jest duży, ale zdecydowanie uważam to za jego zaletę – to świetne miejsce dla rodziców z młodszymi dziećmi, które w wielkich salach nie czują się komfortowo. Tutaj mamy kilka stolików, maluteńki kącik dla niemowląt i najmłodszych dzieci (jednak mimo swoich rozmiarów oferuje tyle atrakcji dla najmłodszych gości, że nie wyobrażam sobie, aby ktokolwiek w nim się nudził). Poza tym do dyspozycji dzieci jest taka nieduża “kulkownia” – trochę labirynt, kulki, ścianka do wspinaczki i zjeżdżalnia. Leon (dla przypomnienia – pięciolatek od niedawna) razem z dwoma przedszkolnymi kolegami bawili się wyśmienicie i nie chcieli wychodzić, mimo że byliśmy tam naprawdę długo.

To, co zwróciło moją szczególną uwagę to wystrój – wnętrze jest po prostu ładne, przyjemne dla oka i takie, że “chce się tam być”. Szczególnie, że serwują przeróżne, smaczne herbaty liściaste, dobrą kawę i UWAGA – najlepsze bezglutenowe ciasto ever. Serio – zjadłam szarlotkę, byłam nią zachwycona i dopiero wtedy koleżanka powiedziała mi, że to deser bez glutenu. Nie uwierzyłam, poszła się dopytać u przemiłej barmanki. Potwierdziła!

W klubokawiarni Trele Morele organizowane są urodziny, warsztaty, zajęcia i różniste szkolenia dla dzieci. Ciekawie, moim zdaniem, wyglądają zajęcia “Heca z pieca”, czyli warsztaty lepienia w glinie. Stworzone przez dzieci dzieła są następnie wypalane i za jakiś czas można odebrać swoją pamiątkę. Mam w planach wybrać się na nie z Leonem.

Dla kobiet organizowane są konsultacje z brafittingu, spotkania z dyplomowanymi doradczyniami laktacyjnymi czy spotkania z makijażystami, dietetyczkami i kosmetyczkami.

Widać, że miejsce jest “zapięte na ostatni guzik” i bardzo zadbane, nawet gdybym bardzo chciała, nie ma się do czego przyczepić. Dodatkowo jest blisko metra. I idealnie trafia w gastronomiczną bielańską pustynię, więc… do zobaczenia w Trelach. Bo z pewnością wpadniemy tam nieraz.

Adres: Sokratesa 9, Warszawa

edit: KLUBOKAWIARNIA ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA

.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments