Czego szukasz?

Najlepsze komedie Netflix – ranking TOP20

Najlepsze komedie Netlix TOP30

Są takie wieczory, że jedyne, czego potrzebujesz to święty spokój, coś dobrego do picia (wg preferencji) i film, który swoją lekką fabułą pozwoli oderwać myśli od codzienności. Na takie wieczory jest to zestawienie – odkryj najlepsze komedie Netflix i… popraw sobie humor!

Najlepsze komedie Netflix 2021

1. Wyspa róży

Wyspa róży - Najlepsze komedie Netflix 2021

W tym filmie dobre jest wszystko, a najlepsze – że oparty jest na prawdziwych wydarzeniach. Piękna ilustracja słów, że “tylko wariaci są coś warci”.

2. Wspinaczka

Wspinaczka - Najlepsze komedie Netflix 2021

Mam słabość do fabuły opartej na faktach, nawet tych najbardziej nieprawdopodobnych. A może właśnie takich? Wspinaczka to inspirująca historia bezrobotnego chłopaka z przedmieść Paryża, który w imię miłości wyrusza… zdobyć Mount Everest.

3. Praktykant

Praktykant - Najlepsze komedie Netflix 2021

Tu komentarz jest w zasadzie zbędny, bo Robert de Niro i Anne Hathaway to duet, który po prostu chcesz zobaczyć w akcji. Tytułowy bohater nie cieszy się spokojną emeryturą, zamiast tego rozpoczyna staż w redakcji strony internetowej o modzie. Zderzenie światów gwarantuje dobrą zabawę!

4. Rodzina zawsze z tobą

Łagodna, hiszpańska opowieść o więzach rodzinnych – o początkach, które czasem oznaczają koniec. I o końcach, które rozpoczynają nowy etap. Znany motyw, podany jednak w niebanalny sposób.

5. Julia i Julia

O tym, że blogi są fajne, nie trzeba nikogo przekonywać ;) Sekretarka Julia postanawia każdego dnia roku przygotować danie z kultowej książki kucharskiej. Swoje doświadczenia spisuje właśnie na blogu. Co z tego wyniknie?

6. Nic do ukrycia

Nikt z nas nie ma niczego do ukrycia, prawda? Podczas spotkania paczki znajomych wszystkie telefony lądują na stole – przecież nie mają przed sobą tajemnic. Sytuacja komplikuje się z każdym przychodzącym połączeniem i sms-em. Po tej kolacji nic między nimi nie będzie już takie samo…

7. Kluseczka

To film nieoczywisty, choć wydaje się banalny. Im dłużej go oglądałam, tym mocniej czułam klimat i bardziej lubiłam Kluseczkę – jedną z głównych bohaterek.

8. Jaki ojciec, taka córka

Jaki ojciec, taka córka - Najlepsze komedie Netflix 2021

Czuła, ale nie ckliwa opowieść o ojcu, którego nie było w życiu córki. O próbie nadrabiania czasu, o pretensjach i wyrzutach. Trochę o miłości, na którą nigdy nie jest za późno. Ale też o tym, że ona czasem przychodzi w najmniej spodziewanych momentach.

9. W chmurach

Clooney nie jest tu w szczytowej formie, ale choćby dla niego warto obejrzeć. Drama w chmurach, jest zawodowa frustracja, rodzi się romans. I chociaż zapowiada się, że będzie jak zwykle w podobnych opowieściach, to jednak…

10. Dwóch ojców

Filmowa bajka o córce hipiski, która bardzo chce poznać ojca. Poznaje – jednego, potem drugiego. A jeszcze później sprawy zaczynają się komplikować.

11. Niewłaściwa Missy

Facet zaprosił na wspólną podróż marzeń dziewczynę ze swoich koszmarów. Nie jest to ambitna propozycja, ale duża dawka śmiechu gwarantowana!

12. Rodzina od zaraz

Adopcja trójki dzieci to nie bulka z miastem. To wyzwanie, ale będzie dużo śmiechu!

Jeśli szukasz rozrywki na kilka wieczorów – zajrzyj do wpisu Najlepsze seriale Netflix.

Polecane posty

Najlepsze seriale Netflix

Jak rozpoznać zaburzenia integracji sensorycznej?

Ojciec moich dzieci nie pomaga mi w domu!

Najciekawsze gry dla 2 latków – TOP 10

Park rozrywki Playmobil – Dziecięca Mapa Świata

Mogą Cię zainteresować

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz
Tomasz
1 rok temu

Może z 3/4 filmy z tego zestawienia mają coś wspólnego z komedią