05 Lip

Kultura Fizyczna, czyli rodzinne studio ruchu – Dziecięca Mapa Warszawy

kultura fizyczna - rodzinne studio ruchu w Warszawie

Trafiłam tam trochę niespodziewanie, zupełnie przypadkiem miałam ze sobą aparat. Jednak zupełnie świadomie zrobiłam i zdjęcia i postanowiłam Wam pokazać to miejsce, bo jestem na tysiąc procent pewna, że na to zasługuje!

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o najnowszych atrakcjach dla dzieci:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera od moi-mili.pl. W każdej chwili mogę zrezygnować i wycofać zgodę.

Kultura Fizyczna na warszawskim Mokotowie

Założycielki definiują Kulturę Fizyczną jako rodzinne studio ruchu, bo „miejsce to łączy w sobie dwie rzeczy, które kochamy najbardziej – rodziną i ruch!”.

zajęcia sportowe dla dzieci i mam na warszawskim Mokotowie - w studiu ruchu Kultura Fizyczna

Nie mury są ważne, ale ludzie. Bo to dobra energia dwóch Dziewczyn, założycielek, wypełnia to miejsce radością, lekkością i entuzjazmem. Obie są mamami, obie mają w sobie spokój i ciepło, które jakoś magicznie czuć w powietrzu od progu. To jedna z tych miejscówek, gdzie już od progu wiesz, że czeka tu na Ciebie samo dobro. Sal lokal nie jest duży, powiedziałabym, że wygląda jak szyty na miarę dla Kultury Fizycznej. Jest przepiękna, jasna sala z ogromnym lustrem. Przywodzi na myśl sale baletowe czy takie do ćwiczenia jogi. I wszystko się zgadza, bo to między innymi takie zajęcia są tu organizowane.

Idealnym dopełnieniem sali do ćwiczeń jest niewielka, ale przepięknie urządzona salka zabaw, z której dosłownie nie mogłam dzieciaków wyciągnąć. W czasie, gdy mama ćwiczy, maluch ma szansę świetnie się bawić 🙂

W Kulturze coś dla siebie znajdzie i człowiek bardzo, bardzo młody, i taki ciut starszy – nawet taki w moim wieku 😉 Mi w oko wpadły zajęcia Elastyna (bo wiecie, że jednym z moich skrytych marzeń jest nauczyć się robić szpagat? Chociaż Tomek mówi mi, że to nie sztuka zrobić szpagat. Sztuka później wstać… :). Na pewno świetne są zajęcia z baletu dla maluszków i dla przedszkolaków. Gdyby nie fakt, że to dla nas drugi koniec miasta, z pewnością bym zapisała tam Milę. Oprócz tego „w menu” znajdziecie zajęcia dla mam z dziećmi, dużo tańca, rozciąganie i wszystkiego, co lekkie, zwiewne i kobiece.

Najlepszą reklamą Kultury Fizyczne są dziewczyny – Dorota i Agata. Pełne spokoju i uśmiechu, o figurach, których po prostu nie sposób nie zazdrościć. Ich sylwetki wyprostowane i smukłe jak struny, są żywym dowodem, że warto ruszyć pupę z kanapy i zrobić coś dla siebie. A przy okazji pokazać dzieciom, że ruch jest spoko, a kultura fizyczna równie potrzebna w naszym życiu jak… każda inna kultura 😉

Adres: Cieszyńska 6, Warszawa

Więcej informacji znajdziecie na ich stronie FB – KLIK

Tych, którzy jeszcze nie dołączyli, serdecznie zapraszam do grupy Dziecięca Mapa Warszawy, która powstała, abyśmy mogli dzielić się informacjami i opiniami o atrakcjach dla dzieci w Warszawie i okolicach ?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o