Czego szukasz?

Lady Gaga wystąpi w Westfield Arkadia!

Westfield Arkadia zaprasza fanów, aby osobiście obejrzeli ekskluzywny występ: Lady Gagi w repertuarze ułożonym z jazzowych klasyków i utworów z nowego albumu nagranego z Tonym Bennettem: LOVE FOR SALE.

W czwartek, 30 września 2021 Lady Gaga zgromadzi fanów z całego świata na wyjątkowym występie online dostępnym na Live.Westfield.com oraz w strefie dla fanów w Cinema City w Westfield Arkadia.

Płyta Lady Gagi nagrana w duecie z Tonym Bennettem.

W strefach dla fanów stworzonych specjalnie z tej okazji centra Westfield wyczarują magiczną, jazzową atmosferę. Wystrój wnętrz zainspirowany jest nowym albumem, którego praremierę będziemy świętować – LOVE FOR SALE. Każdy gość będzie miał unikalna okazję obejrzeć występ Lady Gagi w doskonałej jakości obrazu i dźwięku. Ponadto – to wielka gratka, szczególnie dla fanów – w strefie będą czekać gadżety limitowanej kolekcji Lady Gagi.

Uwielbiam śpiewać jazz i jestem niezwykle szczęśliwa, że wszyscy usłyszą mój nowy album Love For Sale nagrany z Tonym Bennettem – opowiada Lady Gaga. – Jestem wdzięczna Grupie Westfield za umożliwienie fanom na całym świecie doświadczenia mojego występu w momencie, kiedy sama nie mogę podróżować. 

Aby otrzymać bilet na ekskluzywne wydarzenie Lady Gaga świętuje Love for Sale w strefie dla fanów,  należy się zarejestrować na stronie https://westfieldarkadia-ladygaga.eventbrite.co.uk. Rejestracja jest bezpłatna i konieczna niezależnie od tego, czy dotyczy dostępu online, czy też wstępu do strefy dla fanów. 

Podczas występu będzie można wesprzeć darowizną fundację Born This Way oraz inicjatywę Exploring the Arts. Fundacja Born This Way to organizacja non-profit, którą utworzyła Lady Gaga i jej matka, Cynthia Germanotta. Celem BTW jest zapewnienie wsparcia młodym ludziom, by świat przyszłości, który stworzą, był bardziej przyjazny. Exploring the Arts to organizacja założona przez Tony’ego Bennetta i jego żonę, Susan Benedetto. Fundacja ta koncentruje się na zmianie stylu życia młodzieży dzięki edukacji i sztuce.

Uczestnicy wydarzenia w strefie dla fanów Westfield Arkadia muszą przestrzegać przepisów i ograniczeń dotyczących COVID-19. Jeśli nie zdążysz zarezerwować biletu do strefy dla fanów, nic straconego. W dalszym ciągu będziesz mieć możliwość oglądania koncertu online – po zarejestrowaniu na stronie live.westfield.com.

Więcej informacji o wydarzeniach w Westfield Arkadia: westfieldarkadia.pl 

Polecane posty

Najlepsze seriale Netflix

Jak rozpoznać zaburzenia integracji sensorycznej?

Ojciec moich dzieci nie pomaga mi w domu!

Najciekawsze gry dla 2 latków – TOP 10

Park rozrywki Playmobil – Dziecięca Mapa Świata

Mogą Cię zainteresować

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lucyna
Lucyna
28 dni temu

Uwielbiam Lady Gage Dziękuję za wpis:) Zaraz się rejestruje :)