Muzeum Szczęścia w Warszawie – niedługo otwarcie Be Happy Museum!

Muzeum Szczęścia, czyli Be Happy Museum w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie - już niedługo otwarcie!

Na Dziecięcej Mapie Warszawy już niedługo pojawi się nowy, bardzo kolorowy i bardzo radosny punkt – Muzeum Szczęścia, czyli Be Happy Museum. To kolorowe i zwariowane miejsce, w którym każdy, niezależnie od wieku, poczuje się szczęśliwy jak dziecko. Dla mnie brzmi jak dobry pomysł na rodzinne wyjście!

Muzeum Szczęścia – Be Happy Museum w Pałacu Kultury

Chociaż w Muzeum Szczęścia znajdziecie wiele rzeczy kojarzonych z dzieciństwem, miejsce nie jest przeznaczone wyłącznie dla dzieci. Dużo radości będą mieli tu wszyscy, którzy lubią dobra zabawę, słodycze i zwariowane zdjęcia, które podbiją portale społecznościowe. Znajdziecie tam scenografie wręcz wyjęte ze świata fantazji i kolorowych bajek.

Póki co Muzeum Szczęścia działa w Szczecinie, Poznaniu i w Zakopanem. Otwarcie warszawskiej filii zostało ciut opóźnione z powodu pandemii. Jednak wiecie – co się odwlecze…

Czego możesz się spodziewać w Be Happy Museum?

Wszystkiego, co nieoczywiste, niecodzienne i kojarzące się ze szczęściem – tak można odpowiedzieć najprościej. Będą gigantyczne donuty, huśtawki zrobione z bananów i lampy z lodów w rożkach. Każdy odwiedzający będzie miał możliwość wskoczenia do basenu wypełnionego… piankami marshmallow (marzenie z dzieciństwa się spełni!). Jeśli chodzi o marzenia, to spełni się ich więcej – ot, na przykład spotkanie z wielkim jednorożcem. Albo obserwowanie świata do góry nogami! Iluzja mieszać się tu będzie ze śmiechem, różem i słodyczami. Wizyta w Muzeum Szczęścia ma być zastrzykiem radości, na przekór szarej codzienności!

Oprócz tego na pewno będą przygotowane przepiękne scenki – obrazy pełne kwiatów, ogromne pudełka dla Barbie i Kena, w których każdy ma szansę stać się edycją limitowaną kultowych zabawek. Co jeszcze? No, jasne, że nie zdradzę wszystkiego. Z całą pewnością warto jednak czekać, zobaczcie sami:

Różowa wanna radości w Muzuem Szczęścia w Warszawie.
Poczuj się jak Barbie w warszawskim Muzeum Szczęścia!
Już niedługo otwarcie Muzeum Szczęścia w stolicy!

Dokładna data otwarcia nie jest jeszcze znana, w Pałacu Kultury trwają intensywne prace. O wszystkim będę Was informować na bieżąco, w sekrecie szepnę, że być może będą też wejściówki do wygrania. Bądź ze mną na Facebooku – TUTAJ i Instagramie – TUTAJ, żeby nie przegapić żadnych informacji na ten temat!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments