Czego szukasz?

Park edukacyjno-sportowy w Warszawie, czyli bezpłatna zabawa dla dzieci!

Podobnie jak rok temu w stolicy, przed Urzędem Dzielnicy Wola (adres: al. Solidarności 90) na cały czas trwania wakacji został otwarty park edukacyjno-sportowy dla dzieci. Strefa otwarta będzie codziennie oprócz poniedziałków, od godziny 11:00 do godziny 19:00. Wstęp jest dla wszystkich – nieograniczony i bezpłatny!

Park edukacyjno-sportowy na Woli

Teren parku edukacyjno-sportowego jest ogrodzony i podzielony na kilka części – stref tematycznych. Znajdziecie tam część rekreacyjną, edukacyjną, sportową, a także scenę z przewidzianym różnorodnym programem artystycznym. Miejsce stworzone jest z myślą o dzieciach i młodzieży szkolnej, którzy lato spędzają w Warszawie.

Jednak organizatorzy pomyśleli również ich rodzicach, opiekunach i osobach starszych. Z całą pewnością każdy znajdzie tam dla siebie coś ciekawego. Młodsze dzieci z pewnością ucieszą dmuchańce, na których wyładują choć trochę rozsadzającej ich energii. Dla każdego, niezależnie od wieku, uruchomiona zostanie wypożyczalnia książek pod chmurką, a także strefa odpoczynku z leżakami.

Jeśli chodzi o atrakcje, w tym roku na dzieci czeka np. euro bungee, trampoliny, piaskownica dla najmłodszych dzieci, a także rodeo czy dmuchańce. Od czwartku do niedzieli na scenie będzie się działo dużo ciekawych rzeczy. Od zajęć teatralnych, poprzez wspólne eksperymentowanie i odkrywanie tajemnic fizyki i chemii aż do zajęć sportowych, przewidzianych na soboty. Niedziele z założenia mają być artystyczne – wypełnione muzyką i iluzją.

Plusem są bezpłatne i różnorodne dmuchańce dla dzieci. Jeśli macie w domu ich fana, to wybierzcie się – wyskacze i wyszaleje się za wszystkie czasy. Są też wysokie, fajne trampoliny i minimalne kolejki, więc znów – jeśli Wasze dziecko lubi tego rodzaju atrakcje, będzie tam zadowolone.

W okolicy kupicie jakąś bułę i coś do picia. Czyli w jednym miejscu znajdziecie wszystko, co potrzebne, ale spędzić z dzieckiem fajne popołudnie. Nie szykujcie się na jakieś wielkie WOW, jednak myślę, że wizyta w tym miejscu może być ciekawym urozmaiceniem wakacji w Warszawie :)

Ps. Jeśli interesują Cię wydarzenia i atrakcje dla dzieci w Warszawie, zapraszam serdecznie do fejsbookowej grupy Dziecięca Mapa Warszawy, która powstała właśnie po to, by dzielić się takimi wiadomościami :)

Polecane posty

Najlepsze seriale Netflix

Najlepsze seriale Netflix

zaburzenia integracji sensorycznej

Jak rozpoznać zaburzenia integracji sensorycznej?

Ojciec moich dzieci nie pomaga mi w domu!

Ojciec moich dzieci nie pomaga mi w domu!

Najciekawsze gry dla 2 latków - TOP 10

Najciekawsze gry dla 2 latków – TOP 10

Park rozrywki Playmobil - Dziecięca Mapa Świata

Park rozrywki Playmobil – Dziecięca Mapa Świata

Mogą Cię zainteresować

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
aneta
aneta
5 lat temu

teren nieogrodzony, małe dziecko swobodnie może wybiec na ulicę. Niebezpiecznie.

Sylwia
Sylwia
Reply to  aneta
5 lat temu

Chyba od czegoś ma opiekunów… dla mnie miejsce rewelacyjne i w końcu coś bezpłatnego, gdzie można z marszu się udać i nie stać i kilometrowych kolejkach