Czego szukasz?

Plac zabaw przy Atrium Promenada

Plac zabaw przy Atrium Promenada w Warszawie.

Wybraliśmy się z Leo i Milą na nowiutki, pachnący jeszcze świeżością plac zabaw w Warszawie. Odkrywanie nowych miejsc na Dziecięcej Mapie Warszawy zawsze sprawia nam wiele frajdy. Tym razem było podobnie! Zabieramy Was zatem do miejsca przyjaznego dzieciom i rodzinom: poznajcie plac zabaw przy Atrium Promenada.

Plac zabaw przy Atrium Promenada

Warszawa to miasto, które pod względem rodzinnej infrastruktury pięknie rozwija się na przestrzeni ostatnich lat. Aż miło patrzeć jak powstają kolejne parki, plaże czy właśnie – place zabaw. Jako mama dwójki dzieci szukająca często miejsc, do których moglibyśmy wybrać się razem i dać upust niespożytej energii – jestem zachwycona.

Plac zabaw przy Atrium Promenada na Pradze Południe to ogrodzona, bezpieczna i kolorowa przestrzeń. Bezpieczna – bo codziennie dezynfekowana, zgodnie z obowiązującymi normami sanitarnymi. Ale bezpieczna też, bo położona w ustronnym, spokojnym miejscu. Kiedy dzieci będą się wspinać, zjeżdżać lub budować zamki z piasku – dorośli mogą odpocząć na jednej z wieeelu (bardzo doceniam!) ławeczek. Wielki plus za dwa piknikowe stoły, przy których pomieści się nawet najliczniejsza rodzina czy grupa przyjaciół. Zadbana zieleń i kolorowy tartan to moje ulubione połączenie w takich miejscach. Jest bezpiecznie, ale można też biegać boso po trawce – nie ma lepiej.

Z dużych plusów – plac zabaw jest oświetlony, więc można z niego korzystać również po zmroku. To nie do przecenienia, w naszym klimacie, kiedy jesienią ciemno robi się o 16… Ostatnią zauważoną przeze mnie zaletą jest dobra lokalizacja – nieopodal znajduje się pokój Rodzica z Dzieckiem, toalety, Rossmann (można szybko wskoczyć po mokre chusteczki albo słoiczek), a także strefa gastro i Carrefour – wszystko, o czym rodzic na wychodnym z dzieckiem może zamarzyć ;).

Wyposażenie placu zabaw dla młodszych dzieci

Na maluchy i przedszkolaki czekają wielka piaskownica, łatwo dostępna zjeżdżalnia, niskie i bezpieczne huśtawki typu „Bocianie gniazdo” czy karuzela sprężynowa.

Jest też coś dla starszych!

Dla starszych przygotowano wysokie konstrukcje do wspinaczki, wyposażone w skośne mosty, ślizgi i przeróżne, dostosowane do wieku urządzenia sprawnościowe.

Plac zabaw jest oczywiście bezpłatny, wejście z poziomu centrum handlowego możliwe jest przez drzwi przy drogerii Rossmann oraz przy sklepie Go Sport. 

Jeśli chcesz obejrzeć filmik z tego miejsca – chodź do nas na Instagram! :)

Polecane posty

Najlepsze seriale Netflix

Jak rozpoznać zaburzenia integracji sensorycznej?

Ojciec moich dzieci nie pomaga mi w domu!

Najciekawsze gry dla 2 latków – TOP 10

Park rozrywki Playmobil – Dziecięca Mapa Świata

Mogą Cię zainteresować

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments