Czego szukasz?

Pierwszy oficjalny sklep LEGO w Polsce!

Pierwszy oficjalny sklep LEGO w Polsce!

Zabieram Was dziś w miejsce niezwykłe: otóż odwiedzimy pierwszy oficjalny sklep LEGO w Polsce. Miejsce wyśnione i wymarzone przez Leona i Milę, a od niedawna – także ulubione na Dziecięcej Mapie Warszawy. Nie musimy tam iść na zakupy, samo pooglądanie ekspozycji i wizyta w jego wnętrzu są za każdym razem wielką frajdą.

Pierwszy oficjalny sklep LEGO powstał w Westfield Arkadia

Co różni go od innych sklepów z klockami tej marki? Przede wszystkim dostępność zestawów – można tu znaleźć wszystkie z nich, również te ekskluzywne, które dotychczas stacjonarnie można było kupić najbliżej w Berlinie. Wyjątkowa jest też możliwość interakcji z multimedialnym ekranem, a także strefy zabawy i ekspozycja, której podziwianie dla każdego prawdziwego fana jest wielką przyjemnością.

Pierwszy oficjalny sklep LEGO w Polsce!
Pierwszy oficjalny sklep LEGO w Polsce!
Pierwszy oficjalny sklep LEGO w Polsce!

Pierwszy oficjalny sklep LEGO w Polsce ma prawie 300 mkw. Nie będzie przesady, że to 300 metrów krainy szczęśliwości dla dzieci i nie tylko. Wszyscy wszak wiedzą, że wcale nie brakuje dorosłych entuzjastów budowania z duńskich klocków. Tym bardziej, że w każdym kwartale powstają specjalne, dedykowane starszym fanom zestawy. Ot, choćby te ilustrujące scenki z kultowego serialu “Przyjaciele”.

Pierwszy oficjalny sklep LEGO w Polsce!

Tym, co przyciąga uwagę są ogromne lupy, przez które możemy obserwować detale złożonych zestawów. Budowle są na tyle skomplikowane i wciągające, że muszę naprawdę się natrudzić i ponegocjować, abyśmy mogli pójść dalej. Konkurować mogą z nimi tylko miejsca do zabawy. Wiadomo – od oglądania klocków lepsze może być tylko budowanie z nich!

Dwie kolejne atrakcje, które wyróżniają sklep LEGO w Westfield Arkadia to strefa personalizacji i strefa demonstracyjna. W tej pierwszej mamy możliwość samodzielnego złożenia ludzików LEGO lub kupowania klocków na sztuki, zgodnie z fantazją lub ulubionym kolorem. W strefie demonstracyjnej stoją większe i bardziej skomplikowane konstrukcje, które możemy nie tylko podziwiać, ale także poznać ich niektóre funkcje.

Dla mnie jedną z największych zalet tego miejsca jest… personel. Od pierwszego spojrzenia czuć, że to ludzie, którzy mają zajawkę na klocki i którzy cieszą się, że pracują w tym miejscu. Chętnie doradzają i w ogóle rozmawiają z dziećmi o zestawach, możliwościach itp. Byliśmy w tym sklepie już kilka razy, zawsze jesteśmy witani z uśmiechem. A czasem nawet na wejściu dzieci dostają pojedyncze klocki – wtedy to już w ogóle radości nie ma końca.

Gdzie to jest?

Oficjalny sklep LEGO w Westfield Arkadia znajduje się na parterze – traficie z pewnością, poprowadzą Was dzieci, one wiedzą wszystko!

Polecane posty

Najlepsze seriale Netflix

Jak rozpoznać zaburzenia integracji sensorycznej?

Ojciec moich dzieci nie pomaga mi w domu!

Najciekawsze gry dla 2 latków – TOP 10

Park rozrywki Playmobil – Dziecięca Mapa Świata

Mogą Cię zainteresować

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments