Weekendowa Zajawka, czyli co robić z dzieckiem w Warszawie 6-7 kwietnia

Niby dopiero wiosna, a temperatury prawie letnie. Weekend zapowiada się wręcz boski! Będzie bardzo ciepło i słonecznie, a jeśli dodamy do tego jeszcze masę inspiracji z Weekendowej Zajawki, to już w ogóle bajka. Bawcie się najpiękniej, Moi Mili!

Spis treści:

Jeśli interesuje Cię, co ciekawego dzieje się dla dzieci w Warszawie, zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco – w każdy piątek dostaniesz Weekendową Zajawkę na maila!

SOBOTA, 6 kwietnia

Kochani! Ale się dzieje! 🤩 She&Bike i Rovelovnia zapraszają na miejską przejażdżkę rowerową po Warszawie! 🚲🏙️🚲🌉🚲 Zapewniamy tempo w stylu “slow”. Pełen relaks i cudowną atmosferę 😍😍😍 Z całego serca zachęcamy wszystkich do wyciągnięcia rowerów z piwnicy i otworzenia z nami wiosny w mieście 🌸🚲🍃 Przejażdżka będzie niespieszna i dostosowana do możliwości uczestników 😊 Nie wahajcie się ani chwili! Po prostu bądźcie tam razem z nami! 😍
Widzimy się 6 kwietnia (sobota) o 18.00 pod Stadionem Narodowym przy Bramie nr 3.
Do zobaczenia!

Stałe, cykliczne zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży do 13 lat opierają się na twórczej pracy z wykorzystaniem różnorodnych technik plastycznych od malarstwa i rysunku przez rzeźbę, kolaże, przestrzenne makiety, prace graficzne. Do zaangażowania w pracę zachęcają ciekawe, pobudzające wyobraźnię dzieci tematy zadań. Zajęcia prowadzą doświadczeni artyści-pedagodzy.
Zajęcia odbywają się w czterech różnych grupach wiekowych w tym samym czasie: 4-6 lat, 7-8 lat, 9-11 lat oraz 12-13 lat.

W sobotnie poranki, o godz. 11:00 zapraszamy Was wraz z maluchami w wieku 3-7 lat do wspólnego oglądania polskich animacji.
—> 6 kwietnia obejrzymy odcinki serii “Opowiadania z piaskownicy”: KINO, LUPA, MAYUMI, STARSZY BRAT, OSA, ŚLIMAKI.
Seria jest autorską adaptacją książki Renaty Piątkowskiej pod tym samym tytułem.
Składają się na nią epizody z życia pięcioletniego chłopca – Tomka. Tomek jest przedszkolakiem, bystrym, rozbrajającym i ciekawym świata. Z jego ust nie schodzi pytanie: Dlaczego?
Małe rączki nigdy się nie nudzą, a każdy dzień utwierdza go w przekonaniu, że na świecie jest całe mnóstwo spraw, których dorośli nigdy nie zrozumieją.
Tomek, w sposób właściwy przedszkolakom, odkrywa i tłumaczy sobie świat. Z niezmąconą pogodą ducha mierzy się ze wszystkim, co przynosi dzień. Jego poczucie humoru, zabawne sytuacje, w które ciągle się wikła, wywołują u dorosłych szeroki uśmiech, a dzieci śledząc jego przygody, reagują bardzo żywiołowo.

Czas trwania animacji: 30 min.,
Czas trwania warsztatu: ok. 40 min.
Bilety: 15 zł
Do zobaczenia w kinie 🙂

Drodzy Goście,
Serdecznie zapraszamy Was na otwarcie sezonu😋🍪🍓🍫
Zapamiętajcie tę datę👇
👉6 kwietnia godz. 11👈
Nie możemy się już doczekać😊
Będzie pysznie🍦🫐🍍
Do zobaczenia😎❤️

Miejsce Aktywności Lokalnej przy Ośrodku Kultury Wesoła zaprasza na wspólne sobotnie popołudnia z grami planszowymi 🎲🎲. Łapiemy się w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godzinie 15:00 (gramy do 21:30, więc warto zabrać ze sobą przekąski) 😋🍇🥨.
Zapraszamy:
🔶 dorosłych,
🔶 młodzież,
🔶 dzieci 10+ (dzieci poniżej 10 r.ż. – tylko pod opieką dorosłych)
W ubiegłym roku Sąsiedzkie Planszówki gromadziły średnio 30 osób na każdym spotkaniu, dlatego bez obaw — każdy znajdzie partnerów do wspólnego grania. Podział stolików następuje o 15:00, dlatego najlepiej przyjść właśnie o tej godzinie. W trakcie spotkania gramy jednak w wiele tytułów, więc istnieje możliwość dołączenia do nas później.
❗️ Jeśli masz swoje ulubione gry — śmiało, przynieś je 🙂.
Dzięki uprzejmości naszego lokalnego partnera, sklepu z zabawkami RADUŚ , oraz Wydawnictwa Nasza Księgarnia na miejscu można zagrać w popularne gry takie jak Dixit, Kolejka, Koty czy Wyprawa do Eldorado. Głównie bazujemy jednak na tytułach przynoszonych przez samych graczy, więc co miesiąc jest coś nowego.

Zapraszamy na autorski cykl zajęć umuzykalniających dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat, stworzony we współpracy Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina z twórcami urządzenia edukacyjnego – Musiconu. Okres do 3 roku życia jest najważniejszy z perspektywy nabywania umiejętności słuchowych i odkrywania szczególnych zdolności muzycznych. Poprzez zabawę, śpiew, ruch, instrumenty i przy wykorzystaniu całego potencjału edukacyjnego Musiconu będziemy multisensorycznie odkrywać otaczający nas świat pełen dźwięków, barw i struktur.
🔹 Terminy:
6, 13, 20, 27 kwietnia
11, 18, 25 maja
8, 15, 22 czerwca
godz. 10:00-10:30
📍 Gdzie? sala konferencyjna NIFC

Teatr Capitol zaprasza dzieci i młodzież na spektakl „Brzechwa 2020”!
Przenieście się do “The Capitol School of Warsaw” i weźcie udział w najbardziej szalonej lekcji na jakiej kiedykolwiek byliście! Odkrywamy na nowo mistrzostwo Jana Brzechwy 🙂 Uczymy nowocześnie i bawimy muzycznie, reżyseruje Olaf Lubaszenko.
Zapiszcie sobie w zeszytach! Tego nie można przegapić.
Znana i lubiana klasyka polskiej literatury dziecięcej, została osadzona przez reżysera w kontekście obecnych czasów, współczesnej szkoły i aktualnych problemów z jakimi borykają się codziennie uczniowie oraz ich opiekunowie. Płynące tym samym ze sceny treści edukacyjne są bardzo uniwersalne, łatwe w odbiorze i atrakcyjne dla najmłodszych. A to wszystko w bogatej oprawie muzycznej oraz choreograficznej.
W capitalnej Szkole – „The Capitol School of Warsaw” odbywają się przygotowania do długo oczekiwanej uroczystości nadania szkole imienia Jana Brzechwy. Uczniowie w swoich domach pracowali nad przygotowaniem programu artystycznego, który z tej okazji ma zostać zaprezentowany na szkolnym apelu. Widzowie towarzyszą bohaterom w ferworze ostatnich przygotowań do tej uroczystości, poznając tym samym bliżej ich cechy charakteru oraz wzajemne relacje.

BWilczur, pudel i pinczerek, chart, labrador czy kundelek? Cała gama psich osobistości przedefiluje przez koncert na fortepian, głos i klarnet. Zagramy na cztery łapy, zaszczekamy wesoło i wyciągniemy się w psie z głową do góry.

Poszukamy piesków w piosenkach, poznamy psi język i nadstawimy uszu wsłuchując się w klasyczne utwory m.in. Gabriela Pierné’a i Francisa Poulenca. Może wytropimy w nich coś tanecznego? Hau-hau!

Planujesz weekendową wizytę w Elektrowni Powiśle ze swoją pociechą? 🎭 Zapraszamy do specjalnie przygotowanej przestrzeni, gdzie umilamy czas najmłodszym!
W każdą sobotę i niedzielę w godzinach 12:00 – 16:00 udostępniamy Waszym dzieciom przestrzeń Lumen w Food Hallu do zabaw i projektów artystycznych 🎨 Uprzedzamy jednak, że mniejsze dzieci powinny nadal zostać pod okiem przynajmniej jednego z opiekunów!
Udział w animacjach jest bezpłatny. Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały 👶🏻
➡️ Wejście do przestrzeni Lumen znajduje się pomiędzy Kimi Sushi a Vietlabbem.
Do zobaczenia na miejscu!

W jaki sposób ssaki ewoluowały? Jak żyły w czasach dinozaurów i jak po ich wymarciu zajęły niszę dużych zwierząt? 🐻
Na spotkaniu przyjrzymy się bliżej zębom i kończynom ssaków. Poznamy ich przystosowania do roślinożerności, drapieżnictwa, biegania, kopania, pływania, wspinania się i latania. Dowiemy się, jak działają zmysły różnych gatunków ssaków i jakie są ich silne i słabe strony w porównaniu z innymi zwierzętami.
INFORMACJE
“Dlaczego ssaki opanowały ziemię?”
Spotkanie edukacyjne dla dzieci w wieku 11-13 lat i opiekunów
📆 kiedy: 6 kwietnia 2024 (niedziela), godz. 12.00-13.30
📍 gdzie: Stajnie Kubickiego. Mapa: https://maps.app.goo.gl/5MgTrA44tKRs7cwX6
🎫 wstęp: 5 zł – dziecko, 5 zł – opiekun. Bilety można kupić na miejscu przed zajęciami. Na zajęcia nie trzeba rezerwować miejsc.
💁 Prowadzenie:
Radosław Pomagalski – z wykształcenia i zamiłowania przyrodnik. Studiował biologię na Uniwersytecie Warszawskim. Od czasów studenckich prowadzi w Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa lekcje muzealne i warsztaty o tematyce przyrodniczej. Autor realistycznych kolorowanek dla najmłodszych. Właściciel pokaźnej kolekcji egzotycznych zwierząt.
Zdjęcie w tle:
Eksponat z Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa, fot. Agnieszka Zommer

Co robili wielcy muzyczni twórcy, gdy byli mali? Grali w piłkę, bawili się na placu zabaw? A może uwielbiali czytać książki?
Wraz z porcją fajnej muzyki, wszystkiego się dowiecie podczas kolejnego spotkania z kwartetem smyczkowym Małej Akademii Muzyki!
Czekamy na Was z uśmiechem i zapraszamy do wspólnej muzycznej przygody już 6 kwietnia 2024 r. o godz. 12.00. Będziecie?

Powitaj z nami wiosnę w Puszczy Kampinoskiej!
Zapraszamy na spacer przez malownicze rezerwaty i zaginione puszczańskie wioski.
2 terminy: 23 marca i 6 kwietnia
Atrakcje w trakcie wycieczki:
🌳 Zaborów Leśny (rezerwat, wiata)
🌳 Kładka Zaborowska – najdłuższa kładka w Kampinoskim Parku Narodowym, długość 770 m!
🌳 Obszar Ochrony Ścisłej Kalisko
🌳 Wyględy Górne – zabytkowe zabudowania opuszczonej wioski
🌳 Zaborów – kościół św. Anny z 1791 roku
W kwietniu spacerując kładkami przez rezerwat Kalisko podziwiać można symbol wiosny – pięknie kwitnące kaczeńce.
Zabierz na spacer rodzinę, zaproś znajomych, udostępnij wydarzenie.
Dystans 11 km.
Udział bezpłatny

🕵️🌸🌿 Ten rok będzie pełen zagadek i tajemnic! Serdecznie zapraszamy na weekendy z dreszczykiem (jeden weekend w miesiącu), podczas których odkryjemy ciemną stronę roślin!
👉 Najbliższe spacery: 6 i 7 kwietnia.
🕵️🌸🌿 Rośliny towarzyszą nam każdego dnia – jako pożywienie, ubiór, leki czy ozdoby. Jednak w złych rękach mogą się stać niebezpiecznym narzędziem zbrodni.
👉 Poznacie trucizny, narzędzia tortur, obiekty fascynacji, roślinnych oszustów, a nawet ofiary przemytu 🤭

ℹ️ Spacery odbywają się w jeden weekend miesiąca (sobotę i niedzielę) o godz. 13.00.
ℹ️ Nie przyjmujemy zapisów.
Aby wziąć udział w spacerze należy zakupić bilet wstępu w KASIE Ogrodu Botanicznego UW, a także odebrać BEZPŁATNĄ WEJŚCIÓWKĘ uprawniającą do udziału w spacerze.
ℹ️ ZBIÓRKA o godz. 13:00 (6 i 7 kwietnia) przy KASIE od strony Obserwatorium.

To będą kolejne niezapomniane warsztaty z Uprzejmym Łosiem‼️
Zapraszamy dzieci 4+ oraz Opiekunów.
Spróbujemy rozwiać wszelkie wątpliwości Rodziców, co do często wyrażanych marzeń dziecka o potrzebie posiadania psa.
Na warsztat weźmiemy zaprawioną w bojach Larę, Monę lub Farę – czarną labradorkę, będącą za pan brat z występami przed dziećmi i rodzicami (którzy gdzieś w głębi chowają dziecięce pragnienia o mieszkaniu z czworonogiem🙃).
O tym, jaki jest pies, każdy (z grubsza) ma pojęcie. My spróbujemy zajrzeć głębiej. W końcu, nie od parady spotykamy się z weterynarzem.
Edukatorzy opowiedzą nam o zdrowiu psa, chorobach i leczeniu, a we wszystkich tych poważnych czynnościach wspomoże ich czworonożny przyjaciel i pozwoli z bliska obejrzeć zęby, język, zajrzeć do ucha i wymacać twardość brzucha. Dowiemy się, czy pies ma pępek i ile maluchów może urodzić psia mama w jednym miocie.
Poruszymy kwestie dotyczące behawioru, przyjaźni psa z człowiekiem, ciekawych i ciekawszych ras oraz umaszczenia, a także spraw poważnych: bezdomności i sposobach jej zapobiegania oraz możliwości stania się opiekunem „kundla burego”. Nie zawahamy się wspomnieć o aspektach mniej różowych, albowiem nic co… psie nie jest nam obce. Chcemy podkreślić wszelkie elementy wspólnego życia, bądź co bądź ze ssakiem.

🌲Zapraszamy na Rodzinną Grę Terenową! Gra z elementami edukacji leśnej dla dzieci i dla dorosłych. Masz ochotę spędzić aktywnie sobotnie przedpołudnie, na świeżym powietrzu, całą rodziną, być blisko natury, a do tego móc dowiedzieć się o niej nieco więcej? Rodzinna Gra Terenowa to idealna okazja. Obowiązują zapisy oraz wpłata zaliczki. Zgłoszenia przyjmujemy na adres kontakt@polaczenilasem.pl do dnia 04.04 włącznie.
🌲6 kwietnia zapraszamy do przygody z “Leśną kuchnią”. Las to nie tylko skupisko drzew. Pokażemy Wam, że jest on pełen skarbów: ziół i roślin, które mogą stać się pysznymi i zdrowymi smakołykami. Podczas naszej gry terenowej dzieci i dorośli będą mieli okazję odkryć różnorodność smaków i zapachów dostępnych w lesie. Podczas gry poznacie wartości odżywcze leśnej roślinności oraz tajniki przygotowywania z nich wyjątkowych potraw. Dodatkowo, poszerzymy naszą wiedzę o lokalnych roślinach i ich zastosowaniach kulinarnych, ale także wzmocnimy więź z naturą poprzez bezpośredni kontakt z jej bogactwem.
Trasa gry będzie pełna zadań i aktywności dla dużych i małych, a jej długość to ok.4km na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego i w jego otulinie.
🌲GDZIE?
Okolice Polany Opaleń w Kampinoskim Parku Narodowym. Potem spotkamy się przy ognisku na Łące Rozwoju, do której doprowadzi Was trasa gry.
🌲Rodzinna gra terenowa jest dla Ciebie, jeżeli:

 • chcesz spędzić miły, aktywny czas z rodziną i/lub znajomymi z elementami edukacji leśnej
 • masz ochotę poznać bliżej zagadnienia związane z lasem
 • szukasz urozmaiconej formy spędzania czasu na powietrzu
 • masz ochotę dobrze się bawić, zająć głowę ciekawymi zadaniami, pozwalając sobie odpocząć od innych myśli
 • chcesz sprawdzić się w rodzinnym wyzwaniu, zobaczyć jak wszyscy członkowie rodziny odnajdą się w tej sytuacji
 • pragniesz przybliżyć swoim dzieciom formę edukacji leśnej
  🌲CENA:
  Koszt jednego pakietu Rodzinnego do gry to 70 zł. Jeden pakiet gry jest przeznaczony na drużynę w skład, której wchodzi dwoje dzieci od 3 roku życia i dorośli opiekunowie. Istnieje możliwość łączenia drużyn na starcie, co skutkuje wyznaczeniem tej samej godziny startu dla kilku drużyn i wspólne przejście trasy gry.
  Dodatkowo płatne jest ognisko z poczęstunkiem 25zł/osoby (dotyczy również dzieci poniżej 3 lat jeśli będą jadły porcję posiłku).
  Jeśli chcecie jeść swój prowiant z ogniska (np. kiełbaski), to weźcie proszę własne i na mecie będziecie mogli skorzystać z naszego ogniska – przy tej opcji dodatkowy koszt ogniska wynosi 10zł od rodziny (obejmuje koszty drewna, przygotowania ogniska oraz nielimitowany dostęp do wrzątku i herbaty, czy kawy)
  Brak ograniczeń wiekowych uczestników Gry.

Mała Alicja uwielbia słuchać muzyki. Zarówno tej płynącej z natury, jak i dźwięków z winylowych płyt. Skąd się bierze muzyka? I jak to jest, że na świecie powstają ciągle nowe melodie? Z taką myślą dziewczynka kładzie się spać i we śnie trafia do Świata Muzyki. Niestety przybywa tam w trudnym momencie, bo mieszkańcy borykają się z pewnym problemem – przestała powstawać nowa muzyka – zatrzasnęły się drzwi do Krainy Wyobraźni… Alicja deklaruje swoją pomoc, otrzymuje wskazówki i mapę i wyrusza w wyjątkową podróż po Świecie Muzyki. Odwiedza krainę Pana Basowego, krainę Pani Wiolinowej i Krainę Metronomu. W każdej z nich (wraz z dziećmi, które oglądają spektakl) uczestniczy w muzycznych aktywnościach, w zamian za co otrzymuje artefakty (klucz wiolinowy, klucz basowy, metronom). Czy uda jej się otworzyć drzwi do Krainy Wyobraźni? Tego dowiedzą się z pewnością uczestnicy spektaklu.
Opis wydarzenia:
Cały spektakl trwa około 45-50 minut. Wydarzenie ma charakter interaktywny i sensoryczny, dzieci (w wieku 3-6 lat) uczestniczą w spektaklu jak podczas rytmiki (uczą się rymowanki, bawią się chustą animacyjną, grają na instrumentach, tańczą z kolorowymi chustkami, etc). Część aktywności przebiega na siedząco, a część odbywa się w ruchu. Chciałabym, by spektakl przyniósł dzieciom radość oraz dostarczył nowych wrażeń i wiedzy poprzez doświadczenie muzycznych przygód.
Muzyka:
Spektaklowi towarzyszy muzyka klasyczna, pojawiają się tacy kompozytorzy jak Vivaldi, Debussy, czy Strauss. Otoczkę muzyczną wzbogacają dźwięki natury, jak szum morza, śpiew ptaków oraz rytmiczanki stworzone na potrzebę spektaklu.

Katarzyna Niemyjska i Goretta Szymańska zapraszają serdecznie sąsiadów z Ursynowa na wycieczkę po terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec, która odbędzie się w dniu 6 kwietnia o godz. 11.00.
Oprowadzać nas będzie Jarek Spacerolog Praski z ekipy przewodnickiej Praska Ferajna.
Spotykamy się o godz. 10.50 przed główną bramą od ul. Puławskiej
Wycieczka jest bezpłatna. Organizatorki, wolontariuszki ursynowskiego Hospicjum Onkologicznego proszą o symboliczne wsparcie w postaci wejściówek/cegiełek. Hospicjum najbardziej potrzebuje chusteczek nawilżających, soków w kartonikach ze słomką i musów owocowych w tubkach.
Spacer potrwa ok. 2 godzin.

W tym tygodniu obchodzimy Światowy Dzień Szczura 🎂🐀 więc nie przypadkowo ten tydzień będzie należał właśnie do nich 😁
Szczury to jedne z najbardziej inteligentnych zwierząt, ale też należą do grupy istot budzących nasze skrajne emocje.
W tym tygodniu chcemy, abyście poznali „trochę bardziej” szczurkowy świat. Chętnie opowiemy o nich, ich zwyczajach, jadłospisie, upodobaniach, codziennych potrzebach szczurków itp.
Jesteśmy otwarci codziennie, także przyjdźcie do nas i miło spędźcie czas wśród zwierząt 🐾
W naszym MiniZOO mamy całkiem sporą gromadkę oswojonych królisiów, są świnki morskie, surykatki, ostronos, fretki, skunks, jeż, agama, ślimaki achatina, żółw i reszta towarzystwa😉
Nie zwlekajcie z wizytą, tylko zaplanujcie ją w tym tygodniu!
Nasze interaktywne MiniZOO jest:
✅ czynne cały rok
✅ pod dachem, więc pogoda nie ma znaczenia
✅ u nas naprawdę będziesz oko w oko z naturą
Zapraszamy do nas małych i dużych miłośników królików, świnek, surykatek, szynszyli, ostronosa, skunksa, fretek, jaszczurek czy choćby jeża.
🐹 Zaraz po wejściu poznasz naszych mieszkańców i pokochasz od pierwszego wejrzenia 😉
Jeśli jeszcze u nas nie byliście, to jesteśmy MiniZOO kontaktowym i mieścimy się w ogrzewanym pawilonie, także każdego dnia (bez względu na pogodę) gwarantujemy możliwość kontaktu ze zwierzętami.
▶️ wizyta u nas nie wymaga rezerwacji
▶️ przychodzisz kiedy chcesz, bilet kupujesz przy kasie i od razu wchodzisz do zwierząt (oczywiście zawsze pod czujnym okiem Opiekuna Zwierząt)
▶️ nie trzeba się specjalnie ubierać, okrycie wierzchnie zostawiasz na wieszaku, a ochraniacze na obuwie dostajesz od nas
🐸 w naszym MiniZOO masz możliwość realnego kontaktu ze zwierzętami, możesz wchodzić do wolier, karmić i głaskać, a nasze zwierzęta są oswojone i lubią kontakt z człowiekiem
Nie przynoś własnego jedzenia, karmę kupisz na miejscu, do wyboru:
🥕kubek warzywny
🌿 kubek ziołowy
🪱 robaki dla surykatek
Podczas wizyty u nas Opiekun Zwierząt zawsze jest obok i chętnie opowiada o naszych zwierzętach, ich pochodzeniu i zwyczajach. Śmiało pytajcie nas o wszystkie zwierzęce sprawy, a my odpowiemy na wszystkie pytania 😁
💳 można płacić kartą, gotówką lub BLIK
🕐 Godziny otwarcia:
PON -PT 11-19
SOB-NIEDZ 10-18
🐭 Zapraszamy rodziny, przyjaciół, znajomych i nieznajomych, którzy szukają ciekawych miejsc do spędzenia wolnego czasu w mieście
🐌 wizyta u nas będzie niesamowitym przeżyciem, a nasi mieszkańcy bardzo lubią jak ich odwiedzicie i karmicie
🐇 nasze kroliki już od progu radośnie witają Was i kochają w Waszą stronę – naprawdę musicie to zobaczyć 🐰 i poczuć 🦨
🦨 nasz skunks Kwiatek też Was pozdrawia, bo właśnie obudził się z zimowego snu.
Surykatki Pola i Portos czekają na porcję robaków 🪱🐛
Ciekawe czy wiecie jak mają na imię nasze szczurki? 🤔
Jeszcze czekasz?
Widzimy się w tym tygodniu 👍
🅿️ bezpłatne miejsca przed budynkiem
🚌 dojedziesz do nas autobusem nr 5️⃣1️⃣7️⃣ z Centrum

Oto jeden z najpiękniejszych momentów w przyrodzie, czas kwitnienia efemerycznych sakur i majestatycznych magnolii.
Rośliny te są cenione na całym świecie, ich rozkwit symbolizuje nadejście wiosny, a biało-różowe kwiaty inspirują, rozbudzając zmysły.
Sobotni i niedzielny spacer poprowadzi doświadczony edukator, pan Krzysztof Szkopek.
Zapraszamy do zapisów na spacer: warsztaty@ob.pan.pl, ilość miejsc ograniczona.
Spacery odbędą się 6 i 7 kwietnia o godz. 12.00. Do udziału w spacerze upoważnia bilet edukacyjny lub karnet.

Chcesz pokazać dzieciom coś nowego?
A także sam wziąć udział w niezwykłym koncercie?
Lubisz bawić się z rodziną?
Zapraszamy instrumentalny Koncert Muzyki Bajkowej na żywo.
Specjalnie dla młodych widzów, orkiestra na żywo i wokaliści wykonają utwory z filmów „Król lew”, „Jak wytresować smoka”, „Harry Potter”, „Kung Fu Panda”, „Kraina lodu”, „Madagaskar” i wielu innych.
Dzieciaki w trakcie koncertu:

 • będą śpiewać;
 • będą grać na muzycznych instrumentach;
 • będą mogli odgadywać zagadki i aktywnie uczestniczyć w koncercie;
 • rozwiną swoje muzyczne umiejętności.
  Każdy z dzieci może przynieść na koncert swoje ulubione instrumenty czy elementy perkusyjne, takie jak: tamburyna, grzechotki, bongosy, bębenki lub coś innego, ponieważ to wszystko pomoże stworzenia dźwięk podczas koncertu.
  Czas trwania koncertu – ponad 1 godz.
  Koncert rekomendowany dla publiczności od 3 do 103 lat.

Fantastyczne powitanie Wiosny!
Już 6-7 kwietnia zapraszamy do Centrum Targowo-Konferencyjnego EXPO XXI w Warszawie na Najbardziej Fantastyczne Targi w Polsce. Zanurz się w krainie pełnej magii. Odkryj, że fantastyka niejedno ma imię!
Na wszystkich Uczestników czekać będzie mnóstwo stoisk Fantastycznych Wystawców, niesamowita atmosfera oraz spotkania z Fantastycznymi Gośćmi.
Targi Fantastyki to idealne miejsce, aby zachwycić się nietypowym rękodziełem, poznać trendy w wydawniczym świecie fantastyki oraz spotkać swoich ulubionych twórców i rzemieślników. Na stoiskach Fantastycznych Wystawców będzie można znaleźć każdego rodzaju przedmioty codziennego użytku, artykuły hobbystyczne, książki, gry planszowe, gadżety, biżuterię – wszystko oprószone szczyptą magii .
Przyjdź i przekonaj się, że fantastyka niejedno ma imię, a zanurzenie się w jej świat to fantastyczna przygoda!
💥 Przedsprzedaż:
Przedsprzedaż biletów potrwa do 3 kwietnia. Po zakończeniu przedsprzedaży bilety będzie można zakupić w kasach podczas trwania wydarzenia, ale… pakiety wejściówek oraz Karnety Kolekcjonerskie będzie można zamówić WYŁĄCZNIE w przedsprzedaży.

W Parku Skaryszewskim wybuchła wiosna! To bardzo dobry moment, by odwiedzić to miejsce! Wybitni rzeźbiarze międzywojnia, ślady tragicznych wydarzeń II wojny światowej, zapach wedlowskiej czekolady… a wszystko to w scenerii budzącej się do życia przyrody! Zapraszamy na spacer po jednym z najpiękniejszych parków Europy.

Spacer niebiletowany, mile widziany napiwek.
Ach!Stolica zaprasza!
Spacer prowadzi Basia, licencjonowana przewodniczka po Warszawie.

Zbiory RzemiosBa Artystycznego i Pamitek Historycznych

🎲Znacie grę w bingo? W wersji muzealnej, polega ona na tym, że odnajdujecie kolejne fragmenty obrazów i zdjęć ukrytych w Muzeum Warszawskiej Pragi. Pomoże Wam w tym myszka, która zamieszkała na czas Wielkanocy w muzeum. Sprawdźcie, co zamyszkowała w swoich norkach.
🎲Podobnie jak w czasie Bożego Narodzenia, chcemy zachęcić Was do wyjścia z domu i odkrycia muzeum jako miejsca pełnego zabawy i zagadek.
🎲W bingo najlepiej zagrać w drużynie. Dla najbardziej uważnych graczy czekają nagrody.

ℹ️INFORMACJE PRAKTYCZNE
🕰️Kiedy: Akcja jest dostępna w godzinach otwarcia muzeum, 28 marca oraz od 2 do 7 kwietnia. W czwartek (28 marca, 4 kwietnia) udział bezpłatny, w pozostałe dni w cenie biletu.
📍Gdzie: Muzeum Warszawskiej Pragi | Targowa 50/52 | w całej przestrzeni muzeum – dziedziniec, wystawa stała i czasowa
🧒🏻Dla: dla całej rodziny, dla dzieci młodzieży i dorosłych
🎟️Udział w wydarzeniu jest bezpłatny 28 marca i 4 kwietnia, w pozostałe dni w cenie biletu, który można pobrać w kasie Muzeum lub online:
🔗https://bilety.muzeumwarszawy.pl/rezerwacja/termin.html?id=3222&option_data=

Chcesz być czułą przewodniczką dla swojej córki i świadomie wspierać Ją w rozwoju?
Zależy Ci na wspólnych, jakościowych spotkaniach i rozmowach?
Ważne jest dla Ciebie budowanie pięknej relacji opartej na zaufaniu i prawdzie?
Chcesz pokazać swojej córce jak świadomie kreować bajkowe życie?
Relacja matki z córką to fundament rozwoju każdej kobiety.
Od jakości tej relacji bardzo dużo zależy w dorosłym życiu córki, np. kontakty z innymi ludźmi.
Przyjrzyj się relacji swojej z matką, czy jest piękna, szczera, pełna miłości i szacunku?
Głęboka, zdrowa więź matki i córki potrafi dać moc na całe życie.
Matki i córki,
kobiety i dziewczyny,
spotkajmy się w kręgu świadomej celebracji życia!
Zapraszamy do przestrzeni Terminala Kultury Gocław, aby doświadczyć wspólnego BYCIA z naszymi córkami.
Zapraszamy do intuicyjnego tańca, zabawy i muzykowania na instrumentach.
Zapraszamy do praktyki uważności – mindfulness, medytacji, świadomego oddychania oraz ćwiczeń całego ciała.
Zapraszamy do bajkowego, świadomego życia✨
Zasiądźmy wspólnie w kręgu i poczarujmy:-)
Spotkanie dla mam i córek w wieku około 5-11 lat.
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Koszt uczestnictwa to 111 zł (razem mama i córka), kolejna córka to 55 zł. Kolejne córki gratis.
(po rejestracji prosimy o e-mail z informacją o ilości uczestników pod zapisem na adres zajecia@terminalkultury.pl)
ZAPISY => https://www.strefazajec.pl/course/view/id/56931

Trwa nabór do czterech nowych grup treningu uważności dla dzieci i nastolatków:
🐸 6-8 lat
🐸 9-12 lat
🐸 13-14 lat
🐸 15-19 lat
Prowadząca: mgr Karolina Szczepańska – psycholog, trener uważności metodą E. Snel
📌 LOKALIZACJA: Warszawa
Start zajęć: 6 kwietnia 2024
📅 TERMINARZ:
wszystkie grupy wiekowe: 6.04, 13.04, 20.04, 27.04, 11.05, 25.05, 1.06, 8.06
dodatkowo grupy 13-14 lat oraz 15-19 lat: 15.06 i 22.06.
Godziny spotkań:

 • grupa 6-8 lat: sobota, 11:15 – 12:00
 • grupa 9-12 lat: sobota, 10:00 – 11:00
 • grupa 13-14 lat: sobota, 12:30- 13:30
 • grupa 15-19 lat: sobota, godziny do ustalenia
  (daty mogą ulec zmianie)
  KONTAKT:
  📞 500 340 899

Zapraszamy dzieci w wieku 4-6 lat wraz z opiekunami na wyjątkowy cykl zajęć muzyczno-rytmicznych, podczas których poznamy najpiękniejsze tematy z kanonu muzyki klasycznej i odkryjemy świat dźwięków. W rodzinnej atmosferze sobotnich spotkań będziemy grać na różnych, ciekawych instrumentach, ruchem i gestem oddawać melodie, ale – co najważniejsze – dobrze się bawić! Zajęcia pobudzą dzieci do działania i improwizacji, rozwiną wrażliwość, samodzielność, ale też umiejętność pracy w grupie.
🔹 Terminy: 23.03, 6.04, 20.04, 11.05, 25.05, 8.06, 22.06, godz. 11:00-12:00 (grupa I) i 12:15-13:15 (grupa II)
👤 Prowadzenie: Aleksandra Endzelm-Obertyn, Anna Maliga-Poprawska
📍 Gdzie: sala konferencyjna NIFC
📌 Bilety: http://bilety.nifc.pl (25 zł/spotkanie. Bilety wstępu obowiązują wyłącznie dzieci. Rodzic nie jest zobowiązany do posiadania oddzielnego biletu.)

Każdy może zrealizować swoje autorskie pomysły! Używamy do tego wyjątkowe materiały:

 • gliny hiszpańskie oraz dzikie polskie
 • przyjazne dla środowiska i skóry angoby, slipy
 • nietypowe szkliwa spożywcze
 • floaty i tlenki do tworzenia własnych szkliw
 • szkiełka ceramiczne
  +ozdobne wałki, stemple, zioła….
  Wypalanie gliny i szklanych form wliczone w cenę.
  Cena za pojedyncze zajęcia: 60 zł dorośli i 50 zł dzieci/os.

🎨 WIELKIE OTWARCIE KiberArt – Nauka Rysowania i Malarstwa dla dzieci od 5 do 14 lat!
Dołącz do naszego ekscytującego wydarzenia otwarcia, które odbędzie się 6 kwietnia 2024 roku (sobota) o godzinie 12:00. Zapraszamy Cię na fascynującą podróż w świat sztuki, która rozwinie kreatywność i talent Twojego dziecka!
📍 Lokalizacja: ul. Ludwika Rydygiera 14, Warszawa
W programie tego wyjątkowego dnia:
🖌️ Warsztaty z rysowania i malarstwa: Dzieci będą miały okazję eksperymentować z różnymi technikami artystycznymi pod czujnym okiem naszych doświadczonych nauczycieli. Każde dziecko odkryje swoje artystyczne talenty i stworzy niepowtarzalne dzieło sztuki.
🎁 Loteria z Fantastycznymi Nagrodami: Każde dziecko bierze udział w loterii, gdzie do wygrania są fantastyczne nagrody związane ze sztuką i rysowaniem. To świetna okazja, by zdobyć inspirujące materiały do tworzenia!
🎨 Zabawy Dla Dzieci: Oprócz zajęć artystycznych, przygotowaliśmy wiele zabaw i aktywności dla dzieci, które pozwolą im miło spędzić czas w naszym artystycznym środowisku.
🍇 Przekąski Dla Maluchów: Zapewniamy przekąski i napoje dla maluchów, aby mogły zregenerować energię po intensywnych zajęciach twórczych.
📝 Rejestracja Obowiązkowa: Czy ktoś z Was jest zainteresowany/a dołączeniem do nas w tym dniu? 🚀 Prosimy, naciśnijcie “Zainteresowany/zainteresowana” lub “Wezmę udział”, jeśli planujecie do nas dołączyć! Im więcej osób potwierdzi obecność, tym więcej niespodzianek dla Was!
Rezerwacja miejsc jest obowiązkowa – wystarczy wysłać wiadomość zawierającą imię dziecka, wiek oraz numer telefonu.
🌐 Zarejestruj się już teraz: kiberart.pulse.is
📱 Kontakt: +48 22 602 24 21

Zapraszamy dzieci w wieku 7-11 lat do fascynującej przygody w świecie edukacji STEAM. STEAM to projektowe podejście do uczenia się, bazujące na 5 dyscyplinach: Science/Nauka – Technology/Technologie – Engineering/Inżynieria – Art/Sztuka – Math/Matemetyka
W trakcie zajęć będziemy poznawać tajniki malowania z mistrzami renesansu, odkrywać swoje super moce i zagłębiać się w funkcjonowanie ludzkiego ciała, świetnie się przy tym bawiąc!�
Nasi młodzi naukowcy i artyści będą malować specjalnymi markerami T-Shirty z Damą z Gronostajem, swoimi talentami czy też wnętrzem organizmu, poznając przy tym angielskie terminy z tych dziedzin. A koszulki będą dla nich z pewnością wspaniałą pamiątką!
Harmonogram warsztatów w dniu 06.04.2024*:

 1. Warsztat STEAM ART – 10:00-11:30
 2. Warsztat STEAM STARS – 12:00-13:30
 3. Warsztat STEAM BODY – 14:00-15:30
  Warsztaty odbędą się w Storytece na I piętrze Galerii – koło sklepu Primark.
  Warsztaty prowadzi Fundacja STEAM Polska

🎵Wasze dzieci uwielbiają tańczyć, śpiewać i bawić się w rytm ulubionych piosenek? Jeśli tak, to mamy dla Was idealną propozycję na najbliższe kilka weekendów!🪩
👧🧒Najmłodszych bemowiaków, miłośników muzycznej zabawy zapraszamy od 3 lutego do 27* kwietnia do sali SM “Jelonki” przy ul. Powstańców Śląskich 10.🎉W soboty w godz. 14.00-16.00 będą odbywały się tam koncerty DJ’a Pawła i MINI DISCO. Dzieci będą mogły pokazać swoją energię i radość na parkiecie!😎
Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy!

spotkanie / 6.04 / sobota / 12:00-14:00 / wstęp wolny
Znów powracamy z naszym hitowym wydarzeniem wymiankowym! Masz w domu puzzle, które zostały już kilka razy ułożone, przydałyby się nowe, a nie ma na półce tyle miejsca, żeby kolekcjonować wsyzstkie? Rozumiemy ten ból! Wpadaj do nas na wymianę! Rozkładamy puzzle na stolikach i wymieniamy pudełko za pudełko! Nie trzeba się zapisywać i anonsować przyjścia.
Pamiętajcie, że w naszej przestrzeni nie ma możliwości sprzedaży. Interesuje nas tylko barter lub oddaż!
Zdaniem wielu w układaniu puzzli najprzyjemniejszy jest proces układania. Gdy obraz jest ułożony – tracimy zainteresowanie i szukamy nowego. A wy co robicie z puzzlami, gdy je ułożycie? Pewnie trochę zawadzają, co? Dlatego w odpowiedzi na głosy zainteresowanych sąsiadka Karolina zaproponowała nam spotkanie z wymianą i tak oto narodził się comiesięczny cykl, w którym możecie przynieść swoje puzzle i wymienić na inne.
Centrum Lokalne Żoliborz – Żoliborski Dom Kultury
Rydygiera 6B
Kontakt:
centrumlokalne@zoliborskidomkultury.pl
517 161 789

Dla kogo: dzieci 10+
Ogólny opis:
Praca z gliną to niewątpliwie wspaniały sposób na stworzenie pięknych przedmiotów użytkowych czy też ozdobnych. To również doskonała forma spędzania czasu.
Ale lepienie ma jeszcze wiele innych zalet.
Przede wszystkim pomaga rozwijać małą motorykę, co u dzieci jest bardzo cenną umiejętnością przydatną w szkole i życiu codziennym.
Uczy koncentracji, uspokaja, wycisza, relaksuje.
Buduje poczucie sprawczości.
Dodatkowo praca w grupie na małej przestrzeni niezwykle rozwija umiejętności społeczne.
Zapraszamy wszystkie dzieci, które chcą wesoło, przyjemnie i kreatywnie spędzić czas oraz nie boją się pobrudzić:)

NIEDZIELA, 7 kwietnia

🌳🌲Witajcie wszyscy, którzy ciekawi jesteście przyrody!🌲🌳
Mamy dla Was propozycję spaceru.
Chcemy wyruszyć 7 kwietnia, w niedzielę do Ogrodu Saskiego, gdzie zachwyciła nas budząca się tam do życia wiosna.
Przywitamy kasztanowce, lipy, klony i jesiony, a także kilka rzadszych gatunków drzew. Opowiemy Wam jak je rozpoznać teraz, a jak w innych porach roku. Pochylimy się nad ściółką i podniesiemy swoje głowy ku pomnikowi przyrody.
Spotykamy się o 12.00 przy wejściu od strony skrzyżowania Marszałkowskiej i Królewskiej.
Spacer potrwa około 2 godziny.
Weźcie ze sobą dobry nastrój, a pod rękę rodzinę, przyjaciół i ruszajcie oglądać z nami drzewa tej wiosny.
Podawajcie dalej info o kawkach tematycznych w Kooperatywie Dobrze!

Spektakl dla dzieci od lat 3
Występują: Lidia Sycz, Michał Głowacki
Ahoj kamraci! ⚓️🏴‍☠️🛶⛵️
„Przygody Piratów na Nieznanych Morzach” to ekscytujące interaktywne przedstawienie dla całej rodziny. Rozpoczyna się od znalezienia przez piratów mapy skarbów legendarnego Korteza, co powoduje ich wypłynięcie na nieznane wody. Wśród nich majtek Gordon, który przyjaźni się z łagodnym Krakenem, i kapitan Gwendolinda, ucząca się z dziećmi, jak pokonywać trudności. Spektakl pełen jest szant, przygód i niespodzianek, dzięki którym widzowie stają się częścią załogi. Razem odkrywają, że największym skarbem jest przyjaźń i odwaga. Dołącz do nas w podróży pełnej magii, muzyki i pirackiej zabawy, gdzie każdy może poczuć się jak prawdziwy odkrywca.
BILETY: 20 zł/pakiet rodziny: 60 zł

Zapraszamy na cykl rodzinnych warsztatów rzeźbiarskich w Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego w Królikarni. Podczas warsztatów będziemy odkrywać i poznawać dzieła sztuki przechowywane na co dzień w Magazynach Studyjnych, dowiemy się z jakich materiałów można wykonać rzeźby, co inspiruje rzeźbiarzy, a także będziemy tworzyć własne przestrzenne dzieła sztuki. Wszystkich miłośników rzeźby zapraszamy co miesiąc!
🗓️ niedziela, godz. 11.00
⌚ ok. 80 minut
📍 Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego w Królikarni, oddział MNW, ul. Puławska 113a
🧒 dzieci w wieku 5–12 lat z opiekunami
🎟️ bilet wstępu dla jednego dziecka 20 zł, bilet dla kolejnego dziecka 5 zł, bilet wstępu dla opiekuna 20 zł; bilety dostępne online od godz. 10.00 we wtorek poprzedzający warsztaty

Legendy Warszawskie
Dawno, dawno temu, w Warszawie…
Złota Kaczka żyła w lochach Zamku Ostrogskich, Bazyliszek zamieszkiwał piwnicę jednej z kamienic na Starym Mieście, a z rogu karczmy na rogu Piekarskiej i Piwnej wyskoczył diabeł Chmielorz… Tak, tak, każda z legend związana jest z rzeczywistym miejscem na mapie miasta!
Teatr Capitol zaprasza Młodych Widzów do wspólnego odkrywania tajemnic oraz magicznych miejsc Warszawy, poprzez teatralną inscenizację „Legend warszawskich” w reż. Wojciecha Malajkata. Zachowana w średniowiecznej stylistyce scenografia i epokowe kostiumy, przeniosą Was do Warszawy jakiej jeszcze nie znacie!
„Legenda o Bazyliszku”
„Legenda o Złotej Kaczce”
„Jak Maćko Kwasiżur Diabła Chmielorza przechytrzył”

Dzieci w wieku 7-12 lat oraz ich najbliższych dorosłych zapraszamy na niezwykłe warsztaty rodzinne, podczas których poznacie twórczość ukraińskiej artystki Marii Prymaczenko, której sztukę można zobaczyć na wystawie „Tygrys w ogrodzie. Sztuka Marii Prymaczenko” 🐯

Na obrazach Prymaczenko bardzo często pojawiają się rośliny i ogrody. Artystka często wplata w swoją twórczość bukiety polnych kwiatów, owocowe sady czy wijące się pnącza. Jeśli rośliny mogłyby przemówić, czy chcielibyśmy ich słuchać? Co by nam miały do powiedzenia? Jakie mądrości mogą kryć w sobie 🌻słoneczniki, rzepy czy czereśnie? 🍒

W praktycznej części zajęć, inspirując się twórczością Prymaczenko, wspólnie stworzymy kolażowy ogród z tkanin. 🌻Każdy z uczestników będzie mógł zrobić swoją własną magiczną roślinę. Przyjrzymy się temu, jakie wartości mogą nieść światu rośliny i jak my sami możemy nauczyć się słuchać mądrości natury.

🔸Prowadzenie: Gabriela Żylińska
🎟️ Informacja o biletach: 25 zł (osoba dorosła), 15 zł (dziecko)
🔸W wydarzeniu konieczny jest udział co najmniej jednego opiekuna/ki.

Spotkamy się tym razem w 🌳Parku Arkadia🌳 prawie w centrum miasta🏘. Można by pomyśleć, że to przyrodnicza pustynia🏜 … Nic bardziej mylnego! Ta miejska przestrzeń tętni życiem!
Przyjdźcie i zobaczcie to na własne oczy👀 Miejski park jest świetnym miejscem do codziennej obserwacji 🔎przyrody, a ja pokażę Wam czym teraz zajmują się ptaki🐦
Czy śpiewają 🎶dla przyjemności? Po co grzebią w ziemi? I po co tak w kółko latają✈️? O kolorowych jajach 🪺 też będzie. I o pogoni za robakiem 🐛 również😊
Podczas wyprawy nie zabraknie oczywiście rodzinnej dobrej zabawy inspirowanej ptakami🐥 Stworzymy gniazda🪹, jaja 🐣 i oczywiście naszych ptasich 🐦bohaterów.
📆Kiedy: niedziela 7 kwietnia, godz 10:00, czas trwania do 2 godz
🌅Gdzie: Warszawa, Park Arkadia
👨‍👩‍👧‍👦Dla kogo: dzieci w wieku 3-8 lat w towarzystwie rodzica, który nad nimi czuwa w trakcie wędrówki
💰Opłata: 45 zł za dziecko, rodzic bezpłatnie
🖊Zapisy przez formularz https://forms.gle/v5X7LzmXeYYK1Sqd6
Potwierdzam zapis i pozostajemy w kontakcie mailowym.

Zapraszamy serdecznie na Kliwer Dzień Otwarty na Jeziorku Czerniakowskich, który odbędzie się w niedziele 7 kwietnia, w godzinach od 11:00 do 15:00.
To wyjątkowa okazja, aby poznać naszą szkołę oraz zanurzyć się w fascynującym świecie żeglarstwa.
Zajęcia na jachtach optymist na wodzie (obowiązują zapisy)
Budowa optymista na lądzie
Zadania z alfabetem Morsa
Zabawy ruchowe
Przeciąganie liny
Wiązanie węzłów żeglarskich
Żeglarski tatuaż
Wędkowanie

Miejsce: Nasz Baza mieści się w klubie Wędkarskim, Jeziorko Czerniakowskie, ul. Santocka 29, Warszawa
Data: 7 kwietnia
Godziny: 11:00 – 15:00
Dołącz do naszej społeczności żeglarzy z Kliwra i odkryj piękno żeglowania na Jeziorku Czerniakowskim

“Różne oblicza skrzypiec”
Jeśli chcecie zobaczyć jak się gra na skrzypcach z bliska, dowiedzieć się jakim cudem koń, żaba i ślimak zmieściły się w skrzypcach, bądźcie z nami w tę niedzielę! Gwarantujemy świetne historie i bardzo dużo dobrej muzyki.

Smakiem po mapie świata! Tym razem wyruszamy po najwspanialszy hiszpański tapas i cudowne wężowe pączki churros, w lekkiej wersji z piekarnika. Ruszajcie z nami!
Na warsztacie przygotujemy:
-hiszpańską tortillę z ziemniakami
-churros z czekoladową polewą
Ważne:
-Są to zajęcia dla dzieci w wieku 11+ lat.
-Warsztaty trwają 2 godziny

Miło nam wszystkich poinformować, że w tym roku otrzymaliśmy pozwolenie na organizację naszej imprezy Holi w naszym ulubionym miejscu, pod Kolumną Zygmunta. I też trafiliśmy na tę samą datę co data naszego festiwalu, Holi ❤
Już teraz możemy być pewni, że będzie to coś niesamowitego!
Razvi Events we współpracy z India Poland Women Federation i Indian Community of Poland zapraszają wszystkich do przyłączenia się do nas w 8. edycję obchodów Holi na Starym Mieście w Warszawie wraz z rodziną i przyjaciółmi, aby rozbujać Stare Miasto kolorami i swoją ulubioną muzyką ❤
WARSAW HOLI CELEBRATION 2024
To festiwal ZABAWY!
To święto KOLORU!
To święto SZCZĘŚCIA!
To festiwal pełen niespodzianek!
Zbierzmy się wszyscy na wspólną ZABAWĘ KOLORAMI, aby stworzyć w sobie SZCZĘŚCIE i sprawić innym mnóstwo miłych NIESPODZIANEK!!!
Zbierzmy jak najwięcej osób, aby dołączyć do tego darmowego, kolorowego flash moba w stylu Holi!
Miejsce: przy kolumnie Zygmunta
Data: 7.04.2024 (niedziela)
Godzina: 14:00 – 17:00
Muzyka: Dj VIRU
Wstęp wolny
Strój: biała koszula/t-shirt/kurta/dowolny top!

Uwaga rodzice!⚠ Zapewne chcecie, żeby wasze pociechy spędzały czas jak najbardziej aktywnie i tutaj wkracza ZESPÓŁ HULAKÓW z propozycją na niedzielę 7 kwietnia!🤩 W HULAPARKU rodzina jest najważniejsza!
🎨O12:00 startujemy z cotygodniowymi zajęciami tanecznymi z Justyną Możdżonek!
🎨O13:00 zaczynamy gry i zabawy!
🎨14:00 to czas na cotygodniowe Just Dance!
🎨15:00 to idealny moment na odpalenie BAJKI NA DUŻYM EKRANIE!
Jesteście ciekawi kim jest Justyna Możdżonek?❤ To wielokrotna Mistrzyni Polski w tańcach latynoamerykańskich, tańcach standardowych. Mistrzyni Świata, kilkukrotna wicemistrzyni Świata w tańcach standardowych oraz finalistka Igrzysk Sportów Nieolimpijskich – The World Games

Mamaville, to największe wydarzenie skierowane do kobiet w ciąży, świeżo upieczonych rodziców oraz rodzin z dziećmi i każdego zainteresowanego tematyką macierzyństwa.
Targi Mamaville organizowane są już od 10 lat w 7 polskich miastach i w 2024 po raz kolejny zawitamy do Warszawy!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments