Czego szukasz?

Zaplanuj weekend 13-14 maja – Dziecięca Mapa Warszawy

weekend 13-14 maja

Wygląda na to, że wiosna jednak odpuściła fochy i przyszła do nas na dobre. Chciałoby się rzec, że najwyższy czas, skoro mamy połowę maja! Tak czy owak, to świetna wiadomość, szczególnie w kontekście plenerowych imprez, które w ten weekend będą się odbywały w Warszawie. Ja mam Komunię swojego Chrześniaka, więc oba dni domowo-rodzinne, ale Was zachęcam, bo wspaniałości sporo. Do wyboru: targi śniadaniowe, pikniki i festyny, są rekonstrukcje rycerskie, gry miejskie, spacery przyrodnicze. Są przedstawienia, dużo muzyki, warsztaty plastyczne. Jestem przekonana, że każdy znajdzie coś dla siebie! 🙂

Ps. Każdy fioletowy nagłówek jest linkiem do wydarzenia, gdzie znajdziecie wszystkie szczegółowe informacje, godziny itp.

Standardowo mam do Was prośbę o udostępnienia i żebrolajki – chciałabym rozwijać projekt Dziecięcej Mapy Warszawy, bo widzę, że korzysta z niego coraz więcej osób. Nie zapomnijcie mnie w tym wesprzeć, bez Was się nie uda…

.

Oldtimer Warsaw 2017 – Wystawa i Aukcja Pojazdów Zabytkowych

V Warsaw Oldtimer Show
To największe targi w Polsce, aukcja zabytkowych pojazdów, zlot oraz giełda! Impreza Organizowana już po raz czwarty w Ptak Warsaw Expo. Prawdziwe święto klasycznej motoryzacji!

W ramach wydarzenia:
✔ Wystawa najznakomitszych ikon światowej motoryzacji
✔ Aukcja pojazdów
✔ Giełda części i pojazdów
✔ Strefa renowacji
✔ Strefa klubów / stowarzyszeń
✔ Strefa youngtimerów
✔ Ogólnopolski Zlot Pojazdów zabytkowych
✔ Pokazy cynowania, lakierowania, renowacji, tapicerowania
✔ Konferencje i seminaria dla pasjonatów legend motoryzacji.

Podczas Targów OLDTIMER WARSAW odbędzie się największa w Polsce aukcja pojazdów zabytkowych podczas której licytowane będą unikatowe modele klasyków. Z tej okazji zapraszamy wszystkich koneserów z Polski i zagranicy kochających oldtimery i lubiących emocje towarzyszące każdej licytacji – gwarantujemy, że nie zabraknie ich podczas naszych aukcji!

IX Turniej Rycerski w Czersku

Wielki Turniej Rycerski już w ten weekend. Dwór Konrada Mazowieckiego znów zaroi się od dam, rycerzy i średniowiecznej gawiedzi. Przybywajcie!

Mały Iluzjon: Miś w Hollywood!

„Mały Iluzjon – Misiowe Poranki” to cykl rodzinnych warsztatów dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat z opiekunami. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a każde z nich to nowy temat i niezliczone niespodzianki: pikniki, pokazy baniek, bale, magicy i spotkania z ciekawymi gośćmi. Każde zajęcia rozpoczynamy seansem znanych i cenionych polskich bajek, takich jak „Reksio”, „Przygody Bolka i Lolka” i wiele innych. Podczas zabaw zapraszamy do wspólnych występów na scenie, śpiewania piosenek i warsztatów plastycznych. W każdą sobotę w Iluzjonie czeka na dzieci ogromny pluszowy Miś i animatorzy Misiowych Przyjaciół. Wszystkie dzieci otrzymują Misiowy Paszport, w którym zbierają pieczątki za udział w zajęciach, a po zdobyciu sześciu stempelków będą mogą odebrać nagrody. Różnorodność zajęć i dodatkowe atrakcje pozwalają spędzić sobotnie przedpołudnia w miłej i rodzinnej atmosferze.

Czas trwania to 1,5 godziny: polskie bajki (30 minut) i zabawy (ok. 60 minut).
Bilety w cenie 15 zł od osoby do nabycia w kasie kina Iluzjon (ul. Narbutta 50a, 02-536 Warszawa) na 30 minut przed zajęciami.

Mały Iluzjon: MIŚ W HOLLYWOOD!
Misiowi Przyjaciele kochają bajki! Tym razem pokażemy naszym Misiowym Przyjaciołom sekretne miejsca kina Iluzjon – dowiemy się, co to jest kabina projekcyjna i gdzie pochowały się filmy i bajki. Wykonamy też kilka filmowych zadań godnych gwiazdy Hollywood.

Dzień Otwarty w Trójce!

Taka okazja trafia się raz w roku. Na dzień otwarty w Trójce wybraliśmy się kiedyś z dwuletnim Leonem i była to dla nas bardzo fajna przygoda. Nie dość, że mogliśmy zwiedzić studia, posłuchać o tym, jak powstają materiały, to jeszcze spotkaliśmy prawie wszystkich ulubionych trójkowych dziennikarzy. Mistrzostwem świata było wejście na żywo i pozdrowienie wszystkich! 😀 Jeśli tylko macie możliwość, zwiedzanie radia to fajna, dość unikalna atrakcja. Nie wiem czy jest to standardem, ale my musieliśmy stać w sporej kolejce, więc lepiej uzbroić się w cierpliwość. Lub przyjść w jakiejś niepopularnej godzinie.

Z okazji 55-lecia Programu Trzeciego, w sobotę 13 maja przy Myśliwieckiej 3/5/7 otworzymy drzwi przed wszystkimi słuchaczami i fanami rozgłośni.

Przez cały dzień od godz. 10 do 18, będzie można zwiedzać siedzibę Trójki – m.in. studia, reżyserkę, blok emisyjny oraz newsroom. Pokażemy, jak powstaje program na żywo, materiały reporterskie i serwisy informacyjne. Nie zabraknie oczywiście tego, co słuchacze lubią najbardziej – spotkań z osobowościami Trójki. Dzień Otwarty stanie się okazją do zdobycia autografu m.in. od: Marka Niedźwieckiego, Piotra Barona, Michała Olszańskiego, Artura Andrusa, Agnieszki Szydłowskiej i Katarzyny Kłosińskiej. Zwiedzający będą mieli możliwość kupna książek trójkowych autorów z dedykacjami i gadżetów Programu Trzeciego. Będzie można również zrobić pamiątkowe zdjęcie w fotobudce.
W programie zwiedzania znajdą się także konkursy z nagrodami i atrakcje w naszym ogródku. Polecamy pokaz montażu dźwięku i miksowania muzyki z czarnych płyt, na który od godz. 12 do 16 zaprasza Hirek Wrona. W planie również o godz. 13 showcase DJ-a Eproma, dwukrotnego mistrza świata DJ-ów i freestyle Muflona do bitów, które zagra Eprom.

Targ Śniadaniowy na Żoliborzu

Targ Śniadaniowy to pomysł na zakupy i spędzanie czasu podczas weekendu. W każdy można u nas spróbować regionalnych specjałów z całej Polski, dań kuchni egzotycznych oraz szerokiej gamy autorskich potraw przygotowywanych z sercem przez prawdziwych pasjonatów. W niezobowiązującej atmosferze podczas śniadania na świezym powietrzu relaksujemy się po pracowitym tygodniu. Zajadamy się smakołykami, uczestniczymy w różnych warsztatach, bawimy się z dziećmi na placu zabaw lub po prostu odpoczywamy myśląc o niebieskich migdałach. Integrujemy się ze sobą, jest gwarnie, wesoło i po prostu fajnie. Wpadnij i spotkaj się ze znajomymi ze swojej okolicy, poznaj sąsiadów i zacznij dzień lokalnie.

Najbardziej wyczekiwany powrót tego sezonu!
Zapraszamy serdecznie już 6 maja na otwarcie sezonu do miejsca w którym wszystko się zaczęło 🙂
Na cudownym Żoliborzu pojawimy się rozpoczynając 5 rok działalności !!! 🙂 aż trudno uwierzyć że minęło już tyle czasu…

Zabierzcie przyjaciół, znajomych i rodzinę na śniadanie i świętujcie początek ciepłej wiosny z nami!

Tradycyjnie czekać na Was będą:
– szeroki wybór wysokiej jakości produktów od najlepszych dostawców:
warzywa, owoce, nabiał, wędliny, sery, kuchnia dla wegetarian, wegan i witariańska. Produkty bez glutenu. Zawsze produkty tradycyjne i regionalne kuchni polskiej. Wypieki na słodko i wytrawnie, produkty sezonowe, wiele dobrego jedzenia i produktów spożywczych z różnych części świata
– oferta posiłków i dań serwowanych na miejscu od kuchni świata po domową kuchnię i kreatywne potrawy przygotowywanie z sercem przez prawdziwych pasjonatów
– jadalnie na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni
– moc atrakcji jak zajęcia sportowe, weekendy tematyczne
– działalność edukacyjna realizowana po przez warsztaty tematyczne, spotkania z organizacjami zajmującymi się świadomym i zdrowym stylem życia, warsztaty dla dzieci (plastyczne, muzyczne, ceramiczne, teatralne, kulinarne)
– plac zabaw dla dzieci
– wypożyczalnia kocyków
– bezpłatne wifi

Poranek rodzinny: „Było sobie życie”w Kinie Muranów

W najbliższą sobotę o godzinie 11.00 zapraszamy do kina Muranów wszystkie dzieci wraz z rodzicami na specjalny pokaz dwóch odcinków kultowego edukacyjnego serialu „Było sobie życie”. Po seansie zapraszamy wszystkich na spotkanie z Mistrzem oraz wspólne rozgrywki w gry planszowe z serii “Było sobie…”. Bilety: 13 zł

Życie codziennie na stacji kosmicznej – pokaz dla dzieci 7-11

Zapraszamy do Domu Kultury „Praga” na pokaz o życiu i pracy astronautów.
Życie codzienne w stanie nieważkości nieustannie zaskakuje nas, Ziemian i by normalnie funkcjonować w stacji kosmicznej astronauci muszą korzystać ze specjalnych urządzeń, często niezwykle pomysłowych i opartych na zaawansowanych technologiach. Zajrzymy do zakamarków stacji kosmicznej i przekonamy się jak żyją astronauci, jak jedzą, jak się myją, jak pracują, spędzają wolny czas i… trudno nie wspomnieć o ubikacjach wartych 20 milionów dolarów każda.
Prezentację ilustrowaną zdjęciami i krótkimi filmami z życia astronautów poprowadzi pracownik Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk.

Pokaz przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 7-11 lat i rodziców. Prosimy przestrzegać wieku dzieci, młodsze nie będą wpuszczane!

VIII Pragnienie Czytania w Parku nad Balatonem

13 maja od godz. 12 zapraszamy nad Balaton na VIII Festiwal „Pragnienie Czytania”. Podczas imprezy występy wokalne i teatralne, organizowane przez praskie przedszkola, szkoły oraz instytucje kulturalne. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci: animacje, warsztaty plastyczne, malowanie buziek itp. Ponadto kiermasz książki oraz wyrobów ceramicznych.

Sąsiedzka Sobota na Bielanach: Dziel się i Tańcz!

♥ Zapraszamy Bielanianki, Bielanian i gości z całej Warszawy na Sąsiedzką Sobotę na Bielanach na temat współdzielenia, współdziałania i współodpowiedzialności: Dziel się i Tańcz!

♥ Będziemy dzielić się tym co mamy, wiedzą, umiejętnościami, będziemy razem śpiewać i tańczyć, podzielimy się ze sobą fantastycznym nastrojem i zatankujemy dobrą energię na resztę ciepłych dni!

♥ Przybywajcie z koszykami piknikowymi. Namawiamy do przyniesienia książek, gier, płyt, zabawek i ubrań na wymianko-garażówkę oraz zapakowania dodatkowego kawałka domowego ciasta lub innego smakołyku dla sympatycznego Sąsiada lub Sąsiadki. Miejskie stylizacje mile widziane. Zachęcamy Panie do przystrojenia głów wiankami. Panowie – wielkomiejski glanc.

— PROGRAM —

♥ od 14.30
-> piknik rodzinny
-> gry i zabawy na świeżym powietrzu
->warszataty plastyczne na tematy bielańskie
-> wspólne śpiewanie Karuzeli na Bielanach razem z bielańskimi chórami, Anią Sarnicką i Maćkiem Głogowskim
-> dobroczynny Pchli Targ na Bielanach
-> BookCrossing, GameCrossing, CarPooling
-> Wymiana Ciepła na Bielanach
-> warsztat kreatywny Loesje – wymyśl hasło dla Bielan!
-> {współ}odpowiedzialne gotowanie ze Slow Food Youth
-> Dziel się, niech rośnie! Czyli Piekarnia Piwoński podzieli się swoim żywym zakwasem na pyszny domowy chleb!
-> Festiwal Aktywności Lokalnej, na którym poznacie ciekawe osoby, ogranizacje, instytucje i firmy z trzech obszarów: kultury, społeczeństwa i bielańskiego stylu życia.
Sam działasz na Bielanch w ngo, instytujcji, firmie? 0 W dowolnej formie zaprezentuj siebie / swój projekt / swoją organizację lub instytucję innym!

Hasanka – Piknik vol.3 (jam graffiti, zawody deskorolkowe, warsztaty)

Po raz trzeci w Ursusie odbywa się Hasanka vol. 3 zapraszamy wszystkich zainteresowanych graffiti oraz deskorolka w Warszawie.
W tym dniu przejmujemy park a zajawa będzie kipić gęsto, jak powiedział klasyk !

Widzimy się na miejscu bierzcie kuzynów, ziomali i wpadajcie ! 🙂

Miejsce: HASANKA, Park rozrywki, ul. Orląt Lwowskich.

Data : SOBOTA 13.05.2016

12:00- Pokaz malowania graffiti (ścianka wspinaczkowa)
14:00- Warsztaty z jazdy na deskorolce (skate park)
15:00- Kids Corner – strefa przyszłości i labirynt – warsztaty
17:00- Contest skate besttrik i GameOfSkate (zapisy obowiązuja już od rana na stoisku Elita Graffshop)
18:00- Rozdanie nagród i pamiątkowe zdjęcie

Zawody deskorolkowe poprowadzi gość specialny. Skrrrt

Warsztaty kreatywne – Eco – kartki okolicznościowe i pudełka – Empik w Galerii Mokotów

Zapraszamy na niesamowite warsztaty Eco, podczas których własnoręcznego i od podstaw wykonamy kartki okolicznościowe na wybraną okazję, wykorzystując materiały z recyklingu. Nasza prowadząca pokaże jak wykonać kartki, które sprawiają dużo przyjemności i cieszą oko. Zaprezentuje również możliwe techniki zdobienia oraz jak wykonać cudowne etykiety a także bileciki do prezentów (wiek 5+).
Zapisy oraz infolinia dot. warsztatów organizowanych w Warszawie pod numerem: 605 110 819. (Infolinia czynna od pn. do pt. w godz.: 12:00-19:00).

13 maja, godz. 12:00- 12:50, 13:00- 13:50, empik Galeria Mokotów, Warszawa, ul. Wołoska 12

Klub Gniazdowego Pirata – Wyprawa Blaszana

Tak bywa, że tytuł naszej wyprawy trudno połączyć logicznie z tym co się dziać ma. I tak chyba jest teraz właśnie. Posłuchajcie zatem drogie damy i zacni rycerze co dziać sie powinno na kolejnym naszym spotkaniu. Otóż spodziewamy się gościa specjalnego w osobie jednego z Polaków utytułowanych Mistrzostwem Dawnych Sztuk Walk rekonstruktora Roberta Szateckiego. I on właśnie zaprezentuje nam „blachy” czyli zbroję średniowiecznego rycerza i kilka innych do niej dodatków. Ten zacny wojownik od lat zajmuje się propagowaniem dawnych sztuk walki i prowadzi obecnie centrum temu poświęcone. Ponadto wraz z wieloma innymi pracuje nad tym, aby ten obecnie „SPORT” został uznany na świecie jako taki.
Gdyby ktoś z Was teraz lub po wyprawie miał ochotę zbliżyć się do tego tematu zapraszamy do rzeczonego Centrum Dawnych Sztuk Walki.
A Damy – oczywiście, że mieszczą się w epoce. Czym byłby rycerz bez damy!?

A zajęcia i zabawa? Na pewno będzie co robić.

Zapraszamy, przybywajcie.
Start 13:00
Wstęp 10 zł/od dziecka

Zajęcia dla dzieci z cyklu Szlakiem orientalnych opowieści

Zapraszamy na niedzielne spotkanie dla dzieci z cyklu „Szlakiem orientalnych opowieści” – Grecki filozof – Parmenides z Elei

14 maja 2017 r., niedziela
godz. 12.00, pałac Pod Blachą

Droga prawdy. Droga fałszu. Droga mniemania, to Trzy Drogi Parmenidesa. Dokąd te drogi prowadzą? Czy kula to najdoskonalszy kształt nie mający początku ani końca?
Serdecznie zapraszamy do wspólnych poszukiwań.
Pracownia Filozofa zaprasza na kolejne spotkanie filozoficzne.
Spektakl przeznaczony jest dla rodzin z dziećmi w wieku 5 – 10 lat.

Po wysłuchaniu bajki zapraszamy do samodzielnej gry na instrumentach.

Zgłoszenia przyjmuje Punkt Informacji zamkowej (tel. 22 35 55 170)
Bilet rodzinny – 20 zł (w kasie Zamku)

Rodzinne spotkanie w Ursusie – Niedźwiadkowy piknik

14 maja w niedzielę zapraszamy na nasz Piknik, który odbędzie się pod hasłem ‘Rodzinne spotkanie w Ursusie’ w godzinach 13-18.
Zapraszamy wszystkich mieszkańców ‘Niedźwiadka’ i parafian. Chcemy Was zachęcić do spędzenia tego niedzielnego popołudnia wspólnie i całymi rodzinami. Niech ten czas radości buduje naszą wspólnotę.
Przewidzieliśmy atrakcje tak dla dzieci, jak i dorosłych.
Będą to: występy artystyczne, gry rodzinne, konkursy, zabawy, kącik kulinarny, miasteczko ruchu drogowego, motory żużlowe, animacje dla dzieci i wiele innych.
Na warsztaty dla rodzin ‘Stres w rodzinie – jak sobie z nim radzić’ prosimy o wcześniejsze zapisy.
WYSTĘP GWIAZDY, KTÓRĄ BĘDZIE ANTONINA KRZYSZTOŃ,
ZAPLANOWANO NA GODZINĘ 17.00.

Dzień otwarty w „Miasteczku ruchu drogowego” w Ursusie

W sobotę, 13 maja (w godzinach 9.30-14.30) w ramach programu edukacyjnego „Bezpieczne dziecko na drodze”, zapraszamy najmłodszych mieszkańców Ursusa wraz z rodzicami do „Miasteczka ruchu drogowego”, zlokalizowanego na terenie Szkoły Podstawowej Nr 14 przy ul. gen. K. Sosnkowskiego 10.

W trakcie dnia otwartego zajęcia będzie prowadzić pracownik Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.
Obejmować one będą:
– doskonalenie jazdy na rowerze,
– instruktaż i zasady poruszania się po drogach publicznych dla kierujących rowerami,
– złożenie egzaminu uprawniającego do otrzymania karty rowerowej (dotyczy uczniów szkół podstawowych, którzy ukończyli 10 lat).
Organizatorzy: Delegatura Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Ursus, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie oraz Szkoła Podstawowa nr 14.
Wstęp wolny.

Warsztaty plastyczne w Przystani

Postanowiliśmy przegonić zimę 🙂
I rozpoczynamy Warsztaty plastyczne w Przystani 🙂
13.05.2017 rozpoczynamy o 14 i kończymy o 16
Będziemy tworzyć słoneczne prace 🙂

14.05.2017 start 13 koniec 15
Stworzymy rolkowe potworki 🙂

wstęp wolny

Pierwsza rodzinna gra miejska

„Pewnego dnia w bibliotece zapanował straszny rwetes. Zniknęły książki… Nie wszystkie rzecz jasna, ale kilka z nich. W tym samym czasie w okolicy odnotowano pojawienie się niezwykłych postaci, tajemnicze znaki… Rumor i rwetes. Gdzie się podziały książki? Kogo naprawdę widziano przy fontannie na pl. Hallera – hipopotama, Pippi?”

Biblioteka Publiczna im. ks. Jana Twardowskiego oraz I co było dalej zapraszają sympatyków spacerów po Pradze na rodzinną grę miejską!!!!! Zapraszamy, małych i dużych – wszak pod opieką rodziców każdy poradzi sobie z małą zagadką!!!!!!

W trakcie gry odwiedzicie m.in:
Dom Kultury Praga
Dziką Stornę Wisły
Kolorowy Świat Panny Jadzi

Start: Dom Kultury Praga, ul. Dąbrowszczaków 2; godz. 11.00

Finał: Biblioteka Publiczna im. ks. J. Twardowskiego – Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 50, ul. Skoczylasa 9

Przewidywany czas gry od 1,5 do 2,5 godzin (zależy od tego, jak bardzo lubicie książki, jak bardzo zaintrygują Was nasi przyjaciele i okolica 😉

Czego będziecie potrzebować?
1. Wygodne buty i dobre humory
2. Może parasol… Będzie się działo, nawet gdyby lało;-)))))

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA – obowiązują zapisy – Informacje i ZAPISY: tel: 22 8184900, bdz59@bppn.waw.pl

Nikt Nic Nie Wie – wiosenna komedia dla dzieci

Zapraszamy na spektakl improwizowany, grany specjalnie dla młodych widzów, pt. NIKT NIC NIE WIE. Zagramy tworzone na żywo historie, którym dzieci będą mogły nadawać bieg, proponować własne pomysły na sceny. Improwizowany spektakl jest doskonałym narzędziem poszerzającym granice wyobraźni – i dziecka i rodziców. I jest komediowy!

Spektakl dla dzieci w wieku: 4-12 lat

☞ Kiedy: NIEDZIELA | 14 maja | 12:00
☞ Gdzie: Klub Komediowy, Nowowiejska 1
☞ Bilety: 25 zł (dorośli) / 20 zł (dzieci), www.komediowy.pl

Filharmonia Dziecięca: „Co piszczy w trzcinie?”

Małych i dużych słuchaczy Filharmonii Dziecięcej zapraszamy na muzyczną majówkę! Podczas niej zawędrujemy nad staw, gdzie w trzcinach chowa się mnóstwo dźwiękowych niespodzianek. Między innymi taka, że kiedy grający kawałek trzciny zostanie wzbogacony o drewniany korpus, powstanie instrument. Przewodnikami na naszej majówce będą właśnie trzy takie instrumenty – w muzycznym języku określa się je mianem „stroikowych”: klarnet, obój i fagot. Dobry humor jest więc zapewniony, bo gdy klarnet jest wesoły i się do nas śmieje, to do tańca skocznie gra lub jak kogut pieje!

Bilety w cenie 5 zł (dzieci) i 10 zł (dorośli) do nabycia od 8 maja w recepcji Centrum Kultury Wilanów na ul. Kolegiackiej 3.

Latający kufer. Spektakl teatralny dla dzieci

Wawerskie Centrum Kultury Filia Anin zaprasza najmłodszych mieszkańców na bajkę teatralną „Latający kufer”.
Wstęp: 6 zł/os.
Bilety do kupienia przed spektaklem.
Kiedy? 13 maja 2017 (sobota)

GdzieWawerskie Centrum Kultury Filia Anin, ul. V Poprzeczna 13, Warszawa

Warsztaty dla dzieci – Dziewczyny z podwórka

Kim były dziewczyny z Muranowa? Co robiły? Gdzie się uczyły? Jak spędzały wolny czas? W co się angażowały? Jak pomagały innym?
W trakcie mini gry miejskiej poszukamy śladów dawnych mieszkanek Muranowa i ich historii, a potem wspólnie narysujemy o nich WIELKI komiks.
Zapraszamy dzieci w wieku 3-8 lat.

Prowadzenie: Patrycja Dołowy i Anna Pietruszka-Dróżdż z Fundacji MaMa.
Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod adresem: ckj@jidysz.org.pl

Inauguracja 58. sezonu Koncertów Chopinowskich

14 maja zapraszamy na inauguracyjny koncert 58. sezonu Koncertów Chopinowskich w Łazienkach Królewskich. Da go światowej sławy pianista Lukas Geniušas – laureat II miejsca w Konkursie Chopinowskim w 2010 roku. Zapraszamy również na transmisję online z wydarzenia. Więcej informacji na stronie http://koncerty-chopinowskie.pl/

Rodzinny Piknik Ekologiczny

Mamy dla Was pomysł na niedzielne popołudnie w rodzinnym gronie 😉
Serdecznie zapraszamy Małych i Dużych na Rodzinny piknik ekologiczny podczas którego czekać będzie na Państwa całe mnóstwo atrakcji.
Startujemy o 15:00 przy placu zabaw na ul. Starej Baśni 3.
Będą żywe sowy i przejażdżka na kucyku, obowiązkowo malowanie buziek, występy Iluzjonisty i teatrzyk improwizowany.
Będą eksperymenty naukowe, dmuchaniec, gigantyczne bańki mydlane.
Wspólnie zmalujemy najpiekniejsze torby, będziemy doić krowę i bawić się w duchu ekologii.
Dla przyszłych i świeżych rodziców będzie można zobaczyć jak bezpiecznie nosić w chustach i masować maluchy.
Będą też konkursy i tańce animacyjne z najlepszym konferansjerem jakiego kiedykolwiek widzieliście – z Panem Buźką ;)))
WSTĘP oczywiście bezpłatny.

Mogą Cię zainteresować

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Zapisz się i otrzymaj jako pierwszy informacje o eBooku

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji o eBooku od moi-mili.pl. W każdej chwili mogę zrezygnować i wycofać zgodę.