Zaplanuj weekend 22 – 23 lipca – Dziecięca Mapa Warszawy

weekend z dzieckiem

Przed nami piękny, ciepły i (trzymajmy kciuki!) bezdeszczowy weekend. My zaraz domykamy walizki i ruszamy do Gdyni – Tomek plażować, a ja na See Bloggers, więc nie skorzystamy w tym tygodniu z Zajawki. Ale mam nadzieję, że Wy owszem :D i że dacie znać, jak było, gdzie warto i czy warto. Pięknego weekendu, Moi Mili :)

.

.

Przygoda na MDM-ie 2017

Serdecznie zapraszamy Was do świętowania z nami kolejnych urodzin MDM-u!
Tradycyjnie zapraszamy do udziału w grze miejskiej z fantastycznymi nagrodami, w ramach której odwiedzicie nas w naszych siedzibach i rozwiążecie zagadki związane z historią MDM-u i naszych lokali oraz do wzięcia udziału w pikniku na skwerku przed Warsztatem Warszawskim przy pl. Konstytucji 4, w sobotę, 22 lipca w godz. 12:00 – 17:00

Atrakcje, które przygotowaliśmy dla Was podczas pikniku:
malowanie buziek, Schronisko Książek, puszczanie wielkich baniek mydlanych, Społeczne Archiwum Warszawy, wycieczki po MDM-ie, relaks na leżakach, robienie kisielu, sadzenie kwiatków, koncert i inne!

.

62 Urodziny Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie

Gorąco zapraszamy na imprezę rodzinną z okazji 62. Urodzin Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, która odbędzie się w sobotę, 22 lipca 2017 roku w godzinach 10:00-15:00.
Główną areną wydarzeń będzie płyta główna przed wejściem głównym do PKiN.
Przewidzieliśmy wiele atrakcji dla dzieci w każdym wieku we współpracy z naszymi partnerami Muzeum Domków dla Lalek / The Dollhouse Museum, Galeria Figur Stalowych Pałac Kultury i Nauki – GSF oraz Straż Miejska Warszawa Green Caffè Nero.

.

Święto Starego Miasta

Święto Starego Miasta w Centrum Interpretacji Zabytku. 22 lipca 2017 roku Stare Miasto obchodzi 64. urodziny. W Centrum Interpretacji Zabytku tego dnia wszyscy chętni będą mogli odkryć historię wpisu Starego Miasta na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Dla osób chcących aktywnie zdobyć wiedzę przygotowaliśmy trasę zwiedzania z zadaniami. Odpowiedzi trzeba będzie poszukać na ekspozycji. Poprawne odpowiedzi nagrodzimy drobnymi upominkami. Najmłodsi uczestnicy urodzin (ale nie tylko) mogą wziąć udział w otwartych warsztatach, podczas których wspólnie ustalimy, czym jest zabytek. Stworzymy także mapę światowego dziedzictwa.

Muzeum czynne jest od 10 do 19.00. Wstęp na wydarzenie bezpłatny.

.

Weekend Meksykański na Targu Śniadaniowym

Razem z Ambasada Meksyku w Polsce/ Embajada de México en Poloniazapraszamy na Weekend Meksykański: w sobotę 22 lipca na Żoliborzu i w niedzielę 23 lipca na Mokotowie! Zapowiada się wyjątkowo gorący, kolorowy i przede wszystkim smaczny weekend! Nie zabraknie meksykańskiego jedzenia i muzyki, liczymy też na meksykańską, słoneczną i upalną pogodę! Patronat medialny nad edycją meksykańską objął najbardziej meksykański blog kulinarny – Ale Meksyk – Blog kulinarny!

PROGRAM WEEKENDU MEKSYKAŃSKIEGO
Żoliborz 22 lipca 2017 (sobota), 9:00-16:00 / Mokotów 23 lipca 2017 (niedziela), 10:00-17:00

9:00 START Targu Śniadaniowego na Żoliborzu
10:00 START Targu Śniadaniowego na Mokotowie

11:00-11:15 OTWARCIE DNIA MEKSYKAŃSKIEGO
– powitanie gości Targu Śniadaniowego i oficjalne otwarcie Weekendu Meksykańskiego przez przedstawiciela Ambasady Meksyku

11:15-12:15 WARSZTATY KULINARNE (obowiązują zapisy na alicja@targsniadaniowy.pl)
11:15-11:45 MUZYKA NA ŻYWO EL MARIACHI
11:15-12:00 SPOTKANIE Z PODRÓŻNICZKĄ
12:00-12:45 MOZAIKA MEKSYKAŃSKA I (pokaz tworzenia obrazów metodą mozaikową)
12:15-11:45 MUZYKA NA ŻYWO EL MARIACHI
13:00-13:30 SPICE CHALLENGE – konkurs na jedzenie ostrych papryczek
13:30-14:15 PLEBISCYT NA NAJLEPSZE TACO
– degustacja i wybór najlepszego taco przez jury: : przedstawiciel Ambasady Meksyku i Targu Śniadaniowego, blog Ale Meksyk!
13:40-14:10 MUZYKA NA ŻYWO EL MARIACHI
14:00-15:00 LICYTACJA
– tequila, pinata, hamak, malarstwo
15:00-15:45 MOZAIKA MEKSYKAŃSKA II (pokaz tworzenia obrazów metodą mozaikową)

16:00 KONIEC Targu Śniadaniowego na Żoliborzu
17:00 KONIEC Targu Śniadaniowego na Mokotowie

Co w menu? Przy akompaniamencie meksykańskiej muzyki na żywo będziecie mogli spróbować prawdziwego taco, burrito, salsy, chili oraz innych bardziej i mniej znanych specjałów kuchni meksykańskiej. Odważni zmierzą się w wyzwaniu jedzenia ostrych papryczek, spośród taco zaserwowanych przez wystawców Targu w edycji meksykańskiej wybierzemy najlepsze taco, a podczas licytacji będziemy walczyć o prawdziwą meksykańską tequilę, pinatę i mozaikę, posłuchamy też opowieści o podróżach do Meksyku i poznamy najpiękniejsze zakątki tego kraju.
Przygotowaliśmy także atrakcje dla najmłodszych – rozbijanie pinaty, malowanie kaktusów i strojów meksykańskich, warsztaty ceramiczne i pokazy artystyczne.
Targ Śniadaniowy powstał na warszawskim Żoliborzu w 2013 roku. To całoroczna inicjatywa zachęcająca do celebrowania wspólnych śniadań z rodziną i przyjaciółmi, a także ożywiająca i integrująca lokalne, miejskie społeczności. Latem poszerzamy program naszej imprezy o tzw. weekendy tematyczne, w czasie których przez cały dzień odbywają się dodatkowe animacje związane z wybranym regionem/ krajem.

.

Pszczoły nad Warszawą

Niektórzy twierdzą, że tegoroczne wakacje są w kratkę. Jeden dzień jest słoneczny, a kolejny pochmurny. Raz jest ciekawie, a za chwilę nudno… A my mówimy, że są w paski. Na terenie naszego Centrum zamieszkały pszczoły. Zapraszamy wszystkich małych i dużych do udziału w pikniku “Pszczoły nad Warszawą”. Będą warsztaty, będzie zabawa… Będzie miodzio!

Program:
12.00 – 13.30 Z wizytą u pszczół. Spotkanie w pasiece CWR, otwarcie pikniku i przegląd ula.
13.45 – 15.15 ABC Pszczelarza. Warsztaty przeznaczone dla osób, które są zainteresowane pszczelarstwem. W trakcie odbędzie się prezentacja budowy ula, pokaz zbijania ramek i wtapiania węzy.
12.00 – 16.00 Pszczele atrakcje:
Warsztaty plastyczne i konkurs dla dzieci
Fotomakieta
Zachęcamy wszystkich uczestników wydarzenia do ubrania się w paski. Wśród przebranych osób wyłonimy tę najciekawiej ubraną i nagrodzimy słodkim podarunkiem.

.

Melokoncerty dla niemowląt i małych dzieci

Kolejne zaproszenie na trzy, tym razem w sobotni poranek, koncerty gordonowskie dla maluszków. Będą to koncerty z elementami zajęć umuzykalniających prowadzonych zgodnie z teorią uczenia się muzyki według Edwina Eliasa Gordona. Zajęcia polegają na stymulowaniu słuchu malutkich dzieci (w wieku od 1 miesiąca do 3 lat) za pomocą śpiewu w różnych skalach oraz rytmu i ruchu.
Będzie nam miło gościć maluszki z rodzicami na kolejnym melomaluchowym koncercie, w znanym już Wam miejscu na Saksiej Kępie – Mary Poppins’ House. W miłej, swobodnej atmosferze zaprosimy Was do zabawy przy muzyce na żywo. Będziemy wspólnie śpiewać, mówić wierszyki, tańczyć i słuchać muzyki oraz bawić się melodią i rytmem. Zamiast na prawdziwej scenie będziemy razem z Wami na podłodze na poduszkach i dywanikach.

Koncert poprowadzą Ania Natalicz i Basia Habisiak. Dwie mamy, nauczycielki muzyki oraz artystki.
Bilety na koncert w cenie 15 zł od osoby można kupić na portalu ewejsciowki.pl. Więcej szczegółów pod adresem: melozajecia@gmail.com. Ze względu na lokalowe ograniczenia – nie ma możliwości zakupu biletów przed samym koncertem. Każdy słuchacz powinien mieć swój bilet, tj. dziecko + rodzic = 30 zł, dziecko + dwoje rodziców = 45 zł, itd.

DATA: sobota 22.lipca 2017 godz. 10:00 lub 11:15 lub 12:30
MIEJSCE: Mary Poppins’ House Saska Kępa ul. Zwycięzców 4D Warszawa

.

Dzień Rodziny w Royal Wilanów

e22 lipca 2017 ( sobota) w godzinach 12:00-16:00 zapraszamy do uczestnictwa w Dniu Rodziny!
Będzie to niesamowicie rodzinne, ciepłe święto, podczas którego każdy znajdzie atrakcje dla siebie. Chcemy udowodnić, że rodzina jako całość jest bardzo ważna, ale osoby składające się na nią potrzebują indywidualnego traktowania.
Czeka na was również trening organizowany przez Legię Warszawy dla dzieciaków – Legia Tenis:) coś innego, nowego:)
Legia Cycling Club przygotowałą też coś dla rodziców! Tego dnia poprowadzi Kolarski Trening podczas POC power Ride !
Dystans : 60- 80 km
Trasa: Wilanów / Gassy / powrót Royal Wilanów
Start: Zbiórka pod sklepem Adventure Sports w Royal Wilanów, start godzina 10:30!
Centrum Kultury Wilanów jak zawsze przygotowało dla was wspaniałe warsztaty które zachwycą każde dziecko! Z Centrum Kultury Wilanów nigdy sie nie można nudzić, ich kreatywność jest ogromna!
Dunkin’ Donuts udekoruje z wami wspólnie swoje donuty, Cook Stoory pokaże czego już niedługo będziece mogli się spodziewac w ich lokalu w Royal Wilanów, Lulkowo wraz ze swoimi oldskulowymi jezdzikami, animatorami i grami plenerowymi bedą czekać również na Was na swoim stoisku.
Oczywiście będzie z nami The LitteGym, Artis- sportowa strona:) Nike ForPro w swoim salonie przygotował niespodziankę- stwórz własną koszulkę z unikalnym wzorem:)
Tego dnia w Krakowskim Kredensie czeka na was rabat -10% na zakupy.
La Millou, Rezydencje Pałacowe, wata cukrowa, konkursy , warsztaty- to wszystko na Was czeka tego dnia:)
No i oczywiście , to co dzieci lubią najbardziej niesamowite zjeżdżalnie, małe i duże:)

.

Kino dla dzieci na placu Europejskim | Misiek w Nowym Jorku

Spraw, by wakacje Twojego dziecka były wyjątkowe! W sobotni poranek zapraszamy najmłodszych fanów placu Europejskiego na bajkowy seans.

? sobota, 22.07
⌚ 10:00

? „Misiek w Nowym Jorku”, czyli animowana opowieść o niedźwiedziu polarnym, który musi wyruszyć do Nowego Jorku, by zniechęcić biznesmena do zasiedlania Arktyki. Czy mu się uda? Przekonamy się już wkrótce!

Czekają na Was także:
➡ słodziutkie lizaki ?
➡ zniżki na dania dla dzieci w restauracji The Place ?

.

Bajkowa Białołęka / spektakle dla dzieci

Ahoj najmilsi! Kolejny raz wyruszamy na Białołękę, aby wspólnie przeżywać niesamowite przygody, spotykać niezwykłe postaci i poznawać czarodziejskie zaklęcia i przedmioty. Serdecznie zapraszamy na nasze spektakle, a wśród nich dwie premiery! :) Chodźcie! Szykuje się świetna zabawa:

22 lipca, godz. 17:00, Czerwony Kapturek, Park Magiczna 

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

.

Letnie koncerty na Grochowskiej / 22-23 lipca 2017

W najbliższy weekend Letnie Koncerty na Grochowskiej zostaną zdominowane przez muzykę wokalną. W sobotę uczestnicy Program Kształcenia Młodych Talentów – Akademia Operowa wykonają słynne arie i duety z oper od Mozarta przez Verdiego po Pucciniego. Ponadto w repertuarze znajdą się niezwykle efektowne pieśni m.in. Mahlera i Straussa.
Niedzielę wypełni zaś liryka wokalna w wykonaniu duetu wyróżniających się studentek z klasy kameralistyki Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina.
Zapraszamy!!!

Gdzie: Sinfonia Varsovia, ul. Grochowska 272

Kiedy: 22 lipca o 16:00 i 23 lipca o 17:30

.

Baby Disco: dyskoteka dla dzieci i rodziców

W 8. urodziny Cudu nie zapominamy o najmłodszych, więc zapraszamy Was na Baby Disco! Chodźcie potańczyć ze swoimi maluchami!

Dyskoteka dla dzieci odpaliła regularne potańcówki w Cudzie nad Wisłą. Przez całe lato regularnie zabawiamy połowę dziecięgo miasta w jednym z najstarszych i najbardziej zasłużonych letnich miejsc w stolicy :-)

W myśl zasady, że zła muzyka boli całe życia, a ta dobra może je uratować, mówimy stanowcze nieeeeeeee wszędobylskim chłamowatym hitom dla dzieci. Jako młodzi rodzice, kochający swoje dzieci, postanowiliśmy organizować imprezy, na których muzyka będzie lekka, ale nie głupia, łatwa, ale nie banalna, zwiewna, ale dobra, a przede wszystkim fajna zarówno dla dzieci i ich rodziców.

Za selekcję starych i nowych hitów odpowiadają zawsze doświadczeni warszawscy DJe: turbo wujkowie i kochający ojcowie. Za zabawy wokół weźmiemy się my – Kolektyw Latawiec, do tej pory opiekujący się punktami gastronomicznymi dla dzieci, kącikami dziecięcymi w kinie objazdowym i gromadką zadowolonych pociech w domach i w jednym z warszawskich przedszkoli.

>>> NIEDZIELA, 23.07.2017 <<<
Bulwar Flotylli Wiślanej
START: 12:00
WSTĘP WOLNY

.

Aktywnie nad Wisłą – Akademia Wake i SUP vol. 2 Zlot Motocyklowy

Lipcowa edycja zapowiada się na pełnym gazie! Klub Sportowy GRIND zaprasza na zajęcia rekreacyjne z wakeboardingu oraz SUP w ramach programu „Aktywnie nad Wisłą”, dofinansowanego przez miasto stołeczne Warszawę. Atmosferę podkręci 2KOŁA, Pub Motocyklowy, który postanowił wpaść wraz ze swoją bandą. Będzie odpalony grill, przynieście to na co macie ochotę a my wrzucimy na ruszt!

Zajęcia prowadzone są pod nazwą Aktywnie nad Wisłą – Warszawska Akademia Wake i SUP, przeznaczone są dla osób powyżej 10-go roku życia, odbywają się cyklicznie raz w miesiącu w Porcie Czerniakowskim od czerwca do września. Zajęcia prowadzone są bezpłatnie. W zajęciach mogą wziąć udział osoby, które potrafią już pływać na desce lub dopiero zaczynają swoją przygodę z tymi sportami.Aktualne terminy zajęć znajdują się również na stronie www.wwa2.pl.

Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsc na zajęcia prowadzone w czasie wydarzenia. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o kontakt pod numer telefonu 570 701 801. W przypadku wolnych miejsc zapisy będą również przyjmowane bezpośrednio w Porcie Czerniakowskim. Osoby z wyznaczonym wcześniej terminem powinny zgłosić się min pół godziny przed wyznaczonym czasem, w innym przypadku miejsce zostanie przekazane osobie oczekującej na liście rezerwowej.

.

Warsztaty z Ciekłym Azotem dla dzieci i młodzieży

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak zimno może być za oknem? My mamy odpowiedź: na pewno cieplej niż w naszej Fabryce Lodów mrożonych ciekłym azotem :)

Zapraszamy dzieci i młodzież wraz z rodzicami na serię warsztatów i pokazów z użyciem ciekłego azotu.

Jeżeli jesteś ciekawy odpowiedzi na pytania:
Dlaczego drewno jest zawsze ciepłe?
Czy powietrze waży?
Czy można lewitować?
Przyjdź do nas i przekonaj się sam.

Spędź niedzielę w miłej atmosferze i zobacz jak niesamowity może być jeden z najczęściej występujących pierwiastków na naszej planecie. Wstęp: 40zł od uczestnika warsztatu. W cenie biletu poczęstunek w postaci deseru lodowego lub ciepłego napoju. Do zobaczenia w niedzielę w godz. 10:00 – 11:30 na ul. Chmielnej 9/5

UWAGA Rezerwacje przyjmujemy pod numerem tel: 734 417 472, mailowo: biuro@icedaycream.pl oraz przez wiadomość prywatną.

.

Kulturalna Wisła na Ochocie!

Fundacja Kulturalne Dzieci, której misją jest tworzenie sposobności dla kreatywnego rozwoju najmłodszych, zaprasza na wakacyjną serię spektakli, warsztatów oraz gier miejskich pod nazwą Kulturalna Wisła, przygotowaną specjalnie dla żądnych przygód rodziców i dzieci!
Wydarzenia odbywają się w parkach i domach kultury 18 dzielnic Warszawy oraz na zielonym terenie nadwiślanym. Projekt współfinansowany jest przez m. st. Warszawa, a patronat honorowy nad nim objął Rzecznik Praw Dziecka.
Z myślą o tym, że rok 2017 jest rokiem Rzeki Wisły, autorski scenariusz wydarzeń przygotowany przez Fundację, koncentruje się na legendzie o warszawskiej Syrence i Rzece Wiśle, ale ma na celu również pomoc dzieciom m.in. w rozwijaniu umiejętności nazywania cech charakteru czy poznawania reguł współżycia z innymi ludźmi.
Kulturalna Wisła jest wyjątkową okazją do spędzenia wolnego czasu w gronie rodzinnym, zapoznania najmłodszych z historią stolicy oraz zagadnieniami dotyczącymi lokalnych eko-problemów w atmosferze zabawy i interakcji.
___________________________________________________

23 lipca o godz. 10.00 zapraszamy do Café Kontakt na Ochocie.

W programie:
10.00 – Gra Miejska (dla dzieci w wieku od 3-10 lat)
11.00 – Interaktywny spektakl i mini warsztaty dla rodzin pt. “Emocje pod lupą” dla dzieci w wieku 6-9 lat i ich rodziców.
13.00 – Muzyczny, interaktywny spektakl pt. „Wiślana Syrenka”
Między godziną 10.00 – 14.00, dzieci niebiorące udziału w grze miejskiej, będą mogły zagrać wraz ze swoimi opiekunami w niezwykłe gry planszowe i plastyczne, w kreatywnych kącikach firm Egmont i Alexander.

.

Piknik Rodzinny w Sielance!

Hotel Sielanka nad Pilicą**** zaprasza na kolejny w tym roku Piknik Rodzinny. Dzieci będą mogły skorzystać z licznych atrakcji, gier i zabaw na świeżym powietrzu. Odbędą się również konkursy i zajęcia pod okiem animatora – malowanie buziek, zwiedzanie stajni i wiele innych. Na miejscu zapewniona będzie również usługa cateringowa.
O szczegółach wydarzenia będziemy informować w kolejnych tygodniach. Już dziś gwarantujemy jednak mnóstwo zabawy, uśmiechu i relaksu dla całej rodziny!

Równocześnie z Piknikiem Rodzinnym odbędą się Zawody Ogólnopolskie w Skokach przez Przeszkody Mazovia Premium. Wstęp na oba wydarzenia jest bezpłatny.

.

Wyprzedaż Garażowa [ Dolinka Służewiecka, Bez Słowa ] 23.07.2017

Wyprzedaż Garażowa, czyli raj dla poszukiwaczy skarbów, pchli targ pod chmurką, kiermasz staroci, a z drugiej strony szansa na nowe życie dla znudzonych ubrań, zabawek, książek, bibelotów i innych szpargałów oraz duże pole do popisu dla rękodzieła i wszelkiej maści twórczości własnej! :-) Zapraszamy na zakupy!

Wstęp dla kupujących zawsze free :-)

Gdzie?
Bez Słowa, ul Fosa 3
Wjazd od ul. Dolinka Służewiecka. Skrzyżowanie ulic Dolinka Służewiecka i al. Wilanowska

1. Jest gdzie zaparkować
2. Dojazd komunikacją miejską
3. Jest pięknie jak na Mazurach ;-)

Kiedy?
23.07.2017, niedziela od 12:00 do 16:00

Dlaczego?
Przede wszystkim zależy Nam na wspólnym spędzeniu czasu, a że przy okazji możecie coś sprzedać lub kupić – no to same korzyści:-)

.

Popołudnie z Ferajną w Śródmieściu

Serwus Ferajno, widzimy się w Śródmieściu! Teatr Baza zaprasza na rodzinny piknik w rytmie „Karuzeli”, „Warszawa da się lubić” i innych szlagierów przed- i powojennej stolicy. Będzie można przypomnieć sobie gry i zabawy podwórkowe naszych pradziadków albo zrobić sobie pamiątkowe retro-zdjęcie w strojach z naszej garderoby. Zaczynamy przed południem przedstawieniem dla całej rodziny pt. „Czerwony Kapturek”. Po spektaklu zapraszamy na pokaz cyrkowy i do wspólnej zabawy. Dla uczestników dostępna będzie wypożyczalnia instrumentów muzycznych, gier planszowych i książek. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Program:
12:00 spektakl „Czerwony Kapturek”
12:30-14:30 rodzinne gotowanie – warszawska kuchnia literacka
12:30-14:30 gry i zabawy podwórkowe naszych pradziadków
14:30-16:30 pokaz i warsztaty cyrkowe
15:00-17:00 tworzenie zabawek

Gry i zabawy podwórkowe naszych pradziadków.
Pamiętacie grę w gumę, kapsle czy państwa-miasta? Dziś większość dzieci zna je tylko z opowiadań. Spróbujmy je sobie przypomnieć!

Tworzenie zabawek z drewna.
Coś dla miłośników majsterkowania w każdym wieku. Aby samemu zrobić zabawkę, nie potrzeba żadnych specjalnych umiejętności. Wystarczą dwie ręce i trochę chęci!

Warsztaty cyrkowe.
Szczudła, żonglowanie, bańki mydlane – cyrk uczy zręczności i wyobraźni. A przede wszystkim to mnóstwo śmiechu i zabawy!

23 lipca, niedziela
Ognisko Starówka
ul. Stara 4
(przy parku fontann)

Wstęp wolny

..

Warsztaty kuglarskie / 7 Sztuk

W ramach kolejnej edycji 7 SZTUK, czyli prezentacji Teatru Akt dla Warszawy, przed wieczornym spektaklem plenerowym odbędą się warsztaty kuglarskie.
Zabawy i warsztaty cyrkowe prowadzone będą przez czwórkę artystów cyrkowych, absolwentów Warszawskiej Szkoły Cyrkowej. Pokazy i nauka podstawowych umiejętności sprawnościowych, zręcznościowych i cyrkowych dla wszystkich chętnych:
– poruszanie się na szczudłach
– żonglerka piłkami, maczugami, talerzykami
– animacja poikami
– diabolo i inne

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!
Wstęp wolny!

.

Pokaz Iluzji – Iluzjonista Krzysztof Peszuk #dokoncalata

♣♥♦♠ RODZINNA NIEDZIELA w #dokoncalata ♣♥♦♠

Pomysł na popołudnie na Polu Mokotowskim
Dla tych małych i nieco większych fanów magii.
W najbliższą niedzielę wraz z młodym, utalentowanym Iluzjoistą Krzystofem przeniesiemy Was do krainy czarów i iluzji.
Przez godzinę zaprezentujemy najlepsze magiczne triki.
Kto okaże się lepszy w rozszyfrowywaniu zgadek ??⁉ Dzieci vs. Dorośli

WSTĘP WOLNY
START 15.00
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Rezerwacje FB lub kontakt@dokoncalata.pl

#dokoncalata
ul. Wawelska 5 (wejście od Ondraszka)
Dawny h2o/fonobar

.

Widzimy się na podwórku, czyli sąsiedzki festiwal gier i zabaw

Po raz drugi, zapraszamy Was na nasze podwórko, gdzie odbędzie się sąsiedzki festiwal gier i zabaw, czyli wydarzenie, które pozwala spędzać aktywnie niedzielny dzień w gronie rodziny i przyjaciół. Poszukiwacze oryginalnych miejsc i weekendowi spacerowicze – koniecznie odwiedźcie Burakowską 14! Czeka na Was prawdziwe lato w mieście!

W niedzielę, 23 lipca w godz. 12:00-18:00, Burakowska 14 zaprasza okolicznych mieszkańców i sąsiadów, rodziny z dziećmi i pupilami, znajomych i przyjaciół na wyjątkowe spotkanie na swoim podwórku. Tego dnia będzie na Was czekać moc atrakcji sportowych tj.:
• siatkówka plażowa
• miniboisko do piłki nożnej
• tor do gry w bule
• badminton

Oprócz tego znajdziecie na miejscu specjalny podręcznik podwórkowy, który przypomni uczestnikom gry i zabawy sprzed lat – na terenie podwórka znajdzie się 30 instrukcji różnych gier i zabaw tj.:
• klasy
• skakanie w gumę
• berek kucany
• zbijany
• ciuciubabka
• chodzi lisek koło drogi
• ślimak
• i wiele, wiele innych
Starsi będą mogli przypomnieć sobie swoje dzieciństwo, a młodsi poznają na nowo magię podwórkowych historii.

Czy to już wszystko? Do szczęścia brakuje tylko… czegoś na ząb? A może macie ochotę na piknik albo grilla z przyjaciółmi? To już nie problem! Możecie wziąć wszystko na co macie apetyt – na miejscu znajdziecie sprzęt grillowy, z którego śmiało możecie skorzystać. A do tego łakocie, pyszne lemoniady i inne napoje, które serwować będzie bar OtW-arte Latem.

WSTĘP WOLNY!

.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments