25 Maj

Zaplanuj weekend 27-28 maja – Dziecięca Mapa Warszawy

weekend 27-28 maja

Ostatni majowy weekend jest przebogaty pod względem atrakcji. Znajdziecie coś ciekawego dla młodego miłośnika rycerzy , pszczół, teatru, straży pożarnej, gotowania, muzyki klasycznej, skakania na dmuchańcach… A to zaledwie początek listy! My na cały weekend wybywamy do Poznania na Blog Conference Poznań, więc nie czeka mnie podejmowanie trudnej decyzji 😛 Ale czekam na Wasze relacje. Bardzo jestem ciekawa, co z listy Was skusi!

.

Dzień otwarty w Kuźni Golfa

Zachęcamy do golfa, bo warto polubić ten sport. Golf to taka „facebookowa” dyscyplina :), bo żeby grać – to trzeba to lubić i na początek warto mieć choć trochę znajomych, a jak już się zacznie grać – to jeszcze więcej nowych znajomych można poznać. Kto ma wątpliwości – no to 28 maja (niedziela) to czas właśnie dla niego, żeby się przekonać, że warto zacząć nową przygodę z golfem.
Zapraszamy do Kuźni Golfa Pole Mokotowskie, żeby spróbować golfa. To jedyny taki obiekt golfowy w Warszawie, z polem golfowym Pitch&Putt z naturalnymi greenami oraz z Adventure Minigolfem.

.

Pojedynek Bohuna z Wołodyjowskim w Lipkowie

Serdecznie zapraszamy na inscenizację pojedynku Jurko Bohuna z Michałem Wołodyjowskim na Polanie w Lipkowie (Gmina Stare Babice). Wydarzenie wzbogacone zostanie o pokaz husarii oraz polskich, szwedzkich i kozackich obozów. Dla wszystkich fanów potyczek przewidzieliśmy specjalny pokaz „na 30 szabli” !! 🙂 Dla kreatywnych przewidzieliśmy warsztaty garncarstwa, kaligrafii oraz tkactwa 😉

.

Aniński Piknik Jubileuszowy

.

Festiwal Kolorów w Warszawie 2017!

OFICJALNY FESTIWAL KOLORÓW W WARSZAWIE!
Już 28 maja! Stadion Syrenki! Start o 16:00!
Dołącz do wydarzenia, zaproś znajomych, pokaż nam, że Warszawa potrzebuje kolorów! 🙂 Przyjdź i pokoloruj z nami siebie i swoich najbliższych! Festiwal jest otwarty dla wszystkich i zupełnie DARMOWY 🙂 Nieważne ile masz lat czy jakiej muzyki słuchasz, ważne że potrafisz się uśmiechać i lubisz spędzać czas w gronie zwariowanych osób 🙂

.

MaMoMi – instalacja w Teatrze Nowym

O MaMoMi pisałam TUTAJ. Jeśli nie byłaś/byłeś – idź, uwierz mi, że warto. Niby dla dzieci do lat trzech, ale mimo że mam o 30 więcej bawiłam się CUDNIE.

Od piątku do niedzieli, bilety TU: http://www.nowyteatr.org/pl/tickets

.

Pierwszy Festiwal Fantastyki „Cytadela”

Zapraszamy na Pierwszy Festiwal Fantastyki „Cytadela”, który odbędzie się w Twierdzy Modlin. Przed Wami rodzinne święto nie tylko dla fanów science fiction. Wejdź do słowiańskiej wioski lub za pomocą specjalnych okularów do wirtualnej rzeczywistości. By zaraz potem w „realu” spotkać sławy polskiej fantastyki! A kiedy Ty na chwilę znikniesz w  Escape Roomie lub będziesz chciał zagrać w sesję RPG lub LARPa, Twoje dziecko pod opieką animatora przeżyje niezapomnianą przygodę.

Dzieci do  lat 6 wstęp wolny!

Data wydarzenia: 26 – 28 maja, od godz. 10- 22.00, Miejsce: Warszawa Modlin Smart City, ul. Generała Józefa Bema 200 C, Nowy Dwór Mazowiecki – Modlin Twierdza

PROGRAM SZKRABSTREFY:

❖ Nauka walki mieczem średniowiecznym pod okiem najlepszych polskich rycerzy
❖ Star Wars – prelekcje, pokazy i mnóstwo postaci z najbardziej znanej sagi świata
❖ Walki robotów sumo czyli dzieci w bezpiecznych strojach i kaskach mogą sprawdzić swoje siły na specjalnej macie
❖ Pokaz żonglerki laserowej
❖ Popisy akrobatyczne na koniach tzw. dżygitówka
❖ Motocykle rodem z „Mad Maxa”
❖ Wielkie gry czyli wypróbuj Maxi twistera, chińczyka, czy duże warcaby
❖ Warsztaty tańców folkowych od 0-100 lat 🙂
❖ Druk 3 D czyli spraw, że rysunki ożyją w przestrzeni! Pokaż dziecku, jak w prosty sposób wydrukować swojąwymarzoną rzecz za pomocą długopisów 3D
❖ Blok dla miłośników Mangi i Anime
❖ Gry elektroniczne, retro, flippery i karaoke
❖ Raj dla najmłodszych: lego warsztaty, plac zabaw z animatorem, ogromne klocki „wafle” do spełniania dziecięcych marzeń, malowanie buziek, zamykanie w bańkach i zabawy
z chustą Klanza
❖ Wieczorny pokaz Fire Show
❖ Koncerty, pyszne jadło i Fantastyczna atmosfera.
.

II Piaseczyński Festiwal Latawców

W maju na Górkach Szymona rozgości się kolor! Zakwitną fioletowe bzy i drobne fiołki, a zielone trawniki i brzegi stawu opanują żółte mniszki. Wiosenne niebo nie pozostanie w tyle, stając się po raz kolejny tłem dla niesionych wiatrem latawców!

Spotkajmy się 27 maja na drugiej już edycji Piaseczyńskiego Festiwalu Latawców! Chwytajmy w garście beztroskę rodzinnych momentów, zachwyt nad pędzącą ku lecie przyrodą, dziecięcą radość spoglądania w niebo i policzków zaróżowionych od rozwijanego w biegu sznurka!

.

Tutti Frutti Festiwal Balonów na Festiwalu Kolorów w Warszawie!

Przybądź na Festiwal Kolorów, baw się podczas koncertów i doświadcz Festiwalu Balonów! Mamy dla Was setki balonów: tych dużych i tych gigantycznych! 🙂

Balonowy zawrót głowy uświetni Festiwale Kolorów w 6 największych miastach Polski! Festiwal Balonów – musisz tam być!

Dołącz do nas, zaproś znajomych. Pokażcie nam, że potraficie się bawić balonowo, kolorowo, owocowo – razem z Tutti Frutti 🙂

.

Miejskie pszczoły w Parku Traugutta – spotkanie #2

Miło nam zaprosić wszystkich chętnych na kolejne, drugie spotkanie edukacyjne, którego tematem będzie: Co zbiera pszczoła w mieście?
Uczestnicy spotkania zobaczą ciężką pracę pszczół w pełni wiosny. Będzie można sprawdzić ile waży ramka ze świeżym miodem. Dowiemy się co w okolicy zbiera pszczoła podczas intensywnej pracy oraz w jakiej odległości od ula zbiera nektar.

Co zabrać: dobrze wziąć koc/karimatę, żeby wygodnie usiąść. Chętni do zaglądania do ula powinni przyjść w odzieży z długimi rękawami i nogawkami oraz w krytym obuwiu.
Ze względu na ograniczoną ilość storjów pszczelarskich liczba osób podchodzacych do uli jest ograniczona.

Dokłądna lokalizacja: 52.256793, 21.009061

_____

„Miejskie pszczoły” to projekt wybrany do realizacji w ramach budżetu partycypacyjnego 2017.

.

Zwiedzanie Salonki Bieruta

28 maja (niedziela) zapraszamy do zwiedzania wnętrza reprezentacyjnego wagonu, którym podróżowali dygnitarze PRL-u, wśród nich Bolesław Bierut, Władysław Gomułka, czy Józef Cyrankiewicz. Wagon ten był jednym z dwóch wagonów restauracyjnych zbudowanych w 1939 r. w Zakładach im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu na zamówienie Francuskiego Międzynarodowego Towarzystwa Wagonów Sypialnych i Wielkich Ekspresów Europejskich (C.I.W.L.). Z powodu wybuchu II wojny światowej nie został odebrany przez Francuzów.

.

Piknik literacki dla dzieci „Czeskie Novinky”

28 maja (niedziela) zapraszamy do Muzeum Literatury na Piknik Literacki dla dzieci „Czeskie Novinky”. W muzealnych salach będzie można spotkać Krecika, gajowego Chrobotka i jelenia Wietrznika. Będziemy podróżować z furmanem Szejtroczkiem i wędrować z dobrym wojakiem Szwejkiem, sprawdzimy czy leśne stwory kryją się w mchu i paproci, posłuchamy muzyki Antonina Dvoraka, obejrzymy cztery pory roku namalowane przez Alfonsa Muchę i poznamy jedyną bajkę dla dzieci napisaną przez Bohumila Hrabala. Przygotujemy knedle i knedliczki, ustalimy jak po czesku popsuć, żeby działało, a podczas specjalnego warsztatu dla dorosłych można będzie dowiedzieć się, że dzieci przede wszystkim pragną szczęśliwych rodziców. Języka czeskiego uczyć nas będą lektorzy zaproszeni przez Czeskie Centrum.

.

Runmageddon Warszawa 2017

A to gdybyście mieli ochotę się weekendowo sponiewierać 😛 Jest też strefa KIDS, gdzie ścigają się dzieciaki. Podobno zapisy już się skończyły, ale obejrzeć takie zmagania z bliska, to i tak dobra zabawa!

Co jest lepsze od wiosennego weekendu na łonie natury?
Wiosenny weekend z Runmageddonem rzecz jasna!
Stolica nie próżnuje i przyjmie POTRÓJNE uderzenie! Co to oznacza? Dobrze zgadliście, TRZY imprezy!

.

Dzień MAMY w Klockowni

.

Barokowy koncert dla dzieci | Muzeum Pałacu w Wilanowie

Chcecie, aby Wasze dzieci stały się w przyszłości melomanami? Zabierzcie je na koncert do pałacu wilanowskiego! Proponujemy połączenie koncertu z bajkami, opowieściami o dawnych instrumentach, tańcami, piosenkami oraz zagadkami muzycznymi. Dzieci usłyszą fragmenty opery barokowej, poznają wybrane bajki La Fontaine’a, a na koniec zaprosimy je do wspólnego śpiewu. Brak sceny pozwoli muzykom na wejście w interakcję z dziećmi.

TERMIN: 28 maja 2017 r., godz. 11.00–12.00
MIEJSCE: Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie | pałac
ODBIORCY: rodziny z dziećmi w wieku 6–9 lat

REZERWACJA: tel. 22 544 28 50, e-mail: bilety@muzeum-wilanow.pl
KOSZT: 20 zł – bilet opiekuna, 15 zł – bilet dziecka
BILETY: www.bilety.wilanow-palac.pl oraz w kasie muzeum.

.

Mali Rządzą! Dzień Dziecka 2017 w Jachrance

Dni wielkich zmian nadchodzą. To oni zawładną w pełni naszymi umysłami. Będą nami sterować, a my posłuszni, pozwolimy im na prawie wszystko… Musimy pamiętać, że w te dni… Mali Rządzą!

Dmuchańce, zorbing, gigantyczne bańki mydlane czy gigantyczna ścianka wspinaczkowa sprawią, że ten weekend na długo zapadnie w pamięci…
Sobotnim Gościem specjalnym będzie znana youtuberka Mamiko! W programie m. in.: Zorbing, Łucznicy, Kolorowy pociąg, Podstawy survivalu, Ściana wspinaczkowa, Pokaz gigantycznych baniek mydlanych, Zajęcia ogniowe ze Strażą Pożarną, Mali odkrywcy, Mali ratownicy, Żyroskop (atrakcja dodatkowo płatna), Zumba Kids. 

.

Piknik Rodzinny w Parku Achera!

27 maja 2017 Park Achera start o godz.15:00!
W programie:
15.00 -17.00 zabawy i animacje
17.00-18.00 koncert zespołu PRO FAMILIA z Pauliną i Dagmarą
*Kuchnia azjatycka – kucharze z restauracji orientalnej NAM NINH będą przyrządzać na świeżym powietrzu potrawy
*Szermierka zabawy
*malowanie buziek
*dmuchaniec dla dzieci
*kącik zabaw dla najmłodszych MALUCHOLANDIA
*animacje cyrkowe
*salon gier planszowych z konkursami
* fryzurki spod chmurki
*kiermasz rękodzieła/książki Anny Kaszubskiej!
*balonowe ZOO
*konkurs dla mamy i taty z nagrodami!
*STACJA URSUS – gry sportowe, plastyczne animacje, gry podwórkowe z nagrodami!
*wata cukrowa i inne ciekawe stoiska

.

Dzień Dziecka w Muzeum POLIN – „Szafa grająca”

Jak zawirować w tangu? Jak wyskakać fokstrota? Będziemy grać, słuchać i tańczyć do znanych żydowskich przebojów. Małych majsterkowiczów zapraszamy na warsztaty twórcze, na których powstaną niespotykane instrumenty muzyczne, pobawimy się także na „silent disco” i wybębnimy nasz własny rytm radości. Nie zabraknie smacznych i zdrowych przekąsek i wielu innych niespodzianek.

W tym dniu będzie można także wziąć udział w rodzinnym spacerze po wystawie czasowej „Szafa grająca!” oraz w finałowym koncercie.

.

Dzień Dziecka na Chomiczówce

Piknik z okazji Dnia Dziecka na Chomiczówce to już tradycja na Bielanach. Zawsze jest wiele atrakcji, zabawy i występów artystycznych dla najmłodszych, ale także dla towarzyszących im opiekunów. Nie inaczej będzie w tym roku. Wystąpią laureaci XXIII Bielańskiego Przeglądu Zespołów Tanecznych „Taneczny Krąg”, będą występy artystyczne „Wesoła Lokomotywa” i „Coralowe Miniminki” oraz pokaz tańca hawajskiego Moc Aloha.
Scenicznym występom towarzyszyć będą także liczne zabawy animacyjne i plastyczne, będą także dmuchane zamki, pokazowe ule i warsztaty pszczelarskie oraz pokaz rycerski.
Odbędzie się również zbiórka elektroodpadów – w zamian rozdawane będą sadzonki kwiatów.

.

Dzień Dziecka z Disney Junior!

Disney Junior w kinie – wyjątkowe pokazy z okazji Dnia Dziecka
Kiedy? 27 i 28 maja, Gdzie? Kino Praha
Specjalne pokazy realizowane po raz pierwszy w Polsce, ulubieni bohaterowie seriali Disney Junior, a także fantastyczna zabawa, to wszystko i jeszcze więcej w weekend 27 – 28 maja w Kinie Praha.

.

Targ Śniadaniowy na Mokotowie

.

XXI Warszawski Turniej Rycerski o szablę Króla Zygmunta III Wazy

I. Blok turniejowy i rekonstrukcji historycznych

11/30. – Praska Orkiestra Dęta – marsze wojskowe.
12/00. – Honorowa salwa artyleryjska, oficjalne otwarcie turnieju i prezentacja zaproszonych do udziału w turnieju Grup Rekonstrukcji Historycznych.
12/30. – Bojowy Turniej Łuczniczy.
12/30. – Kosynierzy Kościuszki – musztra z objaśnieniem jak niebezpieczne dla Moskali były partie kosynierskie.
13:00. – Musztra konna Ułanów z brygady Kawalerii Narodowej 1764 – 1790 (exercunki, łamanie szyków w kłusie i galopie, szarża ławą, władanie lancą i szablą).
13:30. – Bojowy Turniej Szabli Polskiej.
14:30. – Przysięga Kościuszki na rynku krakowskim i bitwa pod Racławicami – inscenizacja słynnej, przysięgi Tadeusza Kościuszki (bohatera dwóch narodów) oraz historia o nie mniej słynnej bitwie chłopów z Moskalami oraz losy Bartosza Głowackiego.
15:30. – Pokaz strzelców – musztra piechoty ukazująca różnicę miedzy rosyjskimi sołdatami a polskimi kosynierami.
16:00. – koncert kapeli Maliszów z Męciny Małej w Beskidzie Niskim
17:00. – Pokaz wyszkolenia bojowego jazdy kozackiej (woltyżerka, dżygitówka, chowanie za koniem, zwisy głową w dół, skoki i zeskoki w galopie).
17:30. – Bitwa pod Krechowcami – inscenizacja z okazji 100 rocznicy bitwy ułanów z 1 Pułku tzw. Legionu Puławskiego, która przeszła do legendy i tradycji Jazdy Polskiej.
18:30. – Uroczyste zakończenie XXI Warszawskiego Turnieju Rycerskiego o szablę Króla Zygmunta III Wazy, wręczenie nagród zwycięzcom turniejów łuczniczego i szabli polskiej, honorowa salwa artyleryjska. 

II. Blok Muzyczny – koncert kapeli Maliszów z Męciny Małej w Beskidzie Niskim

III. Blok Rzemiosł Dawnych i Archeologii Doświadczalnej (warsztaty i pokazy).

IV. Blok Animacji i Zabaw dla dzieci (warsztaty, zabawy, doświadczenia, eksperymenty).

.

Warsztaty z Ciekłym Azotem dla dzieci i młodzieży

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak zimno może być za oknem? My mamy odpowiedź: na pewno cieplej niż w naszej Fabryce Lodów mrożonych ciekłym azotem 🙂

Zapraszamy dzieci i młodzież wraz z rodzicami na serię warsztatów i pokazów z użyciem ciekłego azotu.

Jeżeli jesteś ciekawy odpowiedzi na pytania:
Dlaczego drewno jest zawsze ciepłe?
Czy powietrze waży?
Czy można lewitować?
Przyjdź do nas i przekonaj się sam.

Spędź niedzielę w miłej atmosferze i zobacz jak niesamowity może być jeden z najczęściej występujących pierwiastków na naszej planecie. 
Wstęp: 40zł od uczestnika warsztatu. W cenie biletu poczęstunek w postaci deseru lodowego lub ciepłego napoju.
UWAGA Rezerwacje przyjmujemy pod numerem tel: 734 417 472, mailowo: biuro@icedaycream.pl oraz przez wiadomość prywatną.

.

58. sezon Koncertów Chopinowskich w Łazienkach Królewskich

Zapraszamy na 58. sezon Koncertów Chopinowskich w Łazienkach Królewskich. Recitale pod Pomnikiem Chopina odbywać się będą w każdą niedzielę o godz. 12.00 i 16.00, aż do 24 września. Usłyszymy światowej sławy pianistów, w tym wybitnych muzyków młodego pokolenia.

.

Festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka

Zapraszamy serdecznie na festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka w niedzielę 28 maja do Klubu Sportowego Zakręt​ (ul. Sportowa 7 w Zakręcie). Startujemy o godz. 15.00. W programie m.in.: konkursy z nagrodami, gry zręcznościowe, warsztaty plastyczne, zajęcia sportowe, dmuchaniec. Dla słodziaków: lody, popcorn i wata cukrowa.

.

Legendy Warszawskie dla Dzieci

ABC Warszawy serdecznie zaprasza najmłodszych wędrowców wraz z rodzicami, do poznawania zakamarków naszego miasta, kryjących fantastyczne historie szlakiem warszawskich legend. Pan przewodnik przygotuję zagadki dla najmłodszych oraz inne atrakcje.

Będą dwie tury wycieczki do wyboru.
Jak dołączyć? – wystarczy przyjść na miejsce zbiórki i zabrać ze sobą dobry humor. Miejsce zbiórki – Pod Kolumną Zygmunta

I Tura spaceru godzina 11:00
II Tura spaceru godzina 14:00

.

Pizza Warsztaty dla Dzieci

Dla wszystkich dzieciaków które chcą zostać nowymi Master Szefami, chcą się czegoś nauczyć albo poprostu pobawić się ciastem i zjeść WŁASNORĘCZNIE przygotowaną pizze!

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY Z ROBIENIA PIZZY! Niedziela, godz.: 14:00 – 17:00

Na każdy warsztat zapraszamy ok.20 dzieciaków, każde własnoręczne przygotuje mini pizze. Ugniatanie ciasta, wybór sosów, buszowanie w dodatkach, oliwko, kukurydza, papryka, szyneczka, do wyboru do koloru. Wszystko pod czujnym okiem szefa kuchni – PIZZA MANA:)

.

Dziecko w teatrze: Koty Trzy. Spektakl plenerowy.

Kolorowy, interaktywny spektakl dla najmłodszych widzów. Historia trzech niesfornych kotów, które swoim urokiem i kocią wizją świata rozbawiają do łez. W przedstawieniu dzieci biorą czynny udział i niejednokrotnie zmieniają bieg kocich historii, figli i psot.
Pazurek, Chrupek i Kitka to naprawdę niezłe gagatki i dlatego przydarzają się im całkiem śmieszne i „wybuchowe” historie. Kto jest ciekawy co stanie się z armatą dziadka pirata, albo czy możliwe jest złapanie chmurki w locie i czy to na pewno kotek wypił mleczko i ogonkiem stłukł jajeczko musi to zobaczyć. Kociaki są niesforne i dowcipne, wprowadzają dzieci w świat kocich figli, zabaw i problemów. Koty są rozśpiewane i roztańczone, choć ich muzyka czasem bywa „kocią muzyką”.

Łąka przed Pałacykiem Kasyno ul. Lilpopa 18
Wstęp wolny!

.

Ogród Smaków rusza z warsztatami. Sadzimy i siejemy warzywa.

Szanowni Państwo zapraszamy Was serdecznie na pierwszą edycję Ogrodu Smaków do Ogrodu Botanicznego w Powsinie.
Podczas imprezy targowej odbędą się warsztaty dla dzieci i dorosłych pod hasłem: SIEJEMY I SADZIMY WARZYWA.
Dzieciaki będą miały do dyspozycji nasiona oraz rozsady warzyw, ziół itp……
Warsztaty będą prowadzone na bieżąco. Na targach będzie można kupić od lokalnych producentów owoce, warzywa, zioła, wędliny, sery, ryby, herbaty, kawy, przetwory itp, oraz wytwory pracy rąk; świece, drewniane dechy itp..
.

Dzień dziecka z Policją Rzeczną w Porcie Praskim

28 maja br. w Porcie Praskim przy ul. Wybrzeże Szczecińskie 6, w godz.: 11:00 – 16:00 zapraszamy na Dzień Dziecka z Policją Rzeczną. Dla uczestników imprezy organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji, m.in. pływanie policyjnymi motorówkami, nurkowanie w basenie, pokaz ratownictwa drogowego, pokaz sprzętu policyjnego, drony, psy, konie policyjne i naturalnie nasza fotobudka. Serdecznie zapraszamy!

.

Dzień otwarty w OSP Wesoła

Już 28.05 w naszej OSP odbędzie się dzień otwarty! Serdecznie zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych, do zapoznania się z pracą strażaka, sprzętem jakim dysponujemy oraz do nauki pierwszej pomocy. W planie mamy również pokazy gaszenia, ratownictwa technicznego oraz wiele atrakcji, zarówno dla młodszych, jak i starszych gości.

.

Piknik rodzinny „Warszawa Dzieciom”

Miasto Stołeczne Warszawa i Stołeczna Estrada zapraszają na Podzamcze do Multimedialnego Parku Fontann, gdzie 28 maja od godziny 11 rozpocznie się plenerowy piknik rodzinny „Warszawa Dzieciom”. Z okazji Dnia Dziecka powstanie tam podwórko marzeń, w którym atrakcji będzie bez liku a mali artyści, naukowcy i sportowcy będą mogli wziąć udział w warsztatach, konkursach, grach i aktywnościach sportowych.

.

Legenda o Warsie, Sawie i warszawskiej Syrence

Skąd się wzięła Warszawa? Jaką rolę w jej powstaniu odegrała Syrenka? I dlaczego Karpicha chce wszystkich zamienić w karpie? A co knują rybacy Kacper i Melchior? Jeśli jeszcze nie wiecie, przyjdźcie koniecznie. Sawa i Wars z towarzyszami śpiewająco opowiedzą Wam tę intrygującą historię.
Zapraszamy na familijny niedzielny poranek w Multimedialnym Parku Fontann, WSTĘP WOLNY!

.

TYDZIEŃ DZIECKA w Warszawie / MNW we wspólnym projekcie instytucji kultury sieci ADESTE

20 publicznych instytucji kultury, 10 dni wypełnionych ciekawymi wydarzeniami: koncerty, konkursy, spektakle teatralne, warsztaty, wycieczki i wystawy. Po raz drugi warszawskie instytucje kultury wspólnie promują wydarzenia kulturalne z okazji Dnia Dziecka pod hasłem „Tydzień Dziecka”.

To kolejna tego typu akcja w Warszawie, w której udział bierze aż 20 instytucji kultury. Propozycje dają gwarancję najwyższej jakości pod względem programu, miejsca i wartości edukacyjnych. Wydarzenia przygotowane są przez najlepszych artystów, pedagogów i animatorów. Dzięki wspólnej mapie wydarzeń publiczność ma łatwy dostęp do informacji, nie musi się martwić o konieczność poszukiwania i wyboru odpowiedniej propozycji dopasowanej specjalnie do potrzeb dzieci, młodzieży oraz ich rodziców, nauczycieli i opiekunów. Zadowolenie i satysfakcja publiczności są dla nas najważniejsze. Inicjatywa „Tydzień Dziecka” została przygotowana z myślą o osobach, które na co dzień nie odwiedzają warszawskich instytucji kultury.

.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o