21 Maj

Atrakcje na Dzień Dziecka – Dziecięca Mapa Warszawy

dzień dziecka

Tegoroczny Dzień Dziecka wypada w czwartek, a więc w zasadzie w samym środku tygodnia. To nie lada gratka dla najmłodszych, bowiem obchody ich święta trwają aż 10 dni! Przeróżni organizatorzy podzielili się czasem 🙂 I tak pierwsze imprezy mamy już w weekend 27-28 maja, kolejne dokładnie w Dniu Dziecka i gros w weekend po nim, tj. 3-4 czerwca. Lista atrakcji jest tak długa, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Przyszli kucharze i strażacy, naukowcy, tancerze, ale też ci z zacięciem detektywistycznym czy akrobatycznym. Pikniki, festyny, warsztaty i pokazy. Obecnie na liście jest ponad 30 imprez, ale obiecuję, że jeśli dotrą do mnie słuchy o tym, co jeszcze będzie się działo, systematycznie będę ją uzupełniać.

Z okazji nadchodzącego święta wszystkich dzieci, życzę Wam dużo wspólnego, pięknego, rodzinnego czasu. I uśmiechu na każdy dzień i każdą chwilę!

Ps. Każdy fioletowy nagłówek jest linkiem do wydarzenia, gdzie znajdziecie wszystkie szczegółowe informacje, godziny itp.

.

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o najnowszych atrakcjach dla dzieci:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera od moi-mili.pl. W każdej chwili mogę zrezygnować i wycofać zgodę.

Zaczynajmy:

5. Kino w Trampkach / Festiwal dla Dzieci i Młodzieży

Od 31 maja do 11 czerwca rusza 5. edcyja Festiwalu Filmoweg dla Dzieci i Młodzezy Kino w Trampkach! W tym roku będzie w KINOTECE oraz KINIE LUNA.

Kino w Trampkach od 5 lat inspirujemy młodych. Od początku swojego istnienia konsekwentnie prezentujemy szeroki wybór różnorodnych tytułów z całego świata, zachęcając widzów do ich poznawania oraz przeżywania, równocześnie gwarantując świetną rozrywkę. W tym roku nie zabraknie laureatów międzynarodowych festiwali, zarówno klasyków kinematografii jak i wielu premier m.in:

? Zielona szkoła (Owls & Mices) w reż. Simone van Dusseldorp – Ukochaną mysz Meral porywa puchacz. Bohaterka razem z przyjaciółmi z nowej szkoły wyruszają na ekspedycję poszukiwawczą;
? 6A w reż. Peter Modestij – Trzy 15-latki, ich wściekli rodzice i bezradna nauczycielka próbują ustalić kto jest ofiarą, a kto prześladowcą;
? Mała przystań (Little Harbour) w reż. Iveta Grófová- Zdobywca Kryształowego Niedźwiedzia z Berlina. 10-letnia Jarka za swoim kumplem Kristianem postanawiają stworzyć prawdziwy dom dla dwójki porzuconych niemowlaków i dla siebie;

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
Prawdziwą siłą festiwalu są jego młodzi uczestnicy, którzy zasiadają w jury, wybierają repertuar oraz oceniają filmy. Kino zróżnicowane, wielotematyczne, traktujące młodych widzów poważnie, to stałe elementy programu festiwalowego.

To jednak nie wszystko… Oprócz filmowych wrażeń odbędą się także inspirujące spotkania, warsztaty, wystawy, tematyczne spacery i mnóstwo innych niespodzianek. Wszystko to w akompaniamencie znanychi lubianych artystów.

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
W tym roku jesteśmy eko: w plenerze… i na rowerze!
Hasłem przewodnim 5. edycji są RELACJE, a ich manifestacją jest sekcja „Kino w Trampkach. Naturalnie”
– wycieczki ornitologiczne, nocne wędrówki po ogrodzie botanicznym i filmowe spacery czekają. Na rozgrzewkę jedziemy w Rowerowym Maju razem z warszawskimi uczniami. Będą nagrody – jedzcie z nami.
? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

Już wkrótce Warszawa na nowo stanie się stolicą młodzieżowej kinematografii.

Pełny program festiwalu na stronie:
www.kinowtrampkach.pl

.

21. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik

Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik jest największą w Europie imprezą plenerową o tematyce naukowej. Jego celem jest upowszechnianie wiedzy z różnych dyscyplin naukowych poprzez prezentowanie ciekawych eksperymentów i doświadczeń – zarówno prostych, związanych z archeologią czy fizyką niskich temperatur, jak i najnowszych dokonań współczesnych uczonych. Piknik pozwala zrozumieć i poznać naukę, ukazując ją jako niezwykle ekscytującą i pasjonującą dziedzinę życia, a poprzez przybliżenie warsztatu naukowca zachęca i inspiruje zwiedzających do podjęcia samodzielnej aktywności naukowej.

Co roku w Pikniku Naukowym uczestniczy około 200 instytucji z Polski oraz całego świata. Instytucje naukowe, uczelnie, instytuty badawcze, muzea i instytucje kultury, fundacje związane z edukacją i koła naukowe prezentują tu swoje osiągnięcia oraz odsłaniają kulisy codziennej pracy. Na Pikniku reprezentowane są różne dyscypliny naukowe, zarówno nauki ścisłe, przyrodnicze, społeczne, jak i humanistyczne. Impreza zapewnia bogactwo pokazów, doświadczeń i prezentacji – co roku około 1000.

.

Podróże małe i duże, czyli Dzień Dziecka w Inca Play

3 czerwca w godzinach 12:00-18:00 odbędą się długo wyczekiwane wydarzenie Dzień Dziecka. „Podróże małe i duże…” to temat przewodni tegorocznej imprezy. Przeniesiemy się zarówno w te bliższe, jak i dalsze zakątki świata! Sprawdzimy kto jest dobry z geografii, a kto z języków obcych! W naszej Sali zabaw będziemy gościć salon fryzjerski Modnisiowo, w którym specjaliści potrafią wyczarować każdą fryzurę dziecięcą; salon Misumari, dzięki któremu małe klientki będą mogły pomalować swoje paznokcie na różne kolory specjalnymi lakierami dla dzieci!

Świat będziemy zwiedzać tanecznym krokiem, dlatego imprezę zaczniemy od występu wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury Ochota, którzy zaprezentują swoje umiejętności taneczne! Po chwili wytchnienia nasz kolejny partner szkoła Matplaneta,  zabierze nas w niecodzienną podróż z matematyką! Ponadto w tym dniu w Inca Play pojawią się także sponsorzy, dzięki którym będziecie mogli zdobyć wspaniałe nagrody: biuro podróży Itaka będzie przez cały czas pilotować naszą podróż po świecie, Katalogmarzeń.pl spełni nie jedno marzenie, a sklep niczchin.pl zapewni europejskie i wyjątkowe nagrody w konkursach! Imprezę zakończymy latynoamerykańską zumbą dla dzieci!

.

Dzień Dziecka w Parku Rozrywki Julinek

Julinek, już po raz kolejny, zamieni się w zaczarowany świat cyrku.

Zapraszamy na specjalny pokaz cyrkowy na godz. 13. Będą:

– popisy na wałku na wesoło
– scenka na monocyklu
– żonglerka piłeczkami w konwencji klasycznej
– ewolucje na drabinie wolnostojącej
– etiuda tańca klasycznego
– żongler w popisie z kółkami i maczugami

Dodatkowo animacje cyrkowe przez cały dzień i nauka cyrkowych sztuczek.
Wstęp bezpłatny!

Jednocześnie zapraszamy na nasze stałe atrakcje, m.in.:
– park linowy
– kraina dmuchańców
– elektryczne samochodziki
– mini golf
– ekologiczny plac zabaw

I jak zawsze – leżaki, las, świeże powietrze i pyszne jedzenie!

.

19. Piknik Olimpijski na Kępie Potockiej

Piknik Olimpijski to super zabawa z polskimi medalistami olimpijskimi – będzie ich ponad setka!
Tym razem z okazji przyszłorocznych Zimowych Igrzysk Olimpijskich PyeongChang 2018 stawiamy na zimę. W programie między innymi: skocznia narciarska, lodowisko, sporty zimowe i nie tylko, a także kilkadziesiąt konkurencji, niezliczone atrakcje dla dzieci w Strefie „Witaj PyeongChang”. Do zdobycia 10 000 nagród!

.

„Foodmagedon” w Arkadii

Arkadia zgodnie ze swoją strategią promowania zdrowego stylu życia zaplanowała trzydniowe wydarzenie z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się w dniach 1-3 czerwca. Wyjątkowe rozgrywki pod intrygującym hasłem „Foodmagedon” mają na celu wzmocnienie prozdrowotnych postaw u dzieci i rodziców, a wszystko w atmosferze wspaniałej zabawy, polegającej na wielostopniowej rywalizacji pomiędzy uczestnikami imprezy.  Główną atrakcją i twarzą imprezy będzie Ambasador nowej strefy restauracyjnej Arkadii „Grand Kitchen” – Grzegorz Łapanowski. 

.

Dzień Dziecka 2017 na Pradze Południe

W sobotę, 3 czerwca 2017 roku, na Pradze Południe czeka na najmłodszych moc atrakcji. A wszystko to z okazji Dnia Dziecka.

Co się będzie działo? W godzinach od 11.00 do 15.00 na Kamionkowskich Błoniach Elekcyjnych odbędzie się piknik rodzinny. Piknik rozpocznie się Południowopraskim Bieg dla Dzieci. Wszystkie szczegółowe informacje znajdziecie na stronie www.

.

Dzień Dziecka 2017 – Przystanek Karaiby!

Zapraszamy na Dzień Dziecka w klimacie żeglarskim w samym środku Warszawy, nad samym brzegiem Wisły!
Motywem przewodnim będzie tym razem impreza z cyklu Podróże z Kikkomanem – Przystanek Karaiby! Zaczynamy o 12.00 i bawimy się przez cały dzień, w programie atrakcje dla dzieciaków i dorosłych, żeglarskie klimaty, siatkówka plażowa a wieczorem gwóźdź programu – koncert muzyki kubańskiej i bardzo głośna zabawa z zespołem Yaremi Kordos i przyjaciele.

.

Dzień Dziecka z Wikingami!

Dzień dziecka z Wikingami? Czemu nie!
W dniach 03-04 czerwca zapraszamy na kolejną edycję! W programie znane i lubiane atrakcje, pokazy grup rekonstrukcyjnych – wojowników i rzemieślników oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla dzieci i dorosłych!
Za oprawę muzyczną na całej imprezie zadba fenomenalny, uznany w całej Polsce, zdobywający szturmem kolejne Grody, Zamki i Pikniki zespół Fleurdelis!

.

Dzień Dziecka na Grochowskiej

Serdecznie zapraszamy najmłodszych do spędzenia tego najweselszego dnia w roku na Grochowskiej 272. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny!
Głównym punktem programu jest koncert Doroty Miśkiewicz i zespołu Kwadrofonik „Lutosławski, Tuwim. Piosenki nie tylko dla dzieci”.
16:00 Sala Prób
KONCERT„Lutosławski, Tuwim. Piosenki nie tylko dla dzieci”

.

Ogólnopolska Noc Bibliotek pod hasłem „Czytanie porusza”

Noc Bibliotek to ogólnopolska wieczorno-nocna akcja promująca czytelnictwo i biblioteki jako najbardziej dostępne instytucje kultury, często jedyne w małych miejscowościach, gdzie nie ma teatrów, kin, muzeów, galerii i filharmonii. Miejsca z bogatą ofertą kulturalną, z których zasobów warto korzystać. Dla bibliotek to także okazja do atrakcyjnego i niekonwencjonalnego pokazania swoich zbiorów, do wymyślenia działań artystycznych, edukacyjnych, a nawet rozrywkowych, których punktem wyjścia jest książka i które zachęcają do czytania wszystkich – od przedszkolaka do emeryta. Liczymy na to, że po poznaniu bibliotek podczas Nocy i przekonaniu się, że takie ciekawe, całkiem bezpłatne miejsca są tuż za rogiem, sąsiedzi wrócą do nich również w dzień. I w kolejne dni.

.

Dzień Dziecka w Pizza Falenizza

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy 3 czewca na warsztaty kulinarne w Pizza Falenizza. Dzieci od 4 do 12 lat zapraszamy
wraz z opiekunami na godzinę 10:00. W programie konkursy dla dzieci, a także samodzielne komponowanie pizzy przez każdego uczestnika 🙂
Prosimy o telefoniczne zgłaszanie dzieci pod nr 790 24 24 24
do dnia 1 czerwca. Liczba miejsc ograniczona !!!! 🙂

.

Legendy Warszawskie dla Dzieci

ABC Warszawy serdecznie zaprasza najmłodszych wędrowców wraz z rodzicami, do poznawania zakamarków naszego miasta, kryjących fantastyczne historie szlakiem warszawskich legend 🙂 Pan przewodnik przygotuję zagadki dla najmłodszych oraz inne atrakcje.

Będą dwie tury wycieczki do wyboru
Jak dołączyć? – wystarczy przyjść na miejsce zbiórki i zabrać ze sobą dobry humor 🙂
Miejsce zbiórki – Pod Kolumną Zygmunta

I Tura spaceru godzina 11:00
II Tura spaceru godzina 14:00

.

Ogarnij Inżynierię z PGE Narodowym

Zapraszamy na wspólne zabawy z inżynierią! Chcesz poznać tajemnice projektowania i druku 3D? Dowiedzieć się, jak można wprawić w ruch wiatrak, sprawić by dźwigał on ciężary i jak pozyskać z niego energię elektryczną? Chcesz zobaczyć, jak na różne sposoby można zapalić żarówkę lub sprawdzić, czy powietrze coś waży? A może chciałbyś/ chciałabyś odkryć zawody przyszłości lub pobawić się z nami matematyką?

.

Wawerska Akademia Tajnych Agentów

Zapraszamy na piknik rodzinny i grę miejską z okazji Dnia Dziecka! Czy są wśród Was odważni mieszkańcy Wawra i okolic, którzy chcieliby odbyć szkolenie i wstąpić do Wawerskiej Akademii Tajnych Agentów?

.

Dzień Dziecka w Muzeum POLIN – „Szafa grająca”

Jak zawirować w tangu? Jak wyskakać fokstrota? Będziemy grać, słuchać i tańczyć do znanych żydowskich przebojów. Małych majsterkowiczów zapraszamy na warsztaty twórcze, na których powstaną niespotykane instrumenty muzyczne, pobawimy się także na „silent disco” i wybębnimy nasz własny rytm radości. Nie zabraknie smacznych i zdrowych przekąsek i wielu innych niespodzianek.

W tym dniu będzie można także wziąć udział w rodzinnym spacerze po wystawie czasowej „Szafa grająca!” oraz w finałowym koncercie.

.

Japoński Dzień Dziecka

Zapraszamy na dzień dziecka w stylu japońskim. Dzieci i rodzice będą mogli dotknąć japońskiej kultury i sztuki. Na wszystkich czeka mnóstwo świetnej zabawy.
(Wybrzeże Kościuszkowskie 45 vis a vis Centrum Kopernika)

.

Dzień Małego Strażaka z Myszką Norką

3 czerwca Klub Myszki Norki serdecznie zaprasza całe rodziny na bezpłatną imprezę plenerową pt. „Dzień Małego Strażaka Myszką Norką”.

.

Dzień Dziecka w Teatrze Polskim: Mały Książę

„Mały Książę”
Inscenizowane czytanie fragmentów „Małego Księcia” Antoine’a de Saint-Exupéry’ego, ponadczasowej i ponadpokoleniowej opowieści o miłości, przyjaźni i odpowiedzialności za „wszystko, co się oswoiło”.
Zapraszamy wszystkie Dzieci do Teatru Polskiego z okazji ich święta!
Przyjdźcie i przenieście się z nami do krainy baśni, na planetę Małego Księcia.

.

PRZYGODA Z NAUKĄ – DNI DZIECKA W BLUE CITY

Przygotowaliśmy aż cztery wyjątkowe atrakcje:

MOLEKULARNE SMAKOŁYKI (poziom -1)  Przy fontannie pojawi się Mini Cooper z niezwykle oryginalnym przysmakiem – lodami mrożonymi ciekłym azotem. To wyjątkowa gratka nie tylko dla miłośników łakoci, ale też fanów nauki – będzie można dokładnie przyjrzeć się procesowi powstawania tych pyszności w najbardziej wyszukanych smakach. Nie zabraknie pary i widowiskowych wybuchów!

SZALONE EKSPERYMENTY (poziom -1) Na scenie zagości zwariowany naukowiec, który zademonstruje wszystkim dzieciom bardzo efektowne doświadczenia. Zaprezentowane zostanie między innymi zamrażanie balonów i wbijanie gwoździ bananem. To po prostu trzeba zobaczyć!

WYSTAWA IMAGINARIUM (poziom -1) Interaktywna i interdycyplinarna wystawa edukacyjna pozwoli przybliżyć najmłodszym największe fenomeny nauki. W przystępny sposób wytłumaczone zostaną podstawowe prawa fizyki, logiki, matematyki i astronomii. Imaginarium składać się będzie z aż 25 elementów. Wśród nich znajdą się interaktywne eksponaty, złudzenia optyczne oraz zagadki logiczne. Taki dobór treści z pewnością zainteresuje również dorosłych. Wystawa obsługiwana będzie przez przeszkolonych animatorów, dzięki czemu będzie zrozumiała i atrakcyjna także dla małych dzieci.

PLANETARIUM MOBILNE (poziom +3) Przygoda w kosmosie to jedno z najpopularniejszych marzeń wśród najmłodszych. Przenośne planetarium na poziomie +3 pomoże je zrealizować! Na wszystkich fanów międzygalaktycznych wędrówek czekać będzie wyjątkowy pokaz filmów sferycznych, które pozwolą odkryć tajemnice Wszechświata. Ukazane zostaną zagadnienia związane z podstawą programową, jednak ich tematyka będzie znacznie szersza. Pokazy dedykowane będą dwóm grupom wiekowym: 6-8 i 8-14 lat.

.

Mali Rządzą! Dzień Dziecka 2017 w Jachrance

Dni wielkich zmian nadchodzą. To oni zawładną w pełni naszymi umysłami. Będą nami sterować, a my posłuszni, pozwolimy im na prawie wszystko… Musimy pamiętać, że w te dni… Mali Rządzą!

Dmuchańce, zorbing, gigantyczne bańki mydlane czy gigantyczna ścianka wspinaczkowa sprawią, że ten weekend na długo zapadnie w pamięci…
Sobotnim Gościem specjalnym będzie znana youtuberka Mamiko! W programie m. in.: Zorbing, Łucznicy, Kolorowy pociąg, Podstawy survivalu, Ściana wspinaczkowa, Pokaz gigantycznych baniek mydlanych, Zajęcia ogniowe ze Strażą Pożarną, Mali odkrywcy, Mali ratownicy, Żyroskop (atrakcja dodatkowo płatna), Zumba Kids. 

.

★LUNAPARK★, niezwykłe interaktywne WIDOWISKO MUZYCZNE DLA DZIECI!

„Bądź cicho”, „Siedź prosto”, „Nie biegaj po sali” – jeśli chcemy zabrać dzieciaki do filharmonii, powinniśmy się dostosować do panujących tam reguł. A co się wydarzy, jeśli podczas koncertu muzyki poważnej dzieciaki będą mogły skakać, tańczyć i przerywać muzykom, jeśli tylko będą miały na to ochotę? :Do tego wata cukrowa na batucie, szaleńczy bieg po całej sali w pogoni za muzyką, mnóstwo ogromnych kolorowych balonów ?

.

Wielki Dzień Dziecka W Royal WILANÓW

Już 3 czerwca z okazji Dnia Dziecka na terenie wokół biurowca Royal Wilanów odbędzie się największa impreza rodzinna w Wilanowie! Specjalnie dla najmłodszych mieszkańców połączyliśmy siły, organizując nieskończoną ilość atrakcji.

.

Włochowski Piknik Edukacyjny

– Roboty
– Samoloty
– Zwierzaki
– Człowiek i jego tajemnice
– Artystyczny zmysł
– Ratownictwo medyczne
– Ścianki wspinaczkowe
– Ogód na Twoim parapecie
– Ekologiczny dom ?? Tak !! To możliwe
– Fast food w oryginalnym pysznym i zdrowym wydaniu
– Historia może być fajna
– Lokalne talenty

.

Dzień Dziecka w Nowym Teatrze: koncert Jerza Igora

Przestrzeń przed Nowym Teatrem po raz kolejny zamieni się w wielki plac zabaw. Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci, rodziców i każdego, kto nie chce dorosnąć na plenerowy koncert znanego i lubianego Jerza Igora!

.

Dzień Dziecka na Chomiczówce

Piknik z okazji Dnia Dziecka na Chomiczówce to już tradycja na Bielanach. Zawsze jest wiele atrakcji, zabawy i występów artystycznych dla najmłodszych, ale także dla towarzyszących im opiekunów. Nie inaczej będzie w tym roku. Wystąpią laureaci XXIII Bielańskiego Przeglądu Zespołów Tanecznych „Taneczny Krąg”, będą występy artystyczne „Wesoła Lokomotywa” i „Coralowe Miniminki” oraz pokaz tańca hawajskiego Moc Aloha.
Scenicznym występom towarzyszyć będą także liczne zabawy animacyjne i plastyczne, będą także dmuchane zamki, pokazowe ule i warsztaty pszczelarskie oraz pokaz rycerski.
Odbędzie się również zbiórka elektroodpadów – w zamian rozdawane będą sadzonki kwiatów.

.

Piknik z okazji Dnia Dziecka 🙂

W ramach projektu dofinansowanego z budżetu miasta st. Warszawa z Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia dla dzielnicy Mokotów „”Przez Taniec do Zdrowia II Edycja”” – Fundacja Niebieski Anioł z siedzibą w Centrum Kultury i Tańca OLL – zaprasza Dzieci oraz Młodzież wraz z Rodzinami , na Piknik z okazji Dnia Dziecka promujący bezpieczną zabawę oraz zdrowy i aktywny styl życia 🙂
W programie:
– pokazy taneczne
– zabawy i konkursy na świeżym powietrzu
– spotkania z instrukorami, lekcje pokazowe
– animacje
– stoisko z zabawami plastycznymi
– stoisko z inforamcjami tj. rehabilitacja dzieci, mlodzieży i seniorów
– zumba i wspólna zabawa

Miejsce: Osiedle Domaniewska tuż przy Centrum Kultury i Tańca OLL , Al. Niepodległości 19/14 (Metro Wilanowska)

.

Dzień Dziecka z Disney Junior!

Disney Junior w kinie – wyjątkowe pokazy z okazji Dnia Dziecka
Kiedy? 27 i 28 maja, Gdzie? Kino Praha
Specjalne pokazy realizowane po raz pierwszy w Polsce, ulubieni bohaterowie seriali Disney Junior, a także fantastyczna zabawa, to wszystko i jeszcze więcej w weekend 27 – 28 maja w Kinie Praha.

.

Rodzinny Piknik z okazji Dnia Dziecka

W tym dniu otwocki Park Miejski będzie miejscem pełnym atrakcji zarówno dla tych młodszych, jak i nieco „starszych” mieszkańców powiatu. Warsztaty tematyczne, „dmuchańce” dla dzieci, symulatory jazdy samochodem WRC i F1, tor Seagway to tylko niektóre z darmowych atrakcji, których będzie ponad 30! Już w przyszłym tygodniu udostępnimy pełną listę. Z myślą o najmłodszych uczestnikach już od godz. 14.30 na tzw. małej scenie rozpoczną się Koncerty: Anny Wyszkoni, Arki Noego, Joanny i Tomasza Popławskich oraz Zespołu Tańca Polskiego.

.

Dzień Dziecka w Hulakula i pokaz mody z IziKids!

W programie:
– pokaz mody dziecięcej marki IziKids
– zumba dla dzieci
– zabawy sportowe na świeżym powietrzu
– skręcanie baloników
– malowanie buziek
– konkursy z nagrodami dla dzieci
– zabawy taneczne z bohaterami bajek dla dzieci – odwiedzi nas m.in. Minionek!

.

Dzień Dziecka w Ursusie

Zapraszamy na coroczną imprezę z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się w czwartek, 1 czerwca 2017 r. w Parku Hassów przy ul. Wojciechowskiego. Na najmłodszych (i nie tylko) będzie czekał trzygodzinnym program artystyczny „Ani chwili na nudę” z udziałem m.in. aktora Roberta Rozmusa. Początek imprezy godz. 17:00.
Na terenie parku odbędą się również liczne konkursy, malowanie buziek, dmuchańce oraz wystawcy ze stoiskami animacyjnymi.

.

9. Festiwal Dzieci i Młodzieży Artystyczny Targówek

Zapraszamy Małych i Dużych do zaplanowania udziału w dziewiątej edycji Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Artystyczny Targówek”. Festiwal odbędzie się w niedzielę 4 czerwca 2017. Tradycyjnie będą prezentacje na scenie i pasaż stoisk. Nie może Państwa placówek tam zabraknąć!

.

Festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka

Zapraszamy serdecznie na festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka w niedzielę 28 maja do Klubu Sportowego Zakręt​ (ul. Sportowa 7 w Zakręcie). Startujemy o godz. 15.00. W programie m.in.: konkursy z nagrodami, gry zręcznościowe, warsztaty plastyczne, zajęcia sportowe, dmuchaniec. Dla słodziaków: lody, popcorn i wata cukrowa.

.

Dzień dziecka z Policją Rzeczną w Porcie Praskim

28 maja br. w Porcie Praskim przy ul. Wybrzeże Szczecińskie 6, w godz.: 11:00 – 16:00 zapraszamy na Dzień Dziecka z Policją Rzeczną. Dla uczestników imprezy organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji, m.in. pływanie policyjnymi motorówkami, nurkowanie w basenie, pokaz ratownictwa drogowego, pokaz sprzętu policyjnego, drony, psy, konie policyjne i naturalnie nasza fotobudka. Serdecznie zapraszamy!

.

Dzień Dziecka w Klockowni

.

Piknik rodzinny „Warszawa Dzieciom”

Miasto Stołeczne Warszawa i Stołeczna Estrada zapraszają na Podzamcze do Multimedialnego Parku Fontann, gdzie 28 maja od godziny 11 rozpocznie się plenerowy piknik rodzinny „Warszawa Dzieciom”. Z okazji Dnia Dziecka powstanie tam podwórko marzeń, w którym atrakcji będzie bez liku a mali artyści, naukowcy i sportowcy będą mogli wziąć udział w warsztatach, konkursach, grach i aktywnościach sportowych.

.

TYDZIEŃ DZIECKA w Warszawie / MNW we wspólnym projekcie instytucji kultury sieci ADESTE

20 publicznych instytucji kultury, 10 dni wypełnionych ciekawymi wydarzeniami: koncerty, konkursy, spektakle teatralne, warsztaty, wycieczki i wystawy. Po raz drugi warszawskie instytucje kultury wspólnie promują wydarzenia kulturalne z okazji Dnia Dziecka pod hasłem „Tydzień Dziecka”.
To kolejna tego typu akcja w Warszawie, w której udział bierze aż 20 instytucji kultury. Propozycje dają gwarancję najwyższej jakości pod względem programu, miejsca i wartości edukacyjnych. Wydarzenia przygotowane są przez najlepszych artystów, pedagogów i animatorów. Dzięki wspólnej mapie wydarzeń publiczność ma łatwy dostęp do informacji, nie musi się martwić o konieczność poszukiwania i wyboru odpowiedniej propozycji dopasowanej specjalnie do potrzeb dzieci, młodzieży oraz ich rodziców, nauczycieli i opiekunów. Zadowolenie i satysfakcja publiczności są dla nas najważniejsze. Inicjatywa „Tydzień Dziecka” została przygotowana z myślą o osobach, które na co dzień nie odwiedzają warszawskich instytucji kultury.
.

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
EwelinaKaja WolnickaKasia Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kasia
Gość
Kasia

Ale ten spacer z legendami to oferta sprzed roku… moje wyszukiwania dały taki efekt – dotyczy to maja 2016 roku 🙁

Ewelina
Gość
Ewelina

Wow, potężne zestawienie. Co prawda z moim 10-miesięcznym niechodkiem raczej nie skorzystamy, ale na przyszłość baza do planów jest 🙂