Czego szukasz?

Fascynujące biografie dla dzieci, czyli seria Mali WIELCY

Mam rewelacyjne wieści! Nasza ulubiona ostatnio seria książek właśnie powiększyła się o 4 nowe tytułu. Mali WIELCY to biografie dla dzieci – napisane we wciągający sposób, dostosowany do wieku najmłodszych odbiorców. Dołóżcie do tego świetną szatę graficzną i mamy prawdziwą perełkę na rynku literatury dziecięcej.

Biografie dla dzieci – inspiracja i motywacja dla najmłodszych!

Po sukcesie tomów wydanych w 2020 roku, w serii pojawiły się właśnie cztery nowe tytuły. Lubię te książki za wszystko. Najbardziej cenię ich wartość motywacyjną. Dzięki poznaniu historii znanych naukowców, artystów czy aktorów, najmłodsi czytelnicy odkrywają, że każda z tych wybitnych osób była kiedyś dzieckiem. Dzieckiem, które miało marzenia i determinację, by je realizować. Śledzenie losów bohaterów jest inspiracją, tak naprawdę nie tylko dla dzieci…

Dotychczas w serii ukazały się opowieści o Coco Chanel, Fridzie Kahlo, Stephenie Hawkingu i Marii Skłodowskiej-Curie.

TUTAJ: przeczytasz więcej o pierwszych pozycjach serii Mali WIELCY.

Najnowsze biografie dla dzieci:

Audrey Hepburn – Mali WIELCY

Utalentowana aktorka, która skradła serca widzów na całym świecie. Piękna i utalentowana, ale jej dzieciństwo i początki kariery wcale nie były łatwe. Mimo biedy i niepowodzeń, udało jej się spełnić marzenia. Najważniejszym przesłaniem nie jest jednak wcale jej zawodowy sukces, ale wielka wrażliwość na losy potrzebujących ludzi. Jako ambasadorka UNICEF zrobiła wiele dobrego w najbardziej potrzebujących rejonach świata.

Steve Jobs – Mali WIELCY

Co myślał mały Steve zanim stał się jednym z najbardziej wpływowych osób w historii świata? Jakie miał marzenia i cele? Bardzo wierzył, że jedynym sposobem na osiągnięcie sukcesu w życiu jest robienie tego, co się lubi. To cenna lekcja, a w jego biografii znajdziecie ich znacznie więcej.

Astrid Lindgren – Mali WIELCY

W książkach Astrid zaczytują się już kolejne pokolenia dzieci na całym świecie. Kto z nas nie zna Dzieci z Bullerbyn, Emila ze Smalandii czy Lotty z Ulicy Awanturników?! Wiele jej publikacji to dziś klasyka literatury dziecięcej, których kolejne wydania rozchodzą się niczym ciepłe bułeczki. Kim była dziewczynka, która marzyła o tym, by pisać książki? Jak stworzyła zachwycającą postać Pippi, która łamała zasady świata dorosłych, doprowadzając czytelników do śmiechu?

Martin Luter King – Mali WIELCY

Jakim dzieckiem był przywódca pierwszego w dziejach USA pokojowego protestu? Ten tomik serii Mali WIELCY to inspirująca opowieść o liderze ruchu praw obywatelskich, który realnie zmienił świat. To również opowieść o wartościach, o tym, że choć możemy się różnic, każdy człowiek na świecie jest równy.

Nowości z serii Mali WIELCY do kupienia poniżej:

A tu znajdziesz tytuły, które ukazały się w ubiegłym roku:

Polecane posty

Najlepsze seriale Netflix

Jak rozpoznać zaburzenia integracji sensorycznej?

Ojciec moich dzieci nie pomaga mi w domu!

Najciekawsze gry dla 2 latków – TOP 10

Park rozrywki Playmobil – Dziecięca Mapa Świata

Mogą Cię zainteresować

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments