Czego szukasz?

Robisz zakupy? Możesz dostać 150 zł rocznie

Jeśli mieszkasz w Warszawie lub okolicy i zdarza Ci się robić zakupy w centrum handlowym Westfield Arkadia – ucieszy Cię ta wiadomość!

Wpis powstał w ramach cyklu Moi Mili w Westfield Arkadia.

CASHBACK: odkryj nową odsłonę programu lojalnościowego Westfield Club! Jak działa cashback?

Cashback w nowej odsłonie programu lojalnościowego Westifield Arkadia to możliwość bezobsługowego i bezpiecznego otrzymania zwrotu części pieniędzy wydanych na zakupach. Zwrot odbywa się automatycznie, przelewem na konto bankowe klienta. Polega on na tym, że za każde zakupy powyżej 30 zł, otrzymujesz 30 punktów. Za każde zdobyte 300 punktów dostaniesz 30 zł cashbacku.

Co należy zrobić, aby skorzystać z CASHBACKU w Westfield Arkadia?

✔️Zarejestruj się bezpłatnie w programie lojalnościowym w aplikacji mobilnej Westfield Arkadia lub na club.westfieldarkadia.pl, a jeśli jesteś już uczestnikiem Westfield Club, zaloguj się, by aktywować nowe korzyści

✔️ Podłącz swoje konto bankowe, aby punkty za zakupy zliczały się automatycznie lub skanuj paragony ręcznie

✔️ Za każde zdobyte 300 punktów dostaniesz 30 zł cashbacku, który możesz wydać na co tylko zechcesz.

✔️ W ciągu roku możesz odebrać 5 takich cashbacków na łączną kwotę 150 zł!

Co wyjątkowego jest w tym programie?

To pierwsze tego typu rozwiązanie w naszym kraju, cieszę się, że mogę Wam o nim opowiedzieć. Tym bardziej, że sama już z niego korzystam :). Powyżej opisałam najważniejsze zasady. Jak to wygląda w praktyce? Wejdź nas stronę www lub ściągnij aplikację (dla mnie to wygodniejsza opcja), zarejestruj sie w programie i… JUŻ. Gotowe, nic więcej nie musisz robić :). Jeśli dołączyłeś już wcześniej do programu Westfield Arkadia dla stałych klientów, potrzeba jedynie aktywować cashback.

W jaki sposób zbierasz punkty?

Są dwie metody: możesz zbierać paragony, skanować je ręcznie i dodawać w aplikacji. Niby to tylko chwila, ale dla mnie zdecydowanie wygodniejsze jest automatyczne naliczanie. Aby z niego skorzystać, należy podłączyć w programie swoje konto bankowe – wszystkie transakcje zostaną automatycznie zliczone i przeliczone na punkty. Po uzyskaniu 300 punktów, przychodzi najmilsza chwila, czyli… przelew pieniędzy na konto.

Szczerze mówiąc to najbardziej sympatyczny sposób zarabiania pieniędzy o jakim słyszałam! Oczywiście zastanawiałam się czy to bezpieczne, aby wyrazić zgodę na podłączenie konta bankowego. Nowe rozwiązania budzą niepewność, to normalne. Aplikacja, jak i sam program lojalnościowy podlega kontroli unijnej dyrektywie PSD2, która gwarantuje bezpieczeństwo naszych danych. Połączenie aplikacji z kontem bankowym odbywa się w sposób bezpieczny, uniemożliwiający przeprowadzenie jakichkolwiek transakcji, ograniczający się tylko do przekazywania informacji o dokonywanych przez nas zakupach. Mnie to przekonuje :).

Jakie są pozostałe korzyści programu lojalnościowego?

Oprócz możliwości otrzymania 150 zł rocznie, dostaję wiele dedykowanych ofert i promocji. Mam możliwość skorzystania z porad stylisty mody i wnętrz (TUTAJ znajdziesz artykuł o zakupach ze stylistą wnętrz w Westfield Arkadia). Podczas wizyty w galerii korzystam z szybszego Internetu, a dodatkowo otrzymuję zaproszenia na imprezy VIP i dodatkowe rabaty na zakupy.

Więcej informacji o programie lojalnościowym znajdziesz na: www.club.westfieldarkadia.pl

Polecane posty

Najlepsze seriale Netflix

Jak rozpoznać zaburzenia integracji sensorycznej?

Ojciec moich dzieci nie pomaga mi w domu!

Najciekawsze gry dla 2 latków – TOP 15

Park rozrywki Playmobil – Dziecięca Mapa Świata

Mogą Cię zainteresować

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments