Czego szukasz?

Dzień Dziecka 2019 w Warszawie – pikniki, imprezy i atrakcje dla dzieci

Dzień Dziecka - Dziecięca Mapa Warszawy

Czy w Waszych domach trwa już odliczanie do jednego z najważniejszych dni w roku? Jeszcze nie? Czasu zostało już niewiele! To dobry moment, żeby porządnie się przygotować do Dnia Dziecka!

Mam dla Was długą listę różnorodnych atrakcji przygotowanych z myślą o najmłodszych, jak i całych rodzin. W tym roku będziecie mogli świętować nie tylko 1. czerwca, ale praktycznie przez cały tydzień!

.

Jeśli interesują Cię informacje o atrakcjach dla dzieci w Warszawie i okolicach, zapraszam Cię do prężnie działającej grupy Dziecięca Mapa Warszawy.

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o najnowszych atrakcjach dla dzieci:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera od moi-mili.pl. W każdej chwili mogę zrezygnować i wycofać zgodę.

Dotknij sztuki – Wystawa dla dzieci – Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski

Otwarcie wystawy:
01/06/2019 (sobota), 12:00
Wernisaż tłumaczony na Polski Język Migowy.
Tłumaczenie: Magda Schromova

Wstęp na wystawę bezpłatny.

Wystawa sztuki współczesnej może być przestrzenią do eksperymentowania i zabawy. I to nie tylko dla artysty, ale także dla widzów. Na rozpoczynającej się 1 czerwca, w Dzień Dziecka, wystawie „Dotknij sztuki” w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski do dzieł sztuki można wejść, dotknąć obrazów z miękkiej gąbki albo zwyczajnie przesunąć je w inne miejsce.

Wszystko zaczęło się od warsztatów z dziećmi przeprowadzonych w ubiegłym roku w U–jazdowskim przez grupę młodych artystek i artystów. Uczestniczyły w nich przedszkolaki i dzieci w wieku szkolnym, które miały wpływ na to, jak ostatecznie dzieło wygląda. Efektem tych spotkań są prace, których będzie można doświadczyć na wystawie „Dotknij sztuki”. Doświadczyć, czyli dotknąć, posłuchać, sprawdzić, z czego są zrobione. Obiekty są wykonane w rozmaitych technikach, z różnych materiałów, i mają działać na wszystkie zmysły. Nie tylko dzieci, ale także dorosłych.

Ta nietypowa wystawa to okazja do wspólnego odkrywania sztuki. Obala stereotyp, że sztuka współczesna jest nieprzystępna, a wizyta w galerii ją prezentującej to zwykle coś nudnego i niezrozumiałego. Jej przestrzeń wypełniają kolory, dźwięki, faktury i zapachy. „Dotknij sztuki” pokazuje, że sztuka współczesna to inspirujący świat doznań. Stwarza okazję do zabawy, leżenia, nasłuchiwania, przytulania, używania, wąchania. Można przesuwać obrazy na kółkach, przejść się i dotknąć korytarza z gąbek, poczuć, jak wibruje podłoga, wejść do tajemniczego labiryntu z drewna czy pochlapać się wodą. To zaproszenie do zmysłowego odbioru, skierowane do każdego, niezależnie od wieku, umiejętności, wiedzy czy sposobu postrzegania świata. W galerii przez cały czas obecni są animatorzy, którzy przekazują „instrukcje obsługi” poszczególnych dzieł, a także opowiadają ciekawe historie z nimi związane.

Miasto Dzieci na Dzień Dziecka

Miasto Dzieci na Dzień Dziecka

2 czerwca 2019 roku odbędzie się impreza MIASTO DZIECI z okazji Dnia Dziecka. Wydarzenie odbędzie się w trzech miejscach w samym centrum Piaseczna.

PLAC PIŁSUDSKIEGO (Rynek) godz. 12.00 – 19.00
Park Rozrywki
Dmuchany plac zabaw i trampolina

ZAKĄTEK KULTURY (skwer pomiędzy Urzędem Gminy a Przystankiem Kultura) godz. 12.00 – 18.00
Spektakle dla dzieci:
12:30 – Teatr KUFFER – „Mała Królewna”
14:00 – „Beata co bajki wyplata”
15:30 – TEN TEATR – „Skrzypczaki”
17:00 – Teatr FUZJA – „Elmer słoń w kratkę”
Spotkania z animatorami teatru
Warsztaty dla dzieci

SKWER KISIELA
Cud Miód – Piknik Pszczeli godz. 12.00 – 17.00
Namiot edukacyjny
Warsztaty plastyczne
Konkursy z nagrodami
Stoiska z ziołami, miodami i kosmetykami z produktów pszczelich

Stoisko Wydziału Gospodarki Odpadami UMiG Piaseczno
Warsztaty kreatywnego wykorzystania odpadów
Zabawa „wKOŁO ODPADÓW” z nagrodami

Dzień Dziecka | Koncert: My3

Dzień Dziecka | Koncert: My3

Hulakula i Burmistrz Dzielnicy Praga Północ zapraszają na wspólne świętowanie Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się w Hulakula już w niedzielę 2. czerwca, a w programie m.in.: warsztaty kreatywne, kuchnia molekularna z Bartkiem Bez Przepisu, strefa zabaw Klocki Blocki, strefa kreatywna z Play-Doh, spotkanie z bajkowymi postaciami i dużo, dużo więcej!

Wisienką na torcie będzie koncert zespołu My3 – Natki, Julki i Gefi. Dziewczyny to trzy zupełnie różne osobowości, które razem tworzą wyjątkowy, kolorowy i muzyczny świat, do którego zapraszają z wielkim entuzjazmem. Ogłosimy także konkurs w którym do wygrania będzie meet & greet z zespołem My3!

Nie zabraknie także gier i zabaw z animatorkami, malowania buziek oraz wielu innych aktywności od partnerów Dnia Dziecka!
Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia, bo to nie koniec atrakcji!

Szczegółowy harmonogram imprezy wkrótce!

Pozostałe atrakcje oraz strefy partnerów będą dostępne przez cały czas trwania wydarzenia.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nielimitowany wiekowo!

Dzień Dziecka z Move Camp

Move Camp

Drodzy Rodzice,
Już 1.06 zapraszamy Was oraz Wasze Pociechy na świetną sportową zabawę z okazji Dnia Dziecka organizowaną przez Move Camp oraz OSIR Żoliborz
📍MIEJSCE:
Potocka 1 – tor łuczniczy

📝PROGRAM IMPREZY:
13.00 – rozpoczęcie
15.00 – losowanie nagród
16.00 – zakończenie

🎉ATRAKCJE:
🎈trampoliny
🎈dmuchany zamek
🎈crossfit kids
🎈mini boks
🎈gry i zabawy ruchowe
🎈malowanie twarzy
🎈pokaz straży pożarnej
🎈trick board
🎈pokaz filmów wake’owych
🎈pamiątkowe zdjęcia
🎈chill strefa dla rodziców

☝️ZASADY ZABAWY:
✔️Każdy uczestnik otrzymuje planszę, której pola powinny zostać uzupełnione naklejkami.
✔️Nalepki otrzymuje się jak uczestnik weźmie udział w wyznaczonych konkurencjach.
✔️Po zebraniu wszystkich naklejek należy wypełnioną planszę wrzucić do skrzynki aby wziąć udział w losowaniu nagród.

✔️Udział w konkurencjach ze zbieraniem naklejek nie jest obowiązkowy.
✔️Każde dziecko może wziąć udział w imprezie z okazji Dnia Dziecka 🙂
✔️W zabawie ze zbieraniem naklejek biorą udział tylko chętne dzieci od 4-go roku życia.

🎁NAGRODY przygotowane przez Move Camp oraz Partnerów imprezy:
✔️kursy
✔️vouchery zniżkowe
✔️nagrody rzeczowe

❗️DRODZY RODZICE❗️
Nie zapomnieliśmy również o Was! 🙂
Chill Strefa w której zadbają o Was KUBEK i MICHA

📨WSTĘP:
Wstęp wolny 🙂
Im nas więcej tym lepiej!

Ogrodowy Teatr – Dzień Dziecka w ence.pence!

EncePence

Małymi kroczkami zbliżamy się do najmilszego wydarzenia w roku – Dnia Dziecka. Encuś jak zwykle nie próżnował i tym razem pragnie zaprosić Was do magicznego świata teatru! Ha! I to nie byle jakiego! Tylko u nas w otoczeniu pięknej zieleni naszego ogrodu, siedząc rodzinnie na kocach zaprosimy Was do świata baśni! Po raz pierwszy razem ze Sceną Elfów wystawimy spektakl marionetkowy pt. „Pinokio – Sklep z zabawkami” wg Carlo Callodi. Ponadto czeka Was zabawa na sali zabaw, atrakcje na swiezym powietrzu oraz smacznostki w kuchni!

1 czerwca (sobota) 2019
• 16:00 – 16:30 Atrakcje dla dzieci
(balonowe zwierzątka, bańki, gry i zabawy)
• 16:30 – 17:30 Przerwa na smacznostki i zabawę w małpim gaju
• 17:30 – 18:30 Spektakl
• 18:30 – 19:00 Spotkanie z aktorami, marionetkami, dojedzenie i zabawa

Bilet wstępu: 60 zł/os.
Dla kogo? Dla całych rodzin, sztuka dla dzieci 2+
(ale każdy znajdzie coś dla siebie)

Zapisy poprzez stronę www lub telefonicznie.
Bilety do nabycia w przedsprzedaży w ence.pence do 31 maja (na miejscu lub przelewem na konto). Ilość miejsc ograniczona.

Japoński Dzień Dziecka_日本式教育のススメ

Japoński Dzień Dziecka

Fundacja ChibiWaru i Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka ma zaszczyt zaprościć na Japoński Dzień Dziecka – Festiwal Japońskiej Edukacji, który odbędzie się 26.05.2019.
Głównym powodem tego przedsięwzięcia jest chęć uczczenia 100 rocznicy współpracy dyplomatycznej pomiędzy Polską a Japonią. Poprzez niniejszy festiwal Organizatorzy chcą wspierać wymianę kulturową między tymi krajami. Pokazywać róźnice w podejściu do edukacji, a także dać możliwość zaimplementowania ciekawych rozwiązań oraz sposobów nauczania przez polskich nauczycieli. Wierzymy, że dzięki takim inicjatywom młodzież zapozna się z nowymi sposobami myślenia, rozwiązywania problemów. Lepiej zrozumie światopogląd Japończyków, co da możliwość dalszej współpracy w przyjaźni i szacunku.

Warsztaty
Przygotujemy 6 warsztatów związanych z japońską kulturą i sztuką. Dzieci i ich rodzice wybiorą warsztaty, które ich zainteresują, a po ukończeniu przynajmniej 3 warsztatów, dzieci uzyskają certyfikaty ze specjalnym prezentem od E.Wedela i Pentel Polska (prezenty są ograniczone)!!

WSTĘP WOLNY 🙂
Warsztaty skierowane do dzieci powyżej 6 roku życia.

 

Dzień Dziecka i Rodzica w Ogrodach Kosmosu

Dzień Dziecka i Rodzica w Ogrodach Kosmosu

Dzień Dziecka i Rodzica w Ogrodach Kosmosu – w zdrowym ciele, zdrowy zuch!

Serdecznie zapraszamy wszystkich Włochowian do wspólnego świętowania Dnia Dziecka w stylu #eko w zrewitalizowanych Ogrodach Kosmosu. Wydarzenie będzie świetną okazją do zaprezentowania Mieszkańcom naszej Dzielnicy Parku Ogrody Kosmosu, który dzięki dofinansowaniu ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014–2020, przeszedł przemianę.

Data: 2 czerwca 2019 r.

Godz: 14.00 – 18.00
Miejsce: Park Ogrody Kosmosu przy ul. Plastycznej / ul. Sympatycznej

Program:
14.00 – oficjalne otwarcie pikniku
14.05 – 15.30 – występy dzieci i młodzieży z instytucji i szkół z Dzielnicy Włochy; konkursy, zabawy, działania animacyjne
15.30 – 16.30 – występ zespołu „Mała Orkiestra Dni Naszych”; konkursy, zabawy, działania animacyjne
16.45 – 17.55 – występ zespołu „dr Witaminka i Oreganki”; konkursy, zabawy, działania animacyjne
17.55 – 18.00 – zakończenie pikniku

Podczas pikniku na dzieci czekają animacje takie jak:
wykonywanie prac plastycznych związanych z roślinami i zwierzętami chronionymi w Polsce, wykonanie wspólnej wielkoformatowej pracy plastycznej pn. „Letnia Łąka”, konkurs plastyczny pn. „W czystym świecie”. Zrobimy też odznaki: „Jestem Eko” czy biżuterię ekologiczną oraz dowiemy się, czym jest upcykling (drugie życie przedmiotów).

Przewidujemy też gry i zabawy, których efektem będzie uzyskanie tytułu Mistrza Ekologii oraz Kącik dla najmłodszych, warsztaty z rękodzieła, sitodruk czy filcowanie. Wspólnie zasadzimy rośliny w ogrodzie społecznościowym, będzie też można porozmawiać z firmą, która odpowiadała za projekt i realizację rewitalizacji Parku.

3 Sportowy Dzień Dziecka w Decathlon Bemowo

3 Sportowy Dzień Dziecka w Decathlon Bemowo

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na 3 Sportowy Dzień Dziecka w Decathlon Bemowo!
W tym specjalnym dla każdej pociechy dniu przygotowaliśmy moc atrakcji, z których każda przyniesie ogrom sportowej zabawy!
1 czerwca 2019 – save the date! 🙂
Zachęcamy do śledzenia wydarzenia, gdzie będziemy informować o przygotowanych zabawach oraz atrakcjach 🙂

ZAPRASZAMY!

Planowane atrakcje to m.in:
– mini zajęcia z boksu
– warsztaty ekologiczne
– malowanie twarzy
– lody tajskie
– wata cukrowa
– pomiary i analiza składu ciała
– dmuchany zamek
– i wiele innych 🙂

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany harmonogramu planowanego wydarzenia bez podania przyczyny.

Dzień Dziecka z Kinem Dzieci w Kinie Muranów

Dzień Dziecka z Kinem Dzieci w Kinie Muranów

Kto powiedział, że Dzień Dziecka ma trwać tylko jeden dzień? My ogłaszamy cały weekend filmowych atrakcji i zapraszamy do Kina Muranów na 3 dni spotkań z najlepszymi bohaterami Kina Dzieci!

Wyobraźcie sobie w jednym miejscu: rezolutną „Basię” we wszystkich filmowych odcinkach serii, klasykę od Astrid Lindgren i jej „Dzieci z Bullerbyn”, niezłomnych detektywów Lassego i Maję na tropie pierwszej tajemnicy, pełną magii japońską animację „Mirai” oraz urodzonego pechowca z filmu „Jestem William”, który musi nauczyć się jak szczęście łapać za nogi i nie dać się życiowym trudnościom.

Podczas naszego 3-dniowego filmowego Dnia Dziecka wszystko to będzie możliwe! Zapraszamy na pokazy poranne oraz popołudniowe do Kina Muranów w dniach od 31 maja do 2 czerwca.

Szczegółowy plan seansów

31 maja
POKAZY PORANNE:
10:00 – Basia
10:30 – Jestem William

POKAZY POPOŁUDNIOWE:
17:00 – Basia 2
17:30 – Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica

1 czerwca
11:00 – Mały-wielki maraton filmowy z Basią: 11:00 Basia, 12:00 Basia 2
(cena za bilet na oba filmy: 28 zł dla wszystkich. Na pojedynczy seans – 16 zł)
14:00 – Dzieci z Bullerbyn
16:30 – Mirai (seans z polskimi napisami)

2 czerwca
11:00 – Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica
14:00 – Jestem William

Bilety:
*16 zł indywidualny, grupowy 14 zł (powyżej 10 osób)
Rezerwacje indywidualne do odbioru w kasie kina 30 minut przed *rozpoczęciem seansu
*Rezerwacje grupowe do odbioru w kasie kina na 3 dni przed rozpoczęciem seansu.

VI Warszawski Fursuit Walk – 1 czerwca 2019

VI Warszawski Fursuit Walk - 1 czerwca 2019

Futrzaki!

Jak co roku, wspólnie z przyjaciółmi z Futerkonu, wybierzemy się do Łazienek Królewskich, które z chęcią przyjęły nas ponownie 🙂
Wyruszamy z tego samego miejsca zwykle, czyli parkingu w samych Łazienkach (dokładne miejsce znajdziecie na mapce). Przeważnie jest tam sporo miejsca do parkowania ale warto przybyć chwilkę wcześniej. Zbiórka o godzinie 11:30, o 12:00 wyruszamy!
Poniżej znajdziecie link do mapki walku, w zależności od samopoczucia osób w fursuitach może ona ulec skróceniu lub wydłużeniu!
Woda, tak jak poprzednio, będzie zapewniona przez organizatorów, więc nie musicie się o nic martwić tylko dobrze się bawić 🙂
Tradycyjnie, po spacerze zapraszamy Was serdecznie o godz. 18.00 na spotkanie integracyjne – miejsce i więcej szczegółów na walku!

Dzień Dziecka | W Maciusiowym królestwie

Dzień Dziecka | W Maciusiowym królestwie

2 czerwca od 11.00 do 15.00 zapraszamy na wielki plenerowy piknik z okazji Dnia Dziecka, który spędzimy pod hasłem: W Maciusiowym królestwie!

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na niezwykły, bajkowy piknik rodzinny, który w tym roku towarzyszy wystawie dla najmłodszych Wystawa | W Polsce króla Maciusia.

Tego dnia w Maciusiowym królestwie ogłoszony zostanie wielki turniej. Na przyjaciół króla Maciusia czekają ekscytujące wyzwania. Rozwiązywanie zagadek na wystawie, pokonywanie labiryntów i przeszkód wymagających niezwykłej sprawności, majsterkowanie, szycie i malowanie. Na zwycięzców czekają nagrody. Nie zabraknie także smacznych i zdrowych przekąsek i wielu innych niespodzianek. Zapraszamy do wspólnej przygody.
Dzień zakończymy wyjątkowym akcentem, premierą utworu na orkiestrę i chór dziecięcy inspirowanego książką „Król Maciuś I” Janusza Korczaka. Muzykę napisał Jerzy Rogiewicz (Jeż Igor, trio jazzowe Marcina Maseckiego i in.) a słowa Grzegorz Uzdański, wykonawcami będą uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej im. Oskara Kolberga w Warszawie.

termin: 2 czerwca 2019
start godz. 11:00 – 15.00, koncert 15.00 (audytorium w budynku Muzeum, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc. 5 zł bilet)
miejsce: park wokół Muzeum POLIN oraz budynek Muzeum
W punkcie informacyjnym będzie dostępny tłumacz Polskiego Języka Migowego oraz tłumacz znający j. ukraiński.

WSTĘP WOLNY

Dzień Dziecka w Instytucie

Dzień Dziecka w Instytucie

Zapraszamy na rodzinna Jogopedię już 1.06.19 o 11:00
Liczba miejsc ograniczona!
Koszt 25 zł od osoby (można przyjść całą rodziną)
Zapisy pon adresem email: malgorzata.stelmachlogopeda@gmail.com, tel: 510-214-114, lub na Fb
CZYM JEST JOGOPEDIA
Jogopedia to cykl zajęć łączących jogę oraz ćwiczenia logopedyczne. Przygotowane przeze mnie zabawy jogopedyczne poprawiają nie tylko kondycję aparatu artykulacyjnego, ale również całego organizmu, jak również uspokają i wyciszają umysł. Na zajęciach z jogopedii łączymy ćwiczenia ruchowe, słuchowe, oddechowe, słowne i muzyczne, by rozwijać mowę i możliwie najwięcej umiejętności poznawczych, jak również takich procesów myślowych, które gwarantują w przyszłości doskonały start do podjęcia nauki w szkole.

CO DAJĄ DZIECIOM ZAJĘCIA W RAMACH JOGOPEDII
Dzieci uwielbiają Jogopedię, nie tylko dlatego, że mogą bezkarnie stroić miny (te podczas zajęć są nawet bardzo wskazane!). To wspaniały sposób na rozluźnienie ciała i zrelaksowanie się. Podczas ćwiczeń zauważyłam, że mogą one uspokoić nerwowe czy nadpobudliwe dziecko, potrafią także ożywić zmęczoną i znużoną grupę, która nie potrafi się skoncentrować. Wyzwalają też ekspresję w dziecku lękliwym lub wycofanym. Dzieci z ogromną chęcią wcielają się w zwierzątka, powtarzają wyrazy i wierszyki, śpiewają i wygłupiają się na matach.

DO DZIECI W JAKIM WIEKU SĄ SKIEROWANE ZAJĘCIA
Na takich zajęciach mogą ćwiczyć zarówno maluchy (3-6 lat), jak i dzieci w wieku wczesnoszkolnym (7-13 lat), które podczas zabaw i ćwiczeń pod okiem jogopedy mają szansę uniknąć złych nawyków, błędów i wad wymowy czy postawy. Przeznaczone dla nich zajęcia różnią się od siebie formą, jednak korzyści z ćwiczeń pozostają takie same.

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA
Podczas tych zajęć uruchamiamy nie tylko języki i ciało ale też wyobraźnię. Każde ćwiczenie fizyczne związane jest z ćwiczeniem logopedycznym, a te z kolei są częścią opowieści w której dzieci biorą aktywny udział. Bywa, że zamieniają się w żabki, syczące węże, są mostami pod którymi przepływają rwące potoki i drzewami, których gałęzie i liście delikatnie szeleszczą poruszane wiatrem. Odgrywanie ról (np. drzewa, psa, świerszcza, krowy, kota, bociana, okrętu itp) sprawia maluchom wiele radości i jest dla nich formą zabawy. Włączenie pozycji wymagających (np. balansowych) silnie koncentruje dzieci i buduje poczucie równowagi. Dodatkowo, opowiadając dzieciom bajkę, wplatam w ten zestaw dużo wyrażeń dźwiękonaśladowczych oraz gimnastyki buzi i języka. Pod koniec zajęć przychodzi czas na wyciszenie i relaks przy muzyce i kolorowych światełkach.

Dzień Dziecka: Alicja po drugiej stronie lustra | Teatr Polonia

Dzień Dziecka: Alicja po drugiej stronie lustra | Teatr Polonia

Lewis Carroll
ALICJA PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA

bilety | 30 zł | 33 zł (przy zakupie biletu online)
rezerwacja | tel. 22 622 21 32 | www.teatrpolonia.pl

kasa biletowa czynna:
poniedziałek-sobota | 10:00-19:00 (lub do rozpoczęcia spektaklu)
niedziela | 12:00-19:00 (lub do rozpoczęcia spektaklu)
w soboty i niedziele przerwa | 14:00 – 14:30

Nasi widzowie będą mieli okazję towarzyszyć Alicji w podróży po krainie czystej fantazji. Świat po drugiej stronie lustra zamieszkują niezwykłe postaci, będące wynaturzonym uosobieniem postaw, z którymi dziecko musi nauczyć się konfrontować. Spotkania z nimi zmuszają dziewczynkę do udzielenia sobie odpowiedzi na pytanie „kim jestem?”. Pełen humoru spektakl, operując środkami teatru formy, oddaje niezwykłość świata wykreowanego przez Lewisa Carrolla. Do wizyty po drugiej stronie lustra zachęcamy również dorosłych, dla których będzie ona szansą na powrót do czasów dzieciństwa.

SPEKTAKL REKOMENDOWANY DLA DZIECI OD 7. ROKU ŻYCIA

Czas trwania: 60 minut, bez przerwy

Dzień Dziecka w LAS – warsztaty kulinarne + animacje

Dzień Dziecka w LAS - warsztaty kulinarne + animacje

Zapraszamy na Dzień Dziecka w LAS! 👨‍👩‍👧‍👦

Jakie czekają na Was atrakcje?🎨

O godzinie 11:00 startujemy z godzinnymi warsztatami dla dzieci, które poprowadzi nasza szefową kuchni Anna Klajmon. 👩🏼‍🍳

Ania jest mamą m.in. 2 letniego chłopca – wie dokładnie jakie sprawy zainteresują dzieci! 👩‍👦

Wasze pociechy będą miały okazję przygotować PODPŁOMYKI z różnymi pysznymi dodatkami! Upieczemy w naszym piecu i oddamy Wam do schrupania 🙂

Każde dziecko może zabrać swój podpłomyk do domu, zjeść lub oddać rodzicom 🙂 ☕️

Od godziny 12:00 do 17:00 ruszamy z ANIMACJAMI dla DZIECI!🍭🎭🎨🤹🏻‍♀️ Będzie wesoło i kolorowo! W planach: zajęcia plastyczne, kreatywne gry i zabawy.

Dzieci nie będą się z nami nudziły!🤸🏼‍♂️

Warsztaty są bezpłatne, dla gości restauracji LAS – Lokalna Atrakcja Stolicy

Festyn „Dzień Dziecka na Angorskiej”

Festyn "Dzień Dziecka na Angorskiej"

Na scenie: piosenki, Szkoła Rocka, taniec, teatr, gimnastyka, pokaz rapu, licytacje oraz Przegląd Talentów;
Atrakcje sportowe dla dzieci, młodzieży, dorosłych
– UKS Praskie Centrum Sportu i Mrs Sporty dla NAS;
Sektor nauki i zabawy: warsztaty manualne
i intelektualne dla dzieci, młodzieży, dorosłych;
Kawiarenka ; grill; lody tajskie;
Konkursy, niespodzianki i nagrody;
Reklama i prezentacja produktów firm lokalnych;
Straż pożarna dla dzieci i młodzieży.

Family Fest – jedyny taki festiwal rodzinny

Family Fest - jedyny taki festiwal rodzinny

Dla dzieci jest to dzień pełen magii. Jest to czas wspólnej zabawy, wzajemnego zainteresowania i budowania relacji.

Z pewnością każdy rodzic chciałby, by zabawa nie była tylko rozrywką, ale łączyła się z edukacją i pozytywnie wpływa na rozwój dzieci poszerzając ich horyzonty i wiedzę o świecie.

W ramach kolejnej edycji Family Fest zapewniamy świetną zabawę połączoną z edukacją i rozwojem!

Program

Sobota 1.06.2019
10:00-11:00 Spotkanie z Elsą z „Krainy Lodu” oraz Bellą – konkursy i animacje
11:30-12:10 Spektakl „Robinsona Crusoe” wystawiony przez Teatr Roma
12:30-13:30 Koncert piosenek z bajek, warsztaty wokalne z Elsą i Bellą
14:00-14:45 Informacje wkrótce – śledź nasze wydarzenie!
15:15-16:15 Spektakl „Sklep z zabawkami” wystawiony przez teatr lalek Scena Elffów

Zajęcia z kreatywnego budowania z klocków Lego – zapisy na miejscu przy stoisku.

11:00-12:00 Warsztaty Potęga Wiatru grupa 4-6 lat
12:00-13:00 Warsztaty Na Średniowiecznym Zamku grupa 7-10 lat
13:00-14:00 Warsztaty Potęga Wiatru grupa 4-6 lat
15:00-16:00 Warsztaty Potęga Wiatru grupa 4-6 lat
16:00-17:00 Warsztaty Na Średniowiecznym Zamku grupa 7-10 lat

Ponadto przez cały dzień odbywać się będą warsztaty z budowania klocków „cegiełek” – forma otwarta, nie musisz się zapisywać.

Niedziela 2.06.2019
10:00-11:00 Spotkanie z Elsą z „Krainy Lodu” oraz Bellą – konkursy i animacje
11:30-12:15 Informacje wkrótce – śledź nasze wydarzenie!
13:00-14:00 Koncert Fasolek
14:30-15:30 Edyta Jungowska czyta dzieciom
16:00-17:00 Informacje wkrótce – śledź nasze wydarzenie!

Zajęcia z kreatywnego budowania z klocków Lego – zapisy na miejscu przy stoisku.

11:00-12:00 Warsztaty Potęga Wiatru grupa 4-6 lat
12:00-13:00 Warsztaty Na Średniowiecznym Zamku grupa 7-10 lat
13:00-14:00 Warsztaty Potęga Wiatru grupa 4-6 lat
15:00-16:00 Warsztaty Potęga Wiatru grupa 4-6 lat
16:00-17:00 Warsztaty Na Średniowiecznym Zamku grupa 7-10 lat

Ponadto przez cały dzień odbywać się będą warsztaty z budowania klocków „cegiełek” – forma otwarta, nie musisz się zapisywać.

Zarówno w sobotę i w niedzielę zapraszamy na wielką dmuchaną zjeżdżalnię i kąpiel w suchym basenie z piłeczkami

Wstęp bezpłatny.

Dzien Dziecka – Frajdalandia

Dzien Dziecka - Frajdalandia

Dzień Dziecka – Radosny dzień na Frajdalandii, jako że jego najważniejsi goście tego dnia będą wyjątkowi. Szykujemy wiele atrakcji dla naszych najmłodszych klientów. Przygotowujemy całą masę niespodzianek i sprawimy że Wasze pociechy nie będą chciały od nas wychodzić. Standardowo tego dnia w ofercie elitarne pokazy sokolnicze, karmienie alpak, przejażdżki na kucach i puszczanie mega baniek. Czekają nowe zabawki, nowe atrakcje a w mini zoo niespodzianka :-). Ceny tego dnia bez zmian, zgodnie z cennikiem Frajdalandii. Zapraszamy od 10:00 do 18:00 bez zapisów, bez rezerwacji, wystarczy przyjść i zabrać ze sobą dobry humor i uśmiech na ustach.

Mogą Cię zainteresować

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Katja79207Dietetyk Na Walizkach Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Dietetyk Na Walizkach
Gość
Dietetyk Na Walizkach

Dzięki za informację! Warto już zacząć planować ten dzień 🙂

Katja79207
Gość
Katja79207

Zabrakło chyba największego wydarzenia z okazji Dnia Dziecka-organizowanego przez Premiera-fajne stoiska,wszystko za free w związku z czym duże kolejki-ale moje Dzieci są szczęśliwe:)

0

Zapisz się i otrzymaj jako pierwszy informacje o eBooku

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji o eBooku od moi-mili.pl. W każdej chwili mogę zrezygnować i wycofać zgodę.