11 Cze

Neuroland, czyli tajemnice mózgu – BEZPŁATNA wystawa dla dzieci

Neuroland to fascynująca wystawa dotycząca funkcjonowania mózgu.

Nauka może bawić – a zabawa uczyć. Jeśli chcesz się o tym przekonać (i pokazać to swoim dzieciom!), już od jutra masz ku temu świetną okazję.

NEUROLAND, czyli interaktywna wystawa o funkcjonowaniu ludzkiego mózgu

Otwarta w ubiegłym miesiącu, warszawska Galeria Młociny przygotowała tydzień fantastycznych atrakcji dla dzieci. Już od środy, 12 czerwca po raz pierwszy w Polsce otwarta zostanie interaktywna wystawa Neuroland. Zostaną na niej zaprezentowane atrakcje, które bawiąc, ukazują skomplikowane procesy zachodzące w ludzkim mózgu. Czas zgłębić tajemnice własnego mózgu. Wszystkim ciekawskim pomogą w tym liczne atrakcje, które w prosty i jednocześnie intrygujący sposób pokażą Wam, jak wiele potrafi ludzki mózg. Będzie można prowadzić, poruszać, a nawet latać… A wszystko to za sprawą potęgi naszych umysłów. 😊

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o najnowszych atrakcjach dla dzieci:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera od moi-mili.pl. W każdej chwili mogę zrezygnować i wycofać zgodę.

Neuroland - Galeria Młociny

Wśród atrakcji Neurolandu pojawią się:

👉 wieża nie do wiary,
👉 zderzenie fal,
👉 wyścigi neuronów,
👉 robota robota,
👉 lotny umysł,
👉 skuter na ster,
👉 taniec na fali.

Zapraszamy serdecznie dzieci, młodzież i dorosłych. W końcu głód wiedzy nie zna granic wieku! 😊 Kto wie, może w ten sposób narodzi się wśród Was prawdziwy naukowiec? Obiecujemy, każdy będzie miał okazję spędzić czas w niezwykły sposób i, tym samym, dowiedzieć się rzeczy, których nie dowie się w szkole!
Szukajcie nas na poziomie 0 w okolicy TK Maxx.

Wystawę NEUROLAND można oglądać bezpłatnie, w dniach 12-19 czerwca na poziomie 0 w Galerii Młociny. Jest odpowiednie również dla grup przedszkolnych i szkolnych!

Dla najmłodszych, którzy odwiedzą Galerię Młociny w dniach 12 i 14 czerwca czekają wyjątkowe niespodzianki. Czego możemy się spodziewać?

  • na poziomie +1 Galerii czekać będzie strefa dmuchańców;
  • MK Bowling zapewni darmowe tory do kręgli (dostępne w godz. 12:00-16:00, decyduje kolejność zgłoszeń);
  • w lodziarniach: Grycan, Na końcu Tęczy oraz w GOOD LOOD czekać będą darmowe porcje lodów (vouchery będą rozdawane podczas wystawy).

Jeśli szukasz rodzinnych atrakcji na nadchodzące dni, zajrzyj koniecznie do Weekendowej Zajawki, cotygodniowego zestawienia, w którym dzielę się inspiracjami na dobry czas z dziećmi w Warszawie i jej okolicach.

Więcej informacji o wystawie NEUROLAND znajdziesz na jej wydarzeniu na FB.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o