08 Maj

Nowe, międzynarodowe targi Fashion for Kids

targi fashion for kids w Kielcach startują w czerwcu 2018

Kto choć raz odwiedził Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME, prawdopodobnie tak jak ja po prostu przepadł. To nie tylko okazja, aby z bliska przyjrzeć się nowościom i zapowiedziom na rynku zabawek czy artykułów do pielęgnacji niemowląt i dzieci. Dla mnie to przede wszystkim niezastąpiona okazja, aby… pobuszować wśród cudowności. Dlatego na wiadomość, że w Kielcach odbywać się od tego roku będą również targi mody dziecięcej, ucieszyłam się bardziej niż bardzo!

Fashion for Kids!

Pierwsza edycja wystawy Fashion for Kids odbędzie się w dniach 28 do 29 czerwca 2018. Nie wyobrażam sobie nie zajrzeć w tym okresie, choć na chwilę, chwileczkę krótką, do Kielc. Tym z Was, którzy się nie wybiorą, obiecuję obszerną relację z zajawkami jesiennych i zimowych kolekcji. Jeśli jakimś cudem przeoczyliście, TUTAJ znajdziecie wpis z moimi tegorocznymi odkryciami z KIDS’ TIME. Wchodzicie na własną odpowiedzialność, bo trudno się nie zakochać 😛 Mój portfel uratowało jedynie to, że na targach nikt nie prowadzi sprzedaży detalicznej 😛 Czyli można popatrzeć, podotykać, a stan konta nie ucierpi 😛

W programie Fashion for Kids 2018 zaplanowano wiele ciekawych wydarzeń towarzyszących, między innymi pokazy mody, konferencje i spotkania z branżowymi ekspertami, które umożliwią wymianę doświadczeń z najlepszymi specjalistami.

Targi Fashion for Kids powstały z myślą o firmach związanych z branżą tekstylną. Szczególnie przeznaczone są do właścicieli firm i sklepów z odzieżą dziecięcą. Ale również do osób z mediów, projektantów i wszystkich zainteresowanych modą dziecięcą. Poza ubraniami w Kielcach zaprezentowane zostaną nowości obuwnicze, a także dodatki: ozdoby do włosów, torby, plecaki, biżuteria dziecięca, pościel i wiele innych. Aby przekonać się, co dokładnie – jest tylko jeden sposób – pod koniec czerwca wybrać się do Kielc. Jak będziecie planować wypad, dajcie koniecznie znać – może uda się wypić jakąś wspólną kawę?

Więcej informacji o targach Fashion for Kids znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o