Czego szukasz?

Plac zabaw w parku przy Muzeum Nałkowskich w Wołominie

plac zabaw w Wołominie

Uwielbiam przychodzić do Was z takimi wiadomościami! Dziecięca Mapa Warszawy (i okolic) znów się powiększyła. W Wołominie, przy Muzeum Nałkowskich powstał przepiękny park z klimatycznymi alejkami, otoczony zielenią, kameralny i zapraszający do odpoczynku. Serce parku stanowi nowoczesny, kolorowy plac zabaw. Uwagę zwracają dwie ogromne zjeżdżalnie, kolorowe konstrukcje dla mniejszych i większych dzieci, a także… stawik!

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o najnowszych atrakcjach dla dzieci:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera od moi-mili.pl. W każdej chwili mogę zrezygnować i wycofać zgodę.

nowy plac zabaw w Wołominie

Na podkreślenie zasługuje na pewno tartanowe podłoże, które nie dość, że prezentuje się estetycznie, to jeszcze wspaniale amortyzuje wszystkie drobne, dziecięce potknięcia. Jako mama (jeszcze) wózkowa, zwracam uwagę na alejki. Przyjemnie można spacerować po nich z wózkiem. Ilość ławek zaś  – wystarczająca. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – jest świetna tyrolka, kilka trampolin, drabinki i dwie wspaniałe, ogromne zjeżdżalnie, które już z daleka przyciągają wzrok dzieci. Jest wspaniała, wysoka na prawie III piętra wieża widokowa i stoły do tenisa stołowego. I nawet stoły piknikowe i zadaszone ławki, czego można chcieć więcej?! Jeśli dołożymy do tego bardzo zadbane trawniki i okoliczne tereny – otrzymamy miejsce na naprawdę wysokim poziomie. Jedyny zarzut – no, ciut daleko z naszych stron Warszawy (chociaż muszę uczciwie przyznać, że dojazd jest bardzo dobry i jechaliśmy znacznie krócej niż zakładałam).

Na maluszki czekają bujaczki, rozległe zielone tereny zapraszające do brykania po trawce i inne atrakcje. Zresztą, co ja będę Wam opowiadać, zerknijcie sami:

Moi Mili - Dziecięca Mapa Warszawy

adres: ul. Nałkowskiego 7, Wołomin

Pod TYM LINKIEM znajdziesz listę TOP 10 najlepszych placów zabaw w Warszawie. Znasz plac zabaw/ścieżkę dydaktyczną, którą uwielbiacie, a nie znalazła się w zestawieniu, ani w ogóle na blogu – śmiało dawaj znać! Dziecięca Mapa może się tak szybko rozwijać głównie dzięki Wam!

Jeśli interesują Cię informację o atrakcjach dla dzieci w Warszawie i okolicach, zapraszam Cię do prężnie działającej grupy Dziecięca Mapa Warszawy. Tam dzielimy się z innymi rodzicami informacjami i inspiracjami. O warsztatach, wydarzeniach i sposobach na ciekawe spędzenie czasu z dziećmi w stolicy.

0 0 vote
Article Rating

Mogą Cię zainteresować

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Weronika
Weronika
1 rok temu

Ufam waszej rekomendacji, więc na pewno się wybierzemy 🙂

Gosia
Gosia
1 rok temu

Błędny adres we wpisie: Nałkowskiego 17 (nie 7).

29
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Share This
0

Zapisz się i otrzymaj jako pierwszy informacje o eBooku

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji o eBooku od moi-mili.pl. W każdej chwili mogę zrezygnować i wycofać zgodę.