Czego szukasz?

Prezent na Dzień Dziecka – setki BEZPŁATNYCH kolorowanek do wydruku

Bezpłatne kolorowanki

Dzień dobry, Moi Mili :)

Już za moment, za chwileczkę dosłownie, Dzień Dziecka. Bardzo chciałam z tej okazji obdarować, choćby wirtualnie, każde z Waszych Dzieci. Długo zastanawiałam się, czym mogłabym sprawić im radość i jak to zrobić, aby trafić do setek, a czasem tysięcy z Was. Oczywistym jest, że nie dam rady, mimo wielkich chęci, zjawić się z prezentem i uśmiechem na ustach w drzwiach tylu domów. Chciałabym z każdym Dzieckiem porozmawiać i po prostu spędzić chwilę, pobawić się, choć odrobinę poznać jego świat. Ale nie da się, no nie da się. W związku z tym mam do Was, Moi Mili, wielką prośbę. Zróbcie to w moim imieniu, co? Podrzucam Wam dziś dużo, dużo linków, pod każdym z nich czeka wiele bezpłatnych kolorowanek do pobrania. Obejrzyjcie je razem, wydrukujcie i miejcie piękny czas, Najlepszy, bo wspólnie spędzony. Przecież nie od dziś wiemy, że najlepsze rzeczy w życiu są za darmo, prawda? A jeśli będziecie mieli ochotę na więcej? Przygotowałam więcej!

Starałam się zebrać w jednym miejscu linki do stron, na których znajdziecie do pobrania i wydrukowania kolorowanki na każdy właściwie temat. Lego, bajki, zwierzęta, kosmos. Od Smerfów do Hello Kity. Od NinjaGo do smoków. Motyle, sarenki, kwiaty, ale też baletnice, Gwiezdne Wojny i ulubiona przez dziewczynki Kraina Lodu – jednym słowem: dla każdego coś miłego!

Z okazji Dnia Dziecka życzę każdemu, kto się nim czuje, stu milionów powodów do radości. Dzikich przygód. Wypraw, które nas odmieniają. Tylko prawdziwych przyjaciół, Szerokich horyzontów i dalekich podróży. Przytuleń, zasłuchań. Tego, żeby czas miał dla Was czas. Spokoju w sercach, beztroskich dni. Spacerów bez celu i czasu na marzenia.

Życzę Wam dobrego życia, po prostu. Na dziś, na jutro, na każdy dzień.

Kochajcie Dzieci, bo nikt i nic nie jest tak cudowny, pełen magii i waty cukrowej, jak właśnie one.

Ps. Każda grafika przeniesie Was w miejsce w sieci, skąd możecie ją pobrać. Ją i wiele, wiele innych o tej samej tematyce. Udanej zabawy!

Pod tym adresem jest ponad 30 kolorowanek z Donaldem!

Kliknijcie w Papę Smerfa po dużo, dużo, dużo Smerfów i innych bajkowych postaci:

Poniżej sto milionów Hello Kity. Albo coś koło tego:

Życzę Wam i Waszym dzieciom wielu, wielu godzin wspaniałej zabawy podczas kolorowania!

Polecane posty

Najlepsze seriale Netflix

Jak rozpoznać zaburzenia integracji sensorycznej?

Ojciec moich dzieci nie pomaga mi w domu!

Najciekawsze gry dla 2 latków – TOP 10

Park rozrywki Playmobil – Dziecięca Mapa Świata

Mogą Cię zainteresować

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments