Czego szukasz?

Klorofil

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

To nowa marka francuskiej firmy Vulli (powstałej w 1945 roku), producenta najsłodszej na świecie żyrafki Sophie! Vulli to także ekspert w świecie artykułów dla dzieci i zabawek. Marka Klorofil powstała w 2018 roku i od razu zawojowała francuski rynek. Ta cudowna kolekcja zabawek oparta jest na trzech ponadczasowych wartościach: rodzinie, zachwycającej naturze i magii codzienności, którą cenią również dorośli. Cała seria skierowana jest dla dzieci w wieku od 1,5 roku do 5 lat i składa się z uroczych leśnych zwierzątek, pojazdów i domków do zabawy, z wyjątkowym efektem POP. Subtelne barwy natury zachwycą zarówno dziewczynki, jak i chłopców, niezależnie od zainteresowań, a różnorodność produktów zachęci do opowiadania i odgrywania masy ciekawych historii! Niezależnie od tego, czy masz ochotę przepłynąć się statkiem wycieczkowym, czy może przejechać się motocyklem. A może chcesz odwiedzić Magiczne Drzewo w kolorowym świecie Klorofilu, w którym zwierzątka żyją w harmonii z naturą? Z tymi zabawkami każdy dzień będzie wielką przygodą!
Klorofil pobudza wyobraźnię, a dzięki specjalnym zestawom zaciekawi zwłaszcza najmłodsze dzieci. Wprowadzając te pomysłowe zestawy dla maluchów, marka wypełniła lukę na polskim rynku zabawek. Odtąd ekscytujący świat zwierząt nie będzie już miał przed nimi żadnych tajemnic! Wszystkie produkty łączy niebanalny wygląd, innowacyjność i przyjemność zabawy. Zabawki wspierają rozwój emocjonalny oraz intelektualny dzieci w każdym wieku. Misją marki Klorofil jest dostarczanie dzieciom i ich rodzicom starannie wybranych produktów – pięknych, kreatywnych i edukacyjnych.
Marka z sukcesem weszła także na polski rynek i obecnie dostępna jest w sprzedaży na całym świecie.
Więc, jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko rozbudzało swoją wyobraźnię i ciekawość świata, poznaj markę Klorofil już dziś!

Zabawki testowane na dzieciach

Wszystkie zabawki, które znajdziecie w naszym sklepie dobieramy z najwyższą starannością i osobiście testujemy.

Prezent idealny

Nie masz pomysłu na prezent? Napisz lub zadzwoń do nas, a wybierzemy idealny, spełniający największe marzenie Twojego dziecka.

Zawsze blisko Twojego domu!

Skorzystaj z ponad 4000 punktów odbioru, a paczka z zamówieniem będzie czekała na Ciebie kilka kroków od Twojego domu.

Bezpieczeństwo to podstawa!

Płacąc w naszym sklepie możesz czuć się bezpiecznie. Korzystamy z najlepszych rozwiązań płatności internetowych.

Informacje
Znajdziesz u nas

... i wiele innych!.

Akceptowane płatności
payment-methods