Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

Wybierz się na ekscytujący spacer po dzikiej stronie razem z naszymi puzzlami i grami! – brzmi hasło reklamowe amerykańskiej marki Madd Capp. Unikalne kształty i wspaniałe motywy zabiorą Cię w niesamowitą podróż i zapewnią moc wyzwań i świetnej zabawy, niezależnie od tego, z kim w tę podróż wyruszysz!

A wszystko zaczęło się, kiedy dwaj bracia, Bernie i John Moran, postanowili uczynić życie bardziej zabawnym. To  brzmiało wręcz jak misja. Madd Capp powstało z miłości do gier, ale też do bycia razem, bo przecież gry mają magiczną moc łączenia ludzi. Sprawiają też, że spędzamy czas w gronie przyjaciół i rodziny. Bez względu na to, czy jest to noc gier ze znajomymi, spokojna gra z dziadkami, czy prezent od serca dla kogoś bliskiego. Dla takich wspólnych chwil żyjemy! Dlatego Madd Capp postawiło na inspirujące puzzle i kreatywne gry, które dorośli i dzieci wprost uwielbiają.

Puzzle marki Madd Capp to niezwykłe wyzwanie i znakomite ćwiczenie dla umysłu. Wyjątkowy, konturowy kształt nadaje puzzlom bardziej rzeczywisty charakter. A plakatowy rozmiar sprawia, że zabawa jest jeszcze przyjemniejsza. Do wyboru są zestawy składające się z 25 części lub nawet 3000! Dostępne są puzzle w formacie 3D lub większe, łatwiejsze do chwytania dla tych, którzy dopiero uczą się tej umiejętności. Z majestatycznymi mieszkańcami sawanny, po mieszkańców oceanów, dinozaury i masę innych zachwycających stworzeń.

Produkty marki Madd Capp są dokładnie przetestowane i bezpieczne, aby w pełni odpowiadać na najbardziej wymagające oczekiwania klientów i rodziców. Dostosowane są do wieku i potrzeb dzieci, wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów. Twórcy wkładają w nie mnóstwo serca i radości, abyś Ty też był szczęśliwy.

Wyruszmy więc razem w tę prawdziwie dziką podróż!

-21%
Dodaj do schowka
Dodaj do schowka