Czego szukasz?

Marioinex

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

To firma rodzinna założona w 1986 roku przez Halinę i Mariana Suchanków. Już trzecie pokolenie pomaga w rozwoju marki, która zajmuje się projektowaniem i produkcją kreatywnych zabawek dla dzieci. Założycielom bardzo zależy na tym, aby rodzice, sięgając po produkty Marioinex, mieli pewność, że sięgają po coś wartościowego. Mądra, kreatywna zabawa, to najważniejsza zasada twórców. Wierzą, że zabawa to najprzyjemniejsza forma nauki. Dlatego projektują zabawki, które ćwiczą u najmłodszych logiczne myślenie i wspierają ich na każdym etapie rozwoju.

Jednocześnie marka wykazuje wielką dbałość o dobro naszej planety. Dlatego do produkcji zabawek wykorzystuje się wyłącznie nowoczesne urządzenia, a wszystkie wyroby posiadają certyfikaty CE. Świadczy to o wysokiej jakości i bezpieczeństwie produktów marki Marioinex. Jest to szczególnie ważne w przypadku małych dzieci, które wkładają wszystko do buzi, gdyż w ten sposób poznają otaczający je świat. Ponadto surowce, z których korzystają producenci, mogą zostać ponownie wykorzystane w procesie recyklingu. Inwestują także w nowe technologię, aby jak najlepiej zadbać o środowiska, a cały proces produkcyjny opiera się na pozyskiwaniu energii odnawialnej. Dowodem na to są liczne nagrody, którą właściciele otrzymali za wkład w ekologię.

Zabawki Marioinex to wspaniała zabawa. Flagowym produktem marki są piankowe klocki w kształcie wafli, z których z powodzeniem można tworzyć ciekawe konstrukcje przestrzenne. Klocki są miłe w dotyku, lekkie i mięciutkie, dzięki czemu będą idealne dla delikatnych dziecięcych rączek. Zbudowane z nich kolorowe zwierzątka, będą wspaniałą dekoracją pokoju, a zestaw do stworzenia miasta głęboko poruszy ich wyobraźnię. Z kolei stacja kosmiczna to nie lada gratka dla małych astronautów. Mają bowiem niepowtarzalną okazję, aby pomieszkać w prawdziwej bazie kosmicznej na Księżycu!

A więc. jesteście gotowi na wielką przygodę?

Zabawki testowane na dzieciach

Wszystkie zabawki, które znajdziecie w naszym sklepie dobieramy z najwyższą starannością i osobiście testujemy.

Prezent idealny

Nie masz pomysłu na prezent? Napisz lub zadzwoń do nas, a wybierzemy idealny, spełniający największe marzenie Twojego dziecka.

Zawsze blisko Twojego domu!

Skorzystaj z ponad 4000 punktów odbioru, a paczka z zamówieniem będzie czekała na Ciebie kilka kroków od Twojego domu.

Bezpieczeństwo to podstawa!

Płacąc w naszym sklepie możesz czuć się bezpiecznie. Korzystamy z najlepszych rozwiązań płatności internetowych.

Informacje
Znajdziesz u nas

... i wiele innych!.

Akceptowane płatności
payment-methods