Czego szukasz?

Miniland

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Miniland to marka edukacyjnych zabawek dla dzieci, której specjalnością są zabawki uczące dzieci emocjonalności i zachowań społecznych (SEL). Produkty te przekazują dzieciom najważniejsze wartości dotyczące relacji międzyludzkich: różnorodność, współpracę, tolerancję i integrację. Twórcy marki wierzą bowiem, że świat jest znacznie lepszym miejscem, kiedy rodzicielstwo staje się wielką podróżą, podczas której uwalniamy cały swój potencjał. Wtedy nic nie staje na przeszkodzie, żeby stale się rozwijać. To podróż pełna niesamowitych odkryć, tworzenia i gromadzenia ważnych chwil po to, aby lepiej dbać o nasze dzieci „Błyszcz podczas całego procesu dorastania, a świat Ci to umożliwi!” – brzmi motto marki. Miniland ma plan. Chce, żeby rodzice i dzieci razem dorastali, nie tracąc przy tym ani odrobiny radości. Żeby wszystkie dzieci lśniły swoim naturalnym blaskiem i, żeby nikt nie próbował go zgasić.
Miniland pragnie towarzyszyć dzieciom w ich drodze od momentu narodzin. Bo dziecko jest jak galaktyka pełna gwiazd, które błyszczą swoim pięknym światłem. To nie oznacza oczywiście żadnej nadopiekuńczości, wprost przeciwnie: to podziw w oczach rodzica i pomoc w uwolnieniu swoich talentów. To niezwykła podróż w głąb siebie i swoich możliwości. To magia prawdziwego dzieciństwa!
Twórcy dedykują swoje produkty społeczności rodziców i nauczycieli. Aby zrozumieli, że nadszedł czas celebrowania każdej chwili i, że mamy na to całe życie! Twórzmy razem wyjątkowe wspomnienia i chwile pełne miłości. Bądźmy sobą, bądźmy unikalni. Ta różnorodność sprawia, że świat jest piękny. Zachęcajmy nasze dzieci do poznawania świata według ich własnego pomysłu. Do odkrywania coraz to nowych rzeczy z nieskrępowaną radością.
Pozwólmy naszym dzieciom błyszczeć, sięgając po produkty marki Miniland!

Zabawki testowane na dzieciach

Wszystkie zabawki, które znajdziecie w naszym sklepie dobieramy z najwyższą starannością i osobiście testujemy.

Prezent idealny

Nie masz pomysłu na prezent? Napisz lub zadzwoń do nas, a wybierzemy idealny, spełniający największe marzenie Twojego dziecka.

Zawsze blisko Twojego domu!

Skorzystaj z ponad 4000 punktów odbioru, a paczka z zamówieniem będzie czekała na Ciebie kilka kroków od Twojego domu.

Bezpieczeństwo to podstawa!

Płacąc w naszym sklepie możesz czuć się bezpiecznie. Korzystamy z najlepszych rozwiązań płatności internetowych.

Informacje
Znajdziesz u nas

... i wiele innych!.

Akceptowane płatności
payment-methods