Czego szukasz?

Oppi

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

oppi logo

Oppi to współczesny producent zabawek wielce oddany wszystkim dzieciom. Najważniejszy bowiem jest ich rozwój, a Oppi bardzo chce wspierać dzieci na każdym etapie ich życiowej drogi. Chce pomóc im nabrać pewności siebie w taki sposób, żeby jako dorośli mogli bez przeszkód spełniać największe marzenia. Dla Oppi szczęście to widok roześmianych dziecięcych twarzy, pogrążonych w radosnej zabawie plątaninie nóżek i zaróżowionych policzków. Szczęśliwe dzieciństwo to misja marki.

I o tym jest ta historia, a właściwie historia dwóch braci, Hansela i Bastiena Schouptów. Od najmłodszych lat robili wszystko razem: bawili się, tworzyli, majsterkowali. Ich więź była nierozerwalna. Ale życie ich nie oszczędzało. W wieku 7 lat Hansel poważnie zachorował. Dużo czasu spędzał w domu z rodziną. a gry stały się ich rozrywką numer jeden. To wtedy zaczął pasjonować się projektowaniem terapeutycznych zabawek. Chciał nieść pomoc dzieciom takim jak on. Ponieważ jego brat całym sercem wspierał jego działania, postanowił zaangażować się w jego piękne pomysły. Tak właśnie narodziło się Oppi. Było to w Montpellier w 2018 roku. A resztę już znacie.

Od tamtej pory firma stale się rozwija i każdego dnia przyczynia się do rozwoju dzieci. Twórcy marki od zawsze kierują się tym samym pragnieniem: dawania radości, aby jak najwięcej dzieci mogło dorastać w spokoju i bezpieczeństwie. A ponieważ zabawka to pierwsza rzecz, którą dziecko dostanie do rączki, Oppi czuje się w obowiązku wykonać ją w sposób perfekcyjny. We współpracy z ekspertami, tworzone są wyspecjalizowane produkty, wspomagające rozwój dzieci z różnymi problemami. Wszystkie zabawki projektowane są w sposób łączący dwa kluczowe elementy: wygląd i edukację. Dlatego w Oppi używane są jedynie materiały ekologiczne, aby maluch już od najmłodszych lat był bardziej świadomy i dbał o otaczający go świat.

Zaufaj marce, która kocha Twoje dziecko tak mocno jak Ty!

Zabawki testowane na dzieciach

Wszystkie zabawki, które znajdziecie w naszym sklepie dobieramy z najwyższą starannością i osobiście testujemy.

Prezent idealny

Nie masz pomysłu na prezent? Napisz lub zadzwoń do nas, a wybierzemy idealny, spełniający największe marzenie Twojego dziecka.

Zawsze blisko Twojego domu!

Skorzystaj z ponad 4000 punktów odbioru, a paczka z zamówieniem będzie czekała na Ciebie kilka kroków od Twojego domu.

Bezpieczeństwo to podstawa!

Płacąc w naszym sklepie możesz czuć się bezpiecznie. Korzystamy z najlepszych rozwiązań płatności internetowych.

Informacje
Znajdziesz u nas

... i wiele innych!.

Akceptowane płatności
payment-methods