Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Najpierw był piksel. Jeden malutki klocek, który generował kolejne pomysły i przyciągał tysiące niezwykłych kształtów. Tak powstało Pixio. Każdy klocek to plastikowa kostka o wymiarach 8 x 8 x 8 mm, która waży mniej niż 1 gram i ma 6 magnesów w środku. Klocki są zaprojektowane w taki sposób, aby mogły się ze sobą naturalnie łączyć – w każdy sposób i z każdej strony. Po prostu weź Pixio do ręki i umieść go tam, gdzie tylko masz ochotę! Wystarczy sekunda, żeby pomysł nabrał rzeczywistych kształtów. Pixio to wyjątkowa konstrukcja, która dzięki wewnętrznym magnesom, zamieni się, w co tylko zechcesz. Jej prostota jest wprost zachwycająca. Nie potrzebujesz skomplikowanych części. Z łatwością połączysz klocki, a potem je rozdzielisz, kiedy w Twojej głowie zakiełkuje nowy pomysł. Najważniejszą cechą Pixio jest to, że każde dziecko tworzy swój własny, unikalny projekt. Marka bardzo dba o rozwój kreatywności i wyobraźni.

Pixio jest trochę jak Minecraft w prawdziwym życiu. Dzieci mogą używać go do nauki cyfr, liter i kolorów. To zestaw konstrukcyjny spełniający potrzeby przyszłych pokoleń, które niezwykle cenią sobie łatwość tworzenia i dobrą zabawę. A zabawa klockami Pixio wciąga i to na długo. Nie będziecie się mogli od nich oderwać! Zwłaszcza, że możliwości jest mnóstwo. Możecie tworzyć na lodówce, tablicy magnetycznej, a nawet za pomocą aplikacji w telefonie i tablecie. Aby zapewnić maksymalną przyjemność z zabawy, dzieci mają do dyspozycji ogromną bazę pomysłów, postaci i ich historii.

Dzięki Pixio Twoje dziecko rozwinie umiejętności merytoryczne i odkryje w sobie wiele talentów. Już dziś wybierz swój ulubiony zestaw klocków i wybierz się z nami w magiczną podróż do świata niesamowitych budowli!