Czego szukasz?

Sabbiarelli

Wyświetlanie 1–24 z 28 wyników

Marka powstała w 2012 roku we Włoszech i jest producentem kreatywnych zestawów do zabawy piaskiem dla dzieci. To marmurowy piasek z okolic Carrara, a także pasja, doświadczenie i wiedza, pozwalają marce stale się rozwijać. Obecnie produkty Sabbiarelli można spotkać na całym świecie. Są produkowane na terenie Włoch i adresowane do dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Wielkim atutem produktów jest to iż malowanie piaskiem staje się dziecinnie proste nawet dla malutkiego dziecka. Wysoka jakość produktów Sabbiarelli oraz dbałość o detale sprawiają, że marka jest liderem na rynku tego typu zabawek.
Szczypta wspaniałej zabawy, odrobina wyobraźni, ociupinka kreatywności i masa kolorowego piasku – wszystkie te składniki znajdziesz w produkcie Sabbiarelli, zaprojektowanym przez firmę z Verony, słynnego na całym świecie miasta Romea i Julii! Powstaje on z najczystszego białego piasku z dodatkiem przyjaznych środowisku barwników. To one pozwalają dzieciom puścić wodze fantazji podczas tworzenia wyjątkowych rysunków, których efekty są zachwycające! Rysowanie piaskiem nie ogranicza dziecięcej wyobraźni oraz zachęca do wymyślania nieskończonych kombinacji kolorystycznych. To edukacyjna zabawka, która gwarantuje długie godziny zabawy, a kontakt z piaskiem zapewnia niezwykle przyjemną stymulację zmysłów. Ale nie tylko. To także reakcja końcowa na twór dziecięcej wyobraźni i radość, że bez specjalnych narzędzi można osiągnąć tak wspaniały efekt! To czysta i bezpieczna zabawa, gdyż nie potrzebujemy kleju, nożyczek ani wody, a piasek nie pozostawia śladów na ubraniu. Jest bardzo delikatny dla wrażliwej skóry dziecka i spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa.
Chodź z nami do wspaniałego świata Sabbiarelli, gdzie piasek miesza się z wyobraźnią, rysując małymi rączkami prawdziwe dzieła sztuki!

Zabawki testowane na dzieciach

Wszystkie zabawki, które znajdziecie w naszym sklepie dobieramy z najwyższą starannością i osobiście testujemy.

Prezent idealny

Nie masz pomysłu na prezent? Napisz lub zadzwoń do nas, a wybierzemy idealny, spełniający największe marzenie Twojego dziecka.

Zawsze blisko Twojego domu!

Skorzystaj z ponad 4000 punktów odbioru, a paczka z zamówieniem będzie czekała na Ciebie kilka kroków od Twojego domu.

Bezpieczeństwo to podstawa!

Płacąc w naszym sklepie możesz czuć się bezpiecznie. Korzystamy z najlepszych rozwiązań płatności internetowych.

Informacje
Znajdziesz u nas

... i wiele innych!.

Akceptowane płatności
payment-methods