Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Marka założona w 1935 roku w miejscowości Szwäbisch Gmuend przez Friedricha Schleich jest obecnie jednym z największych producentów zabawek w Niemczech. Wiedzie prym zwłaszcza w produkcji realistycznie wyglądających figurek zwierząt. Zabawki produkowane są w siedzibie głównej w Szwäbisch Gmuend. Cały proces projektowania, zapewnienia odpowiednich narzędzi i tworzenia, a także testy jakości i bezpieczeństwa przeprowadzane są w Niemczech od początku istnienia marki.

W Schleich panuje przekonanie, że wspieranie kreatywności i bogatej wyobraźni to najcenniejsza rzecz, jaką rodzic może podarować swojemu dziecku. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie potrzeba wymyślnych sposobów, aby to osiągnąć – obydwie te cechy rozwijają się po prostu poprzez właściwą zabawę. Wystarczy, że dasz dziecku do rączek zabawkę marki Schleich, a wydarzy się prawdziwa magia! Dzieci w mig przeniosą się do krainy niebywałych możliwości, niekończących się historii i wspaniałych przygód! Moga wkroczyć do świata dinozaurów, zamieszkać na farmie lub pojeździć na przepięknym rumaku. Wybór należy tylko do nich.

Twórcy marzyli, żeby małe główki z prawdziwą radością zdobywały wiedzę na temat zwierząt i z przyjemością odkrywały świat. Z ręcznie malowanymi zabawkami marki Schleich będzie to dziecinnie proste! Ta miłość do zwierząt zamknięta została w figurkach podzielonych na sześć grup tematycznych, dopasowanych do tempa rozwoju poszczególnych dzieci. Nieskończone możliwości zabawy zapewniają długie godziny radości i cudownie spędzonego czasu.

Misją marki jest edukacja i tworzenie pięknych historii, które tchną w zabawki prawdziwe życie. Dlatego firma stale się rozwija, a obecnie jej produkty można już kupić w ponad 50 krajach na całym świecie.

Już dziś wejdź z nami do magicznego świata Schleich i poznaj jego niezwykłych bohaterów!

Dodaj do schowka
Dodaj do schowka
Dodaj do schowka
Dodaj do schowka
Dodaj do schowka
Dodaj do schowka
Dodaj do schowka
Dodaj do schowka
Dodaj do schowka
Dodaj do schowka