Czego szukasz?

Tender Leaf Toys

Wyświetlanie 1–24 z 88 wyników

Misją amerykańskiej marki jest tworzenie ekscytującego świata pełnego niezwykłych drewnianych zabawek, które przetrwają całe życie pełne miłości! Twórcy cały czas starają się ulepszać swoje produkty i wymyślać coś nowego. Zabawki Tender leaf są pełne uroku, sprawiają niekończącą się radość i zapewniają coraz to nowe doznania. Angażują wszystkie zmysły i są idealnie stworzone dla małych rączek. Zachęcają dzieci do bycia sobą, aby mogły dorastać w poczuciu własnej wartości i miały ogromną frajdę z zabawy!

Wszystko zaczyna się od pomysłu przeniesionego na papier przez projektantkę Danielle. Później szkic staje się rzeczywistością, czyli zabawką pełną magii. Ręcznie tworzona, od surowego kawałka drewna kauczukowego, aż po kolorowe arcydzieło. Kiedy już zostanie złożona, pomalowana i przetestowana, pakowana jest w papier i trafia do kartonowego pudła, pochodzącego w 100% z recyklingu. Bo Tender leaf naprawdę dba o naszą planetę.  Potwierdza to nagroda ICTI Ethical Toy, przyznawana markom, które przyczyniają się do dbałości o środowisko. Ponadto na miejscu każdego wykorzystanego do produkcji zabawek drzewa, sadzone jest nowe. Nic się nie marnuje!

Produkty marki są bezpieczne i pomalowane nietoksycznymi farbami w taki sposób, aby drewno nie zatraciło swojej naturalnej struktury. Spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa i niezwykłej trwałości.

Piękne, cieszące oko produkty pozwalają rozwijać w dziecku pasję i konkretne umiejętności: plecak podróżnika rozbudzi ciekawość świata, akcesoria kuchenne przeniosą w magiczny świat kulinarnych doznań, gry zręcznościowe rozwiną motorykę, klocki sensoryczne doskonale wesprą naukę rozpoznawania kształtów, a drewniane laleczki zadbają o jego prawidłowy rozwój emocjonalny.

Wybierając zabawki Tender leaf masz pewność, że Twój maluch będzie doskonale zaopiekowany pod każdym względem. Przetestuj je już dziś!

Zabawki testowane na dzieciach

Wszystkie zabawki, które znajdziecie w naszym sklepie dobieramy z najwyższą starannością i osobiście testujemy.

Prezent idealny

Nie masz pomysłu na prezent? Napisz lub zadzwoń do nas, a wybierzemy idealny, spełniający największe marzenie Twojego dziecka.

Zawsze blisko Twojego domu!

Skorzystaj z ponad 4000 punktów odbioru, a paczka z zamówieniem będzie czekała na Ciebie kilka kroków od Twojego domu.

Bezpieczeństwo to podstawa!

Płacąc w naszym sklepie możesz czuć się bezpiecznie. Korzystamy z najlepszych rozwiązań płatności internetowych.

Informacje
Znajdziesz u nas

... i wiele innych!.

Akceptowane płatności
payment-methods