Czego szukasz?

The Offbits

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

To ekscytująca przygoda, która rozpoczęła się, kiedy twórca marki Roy Barazani był jeszcze małym chłopcem. Roy uwielbiał zabawki, ale wolał je rozkładać na części niż się nimi bawić. To pozwalało mu odkrywać nowe możliwości i cudownie rozwijało jego, i tak niebywałą, wyobraźnię. Wiele lat później, kiedy był już studentem, zajrzał pewnego razu do swojej skrzynki z narzędziami i zaczął budować. Tak właśnie powstał pierwszy robot The Offbits. Dzisiaj, jako ojciec dwójki dzieci, Roy tworzy projekty idealnie dopasowane do wieku i umiejętności dzieci i dorosłych.
System konstrukcyjny Offbits to zestawy do samodzielnego złożenia, składające się ze standardowych części i dodatkowych połączeń. Każdy z bohaterów danego zestawu posiada swoją niezwykłą historię oraz unikalne kolory, a w opakowaniach znajdziemy wszystkie niezbędne narzędzia i akcesoria. Każdy z zestawów daje nieskończone możliwości tworzenia, a jeśli czegoś nam zabraknie, możemy przeszukać standardową skrzynkę z narzędziami, dostępną w każdym domu. Gwarantujemy, że zawsze coś się znajdzie!
Koncepcja The Offbits to trzy poziomy zaangażowania: buduj, twórz, dołącz do innych. W każdym zestawie znajdziemy kolorowego robota, zwierzęcą postać i zabawną historyjkę. Z dołączonych części musimy stworzyć konkretną postać robota. Jeśli chcemy, możemy także dołączyć do społeczności innych dziecięcych konstruktorów w sieci i brać udział w różnych wyzwaniach!
Zestawy The Offbits wspierają kreatywne myślenie, uczą wyrażania siebie, ćwiczą małą motorykę i zapewniają wspaniałe chwile w rodzinnym gronie. Nie zawierają szkodliwych substancji i są idealne dla dzieci już od 6. roku życia.
Jeśli Twoje dziecko to mały Bob budowniczy, który uwielbia tworzyć i nie boi się nowych wyzwań, to po prostu musicie poznać niesamowitych bohaterów Offbits!

Zabawki testowane na dzieciach

Wszystkie zabawki, które znajdziecie w naszym sklepie dobieramy z najwyższą starannością i osobiście testujemy.

Prezent idealny

Nie masz pomysłu na prezent? Napisz lub zadzwoń do nas, a wybierzemy idealny, spełniający największe marzenie Twojego dziecka.

Zawsze blisko Twojego domu!

Skorzystaj z ponad 4000 punktów odbioru, a paczka z zamówieniem będzie czekała na Ciebie kilka kroków od Twojego domu.

Bezpieczeństwo to podstawa!

Płacąc w naszym sklepie możesz czuć się bezpiecznie. Korzystamy z najlepszych rozwiązań płatności internetowych.

Informacje
Znajdziesz u nas

... i wiele innych!.

Akceptowane płatności
payment-methods