Czego szukasz?

Strefa WOW w Atrium Reduta już otwarta!

Strefa WOW w Atrium Reduta już otwarta!

Na Dziecięcej Mapie Warszawy pojawiło się nowe, absolutnie niezwykłe miejsce, gdzie dzieci mogą bawić się i szaleć. Strefa WOW to przestrzeń, w której dzieci w różnym wieku znajdą coś dla siebie – przeznaczona jest dla dzieci w wieku 4 do 10 lat. Jest to wewnętrzny plac zabaw, idealnie sprawdzi się więc w jesienne długie wieczory czy podczas deszczowych dni.

Co oferuje strefa WOW?

Strefa WOW to dwie, spójnie zaprojektowane przestrzenie. Pierwszą z nich stanowi oryginalny plac zabaw zamknięty w bryle z napisem. Wewnątrz słowa WOW dzieci znajdą wiele przestrzeni do fantastycznej zabawy. Są tu elementy, po których można się wchodzić, są zjeżdżalnie, na odkrywców czeka zagadkowy labirynt, a nawet ścianka wspinaczkowa. Co ciekawe – napis z obu stron jest wykończony bezbarwnym tworzywem, więc dzieci widzą co dzieje się na zewnątrz, a my możemy w każdej chwili zerknąć i upewnić się, że bawią się w najlepsze. Uzupełnieniem strefy jest przestrzeń wypełniona miękkimi siedziskami o różnych kształtach. Młodsze dzieci mogą się po nich wspinać lub bawić na bezpiecznej, miękkiej podłodze wokół. Dla rodziców będzie to miejsce wytchnienia, świetnie sprawdzi się na spotkanie i rozmowy (lub wypicie w spokoju kawy). Jako szczęśliwa mama dwójki starszaków, muszę przyznać, że podczas zabawy dzieci udało mi się nie tylko chwilę w spokoju popracować, ale też nieco odpocząć :).

Strefa WOW znajduje się w sercu centrum handlowego Atrium Reduta, dostępna jest bezpłatnie w godzinach otwarcia centrum. Na pochwałę zasługuje wybór lokalizacji. Tuż obok strefy znajduje się drogeria Hebe (poręcznie jeśli chcemy kupić artykuły higieniczne, coś do picia lub drobną przekąskę dla malucha), nieopodal są toalety, pokój dla rodzica z dzieckiem i strefa gastronomiczna (testowaliśmy pizzę i chińskie, było spoko).

Ps. Jeśli chcesz dowiadywać się o warszawskich atrakcjach dla dzieci jako pierwsza, dołącz do facebookowego profilu Moi-Mili. Regularnie odwiedzamy z dziećmi najfajniejsze miejsca w mieście, dajemy znać, gdzie i kiedy warto się pojawić, aby dobrze spędzić rodzinny czas.

Polecane posty

Najlepsze seriale Netflix

Jak rozpoznać zaburzenia integracji sensorycznej?

Ojciec moich dzieci nie pomaga mi w domu!

Najciekawsze gry dla 2 latków – TOP 10

Park rozrywki Playmobil – Dziecięca Mapa Świata

Mogą Cię zainteresować

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments