Czego szukasz?

Szaleństwo Zakupów 2020 – wielka akcja zniżkowa

Szaleństwo Zakupów 2020, czyli zakupowa akcja rabatowa.

Jeśli chodzą Ci po głowie małe zakupy, albo wielka jesienna wymiana garderoby – proponuję: wstrzymaj się jeszcze chwilę. Już w kolejnym tygodniu w warszawskim centrum handlowym Westfield Arkadia rozpocznie się Szaleństwo Zakupów 2020.

Szaleństwo Zakupów 2020 w Westfield Arkadia

Szaleństwo Zakupów 2020

Już za chwileczkę, już za momencik… a dokładniej w dniach 21 – 26 września rozpocznie się prawdziwe Szaleństwo Zakupów. To przede wszystkim znana i lubiana akcja rabatowa, która pozwala skorzystać ze zniżek w wielu sklepach i punktach usługowych. W dniach 25 – 26 września w wielu sklepach moich ulubionych marek będzie można skorzystać ze zniżek. Wyjście można połączyć z wizytą w restauracji, bo lokale ze strefy gastronomicznej również biorą udział w akcji! 🙂

Udział w akcji to również okazja do otrzymania prezentów za zakupy. Będzie je można odebrać w sobotę, w specjalnej strefie eventu na parterze.

Czego można spodziewać się podczas Szaleństwa Zakupów 2020?

Oprócz promocji i rabatów, dla klientów centrum przygotowane będą niespodzianki i wydarzenia kulturalne. Cały tydzień zapowiada się naprawdę fantastycznie!

Każdy, kto interesuje się modą, bądź poszukuje inspiracji szukając swojego stylu będzie mógł skorzystać z porad stylistów. Ponadto zaplanowane są m.in. warsztaty ze zdobienia ubrań i moc atrakcji związanych z obchodami 25-lecia magazynu ELLE w Polsce.

25 września o godz. 16:00 i 18:00 swoją premierę będzie miał film „25 lat ELLE”. To dokument, który powstał, aby pokazać historię mody w naszym kraju na przestrzeni ostatnich 25 lat. Premiera zaplanowana jest w stylu silent disco, gdzie widzowie będą odtwarzać ścieżkę dźwiękową filmu w słuchawkach.

Każdego dnia akcji Szaleństwo Zakupów 2020 w godz. 10:00 – 22:00 będzie można zrobić sobie zdjęcie na tle specjalnie przygotowanych ścianek i okładki ELLE 3D. Co by się nie działo, wpadnę, żeby być na okładce – taka okazja może się (długo :P) nie powtórzyć 😛

Ponadto zaplanowane są pokazy filmowe w konwencji „kino pod chmurką”, na trawie od godziny 18:00. W Repertuarze:

21.09 McQueen 
22.09 Diana 
23.09 Neon Demon 
24.09 Coco before Chanel

Na koniec to, co wszystkich interesuje najbardziej, czyli lista sklepów, które wezmą udział w akcji i wysokość rabatów, na jakie można liczyć 😀

TUTAJ znajdziesz link do kuponów rabatowych.

Jeśli wpis jest dla Ciebie przydatny, udostępnij go i daj znać znajomym, że wielkimi krokami zbliża się Szaleństwo Zakupów!

Polecane posty

Najlepsze seriale Netflix

Jak rozpoznać zaburzenia integracji sensorycznej?

Ojciec moich dzieci nie pomaga mi w domu!

Najciekawsze gry dla 2 latków – TOP 15

Park rozrywki Playmobil – Dziecięca Mapa Świata

Mogą Cię zainteresować

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments