Czego szukasz?

Wakacje w Warszawie – jak spędzić czas z dzieckiem?

wakacje w Warszawie

Jeśli jesteś w Warszawie i szukasz pomysłu, dokąd wybrać się z dzieckiem w wakacje – mam dobre wieści. Lipiec i sierpień, a nawet wrzesień, pełne będą wydarzeń i atrakcji dla najmłodszych.

Wpis jest częścią cyklu Moi Mili w Westfield Arkadia.

Arkadyjski plac zabaw

Wiem, jak wielu z Was czekało na tę informację: plac zabaw przy Westfield Arkadia nie dość, że jest ponownie otwarty, to jeszcze działa w nim część wodna! Nie będę się o nim długo rozpisywać, bo jest na blogu cały wpis o tym świetnym miejscu – TUTAJ. Napiszę tylko, że jest to niezmiennie jeden z ulubionych placów zabaw w mieście, dostosowany do potrzeb dzieci w różnym wieku. Coś ciekawego dla siebie znajdzie i roczniak, i nastolatek. Całe miejsce jest oświetlone, co ma ogromne znaczenie podczas upałów – na plac zabaw można wybrać się późnym popołudniem czy wieczorem, kiedy żar z nieba jest mniejszy.

wakacje w Warszawie

Kino na leżakach

wakacje w Warszawie

Kino plenerowe o zachodzie słońca w Westfield Arkadia! ??? Wygodny leżak i oscarowe hity kinowe pod chmurką – ruszamy z cyklem spotkań „Kino na leżakach” w Westfield Arkadia! ?W każdą środę, aż do 8 września zaplanowaliśmy dla Ciebie projekcje filmów pełnych miłości, wzruszających dramatów i porywających akcji. ??? To wszystko w specjalnej strefie kinowej na terenach zielonych przed głównym wejściem do Westfield Arkadia.Zaczynamy o zachodzie słońca – w lipcu seanse odbędą się o 21:00, godziny na sierpień i wrzesień podamy wkrótce.Pokazy są bezpłatne.

HARMONOGRAM:?14 lipca, 21:00 – „Królowie Lata”
?21 lipca, 21:00 – „Nice Guys. Równi Goście”
?28 lipca, 21:00 – „Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów”
?4 sierpnia – „Na Noże”
?11 sierpnia – „La la land”
?18 sierpnia – „Green Book”
?25 sierpnia – „Przepis na miłość”
?1 września – „Baby Driver”
?8 września – „Pewnego razu… w Hollywood”W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych termin projekcji może ulec zmianie.

Wakacyjna wyprawa do kina

Po pandemicznej, przymusowej przerwie, w kinach pojawiło się tyle cudnych filmów rodzinnych, że nic tylko wybierać. Plan na udany dzień: wspólna wyprawa do kina, a po seansie – lody z Ludziarni. Jeśli jeszcze nie znacie, to wybierzcie się koniecznie, bo to pyszne, naturalne lody, a dostępność smaków zmienia się z dnia na dzień.

Poniżej moje filmowe typy, repertuar znajdziesz TUTAJ.

ZAJĘCIA FITNESS NA TRAWIE PRZED WESTFIELD ARKADIA

wakacje w Warszawie

W zdrowym ciele zdrowy duch! ? To motto obowiązuje zwłaszcza latem. ? Dlatego słodkie, wakacyjne lenistwo pora urozmaicić aktywnością na świeżym powietrzu! ?
Razem z Aktywna Warszawa i Zdrofit zapraszamy Was na „Zajęcia fitness na trawie” na terenie zielonym przed Westfield Arkadia! Pod okiem topowych trenerów zdrowo się zmęczysz i popracujesz nad sylwetką! ?Zajęcia będą odbywać się na zewnętrznym, zielonym terenie Westfield Arkadia w każdy wtorek, czwartek oraz niedzielę w okresie wakacji. Wstęp jest wolny, nie obowiązują zapisy.

Polecane posty

Najlepsze seriale Netflix

Jak rozpoznać zaburzenia integracji sensorycznej?

Ojciec moich dzieci nie pomaga mi w domu!

Najciekawsze gry dla 2 latków – TOP 10

Park rozrywki Playmobil – Dziecięca Mapa Świata

Mogą Cię zainteresować

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments