Czego szukasz?

Weekendowa Zajawka, czyli zaplanuj rodzinny weekend w Warszawie (2-3 lutego)


Poniżej znajdziecie listę najciekawszych wydarzeń dla dzieci zaplanowanych na pierwszy weekend lutego. Łapcie i… bawcie się wspaniale!

Ps. Więcej propozycji na najbliższe miesiące znajdziesz TUTAJ.

.

Jeśli interesują Cię informacje o atrakcjach dla dzieci w Warszawie i okolicach, zapraszam Cię do prężnie działającej grupy Dziecięca Mapa Warszawy.

S O B O T A – 2 lutego

Osiemnastka słonia Leona!

Leon 🐘 największy warszawiak 🐘 zaprasza na wielką urodzinową „potupajkę” z okazji swojej pełnoletności! Imprezę zaczynamy o godz. 11.00 w Słoniarni Warszawskiego ZOO. Bedzie tort dla solenizanta i gości, giga prezenty, słoniowe eksponaty, konkursy i wiele innych atrakcji – będzie prestiżowo!
🎁🎁🎁
Leon uwielbia dostawać prezenty. I Ty możesz przynieść dla niego urodzinowy gift – uwielbia fistaszki lub pestki dyni, oczywiście w rozmiarze XXL (prosimy o orzeszki i pestki jedynie w oryginalnych opakowaniach).
🐘 🐘 🐘
Dla gości Leona będą konkursy z nagrodami nt. wiedzy o słoniach i zwierzętach afrykańskich oraz słoniowa mini gra terenowa.
Podczas testu sprawnościowego „Poczuj się jak słoń i sprawdź czy łatwo posługiwać się trąbą” uczestnicy będą mieli do wykonania kilka zadań polegających na podnoszeniu, przesuwaniu, układaniu drobnych przedmiotów przy pomocy specjalnego chwytaka.
Odbędzie się też mini konkurs dla najmłodszych „Co jedzą słonie”, którzy będą musieli wykazać się wiedzą z zakresu żywienia zwierząt.
🐘 🐘 🐘
18. urodziny to nie żarty. A 18. urodziny słonia to dopiero WIELKA sprawa. Postanowiliśmy złożyć życzenia solenizantowi w szczególny sposób. Chcemy go wręcz zasypać gratulacjami. Przygotuj kartkę urodzinową dla Leona! Możesz zaprojektować taką XXL w domu albo na imprezie podczas warsztatów plastycznych z wydawnictwem TASHKA/FIKA (Kawiarnia ZOO FIKA).

PLAN IMPREZY:
11.00-14.00 – SŁONIARNIA WARSZAWSKIEGO ZOO
🐘 Słoniowe zabawki i przysmaki
🐘 Ekosłoniowy papier
🐘 Fragmenty czaszki i ciosów słonia
🐘 Odciski trąby, stóp i skóry
🐘 Warsztaty plastyczne – urodzinowa kartka dla Leona
🐘 Giga kolorowanka
🐘 Słoniowe konkursy

Dowód osobisty XXL dla Leona!

🎉 12.00 – Giga prezenty, tort i dowód osobisty XXL dla Leona
🎉 12.30 – Spotkanie z opiekunami
🎉 13.00 – Konkurs wiedzy o Leonie
🎉 13.30 – Tort dla gości

ORGANIZATORZY:
Słoniarnia i Nosorożce Warszawskiego ZOO
Wolontariusz Warszawskiego ZOO
Miasto Stołeczne Warszawa
HiPP Polska
TASHKA/FIKA
Dream Music & Dream Books

CO: Osiemnastka słonia Leona
KIEDY: Sobota, 2.02.2019, 🕙 godz. 11.00-14.00
GDZIE: Warszawskie ZOO – Słoniarnia

DO UDZIAŁU W WYDARZENIU upoważnia ważny bilet wstępu do Warszawskiego ZOO.

.

Rodzinny poranek teatralny: Tymoteusz wśród ptaków

Rodzinny poranek teatralny „Tymoteusz wśród ptaków”, 2 i 3 lutego, godz. 11:00
Spektakl w wyk. Teatr Baj

Kategoria wiekowa: od 4 lat
Data premiery: 24 września 2011
Czas trwania: 1 godz. 20 min.

Opis spektaklu

Spektakl opowiada o sympatycznym Misiu Tymoteuszu i przygodzie, która przydarza mu się wiosną, kiedy postanawia zaopiekować się … jajkiem. To naprawdę trudne zadanie dla misia – uczy się podpatrując ptaki, angażuje też w sprawę swojego Tatę. Starają się jak najlepiej wywiązać z przyjętego obowiązku. Co się z tego wykluło? Można się przekonać przychodząc do teatru.

Żywe muzyczne widowisko z ciekawą oprawą plastyczną, pełne humoru i interakcji z dziecięcą widownią.

Twórcy

autor: Jan Wilkowski
reżyseria: Arkadiusz Klucznik
scenografia: Eva Farkašová
muzyka: Marcin Partyka
choreografia: Marta Bury
przygotowanie wokalne:
Marcelina Paniuta-Jankowska
asystent reżysera: Elżbieta Bielińska

Obsada

Marek Zimakiewicz – Miś Tymoteusz
Robert Płuszka – Tata Niedźwiedź
Elżbieta Bieda – Lisica
Piotr Michalski – Pan Drozd
Malwina Czekaj – Pani Drozdowa
Marcin Marcinowicz – Pan Sikora
Małgorzata Suzuki – Pani Sikora
Andrzej Bocian – Pan Dudek
Marta Gryko-Sokołowska – Kukułka, Wróbel
Hanna Kinder-Kiss – Kura
Bilety 25 zł. Rezerwacje pod numerem tel. 22 811 01 05 wew. 116

.

Gordonki w sobotę na Saskiej Kępie

każda SOBOTA godzinie 10:30
Mary Poppins’ House Saska Kępa
ul. Zwycięzców 4D
zapisy: melozajecia@gmail.com
koszt: 40 zł (wejście pojedyncze), karnet 130 zł (4 wejścia, ważny 5 tygodni)

Cykl spotkań w Mary Poppins’ House to zajęcia gordonowskie umuzykalniające dla dzieci w wieku do 3 lat. Dziecko uczestniczy w zajęciach z opiekunem. Koszt udziału w zajęciach to 40 zł jednorazowo lub w karnecie (4 wejścia) 130 zł. Płatność gotówką na miejscu. Zajęcia trwają ok.40 minut. Na miejscu w Mary Poppins’ House można napić się ciepłej kawy lub herbaty lub zimnej wody 🙂

Na zajęciach dla najmłodszych prowadzonych w oparciu o teorię uczenia się muzyki Eliasa Edwina Gordona używamy przede wszystkim głosu, który jest najważniejszą zabawką. Śpiew osoby prowadzącej zajęcia, mamy, taty czy wreszcie samego dziecka. Śpiew który towarzyszy nam przez cały czas trwania zajęć. Dzięki temu dziecko oswaja się z muzyką tak samo płynnie i naturalnie jak z ludzką mową. Często używamy do lepszego rozumienia muzyki wstążek, piłeczek, woreczków, bąbelków…

W trakcie zajęć dzieci uczą się tworzenia muzyki za pomocą improwizacji. Wymyślają swoje własne piosenki, ale śpiewają też znane z domu czy przedszkola ulubione melodie. Zostało udowodnione naukowo, że nauczanie muzyki od pierwszych chwil życia wspomaga ogólny rozwój psychiczny i fizyczny dziecka. Częste spotkania z muzyką wzmacniają u dzieci wrażliwość na dźwięk, umiejętność śpiewania i improwizacji, poczucie rytmu, potrzebę poruszania się, a w dalszej przyszłości ułatwiają naukę języków czy matematyki… Poza tym dziecko ma okazję do spotkania z innymi dziećmi, które razem z nim kreują nową i harmonijną rzeczywistość.

Zajęcia wrześniowe i październikowe prowadzić będzie certyfikowana instruktorka gordonków Katarzyna Czapla prowadząca działalność pod nazwą Music City 🙂

ZAPRASZAMY! Zapisy melozajecia@gmail.com lub messenger MeloMaluchów.

.

Mała Wisła / wyprawy dla rodziców z dziećmi / kalendarium

Fundacja Ja Wisła zaprasza na cykl 21 sobotnich spacerów wzdłuż warszawskiej Wisły. Wyprawy są dedykowane dla rodzin z dziećmi terenowymi. My zabieramy trzyletniego Jerzyka. Trasy liczą 4 km. Czas wspólnie spędzony nad rzeką to oglądanie unikatowych panoram, dotykanie przyrody, poszukiwane skarbów, zabawa nad wodą, wsłuchiwanie się w głosy i historie znad Wisły. Czas na karimacie, na pniu zwalonego drzewa. Woda, niebo i ptaki. Co tydzień gdzieś indziej.

2 luty / Cytadela

Bilety:
Dzieci do lat 3: bezpłatnie, ulgowy: 16 zł, normalny: 24 zł, rodzinny (2+1): 56 zł, (2+2): 64 zł, (2+3): 80 zł.
Rezerwacje na maila: fundacja@jawisla.pl, informacja: 508 328 803

Wycieczkę prowadzą świeżo upieczeni laureaci Statuetki Złotego Słonecznika: Agnieszka Czerwińska i Przemek Pasek. Nagroda Złotego Słonecznika została przyznana Fundacji Ja Wisła przez portal Czas Dzieci za wyprawy Mała Wisła, jako najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci, w kategorii przyroda, w Warszawie w 2018 r. Dziękujemy !

Agnieszka Czerwińska i Przemek Pasek

.

Ferie zimowe z Kinem Dzieci w Kinie Muranów 2019

☃ Z końcem stycznia zapraszamy na ferie z Kinem Dzieci w Kino Muranów. Przez dwa tygodnie będziemy grać specjalnie dla najmłodszych widzów.

W repertuarze produkcje znane z festiwalu Kino Dzieci oraz nowe odkrycia, m.in. pokaz japońskiej animacji, która otrzymała nominację do Złotego Globu – „Mirai” wizjonerskiego reżysera Mamoru Hosody to opowieść o buncie małego Kuna, podróżach w czasie i nauce, którą można czerpać od poprzednich pokoleń.
Ponadto dobrze znana młodym widzom „Basia” – pięć epizodów z życia przedszkolaka, przygody Pettsona i kota Findusa, które okazały się tegorocznym hitem na zimę, „Zimowe wakacje Kacpra i Emmy”, a wraz z nimi przygody Leo i Pani Królik oraz „Wielka wyprawa Molly”, czyli co się dzieje w rodzinie Potworowskich. Na ekranie pojawi się też uwielbiana para detektywów – Lasse i Maja z Valleby, a do XVI-wiecznej, historycznej przygody zaprosi widzów 12-letni Storm, który nie boi się nawet Inkwizycji.

☃ Po porannych sobotnich projekcjach zapraszamy młodych widzów na warsztaty – szczegóły w repertuarze. Już dzisiaj zaplanujcie zimowe wyprawy do Kina Muranów.

Opisy filmów i rezerwacje on-line: www.kinomuranow.pl

Bilety: 15 zł/ 13 zł (dla grup powyżej 10 osób)

☃ PROGRAM ☃

❄1.02 (piątek):
10:30 Kacper i Emma – zimowe wakacje 4+, 73’
12:00 Mirai – (wersja z dubbingiem) 6+, 100’

❄2.02 (sobota):
11:00 Zimowe przygody Jill i Joy 4+, 81’
po seansie zapraszamy na warsztaty
12:30 Mirai – (wersja z dubbingiem) 6+, 100’

❄3.02 (niedziela):
12:30 Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Cienie nad Valleby 6+, 80’

❄4.02 (poniedziałek):
10:00 Nowe przygody Dzieci z Bullerbyn 6+, 95’
12:00 Małpia afera 6+, 87’

❄5.02 (wtorek):
10:30 Kacper i Emma – najlepsi przyjaciele 4+, 74’
12:00 Syn Winnetou 9+, 90’
17:30 Mirai – (wersja z dubbingiem) 6+, 100’

❄6.02 (środa):
10:30 Villads 6+, 76’
12:00 Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Cienie nad Valleby 6+, 80’

❄7.02 (czwartek):
10:30 Nils Paluszek 6+, 72’
12:00 Basia 4+, 50’
17:30 Na linii wzroku 9+, 98’

.

Kosmiczne zimowisko z Dwiema Siostrami

Zostajecie na ferie w Warszawie? Wybierzcie się z nami w międzygalaktyczną podróż!

Zapraszamy dzieci w wieku 7–10 lat na cykl kosmicznych warsztatów teoretyczno-plastycznych inspirowanych książką Tu jesteśmy Aleksandry i Daniela Mizielińskich oraz naszą gorącą nowością: Planetarium Ramana Prinji z ilustracjami Chrisa Wormella.

Spotkania poprowadzi Oskar Wojtynowski, popularyzator nauki, animator i trener z Centrum Nauki Kopernik. Ostatniego dnia zapraszamy na autorskie warsztaty ALEKSANDRY I DANIELA MIZIELIŃSKICH.

Na warsztatach będziemy zgłębiać tajniki kosmosu. Poznamy fascynujące fakty z życia gwiazd i planet, spróbujemy nawiązać kontakt z pozaziemską cywilizacją, przygotujemy się do zawodu astronauty i zbudujemy międzynarodową stację kosmiczną!

Więcej informacji tutaj:
http://bit.ly/KOSMICZNA_ZIMA

Liczba miejsc ograniczona.
Zapisy poprzez stronę internetową wydawnictwa:
http://bit.ly/KOSMICZNE_WARSZTATY
mailem: ksiegarnia@wydawnictwodwiesiostry.pl,
lub osobiście w Księgarni Dwie Siostry.

Istnieje możliwość wykupienia całego cyklu.
Koszt: 100 zł. Zajęcia płatne tutaj:
http://bit.ly/CAŁE_ZIMOWISKO

Zapraszamy!

>> 1 lutego, piątek, godz. 12.30–14.00
Przez trudy do gwiazd, czyli jak zostać astronautą

Tu jesteśmy. A gdybyśmy tak wybrali się gdzieś indziej? Co trzeba umieć, by pracować na międzynarodowej stacji kosmicznej? Jaki wpływ wywiera na astronautów długotrwałe przebywanie poza Ziemią? Przy pomocy kilku eksperymentów przekonamy się, jak wygląda codzienne życie badaczy kosmosu.
Prowadzenie: Oskar Wojtynowski
Koszt: 20 zł.

>> 2 lutego, sobota, godz. 12.30–14.00
Warsztaty z widokiem na Ziemię – budujemy międzynarodową stację kosmiczną

Tu jesteśmy – ALEKSANDRA I DANIEL MIZIELIŃSCY zapraszają na warsztaty ze swoją książką. Młodzi inżynierowie, astronauci, kosmiczni badacze – wybierzcie się ze swoimi ulubionymi autorami w międzyplanetarną podróż i pomóżcie im zbudować stację kosmiczną, na której będziecie mogli dokonać przełomowych odkryć!
Prowadzenie: Aleksandra i Daniel Mizielińscy
Koszt: 20 zł.

.

Smykowizje

miniperformanse, koncerty i warsztaty dla rodzin z dziećmi 0-5 lat

Zapisy są związane z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dziecka i opiekuna i łączą się z akceptacją regulaminu Wydarzenia

zbiórka w holu U–jazdowskiego
10:00 – grupa młodsza: 0-2 lata
11:00 – grupa starsza: 3-5 lat
Sugerowany wiek dziecka, uczestniczącego w wydarzeniach plastycznych: od 1 roku życia.

Wstęp: bilet rodzinny 30 zł (w cenie biletu wstęp na wystawy)

Obowiązują zapisy, wyłącznie drogą mailową: info@u-jazdowski.pl
Informacje udzielane są również telefonicznie: + 48 22 628 12 71-73, wew. 135
Na maile i telefony odpowiadamy we wszystkie dni tygodnia od godziny 12.00 oprócz poniedziałków

Uwaga! Zapisy są związane z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dziecka i opiekuna i łączą się z akceptacją regulaminu Wydarzenia.

Czy krótkie można wydłużyć i czy długie można skrócić? Jak brzmi polifonia? Co kryje biały sześcian? W styczniu 2019 roku zapraszamy na rozpoczynający się trzeci już sezon Smykowizji – dźwiękowych, ruchowych i sensoryczno-wizualnych działań, realizowanych wśród obiektów sztuki współczesnej, w inspirujących przestrzeniach wystaw, tym razem „Czekając na kolejne nadejście” i „CUT” Wojciecha Pustoły w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski.

Cykl miniperformansów i koncertów dla rodzin z dziećmi w wieku 0-5 lat. Podczas wydarzeń istotna jest aktywizacja wzroku, słuchu, smaku, dotyku i odczuwania najmłodszych. Podczas koncertów Smykowidzowie zamieniają się w słuch w niepowtarzalnej scenerii współczesnych dzieł sztuki. Podczas wizualnych performansów sensorycznych za pomocą zmysłów smaku, dotyku, wzorku i węchu poznają różne materiały, nie tylko plastyczne, z których gdy będą starsze, nauczą się wyczarowywać cuda. Podczas interaktywnych wydarzeń, poprzez odpowiednie pobudzanie, połączone z dobrą zabawą, najmłodsi rozwijają percepcję w różnych zakresach. A przede wszystkim dobrze i twórczo się bawią.

Projekt adresowany jest do rodziców i opiekunów w równej mierze, co ukierunkowany na rozwój małych dzieci. Zachęcamy rodziców do posługiwania się osobiście materiałami i narzędziami, by dzieci mogły się na ich działaniu wzorować. W ramach cyklu odbywają się trzy rodzaje wydarzeń: plastyczne, wizualno-dźwiękowe oraz muzyczne w formie miniperformansów i koncertów. Na tych pierwszych (2 i 4 sobota miesiąca) stosujemy za każdym razem inne materiały i narzędzia, z którymi chcemy zapoznać dzieci od pierwszych miesięcy życia. W naszych działaniach wykorzystujemy materiały: ciecz newtonowska (zrobiona ze skrobi ziemniaczanej), papier czerpany, folia transparentna, piasek, kamienie, podświetlane stoliki, drewno, folia bąbelkowa, kalka techniczna, gąbka, krepina, worki jutowe, owoce, warzywa oraz wiele innych, również bardzo nieoczywistych materiałów. Sugerowany wiek dziecka, uczestniczącego w wydarzeniach plastycznych: od 1 roku życia.

W pierwszą i trzecią sobotę miesiąca odbywają się performanse wizualno-dźwiękowe i koncerty. Podczas nich używamy nieco innych materiałów: wstążek, sznurków, filcu, kocyków, poduszek, tiulu, kolorowych piór, instrumentarium orffowskiego, a kształty, kolory i materiały „kojarzymy” często z ruchem, dźwiękami i specjalnie dobranymi utworami i piosenkami, wykonywanymi na żywo, których maluchy słuchają w skupieniu, ale też i aktywnie reagują, poprzez ruch, bieganie, spontaniczne odgłosy, improwizowany taniec i wiele innych aktywności, które są przez animatorów i edukatorów Smykowizji mile widziane.

{Smykowizje} – miniperformanse, koncerty i warsztaty dla rodzin z dziećmi 0-5 lat

2/02 – „Ciach”
Tytuł wystawy Wojtka Pustoły oznacza między innymi „ciąć”. Artysta inspirował się obróbką szlachetnego materiału rzeźbiarskiego, jakim jest marmur, my na warsztat weźmiemy mniej wyszukane materiały. Sprawdzimy z czego można wykonać rzeźby przypominające te znajdujące się na wystawie oraz do zrobienia kolorowych kolaży-wycinanek wykorzystamy także to, co zazwyczaj jest już niepotrzebne.
Prowadzenie: Anna Szary

Współorganizatorzy:
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski
Fundacja Muzyka jest dla wszystkich

.

 

.

W kolorowym zoo- zabawa karnawałowa dla dzieci

Czy żyrafa może nosić szalik? Czy małpa jeździ na rowerze? Czy słoń kicha? Czy papuga potrafi pływać?
Odpowiedzi na te pytania poszukamy na balu karnawałowym „W kolorowym zoo”. Spotkacie tutaj egzotyczne i dzikie zwierzęta, morskie stworzenia oraz barwne motyle. Posłuchamy, jakie dźwięki wydaje lew, słoń, niedźwiedź, wilk, wąż, małpa czy papuga. Przekonamy się, czy dzieci potrafią przyporządkować wybrane przysmaki do zwierząt. Będzie też quiz o zwierzętach i ich zwyczajach. Zapraszamy dzieci w przebraniach. Zapewniamy moc atrakcji i zabawy angażujące całe rodziny.
W programie:
– tańce z Tygryskiem
– parada kostiumów
– rozpoznawanie odgłosów zwierząt
– quiz o zwierzętach z nagrodami

Kiedy? 02.02.2019
godzina 16:00 – 18:00

Udział w zabawie karnawałowej odbywa się po opłaceniu biletu wstępu na salę zabaw (bez limitu – 25 zł, cena dotyczy dzieci, dorośli wchodzą bez opłat)

Liczba miejsc ograniczona, w celu gwarancji miejsca prosimy o wcześniejszą rezerwację oraz opłacenie uczestnictwa w Pląskowie lub przelewem.

Organizator nie gwarantuje wszystkim osobom miejsc przy stolikach. (obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”)

.

Joga dla dzieci

Od 8 września 2018 rozpoczynamy sobotnie zajęcia z jogi dla dzieci.

Sesje będą się zaczynać o godz. 12 i prowadzić je będzie Joasia Paczewska.

*Uwaga: wyjątek stanowi 22 września, w tym dniu zarówno zajęcia dla rodziców jak i dla dzieci zaczną się o g. 13.30.

Joasia Paczewska jest dyplomowaną instruktorką rekreacji ruchowej w yakresie hatha jogi. Jogą zainteresowała się szukając dodatkowej pomocy w rehabilitacji córki. Terapia jogą okazała się dla Zosi czymś więcej niż tylko korektą wady postawy i wzmocnieniem mięśni kręgosłupa. Dodatkowe korzyści dla dziecka płynące z praktykowania jogi to rozwijanie motoryki, gibkość, koordynacja ruchowa, poprawa koncentracji i skupienia uwagi, kształtowanie cierpliwości, sposób na rozładowanie emocji, nauka samodyscypliny. A także bardzo ważny element – wzrost wiary w siebie, samoakceptacji.

Joga to nie tylko ćwiczenia, to także dobra zabawa. Zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 10 lat.

.

Ferie zimowe w Iluzjonie

✨ Ferie zimowe czas zacząć. Wolnych od szkoły, młodych i młodych duchem – zapraszamy kinomanów w każdym wieku!

Ci najmłodsi rozwiążą tej zimy kilka zagadek wraz z „Biurem detektywistycznym Lassego i Mai”. Z uczniami starszych klas cofniemy się kilka stuleci do średniowiecznego miasteczka. W „Storm. Opowieść o odwadze” 12-letni chłopiec odkryje tajemnicę, która doprowadzi go do wielkiej przygody. Do współczesności wrócimy w „Przygodzie Nelly” i „Na linii wzroku” – familijnych opowieściach o zupełnie niecodziennym życiu młodych ludzi.
Nastolatków wciągnie „Offline” – fantasy toczące się w komputerowej grze. Wreszcie propozycja dla młodych i sporo starszych – opowieść o nietypowej grupie tancerzy z Nowej Zelandii w zabawnej i ciepłej komedii „Operacja hip–hop”.

Na ferie w kinie Iluzjon zapraszamy od 2 do 10 lutego.

W programie:
🎥 Operacja hip-hop, reż. Bryn Evans, Nowa Zelandia 2014, 93 min.
➡️ 2. lutego, godz. 15:00, sala Stolica
📍 grupa wiekowa: 13+

🎥 Offline, reż. Florian Schnell, Niemcy 2017, 87 min.
➡️ 3 lutego, godz. 16:00, sala Stolica
📍 grupa wiekowa: 11+

🎥 Miss Impossible, reż. Émilie Deleuze, Francja 2016, 90 min.
➡️ 4 lutego, godz. 16:00, sala Stolica
📍 grupa wiekowa: 13+

🎥 Przygoda Nelly, reż. Dominik Wessely, Niemcy 2016, 97 min.
➡️ 5 lutego, godz. 16:00, sala Stolica
📍 grupa wiekowa: 9+

🎥 Storm. Opowieść o odwadze, reż. Dennis Bots, Holandia 2017, 100 min.
➡️ 6 lutego, godz. 16:00, sala Stolica
📍 grupa wiekowa: 9+

🎥 Na linii wzroku, reż. Joachim Dollhopf, Evi Goldbrunner, Niemcy 2015, 98 min.
➡️ 7 lutego, godz. 16:00
📍 grupa wiekowa: 9+

🎥 Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Cienie nad Valleby, reż. Pontus Klänge, Walter Söderlund, Szwecja 2014, 80 min.
➡️ 8 lutego, godz. 16:00, sala Stolica
📍 grupa wiekowa: 6+

🎥 Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra, reż. Pontus Klänge, Walter Söderlund, Szwecja 2015, 80 min.
➡️ 10 lutego, godz. 16:00, sala Stolica
📍 grupa wiekowa: 6+

Więcej: https://bit.ly/2CISVxm

Uwaga: terminy seansów mogą ulec zmianie, prosimy o sprawdzanie repertuaru na stronie: www.iluzjon.fn.org.pl

.

Rodzinne soboty – szycie eko-woreczków

Odwiedźcie rodzinnie strefę szycia w FabLab powered by Orange. Razem z nami wykonacie własne eko-woreczki śniadaniowe.

3 godziny warsztatowe zostaną przeznaczone na zapoznanie się z obsługą maszyn do szycia oraz akcesoriów krawieckich dostępnych u nas w pracowni.

Razem przygotujemy różne wzory, aby później móc je łączyć w dowolny sposób. Poznacie przy tym podstawy krojenia i szycia na maszynie. Gotowe woreczki będziecie mogli używać codziennie do przechowywania pożywienia, a wyłożona w środku cerata umożliwi bezproblemowe przechowywanie woreczków w czystości.

Przynieście na warsztaty nieużywane już w domu ceraty. Będą one częścią waszych woreczków bez użycia dodatkowych materiałów. Ograniczajmy zużycie plastikowych foliówek i razem z FabLabem działajmy na korzyść środowiska!

Wiek uczestników: dzieci (10-15 lat) oraz dorośli

Ilość osób w grupie: 6 dorosłych wraz z 6 dzieci (jeden bilet obejmuje jedną osobę dorosłą oraz jedno dziecko)

Czas trwania warsztatów: 3 godziny

Termin: 02.02.2019

godzina: 10:00 – 13:00

.

Zima w Mieście -20%

Dla wszystkich od poniedziałku do piątku z ważną legitymacją na hasło „Zima z Team Exit” udzielamy rabatu na Nasze Pokoje Zagadek. Escape Room Warszawa Blue City Pokoje Zagadek Team Exit
Zapraszamy do rezerwacji terminów.
*Rabat udzielany na miejscu przy kasie.

.

Ferie zimowe z dobrym filmem w kinie Atlantic!

Zgarnij pociechy w ferie do kina!
Codziennie proponujemy rarytasy familijne m. in.
„Chłopiec z burzy”, Sekretny świat kotów”, „Asterix i Obelix. Tajemnica magicznego wywaru”, „Mary Poppins powraca”, „Mia i biały lew”.

Rodzice płacą tyle samo dzieci!
Cena biletów:
18 zł od poniedziałku do czwartku
20 zł od piątku do niedzieli i w święta
od 12 zł dla grup powyżej 15 zł

W przypadku jakichkolwiek pytań, sugestii, zainteresowania Państwa innym tytułem – zapraszamy do kontaktu z Filipem:
f.boruta@kinoatlantic.pl tel. +48 661 848 858
(prosimy o kontakt w godzinach 10:00 – 18:00)

.

Słodkie Ferie z Manufakturą Cukierków

Brakuje Wam pomysłu, jakie atrakcje zapewnić swojemu dziecku podczas ferii?

Z myślą dzieciach, które spędzają zimę w Warszawie Manufaktura Cukierków przygotowała specjalne atrakcje.

W dniach 28 Stycznia – 8 Lutego 2019r. będzie można zobaczyć i dowiedzieć się. w jaki sposób powstają słodycze metodą pochodzącą z XVII w. oraz własnoręcznie ukręcić lizaka !

Wizyta w Manufakturze Cukierków to pomysł na słodki akcent podczas ferii zimowych.

WARSZTATY KRĘCENIA LIZAKÓW
Zapraszamy na słodkie Warsztaty Kręcenia Lizaków w Manufakturze Cukierków przy ul. Tamka 49 (wejście od ul. Ordynackiej).

CODZIENNIE w czasie trwania ferii będzie można ukręcić samodzielnie lizaka!
Warsztaty ,,Ukręć SAM lizaka” odbywać się będą:

PONIEDZIAŁEK- PIĄTEK: 15:00, 16:00 oraz 17:00
SOBOTA godz.: 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00. NIEDZIELA godz.: 12.00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00

Na warsztaty nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść przed pełną godziną. Cena ukręconego lizaka to: 15 zł.

SŁODKO ZAPRASZAMY 🙂

.

Ferie z LEGO® Star Wars™ w Galerii Północnej

Z Galerią Północną ferie nie będą nudne!
W dniach od 28 stycznia do 9 lutego (z wyłączeniem 3 lutego), w godzinach pracy galerii wybierzemy się w niezwykłą podróż do świata LEGO® Star Wars™!

.

Tańce dla dzieciatych i nie tylko – spotkanie 3.

Zapraszamy wszystkich dzieciatych i niedzieciatych, dla których wieczory taneczne są zbyt późno, lub tych, dla których tańce nawet raz dziennie to za mało:). Staramy się jakoś zagospodarować dzieci na zmianę i tańczymy głównie to, co w środy balfolkowe, ale każdy może coś zaproponować. Proponuję, by wybrać 1-2 zbędne zabawki, przynieść i powstanie wyposażenie kącika dla dzieci:)
——————–
• Na miejscu można zrobić sobie herbatę lub kawkę. Nie ma możliwości zakupu napojów chłodzących ani prowiantu, sugerujemy więc wcześniejsze wyposażenie się w takie gadżety 🙂

• Zrzutka na Chatę: 10zł. Jeżeli chcesz wesprzeć rozwój domku na Jazdowie, możesz wrzucić więcej 😉

.

Warsztaty ceramiczne

Zapraszamy na warsztaty ceramiczne. Można przyjść samemu lub z dzieckiem 6+ i lepić wspólnie. Podczas zajęć wykorzystywane są lokalne gliny, a zamiast szkliwa przyjazne dla środowiska i skóry angoby. Cena: 35 zł osoba / 70 zł rodzic z dzieckiem. W cenie zapewnione są wszystkie materiały i wypalanie w piecu. Kolejne warsztaty 9 i 23 lutego.
Prowadzenie: Michał Błędziński – eMBe Ceramics
Informacje i zapisy: m.ble@o2.pl

.

Desery świata. Dla dzieci 3-5 lat

Zapraszamy na warsztaty z cyklu „Desery świata”. Tym razem zawitamy kulinarnie do Stanów Zjednoczonych. Zrobimy dwa klasyczne, słynne i uwielbiane przez dzieci desery: chocolate chip cookies oraz milk shake.

Warsztaty prowadzi Kasia. Z wykształcenia historyczka, z zamiłowania cukierniczka i animatorka. Każdą wolną chwilę poświęca na eksperymentowanie w kuchni. Miłośniczka słodkich wypieków, a szczególnie tortów. Zarówno w kuchni jak i w pracy z dziećmi wyznaję zasadę, że kreatywność i wytrwałość mogą stać się kluczem do sukcesu.

.

Otwarta Formiernia | Ferie w Łazienkach

Podczas zajęć w królewskiej formierni odkryjemy tajniki warsztatu XVIII-wiecznego artysty. Edukatorzy wyjaśnią również, dlaczego odlewy gipsowe były tak popularne w kolekcji króla Stanisława Augusta

***
📅 31 stycznia (czw.), 2 lutego (sob.), 7 lutego (czw.), 9 lutego (sob.)
⏰ 11.00 i 12.00 (zajęcia trwają godzinę)
👉 Królewska Formiernia w Starej Oranżerii
🎟 Wstęp 1 zł (bilety do nabycia w kasach Muzeum)
👦 Wiek: 6+

.

N I E D Z I E L A – 3 lutego

Niedziela rodzinna na wystawie czasowej – Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

W każdą pierwszą niedzielę miesiąca aż do maja zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na niedzielę rodzinną – wydarzenie towarzyszące Wystawa | W Polsce króla Maciusia.

Niedziele będą różnić się hasłem przewodnim. Za każdym razem czekać będzie na Was atrakcyjny, całodniowy program opracowany wokół tematyki wystawy. Będziemy zamieszczać aktualny plan każdej niedzieli z odpowiednim wyprzedzeniem.

Najbliższa niedziela rodzinna odbędzie się 3 lutego pod hasłem
„I Ty masz prawo! Decyduj o swoich prawach”. Zapraszamy do zwiedzania wystawy czasowej, do wspólnej zabawy z edukatorami podczas AniMaćków oraz na pokaz filmu. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy.

Harmonogram niedzieli rodzinnej (3 lutego):

• 10.00-20.00 – Wystawa „W Polsce króla Maciusia. 100-lecie odzyskania niepodległości

Bilety: 12 zł normalny, 8 zł ulgowy, rodzinny 30 zł
KUP BILET: https://bit.ly/2FLbvtv

• 10:00; 13:00 – AniMaćki na wystawie – spotkanie warsztatowe, udział w cenie biletu na wystawę czasową

Propozycja spotkań edukacyjno-warsztatowych o otwartej i swobodnej formule. W podanych godzinach na wystawie „W Polsce króla Maciusia” będzie można spotkać muzealnych animatorów, którzy zaproszą do wspólnej podróży po Polsce Króla Maciusia. Razem z nimi wejdziecie „do książki” i w wielozmysłowej scenografii, dzięki angażującym opowieściom wcielicie się w postać małego króla z książki Janusza Korczaka. Sprawdzicie, czy trudno jest rządzić państwem, by później wypróbować własnych sił w przestrzeni gier i zabaw. Wypróbujecie działanie maszyny do głosowania, kalejdoskopu, w którym można ułożyć świat ze swoich marzeń a w przebieralni dowiecie się kto i jak dba o państwo na co dzień. Nasi animatorzy pomogą Wam odkryć wszystkie interaktywne gry i zabawy na wystawie, dzięki ich wskazówkom i dodatkowym zadaniom znajdziecie wspólnie odpowiedź na pytania: w jakim świecie chcemy żyć? co nas łączy i czy trudno jest nam się dogadać? Ile kosztują reformy i kto dba na co dzień o państwo? Zapraszamy do wspólnej zabawy i nauki 

• 11:00-14:00 – „I Ty masz prawo! Decyduj o swoich prawach” – warsztaty rodzinne, BRAK MIEJSC

• 14:30 – Drużyna bohaterów, reż. Henry Rincón, Kolumbia 2016 – pokaz filmowy, sala konferencyjna A

Rodzice wysyłają 9-letniego Eduardo do szkoły z internatem. Chłopiec nosi protezę nogi i nie ma szans dostać się do szkolnej drużyny piłkarskiej. Ale dlaczego nie można wystawić w lokalnym turnieju dwóch drużyn? Chłopiec jest odważny i zdeterminowany, by zawalczyć o swoje prawa.

Bilety na film w cenie 5 zł.
KUP BILET: https://bit.ly/2sF0joz

Film rekomendowany dla dzieci powyżej 9 roku życia.

.

Rodzinny kulig po Kampinoskim PN 03.02.2019

W niedzielę zapraszamy na rodzinny kulig po Kampinoskim Parku Narodowym. W programie: zajęcia warsztatowe: Las naszym bogactwem: funkcjonowanie lasu, budowa lasu, ochrona lasów, ślady i tropy zwierząt, rozpoznawanie podstawowych gatunków drzew i krzewów,
Kulig na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego,
Na zakończenie ognisko z pieczeniem kiełbasek.

03.02.2019 115 zł

Cena zawiera
Transport autokarem/busem wycieczkowym w zależności od wielkości grupy
Opiekę pilota-przewodnika podczas wycieczki
Zajęcia warsztatowe,
Kulig + ognisko z pieczeniem kiełbasek
Ubezpieczenie uczestników od NNW na kwotę 10000 zł
Opłaty drogowe i parkingowe
Podatek VAT

.

Wygibasy – zajęcia ruchowe dla najmłodszych

Zajęcia rozpoczną się po zebraniu grupy min. 5 osób

Mimo, że zapraszamy na nie najmłodszych, prowadzimy je na naszej największej sali. Do naszych Wygibasów potrzebujemy dużo przestrzeni, różnorodnych akcesoriów i bezpiecznej, miękkiej maty. Dzieci będą wspinać się, pokonywać przeszkody, skakać, turlać się, czołgać. Wygibasy to zajęcia ruchowe z elementami integracji sensorycznej, terapii bilateralnej oraz ruchu rozwijającego wg. Weroniki Sherborne. Poprzez zabawy ruchowe wspierany jest harmonijny rozwój dziecka na różnych płaszczyznach.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 2-3 lata.
Zapraszamy w środy o godz. 10.45. – 11.30 oraz w niedziele o godz. 10.00 – 10.45
Zapisy: tel. 533 340 217

.

Otwarta Pracownia Zimowego Pejzażu | Ferie w Łazienkach

Zapraszamy do otwartej pracowni w Starej Kordegardzie, gdzie można będzie stworzyć zimowe prace inspirowane malarstwem holenderskim oraz poszaleć twórczo na rysunkowym lodowisku

***
📅 29 stycznia (wt.), 30 stycznia (śr.), 3 lutego (niedz.), 5 lutego (wt.), 6 lutego (śr.), 10 lutego (niedz.)
⏰ 13.00-15.00 (wejście o dowolnej godzinie)
👉 Stara Kordegarda
🎟 Wstęp 1 zł (bilety do nabycia w kasach Muzeum)
👦 Wiek: 4+

.

Spektakl dla dzieci: Kolory Miasta

Interaktywny spektakl teatralny dla dzieci, pełen zwrotów akcji, zabawnych sytuacji i wyjątkowych bohaterów. To bajka o ekologii, ale także o marzeniach, przyjaźni i miłości. Oparta jest na autorskim scenariuszu i okraszona autorską bajkową muzyką. Wszystkie piosenki są śpiewane przez aktorów na żywo i posiadają ekspresyjną choreografię.
Spektakl jest pełen dobrego humoru, ale także treści edukacyjnych. Porusza on tematy ekologiczne, zaznajamiając dzieci z pojęciem smogu, niskiej emisji, a także segregacji odpadów. Poprzez dobrą zabawę uczy, jak ważna w życiu człowieka jest przyroda. Przez okrągłe 60 minut bawi widzów – zarówno tych najmłodszych, jak i ich rodziców.
Poprzez ten wyjątkowy interaktywny spektakl, w którym uczestniczyć będzie każde dziecko poprzez emocje, a także animacje i piosenki, najmłodsi dowiedzą się jak możemy „odczarować” nasze polskie miasta, by stały się ekologiczne i kolorowe.
Spektakl skierowany jest do dzieci w wieku 3-11 lat.

Opis fabuły:
Każdy zwierzak kocha czystą przyrodę i marzy, aby zawsze wokół było kolorowo. Niektóre ze zwierząt mają jednak bardziej wyszukane marzenia. Jeżyk Jerzy i Zając Zuza, czyli najlepsi leśni przyjaciele, postanowili zostać gwiazdami z bajki dla dzieci. A, że nikt do tej pory nie napisał o nich bajki – postanowili wziąć sprawę we własne ręce. Znudzeni swoim bezproblemowym żywotem wyruszają do miasta, gdzie przypadkowo stają się bohaterami spektakularnie ciekawej historii. Trafiają do wyjątkowego miejsca, jakim jest “Zaczarowane Miasto”, w którym wszystko jest szare. Grasuje w nim złowroga Wrona, a nad miastem unosi się smog. Jeżyk i Zajączek muszą stanąć na straży czystej przyrody i przypomnieć mieszkańcom miasta, jak wiele barw ma natura. Postanawiają przywrócić miastu kolory i zdjąć z niego klątwę szarości.
Tylko czy znajdą, by to osiągnąć, odpowiednie zaklęcia?

Czas trwania: 60 minut

Obsada: Natalia Przybylska, Agnieszka Bielecka, Krzysztof Przybylski

sala: Broadway
wstęp: 10 zł, bilety do nabycia online lub w DK Kadr

.

Cztery pory roku w rezerwacie przyrody Morysin

Zapraszamy na wycieczki przyrodnicze współprowadzone przez Julię Dobrzańską, autorkę rodzinnego przewodnika „Cztery pory roku w rezerwacie przyrody Morysin”.

Podczas wspólnych wycieczek odkryjemy tajemnice niezwykłego miejsca: rezerwatu przyrody Morysin, który – choć położony jest w mieście – wciąż pozostaje dziki i pełen przyrodniczych skarbów. W czasie spacerów poznamy historię tego obszaru, jego bogactwo przyrodnicze, a także zajmiemy się kwestiami dotyczącymi ochrony przyrody i zabytków.

Program spacerów stworzyliśmy z myślą o rodzinach z dziećmi w wieku co najmniej 6 lat. Prosimy pamiętać o ubiorze dostosowanym do pogody. W dni deszczowe i wilgotne warto założyć kalosze, natomiast długie rękawy i nogawki wskazane są przez cały rok (wszak będziemy wędrować po lesie!). W zimne dni na wycieczkę warto zabrać termos, a w ciepłe – wodę.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ W ROKU 2019

❄ Na tropie zimowej przygody ❄ 3 lutego, godz. 11.00–13.30
W czasie spaceru poznamy historię rezerwatu przyrody Morysin do czasów króla Jana III. Dowiemy się, jaką rolę pełniła Wisła w kształtowaniu tego terenu i jakie charakterystyczne gatunki drzew można teraz tutaj zobaczyć. Wypatrywać będziemy także śladów i tropów zamieszkujących rezerwat zwierząt.

🌱 Wiosenne przebudzenie 🌱 7 kwietnia, godz. 11.00–13.30
Wiosna to bardzo romantyczna pora roku. W czasie spaceru dowiemy się, co świadczy o tym, iż Morysin był niegdyś romantycznym parkiem krajobrazowym. Poszukiwać będziemy także zwiastunów wiosny w świecie roślin i zwierząt.

🌳 Letnia gęstwina 🌳 7 lipca, godz. 11.00–13.30
W czasie letniej wycieczki odkryjemy, jak bujna jest przyroda rezerwatu Morysin. Dowiemy się, dlaczego teren ten został objęty ochroną rezerwatową, jakie zagrożenia dotyczą tego obszaru oraz czym różnią się czynna i bierna ochrona przyrody.

🍂 Wszystkie kolory jesieni 🍂 1 września, godz. 11.00–13.30
Jesienią rezerwat przyrody Morysin pełen jest różnorodnych barw. Kolorowe liście opadają z drzew i włączane są w cykl obiegu materii. Jakie jeszcze procesy zachodzą w środowisku, jakie zależności występują pomiędzy różnymi gatunkami roślin, zwierząt i grzybów? W czasie jesiennego spaceru odkrywać będziemy, jak funkcjonuje ekosystem rezerwatu przyrody Morysin.

W dni spotkań autorskich zapraszamy do zakupu przewodnika dla dzieci „Cztery pory roku w rezerwacie przyrody Morysin” z 15-procentowym rabatem. Rabat obowiązuje w dniu spotkania w księgarni w pałacu i w e-sklepie: bit.ly/CzteryPoryRokuMorysin.

.

Kapitan Morten i Królowa Pająków – Kino w Kropki

Zimowe spotkanie Kina w Kropki już w najbliższą niedzielę, 3 lutego, o godz. 11:00. Seanse przeznaczone dla dzieci powyżej 4. roku życia wraz z opiekunami. Bilety dla dzieci w cienie 5 zł, dla dorosłych w cenie 10 zł.

OPIS FILMU:
Kapitan Morten i królowa pająków reż. K. Jancis
Estonia, Irlandia, Wielka Brytania 2018 / 75’

10-letni Morten marzy, aby jak jego ojciec zostać kapitanem statku. Czekając na powrót taty, całe dnie spędza na budowaniu statku-zabawki z owadami na pokładzie, uciekając przy tym od gniewu opiekującej się nim ciotki Anny.
Pewnego dnia marzenie Mortena spełnia się w nieoczekiwany sposób: w wyniku czarów zostaje zmniejszony do rozmiaru owadów i staje się kapitanem swojego małego statku. Mało tego: musi go jeszcze uratować statek i wrócić do prawdziwego świata.

ZWIASTUN:
www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=bDcJdn6zm6c

.

Przedstawienie dla dzieci

„Wiślana opowieść”

Od pewnego czasu nad Wisłą zaczęły się dziać niepokojące rzeczy, rzeka coraz wolniej płynie, a z jej nurtów słychać tajemnicze dźwięki, czyżby coś jej dolegało? Zaniepokojeni tym Sum i Czapla, postanawiają zgłębić tajemnicę. Podczas wyprawy Sum, poznaje chłopca Antka, który także chce rozwikłać wiślaną zagadkę. Okazuje się, że w Wiśle zamieszkał Potwór Śmieciej… Wszystkich, którym nie jest obojętny los Królowej polskich rzek, serdecznie zapraszamy na autorską bajkę o wartkiej akcji, mądrym przesłaniu i pięknych piosenkach.

Nie prowadzimy rezerwacji. Bilety sprzedajemy 30 minut przed spektaklem.

.

Ferie zimowe w kinie Praha!

3…2…1…START! Zimowe szaleństwo uważamy za rozpoczęte! Jak co roku w Kinie Praha czeka na Was mnóstwo atrakcji, a wśród nich pokazy bajek połączone z warsztatami i animacjami. Gwarantujemy niezapomnianą zabawę w zimowej atmosferze! Bilety od 13 złotych.

W dniach 28 stycznia – 10 lutego pokażemy m.in.: „Ralph Demolka w internecie”, „Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru”, „Niewidzialny Chłopak – Nowa Generacja”, „O psie, który wrócił do domu” oraz „Lego. Przygoda 2”.

Po projekcjach bajek, od poniedziałku do piątku od godz. 12:00 zapraszamy wszystkich najmłodszych do wzięcia udziału w specjalnie przygotowanych dla nich warsztatach i animacjach. W tym roku zapraszamy na warsztaty plastyczne, warsztaty plastyczno-edukacyjne oraz warsztaty sportowe. Będzie głośno, zabawnie i ciekawie.

Na wszystkie warsztaty obowiązują rezerwacje – ilość miejsc ograniczona.

W zimowe weekendy zapraszamy na nasz stały cykl „Praha dzieciom – rodzinne poranki artystyczno – filmowe”.
Animacje dla dzieci odbywają się w godz. 12:00 – 13:00
__
OGÓLNE INFORMACJE:
➡28 stycznia – 10 lutego
Ceny biletów:
➡13 zł – cena dotyczy bajek, które zaczynają się pomiędzy godz. 10.00 a 10.30 (od poniedziałku do piątku)
➡15 zł – „Praha dzieciom – rodzinne poranki artystyczno-filmowe” (sobota i niedziela)
__
REZERWACJA BILETÓW:
Dział Edukacji Filmowej
ul. Jagiellońska 26
03-719 Warszawa
tel. 22 343 03 02

Pełny program znajduje się na stronie:
http://www.kinopraha.pl/cykl/ferie-zimowe-2019

Zapraszamy!🍿

.

Poranek Familijny w DKŚ: Teatr Scena Elffów „Kiedy pada śnieg”

PORANEK FAMILIJNY w DKŚ

Teatr Scena Elffów „Kiedy pada śnieg”, spektakl dla dzieci od lat 3
reż., scenogr., lalki: Anna Polarusz, muz.: Łukasz Borowiecki, wyst.: Weronika Lewoń, Alicja Pietruszka

oraz
Warsztaty artystyczne, prowadzenie: Klawa Planeta

bilety: 15 PLN
_ _ _ _ _

O spektaklu:

Lubicie zimę? Lubicie lepić bałwanka? Lubicie przygody? Tak?…
Zapraszamy więc do wspólnej zabawy!
Wyruszamy w nieprzewidywalną i niezapomnianą podróż przez zimowe krajobrazy.
Już dziś przygotujcie swoje czapki, szaliki i rękawiczki – niezbędne do zimowych zadań. W atmosferze radości, wśród wspólnych śpiewów i pląsów poznamy sekrety zimy i pomożemy Bałwankowi znaleźć odpowiedź na nurtujące go pytanie: Czym jest Słońce i gdzie można je odnaleźć?
„Kiedy pada śnieg” to interaktywny, muzyczny spektakl lalkowy.

www.scenaelffow.pl
_ _ _ _ _

O warsztatach:

Po spektaklu odbędą się 30-min. warsztaty artystyczne przygotowane i poprowadzone przez animatorów z Klawej Planety, podczas których dzieci wykonają śmieszne bałwanki. Będą to wyjątkowe bałwanki dla każdego kolegi i każdej koleżanki! Zajęciom będzie towarzyszyła zabawa z kolorowym tunelem Klanzy.

.

Polecane posty

Najlepsze seriale Netflix

Jak rozpoznać zaburzenia integracji sensorycznej?

Ojciec moich dzieci nie pomaga mi w domu!

Najciekawsze gry dla 2 latków – TOP 15

Park rozrywki Playmobil – Dziecięca Mapa Świata

Mogą Cię zainteresować

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapisz się i otrzymaj jako pierwszy informacje o eBooku

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji o eBooku od moi-mili.pl. W każdej chwili mogę zrezygnować i wycofać zgodę.

 

Zostaw swój adres e-mail i otrzymaj bezpłatnego e-booka "100 pomysłów na zabawę w domu".

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera od moi-mili.pl. W każdej chwili mogę zrezygnować i wycofać zgodę.