16 Lip

Weekendowa Zajawka, czyli zaplanuj rodzinny weekend w Warszawie (20-21 lipca)


Lato, wakacje, pikniki i długie dni. W najbliższy weekend znów wiele fajnego będzie się działo w Warszawie i okolicach. Jestem pewna, że każdy w dzisiejszym zestawieniu znajdzie dla siebie coś ciekawego :).

Bawcie się świetnie!

 

Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o najnowszych atrakcjach dla dzieci:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera od moi-mili.pl. W każdej chwili mogę zrezygnować i wycofać zgodę.

 

sobota, 20 lipca

Motylarnia w Galerii Północnej

Kto z nas nie marzy o egzotycznych podróżach? Spacerach szlakiem lasów tropikalnych, pełnych rajskich ptaków, kolorowych motyli i bujnej roślinności? A co jeśli nie musielibyście wyjeżdżać z kraju, aby choć trochę poczuć ten niesamowity klimat? W naszej motylarni 🦋 to możliwe!

Zapraszamy do jedynej na Mazowszu motylarni 🦋🦋🦋, która znajduje się na pierwszym piętrze galerii, w pobliżu rzeźby Wir. Na miejscu spotkacie kilkadziesiąt egzotycznych motyli, które zaskoczą Was zarówno swoim rozmiarem, jak i niespotykanymi barwami!

W motylarni będziecie mogli zobaczyć różne gatunki motyli z dalekich zakątków świata – Ameryki Południowej i Azji Południowo – Wschodniej, ale także z Australii czy Afryki,

Sprawdźcie szczegóły na http://galeriapolnocna.pl/wydarzenie/kolorowy-swiat-motyli.
Motylarnia zostanie przystosowana specjalnie do potrzeb przebywających w niej owadów. Panować w niej będzie specjalny mikroklimat stwarzający motylom idealne warunki do życia.

Koszt wstępu:
▪ bilet normalny: 5 zł,
▪ bilet ulgowy: 2 zł,
▪ dzieci do 100 cm wzrostu: wstęp jest bezpłatny.

Grupy zorganizowane prosimy o zapisy telefoniczne w Punkcie Informacji Galerii Północnej, pod numerem 22 812 84 84 (opłata za połącznie zgodnie z taryfą operatora) lub mailem informacja@galeriapolnocna.pl. Maksymalna liczba osób w grupie – 10 osób.

W Motylarni panują specyficzne warunki tzn. temperatura powietrza wynosi ok 28°C a wilgotność powietrza oscyluje w granicy ok 80-90%. Z uwagi na bezpieczeństwo i komfort motyli w jednym momencie w Motylarni może przebywać max. 10 osób zwiedzających. Długość jednorazowej wizyty max. 20 min. Uprzejmie informujemy, że w trakcie dnia pracy Motylarni przewidziane są dwie przerwy techniczne, w godz. 13:00-13:30 oraz 19:30-20:00 kiedy wstęp do Motylarni nie będzie możliwy.

Motylarnia czynna będzie nie krócej niż do końca września 2019 r.

Zapraszamy!

Witajcie w naszej bajce! – piknik w Galerii Młociny

Bajkowy świat wita Was! Miło spędzicie czas pośród zwierząt zaczarowanych, stworów namalowanych, księżniczek zakochanych, atrakcji wyczekanych! Kapitan Warszawa zaprasza wszystkich miłośników bajek na rodzinny piknik pełen zaczarowanych atrakcji! Bawimy się 20 lipca w Galerii Młociny (ul. Zgrupowania AK Kampinos 15, poziom 2) w godzinach 11:00-15:00. Wstęp wolny.

Na uczestników pikników czekać będzie masa bezpłatnych atrakcji.
Animatorzy z Zwalcz Nudę przygotowali dla Was I Młocińską Wymianę Książek, zabawy na dmuchańcach, turniej planszówek i robienie badży z herbami superbohaterów.
Ale Zebra Centrum Rozrywki zaprasza Was do zabawy w kosmicznym świecie komputerowej rzeczywistości.
SealArt Szkoła Rysunku zaprezentuje Wam pokaz druku 3D oraz zaprosi do wzięcia udziału w warsztatach z rysunku.
Matplaneta zaprasza Was na zajęcia matematyczne z magicznymi opowieściami w tle.
Nie zapomnijcie również wpaść na siłownię Fitness Klub ZDROFIT, gdzie czekać będą na Was wciągające zajęcia ruchowe.

I Młocińska Wymiana Książek – regulamin:
Na wejściu wolontariusz wręczy Wam bilecik informujący, ile książek możecie „wynieść”. Możecie wynieść tyle książek ile przyniesiecie na wymianę.
a) Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY.
b) Przyjmujemy TYLKO książki kompletne, nie zniszczone.
c) Wymieniamy 1 egzemplarz za 1 egzemplarz:
• książki wydane do 2000 r. wymieniamy na książki z tego roku i starsze
• książki wydane od 2001 r. wymieniamy „bez ograniczeń wiekowych”
d) Nie przynosimy słowników, podręczników, broszur, materiałów do nauki języków obcych, drugich tomów bez pierwszego itp.
e) Maksymalnie można wymienić 10 egzemplarzy książek.
f) Książki, które pozostaną, zostaną przekazane Fundacji Zmiana i Fundacji Zaczytani.
Wstęp bezpłatny.
Nagrody ufunduje Grycan.

Wioska Na Drzewach

Wioska na drzewach to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. Wymyślone i realizowane przez lata przez Łukasza Tuleja doczekało się kolejnej edycji.
Mam zaszczyt zaprosić Was na jedyne w swoim rodzaju obcowanie z przyrodą, bo z perspektywy dziecięcych zabaw w domek na drzewie. Przez 3 dni bowiem będziemy mieszkać na platformach zawieszonych wśród drzew Kampinosu. Zbliżymy się do świata roślin i zwierząt. Zarówno z perspektywy naziemnej jak i nadziemnej.
W programie wydarzenia znajdziecie podstawowe techniki survivalowe i elementy bushcraftu. Dużo zielonej kuchni i leśnego rękodzielnictwa, będzie obcowanie z czterema żywiołami i sporo czasu na relaks w koronach drzew.
Wydarzenie w tym roku z przyjemnością wzięłam na swoje barki. Uczestniczyłam w niejednej wiosce na drzewach, niejedną już wioskę wieszałam w ramach Pleneru Podróżniczego im. Kazimierza Nowaka w Boruszynie. Wiem, że zmiana perspektywy potrafi dać nam niepowtarzalny klimat i bardzo dużo radości. Zajęcia podczas Wioski na Drzewach będą dedykowane zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Zachęcam więc do udziału nie tylko pojedynczych śmiałków, ale i całe rodziny.
W celu zgłoszenia uczestnictwa w wydarzeniu należy wysłać maila na mlasek0147@gmail.com
W temacie należy wpisać „wioska na drzewach e1”
W treści podać imiona i nazwiska uczestników
Koszt to 200zł
Dzieci do 14 roku życia uczestniczą za darmo
W razie pytań piszcie, dzwońcie i wysyłajcie gołębie pocztowe

Grunt to zabawa #2 [lato]

Grunt to zabawa #1 [kwiecień - czerwiec]

Dni spędzone na zabawie na podwórku, działce czy ulicy przed domem. Wspinanie się po drzewach. Budowanie fortów. Turlanie się po trawie. To nie tylko wspomnienia z dzieciństwa.
W ten sposób dzieci rozwijają się, uczą i odkrywają świat wokół nich. Chcemy oderwać je od komórek, tabletów i wzbudzić w nich zainteresowanie naturą oraz zabawą na świeżym powietrzu. Dlatego zapraszamy Was do Państwomiasto na Osiedlu Jazdów.

⏰ TERMINY
Terminy otwarcia w cyklu drugim:
19, 20, 21 lipca
Godziny: 13:00 – 17:00.
Nie prowadzimy zapisów, po prostuj wpadnij!

📌 KOSZTY
Chcemy, aby każda rodzina mogła skorzystać z przestrzeni Państwomiasto oraz aby mogła czuć się tu dobrze.
Sugerowana donacja jednorazowa: 15 zł / rodzina (1 wizyta)
Donacji można dokonać bezpośrednio na konto Stowarzyszenia Projekt: Polska (PL 13 1050 1025 1000 0024 0597 8640) lub online na stronie: http://panstwomiasto.pl/wesprzyj/

🚨 LOGISTYKA
Lokalizacja: Państwomiasto, ul. Jazdów 3/12, Warszawa
UWAGA: Na Osiedlu Jazdów obowiązuje zakaz wjazdu dla samochodów. Zdecydowanie zachęcamy do korzystania z własnych nóg, rowerów lub komunikacji miejskiej (najbliższe przystanki: pl. Na Rozdrożu, Wiejska, Piękna, Rozbrat).

Dzieci znajdują się pod opieką rodziców. Zachęcamy do ubrania dzieci w rzeczy, które mogą się pobrudzić wodą, ziemią, farbami, czy trawą – w innym przypadku ciężko im będzie korzystać z przestrzeni do swobodnej zabawy.

Bliskie spotkania z przyrodą | Spacery po Łazienkach

Bliskie spotkania z przyrodą | Spacery po Łazienkach

Jeśli chcesz poznać łazienkowską faunę i florę oraz spędzić czas na świeżym powietrzu, weź udział w cyklu weekendowych spotkań. Doświadczeni przyrodnicy oprowadzać będą po najpiękniejszych zakątkach łazienkowskich ogrodów i opowiadać ciekawostki z życia ich mieszkańców.
***
Ogrody Łazienek Królewskich to 76 hektarów terenów zielonych w samym sercu miasta. Można tu obcować z przyrodą wśród niemal dziesięciu tysięcy drzew, z których najstarsze mają nawet 200 lat, a także wśród setek innych gatunków roślin i zwierząt. Tajemnice skomplikowanego ekosystemu odsłonią przed uczestnikami spotkań doświadczeni przyrodnicy, którzy pomogą zgłębić świat łazienkowskiej fauny i flory.
Zapraszamy dzieci i dorosłych. Każde ze spotkań potrwa 1,5 godziny. Nie obowiązują zapisy, opłata wynosi: 10 zł – osoba dorosła, 5 zł – dziecko (bilety są do nabycia w kasie w Pałacu na Wyspie, z wyjątkiem spotkania 24 sierpnia – w tym dniu, do godz. 20.00, otwarta będzie kasa w Pałacu Myślewickim).
ℹ Prosimy o przybycie 10 minut przed wydarzeniem w celu zakupu biletu. Miejsce zbiórki: przy kasie Pałacu na Wyspie. Warto zabrać ze sobą lornetki.

💚20 lipca 2019 r., godz. 13.00
🔹Pawie oczko
Łazienkowskie ogrody kojarzą się z pawiami. Co na ich temat wiemy? Ornitolodzy prowadzący spacer opowiedzą ciekawostki z życia tych egzotycznych ptaków. Dowiemy się, skąd pochodzą, czym się żywią i gdzie się gnieżdżą.

Twórcze Budowanie z Klocków Lego w Rodzinnej Strefie Zabawy

Twórcze Budowanie z Klocków Lego w Rodzinnej Strefie Zabawy, to wspaniały piknik rodziny, podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie. Dla naszych wielbicieli w tym roku przygotowaliśmy 5 stref zabawy. I, tak: I strefa- to budowania z klocków Lego, gdzie nasza maskotka myszka będzie najpierw czytała wierszyk-rymowankę, na podstawie którego będziemy wraz z animatorem budować z klocków Lego opisany budynek. Czeka nas wspaniała zabawa poruszająca wyobraźnie wszystkimi zmysłami. II Strefa – to rodzinne sadzeniaki, tu każdy wielbiciel roślin, będzie mógł posadzić swoją sadzonkę, dowiedzieć się co nieco o jej uprawie i pielęgnacji. III Strefa – to Filcowanie, nasz animator chętnie pokaże jak z kawałka filcu można wyczarować małe cudeńko. IV Strefa – to miejsce dla najmłodszych smyków, będą czekały na nich duże klocki XXL do swobodnej zabawy. V strefa – tu wielbiciele gier planszowych będą mogli spróbować swoich sił w gigantycznym chińczyku.

Czytanie na trawie – FORT BEMA

Czytanie na trawie startuje !!!
W tym roku zagościmy na Forcie Bema aż 6 razy! Zapraszamy Was na zabawy i animacje inspirowane książkami dla dzieci.
Zbudujemy wóz strażacki, powstaną kolorowe kameleony i ogromne owady. Zamienicie się we wróżki i czarodziejów, wyczarujemy trasę sensoryczną dla Waszych stópek. Zapraszamy – będzie super !

Miejsce:
Fort Bema – okolice Cafe Jurta Fort Bema
Terminy:
20.07.2019 godzina 18:00
Wstęp wolny.
Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych terminy warsztatów mogą ulec zmianie.

Sobotnie animacje dla dzieci w Grunt i Woda

Tak jak w poprzednich sezonach, w każdą sobotę Grunt i Woda organizuje ANIMACJE dla DZIECI! 🤹🏻‍♀️

Kiedy? Sobota.
Godzina? 12-17.30
Gdzie? Ogródek Grunt i Woda 🌿

Zajęcia prowadzone są przez przemiłe animatorki z zespołu skakanka.com.pl

Nasze atrakcje są kierowane do dzieci w szczególności od 2 do 7 roku życia.
Zajęcia są otwarte dla wszystkich dzieci naszych Gości i są bezpłatne.

Planowane zabawy to m.in.:
– turniej przeciągania liny;
– zabawy z chustą Klanzy;
– robienie giga baniek;
– stare i nowe gry podwórkowe;
– plecenie Wianków;
– malowanie buziek;
– skręcanie baloników.

Frajda i dużo radości gwarantowane! 🤡

Najfajniejsze letnie nocowanki w Warszawie!

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5-10 lat na nasze wyjątkowe Najfajniejsze Letnie Nocowanki!
Co robimy?
– Śpimy w namiotach!
– Jemy tajskie lody! (oczywiście!)
– Bawimy się z animatorami!
– Dużo tańczymy, śpiewamy i gramy!
– Jemy wspólną kolację i śniadanie!
– Razem czytamy bajki na dobranoc!
– Wspólnie uczestniczymy w porannej gimnastyce
Kiedy?
z piątku na sobotę 20/21.07.2019
W jakich godzinach?
18:00 (piątek) – 9:00 (sobota)
Gdzie?
Chop Chop Cafe
Kawiarnio-lodziarnia z lodami tajskimi w Wilanowie.
Mamy przestronną, klimatyzowaną salę zabaw, 10 namiotów tipi z poduszkami i matami, domek na piętrze. I dużo, dużo zabawek oraz cudownych animatorów i jedyne, niepowtarzalne tajskie lody. 🙂

Grupa:
Na nocowanki mamy ograniczoną ilość miejsc – 10 osób.
Na grupę 10 osób zapewniamy opiekę 2 animatorów przez całą noc.

Co zapewniamy?
– opiekę 2 animatorek przez całą imprezę
– wspólne gry i zabawy
– wspólną kolację (naleśniki XXL z wybranymi dodatkami!)
– wspólne śniadanie
– lody tajskie dla uczestników!
– napoje dla dzieci (wodę, lemoniadę, soki owocowe, ciepłe herbaty)
– poranna kawa dla rodziców gratis!

Bilety:
– 250 zł / dziecko
– 450 zł / dwoje dzieci

Gwarancją miejsca jest przedpłata na konto:
63 1910 1048 2752 7910 6035 0001
Zapisy na maila: warsztaty@chopchopcafe.pl
Po wpłacie na konto otrzymasz maila z dokładnymi instrukcjami:
– co spakować dziecku
– numerami kontaktowymi
– harmonogramem imprezy
Do zobaczenia!
Zapraszamy!
Zespół Chop Chop Cafe

Legendy Warszawskie – spacer dla dzieci

Legendy Warszawskie - spacer dla dzieci

ABC Warszawy serdecznie zaprasza najmłodszych wędrowców wraz z rodzicami, do poznawania zakamarków naszego miasta, kryjących fantastyczne historie szlakiem warszawskich legend 🙂
Pan przewodnik przygotuję zagadki dla najmłodszych oraz inne atrakcje.
Będą 2 tury wycieczki do wyboru
Jak dołączyć? – wystarczy przyjść na miejsce zbiórki i zabrać ze sobą dobry humor 🙂
Miejsce zbiórki – Rynek Nowego Miasta pod Studzienką
Koniec- Plac Zamkowy pod kolumną Zygmunta

20 – Sobota Lipca
I tura – godzina 11:00
II tura – godzina 13:00

Program wycieczki wygląda następująco :
Plac Zamkowy – Zygmuntowska Szabelka
Placyk Kanonia, czyli dzwon, który spełnia życzenia i najwęższa warszawska kamienica
Legenda o Bazyliszku
Legenda o chlebie który zamienił się w kamień
Skąd przybyła Warszawska Syrenka ?
Jak powstał kościół NMP czyli legenda o młynarzu
Jak Maćko Kwasiżur pokonał Diabła Chmielorza?
Komu ukazała się warszawska Biała Dama?
Skąd wzięła się nazwa miasta Warszawa?
Gdzie wieczorami można było spotkać księcia?

Czas trwania spaceru około 60- 70 minut
Poprowadzi go warszawski przewodnik Łukasz Kulej

Wycieczka jest darmowa, ale jeśli komuś będzie się podobało i zechce podziękować tradycyjnym napiwkiem.

Fosa i Stoki Cytadeli

ZAPISY: https://evenea.pl/imprezy/inne/warszawa/fosa-i-stoki-cytadeli-228231/?source=directory

CYKL: POZNAJ PARK!

Co mieści się na terenie dawnego sadu owocowego w jednej z bardziej zielonych dzielnic Warszawy jaką jest Żoliborz? Jakie ciekawostki przyrodnicze skrywa teren dookoła Cytadeli, położony na miejscu fosy niegdyś okalającej tę fortyfikację? Jaki wpływ na zieleń miejską ma znajdujący się tu staw? Gdzie bezpiecznie ukryte traszki przeczekują zimę? Odpowiedzi na te pytanie poznamy podczas spaceru po Parku Fosa i Stoki Cytadeli. Oprócz ciekawostek przyrodniczych przyjrzymy się też niezwykle interesującej historii tego miejsca, która miała ogromny wpływ na dzisiejszy charakter tego cennego przyrodniczo terenu stolicy. Zajrzymy też kogo spotkać można w Strefie Przyrody!

PROWADZENIE: Paulina Organiściak-Kwiatkowska

ZBIÓRKA: przystanek autobusowy Centrum Olimpijskie 01

Projekt ICH MIASTO jest realizowany we współpracy z Zarządem Zieleni m.st. Warszawy Zieleń Warszawska

Piknik Rodzinny na plaży Rusałka

Zapraszamy małych i dużych, starszych i młodszych do zabaw z nami i spędzenia czasu rodzinnie.

Na naszym stanowisku możecie zagrać w: gry i zabawy podwórkowe (klasy, czekolada, skakanie przez gumę, skakankę itp.); zregenerować siły przy rodzinnych grach planszowych by w pełni skorzystać z nauki żonglowania z naszymi animatorkami.

Na najmłodszych czeka kącik malucha z tunelem animacyjnym:)

Zapraszamy serdecznie na Pikniki Rodzinne.
Do zobaczenia:)

Projekt współfinansowany ze środków m.st. Warszawy

Zwierzogród Warszawski: Ja chcę mieć psa!

Ja chcę mieć psa! – pokaz dla dzieci 8+ oraz ich opiekunów organizowany przez Nadwiślański Uniwersytet Dziecięcy w ramach projektu „Zwierzogród Warszawski”
Behawiorysta psów opowie o psychice oraz potrzebach psów, a także współpracy pomiędzy psem a człowiekiem.
Wydarzenie dla dzieci od 8 roku życia.
Współfinansowane przez miasto stołeczne Warszawę.
Inne dostępne, bezpłatne wydarzenia w cyklu Zwierzogród Warszawski znajdziesz na: https://www.facebook.com/pg/NadwislanskiUniwersytetDzieciecy/events/?ref=page_internal

Wstęp wolny, rezerwacja miejsc: bilety@promkultury.pl/

Sekretny Ogród Mysikrólika


Róg Mysikrólika zaprasza do nowego wakacyjnego miejsca! We wszystkie słoneczne soboty tego lata spotykamy się w pięknym ogródku, zacienionym przez wiekowe drzewa, gdzie czeka na Was pyszny grill, orzeźwiające soki i lemoniady, relaks na leżakach i mnóstwo innych atrakcji, a najmłodsi będą mogli nawet wyskakać się na trampolinie!
Tworzymy ten ogród z myślą, że stanie się on miejscem przemiłych i interesujących spotkań dla lokalnej ursynowskiej społeczności. Po zakończeniu wakacji mamy nadzieję, że będziemy kontynuować tę integrację przy wspólnym Mysikrólikowym stole 🙂
Bawimy się od 12:00 do zmroku.
W najbliższą sobotę 20 lipca planujemy:
Już nie możemy się doczekać spotkania z Wami! Niebawem załączymy mapkę, która doprowadzi Was do Sekretnego Ogrodu 🙂
Do zobaczenia!

Rusz się na Bielanach – bezpłatne treningi na świeżym powietrzu

Rusz się na Bielanach - bezpłatne treningi na świeżym powietrzu

„ MIESZKAŃCY BIELAN ĆWICZĄ NA ŚWIEŻYM POWIETRZU”

Zapraszamy serdecznie na otwarte bezpłatne treningi!
Każdy znajdzie coś dla siebie 🙂

Soboty 1.06-27.07.2019 – 9 spotkań w każdą sobotę
PROGRAM I
PARK CHOMICZA zbiórka przy siłowni zewnętrznej:
1.06, 15.06, 29.06,13.06, 27.06
PARK KĘPA POTOCKA wejście do Parku od przystanku autobusowego Gwiaździsta/ przedłużenie ul. Podleśnej – prosimy kierować się w prawą stronę na trawkę przy krzesełkach tulipanach :):
8.06, 22.06, 6.07, 20.07,
9.00- 10.00 – GIMNASTYKA DLA SENIORA – zajęcia ruchowe skierowane do osób starszych oraz tych, którzy w spokojny sposób powinny wdrożyć się w aktywność, skupić się na technice ćwiczeń i poprawie sprawności ogólnej
10.00- 11.00- GRY I ZABAWY SPORTOWE DLA RODZIN Z DZIEĆMI – zajęcia przeznaczone dla małych i dużych prowadzone w formie zabaw ruchowych m.in. popularnych gier terenowych oraz ćwiczeń ogólnorozwojowych w formie wyścigów
11.00-12.00- TABATA – intensywne ćwiczenia interwałowe w systemie 20sek intensywnej pracy/ 10sek odpoczynku, poprzedzone rozgrzewką i zakończone stretchingiem i rozluźnieniem .
12.00-13.00- JOGA – zajęcia uelastyczniające i wzmacniające nasze ciało, skupiające się wokół wyciszenia, poprawy świadomości oddechu w przyjmowanych asanach

PROGRAM II

PARK CHOMICZA zbiórka przy siłowni zewnętrznej:
8.06, 22.06, 6.07, 20.07,
PARK KĘPA POTOCKA wejście do Parku od przystanku autobusowego Gwiaździsta/ przedłużenie ul. Podleśnej – prosimy kierować się w prawą stronę na trawkę przy krzesełkach tulipanach :):
1.06, 15.06, 29.06,13.06, 27.06
9.00-10.00- NORDIC WALKING – zajęcia ogólnorozwojowe opierające się na poprawie techniki marszu oraz tempa, poprzedzone rozgrzewką i ćwiczeniami funkcjonalnymi (każdy przychodzi ze swoimi kijkami) – zajęcia prowadzą certyfikowani instruktorzy Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking
10.00-11.00 – ZUMBA – zajęcia taneczno – ruchowe
11.00-12.00 – TURBO SPALANIE – zajęcia interwałowe o dużej intensywności z elementami wzmacniania
12.00-13.00- TBC – ćwiczenia modelujące i wzmacniające całe ciało
Co tydzień zamiana programu w danych miejscach.
Na miejscu dostępne będą maty do ćwiczeń – ich liczba jest jednak ograniczona.

Baśń o pięknej Parysadzie i ptaku Bulbulezarze – Teatr Babainu

Teatr Babainu przeniesie nas w świat magii i duchów, dobra i zła wyczarowany językiem poezji Leśmiana. 🍀 20 lipca, w sobotnie przedpołudnie, zapraszamy dzieci wraz z opiekunami do odwiedzenia Łąki Leśmiana oraz udziału w spektaklu słowno-muzycznym „Baśń o pięknej Parysadzie i ptaku Bulbulezarze”.

Przedstawienie jest opowieścią o poszukiwaniu szczęścia i spełnianiu marzeń. Usłyszymy elementy tradycyjnego śpiewu Innuitów z Ameryki Północnej, diabelskie skrzypce kaszubskie i bęben obręczowy.

Efekt jest niesamowity!

Pomysłodawczynią spektaklu jest aktorka i lalkarka Beata Łuczak, która przygotowała adaptację baśni. Do współpracy zaprosiła wokalistki i pedagożki – Agatę Konador i Monikę Wierzbicką.

🍀 Zapraszamy 20 lipca (sobota), godz. 11.00
🍀 WSTĘP WOLNY

Spotkajmy się na Łące Leśmiana!

🍀🍀🍀🍀🍀🍀

Plenerowa instalacja inspirowana wierszem „Łąka” Bolesława Leśmiana jest dostępna codziennie od 8 czerwca do 31 sierpnia. Zapraszamy na zielony skwer przy Muzeum od strony ul. Lewartowskiego.

Zachęcamy do odpoczynku wśród zieleni, kwiatów i ziół oraz do udziału w wydarzeniach towarzyszących Łące Leśmiana.
Program spotkań: https://bit.ly/2Mukgv5
WSTĘP WOLNY.

W przypadku niesprzyjającej pogody wydarzenia zostaną przeniesione do budynku Muzeum POLIN.
Prosimy wówczas o punktualne przybycie. Ze względu na przepisy pożarowe, po wyczerpaniu miejsc siedzących wejście na wydarzenie nie będzie możliwe. Nie ma możliwości zajmowania miejsc dla osób, których nie ma na sali.

Współorganizatorem Łąki Leśmiana jest Stowarzyszenie Żydowski Instytut Historyczny w Polsce.

Ale Kosmos – warsztaty dla dzieci

Uwaga❗️Uwaga❗️
Komunikat specjalny „nie z tej ziemi” 😄🆓 ogłasza Pracownia KartON oraz Pod Sowami Miejsce Aktywności Lokalnej w Bibliotece.

Dnia 20 lipca 2019 roku o godzinie 16.00 rozpocznie się Żoliborska Misja kosmiczna.
Wszystkich od lat 5 do 10 z ZAPAŁEM do pracy nad budową statku kosmicznego, WZYWAMY do wzięcia udziału w tym ważnym przedsięwzięciu.

Jest to misja załogowa, a zatem pracujemy wspólnie, nie idziemy na łatwiznę, w pocie czoła zakasujemy rękawy i wznosimy etapami nasz statek kosmiczny. W tym dniu każdy uczestnik ma szansę stać się wysoko wykwalifikowanym pracownikiem Centrum Badań Kosmicznych Pracowni KartON.

Prosimy o punktualne stawienie się w wygodnych strojach, w których mogą pojawić się kosmiczne plamy oraz dziury. Konieczne zapisy. Liczba miejsc ograniczona.
🖍Zapisy przez formularz: https://forms.gle/zPPvvoYVEF7CyE4z8
☎️lub telefonicznie: 796-269-092

Zajęcia są darmowe.

Plan misji:🗂
1. Tu wszystko się zacznie…
Punkt zbiórki załogi: ulica Adama Mickiewicza 12 lokal 2A (Siedziba Pracowni KartON) wejście na hasło: Gotowy/a do misji (i tu podać imię).

2. Testy i jeszcze raz testy…
Przed kandydatami próby: siły, mocy, intelektu, zwinności i szybkości (zabawa w terenie)

3.Tajne przez poufne…
Prace na terenie Kosmodromu. Kosmodrom stanie na terenie wyznaczonym przed Pod Sowami Miejsce Aktywności Lokalnej W Bibliotece ul. Józefa Zajączka 8

Wydarzenie jest wspólnym działaniem Pracowni KartON oraz Pod Sowami Miejsce Aktywności Lokalnej w Bibliotece w ramach akcji „Apollo na Księżycu”.

Rodzinne Warsztaty Rękodzieła. Koniki na Biegunach

RODZINNE WARSZTATY RĘKODZIEŁA. KONIKI NA BIEGUNACH
Dla dzieci od 7 lat razem z rodzicami/opiekunami.

Czy macie już własnego konika na biegunach?
Nie? To zapraszamy na warsztat, na którym wyczarujemy cudowne bujane koniki.
Będziemy malować, ozdabiać i jak zwykle świetnie się bawić 🙂

Zapisy: sylwia@lowicka.pl (w treści proszę podać wiek dziecka)
Ilość miejsc ograniczona.
Wstęp wolny

Wielkie Opowiadanie | Wolontariusze o ulubionych dziełach sztuki

Już od ponad roku wolontariusze i wolontariuszki dzielą się swoją wiedzą w galeriach naszego Muzeum. W sobotę 20 lipca będą na Was czekać przy wybranych przez siebie obiektach: opowiedzą ich historię, zwrócą uwagę na detale i zachęcą do dyskusji. Zapraszamy na Wielkie Opowiadanie!
🔹 rozmowa z wolontariuszami i wolontariuszkami MNW o ich ulubionych dziełach sztuki 🔹
____
🎫 wstęp na podstawie biletu do galerii stałych
❓ kolejność zwiedzania dowolna
____

Omawiane dzieła:
🔶 GALERIA FARAS 🔶
🔹 Archanioł Michał | opowiada Halina Turek
🔶 GALERIA SZTUKI DAWNEJ 🔶
🔹 Sofonisba Anguissola, „Portret mężczyzny z córką” | opowiada Beata Jaworowska
🔶 GALERIA SZTUKI XIX WIEKU 🔶
🔹 Józef Chełmoński, „Babie lato” | opowiada Anna Szałas
🔹 Aleksander Gierymski, „W altanie” | opowiada Maria Janowska
🔹 Anna Bilińska-Bohdanowiczowa, „Murzynka” | opowiada Adrianna Zalewska
🔹 Jacek Malczewski, „Thanatos” | opowiada Marta Przygodzka
🔹 Józef Mehoffer, „Dziwny ogród” | opowiada Magdalena Komór
🔹 Wincenty Kasprzycki, „Wystawa Sztuk Pięknych w Warszawie w 1828 roku” | opowiada Magdalena Browarska-Popiołek
🔹 Józef Simmler, „Śmierć Barbary Radziwiłłównej” | opowiada Filip Piasecki
____
🙋🏻‍♀️ WOLONTARIUSZE O DZIEŁACH SZTUKI 🙋🏽‍♂️
Wolontariusze MNW znają od podszewki wszystkie galerie. W ramach programu opowiedzą o swoich ulubionych dziełach sztuki. Każdy wybrał jedno, najbliższe mu dzieło, dokładnie je przeanalizował i zgłębił jego historię, a swoją wiedzą podzieli się z publicznością. Na spotkania zapraszamy w weekendy w galeriach stałych Muzeum.

niedziela, 21 lipca

Plac Bankowy

Warszawianki i warszawiaków oraz osoby odwiedzające stolicę w okresie wakacyjnym zapraszamy do wyjątkowej strefy relaksu na Placu Bankowym. 🙂

W samym centrum miasta, pod pomnikiem Juliusza Słowackiego, możecie przystanąć w codziennym pędzie oraz odpocząć w przestrzeni pełnej zieleni. 💚 Przyjemny mikroklimat zapewnią specjalnie zbudowane tężnie 💦. Do Waszej dyspozycji będą miejsca do odpoczynku, mobilna biblioteka 📚, kawiarnia ☕, gry i zabawy.

Bajkowy Teatr Baza | Plenerowe spektakle dla dzieci

Bajkowy Teatr Baza | Plenerowe spektakle dla dzieci

LATO 2019 – SPEKTAKLE DLA DZIECI – REPERTUAR

Latem Teatr Baza wychodzi ze swojej siedziby w teren, by spotkać się z najmłodszą publicznością. W soboty i niedziele zapraszamy dzieci, rodziców i opiekunów na plenerowe spektakle do warszawskich (i nie tylko!) parków. Razem spotkamy bohaterów bajek i legend oraz będziemy się bać, wzruszać i śmiać z ich przedziwnych perypetii.
WSTĘP WOLNY
Gdzie i kiedy będzie można nas spotkać?

20 lipca, godz. 13.00 – ,,Krawiec Niteczka” – Białołęka (Plac Zabaw Odkryta)
20 lipca, godz. 16.00 – ,,Złota Rybka” – Wawer (Stadion Syrenka)
21 lipca, godz. 11.00 – ,,Złota Rybka” – Park Józefosław
21 lipca, godz. 13.00 – ,,Baba Dżaga” – Białołęka (Plac Zabaw Myśliborska)

Otwarta Strefa Twórców – Targi Sztuki i Rzemiosła Artystycznego

Targi Sztuki i Rzemiosła Artystycznego – to strefa twórcza zrzeszająca ludzi, którzy wyrażają się poprzez działania artystyczne.
Wydarzenie odbędzie się w ramach festiwalu OTWARTA ZĄBKOWSKA na odcinku ulicy Ząbkowskiej przy ul. Brzeskiej.
📌 Zapraszamy w w dn. 6, 7, 20, 21 lipca oraz 3, 4, 17 i 18 sierpnia br. w godz. 12.00-18.00.
Targi przeznaczone są dla artystów i twórców rzemiosła artystycznego. Miło nam będzie gościć: malarstwo, rysunek, grafikę, fotografię czy ceramikę.

Otwarcie wnętrz 4 wagonów

21 lipca, 18 sierpnia, 15 września i 20 października 2019 –>w tych dniach zostaną otwarte dla zwiedzających aż 4 wagony! 😀
Będzie można zobaczyć od środka następujące wagony: salonowy serii Ashx 01, motorowy SN52-38, artyleryjski oraz bagażowo – pocztowy.
Wejście do wagonów w ramach biletu wstępu (www.bit.ly/2vVQfco) do Muzeum.
Zapraszamy!

Kino Letnie dla dzieci na placu Europejskim

Wakacje w mieście? Na placu Europejskim na pewno będą wyjątkowe! Już w niedzielę 7 lipca rozpoczynamy Kino Letnie dla dzieci na placu Europejskim! Razem ze swoimi pociechami co niedzielę będziecie mieli okazję do oglądania najlepszych filmów z serii kina familijnego. 👨👩👧👦
Seanse będą rozpoczynać się o godzinie 16:00. Wstęp darmowy.
Jakie filmy dla Was przygotowaliśmy?
21.07 Kumple z dżungli
28.07 Kaczki z gęsiej paczki
04.08 Riko prawie bocian
11.08 Fernando
18.08 Rio
25.08 Asteriks i Obeliks osiedle bogów
01.09 Jaskiniowiec

Filmy będą wyświetlane z polskim dubbingiem.

Organizatorem jest firma Ghelamco Poland. Sponsorami kina letniego są Samsung oraz adidas. Patronat medialny nad wydarzeniem obejmuje Radio Kolor 103 FM. W razie niesprzyjającej pogody, Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania seansu.

Gordonki z Lalalandią w Plażówce Saska

W lipcowe i sierpniowe niedziele rozpoczynamy cykl z Gordonkami w Plażówka Saska
Gordonki – zajęcia umuzykalniające oparte o teorię prof. E. E. Gordona. Ich głównym elementem są śpiew i ruch oraz nastawienie na kontakt z młodym odbiorcą i jego rodzicem. Urozmaiceniem zajęć są barwne akcesoria jak np. :bańki mydlane, chustki, szarfy,piórka czy piłki perkusjonalia. Wspaniała zabawa, rodzinnie spędzony czas i muzyczny rozwój dzieci i niemowląt.
Prowadzące to:
Ciocia Kawka(Katarzyna Kawka) – jest absolwentką wydziału Instrumentalno-Pedagogicznego w Białymstoku i Uniwersytetu Fryderyka Chopina w Warszawie.
Od 2015 współpracuje ze szkołami muzycznymi oraz ośrodkami kultury gdzie uczy gry na skrzypcach.
Od 2016 roku wprowadza najmłodszych w żłobkach w świat muzyki, to właśnie dzięki temu odkryła Gordonki. Interesuje się muzykoterapią ,ktorą zaczęła zagłębiać podczas kursów m.in. z doktor E. Galińską.

Ciocia Lala (Tatiana Szafraniec)- twórczyni Lalalandii i mama dwójki
rozbrykanych przedszkolaków, dzięki którym odkryła skuteczność zajęć gordonowskich. Absolwentka wokalistyki jazzowej w Akademii Muzycznej w Katowicach. Od 2009 roku pracuje z dziećmi i młodzieżą edukując ich muzycznie oraz wokalnie. Jej motto to zdanie – TWOJE DZIECKO MA TALENT.
Uwaga- Lala porywa dzieci i rodziców do muzycznego świata i nie wypuszcza 😉

Lipcowe zajęcia odbędą się w Niedziele:
14,21,28
w godzinach 11:00
grupa 0-3 lata
i godzina 12:00 grupa 3-6 lat

Zapraszamy na Plażówka Saska

Syrenka Warszawska | Muzeum dla maluchów

Praskie podwórko | Muzeum dla maluchów

Warsztaty towarzyszące Praga sensorycznie | Wystawa
Czy wiecie, że w Wiśle żyła kiedyś pewna istota – pół-ryba, pół-kobieta – o której po dziś dzień opowiada się legendy? Instalacja „Stół Wisła”, z której będziemy mogli skorzystać podczas zajęć na wystawie „Praga sensorycznie”, stanie się pretekstem do tego, by opowiedzieć historię legendarnej Syreny Warszawskiej.
___________

📅 21 lipca, niedziela
🕒 Godz. 11.00–12.00
🎟 Bilety: 10 zł za udział dziecka, wstęp wolny dla dorosłego opiekuna; bilety dostępne w Muzeum i online: https://tinyurl.com/maluchy-21-07
🗣 Prowadząca: Natalia Morawska
👶 Dla dzieci w wieku 0–6 lat
👥 Maks. 20 osób

Plan zajęć: w pierwszej części każdego spotkania uczestnicy i uczestniczki zapoznają się z jego tematyką w salach ekspozycyjnych lub edukacyjnych muzeum (ok. 30 minut). Druga część ma natomiast charakter warsztatowy, kiedy dzieci – samodzielnie bądź z pomocą opiekuna lub opiekunki – tworzą prace plastyczne, związane z tematyką zajęć (ok. 30 minut).

Muzeum dla maluchów
Poprzez zabawę uczestnicy i uczestniczki zajęć mogą dowiedzieć się wiele o mieście, w którym żyją, a podczas części warsztatowej tworzyć za pomocą kreatywnych materiałów oryginalne prace plastyczne dostosowane do tematyki poszczególnych zajęć. Muzealna przestrzeń staje się miejscem rodzinnym.

W 2019 roku kontynuujemy objętą przez nas drogę budowania oferty dla rodzin z Warszawy i okolic, przełamując przy tym stereotyp muzeum jako miejsca niedostępnego dla najmłodszych dzieci.

Pełen program Muzeum dla maluchów: https://tinyurl.com/Muzeum-dla-Maluchow

GRA Miejska | Wolna Wola. Odolany

‼️OBOWIĄZUJĄ ZAPISY – zapisy.maslaw@gmail.com
___

💡Wyzwaniem dla uczestników drugiej gry miejskiej Po Woli do woli 9 | Cykl bezpłatnych wydarzeń będzie znalezienie sposobu na to, w jaki sposób na budować na Odolanach aby połączyć to co dawne, z tym co nowe. Jak stworzyć wielofunkcyjną, nowoczesną i przyjazną dzielnicę?

🏭 W tej odsłonie cyklu Po Woli do woli na dzielnicę patrzymy przez pryzmat zmian po 1989 r. A w ciągu ostatnich 30 lat na Odolanach te zmiany były szczególnie widoczne. Dziś to przede wszystkim dzielnica mieszkaniowa, liczne place budowy, ale też pozostałe tereny kolejowe i przemysłowe. Czy pomiędzy nowymi blokami kryją się jeszcze ślady historii?

🔍 Dla uczestników gry będzie to okazja do wcielenia się w architektów i urbanistów i odkrycia nie jednej historii związanej z miejscami i budynkami Odolan. Przy pomocy różnorodnych zadań, wyzwań i łamigłówek sami odkryją miejsca i historie związane ze swoją bliższą lub dalszą okolicą. Do udziału w grze zapraszamy nie tylko mieszkańców Woli, ale i całej Warszawy!

📍Punkt startowy gry – informacja zostanie podana w późniejszym terminie.
👉 Obowiązują zapisy – zapisy.maslaw@gmail.com
👉 Gra dla 20 zespołów 2-5 osobowych – dorośli i młodzież +15
👉 Startujemy o godz. 11.00, gra potrwa do 3 godzin.
👉 Zadania dodatkowe wymagają telefonu komórkowego z dostępem do internetu.
WOLSKA TRYLOGIA
Seria gier miejskich, realizowanych w ramach Po Woli do woli 9 | Cykl bezpłatnych wydarzeń. Tematem przewodnim tegorocznej odsłony cyklu jest Wola zmiany. 30 lat wolności. Podczas ostatniej gry w cyklu skupimy się na przemianach, które zaszły na Mirowie.
ORGANIZATOR
Masław Stowarzyszenie
PARTNERZY
Tu było, tu stało Wolskie Centrum Kultury
REALIZACJA
dzięki wsparciu finansowemu m. st. Warszawa
i Miejska Wola

I Wakacyjne Spotkanie Bylinowe

Serdecznie zapraszamy 20 w sobotę i 21 lipca w niedzielę na Pierwsze Wakacyjne Spotkanie Bylinowe. W ogrodzie przy szkółce kwitnie wiele ciekawych bylin. Dominują jeżówki, floksy, liliowce, rdesty. W punkcie sprzedaży przygotujemy bardzo bogatą ofertę jeżówek i oczywiście wiele, wiele innych bylin które kochacie! Kolekcja kocimiętek bujnie się rozrasta i będzie co porównywać. O 12:00 wspólny spacer po ogrodzie i szkółce.

Mali detektywi na tropie tajemnic Warszawy- spacer dla dzieci

Wycieczka animowana „Mali detektywi na tropie tajemnic Warszawy ” przeznaczona jest dla dzieci oraz ich rodziców.
Motywem przewodnim jest śledztwo, jakie przewodnik – detektyw przeprowadza wraz z grupą pomocników, aby odkryć, tajemnice , sekrety oraz historię miasta.
Historia Warszawy jest bardzo ciekawa pod warunkiem jeśli zostanie opowiedziana w interesujący sposób.
Ze swojego doświadczenia wiem ,że najlepsza nauka jest przez zabawę.
Lekki, żartobliwy ton przewodnika-animatora oraz używane przez niego gadżety sprawiają, że podczas wycieczki dzieci uczą się poprzez zabawę, a co najważniejsze – nie nudzą się! Historia Warszawy, jaką poznają pomocnicy detektywa, ożywiana jest za pomocą rekwizytów związanych z danym miejscem.
Nie ma mowy o nudzie to gwarantuję 🙂 nie zabraknie dużej dawki humoru.
***************************************************************
Uwaga w przypadku dużego zainteresowania – pojawią się dodatkowe terminy
***************************************************************
Miejsce Zbiórki – Rynek Nowego Miasta pod Studzienką
Czas wycieczki około 80-90 Minut
W roli przewodnika Sherlocka Holmesa – Łukasz Kulej
W roli pomocników Sherlocka – dzieci oraz rodzice.
Wycieczka jest darmowa, ale jeśli komuś będzie się podobało i zechce podziękować tradycyjnym napiwkiem Sherlock Holmes z pewnością się nie obrazi 🙂 a będzie rad 🙂

Kajaki na stawach

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego korzystania z kajaków na stawach Cietrzewia i Koziorożca we Włochach.

Niedzielny piknik rodzinny

Niedzielne pikniki rodzinne w kawiarnianym ogródku! 🌺🌞

Spędźmy razem, rodzinnie niedzielę na bezpłatnych warsztatach kreatywnych i intrygującym spacerze po Łazienkach Królewskich!

Spotkamy się o 11 by wspólnie:
➡ wysłuchać opowieści o królu Stanisławie Auguście Poniatowskim i jego architektonicznych marzeniach, które ziściły się w postaci m.in zespołu pałacowo-ogrodowego Łazienki Królewskie,
➡ własnoręcznie stworzyć unikatowe modele karety, zegara, teatru, a nawet kręciołka z ilustracjami z bajek Ignacego Krasickiego.
Warsztaty poprowadzi kustosz i pomysłodawca Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści / Storyteller Museum. 👧🧒

Po warsztatach, między 13 a 15 zapraszamy do wspólnego spaceru z przewodniczką po tajemniczych alejach Łazienek Królewskich! W jego trakcie odkryjemy reprodukcje dzieł sztuki poukrywanych w zieleni, w ramach projektu Sztuka na spacerze. 👣👣👣
Partnerem wystawy jest Muzeum Łazienki Królewskie
____

Informacje praktyczne:
🔸 udział w warsztatach i spacerach jest bezpłatny,
🔸 na warsztaty zapraszamy w szczególności dzieci w wieku 5-12 lat wraz z rodzicami/opiekunami,
🔸 warsztaty kreatywno-modelarskie odbędą się w ogródku kawiarnianym Niepodległa. Miejsce spotkań,,
🔸 na spacery spotykamy się przed kawiarnią,
🔸 udział w warsztatach jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu, dostępnego pod linkiem: https://niepodlegla.gov.pl/bip/wp-content/uploads/sites/2/2019/02/NMS_Regulamin-warsztat%C3%B3w-bez-zapis%C3%B3w-2.pdf

Wyczesany Tata majsterkuje i tworzy

Drodzy Tatusiowie!
Dwa miesiące bez warsztatów to kawał czasu, ale na szczęście mamy dla Was nowość: Wyczesany Tata majsterkuje, tworzy, działa, DIY: jak chcecie 🙂
Plan:
✂️ spędzanie czasu wspólnie z Córką lub Synem nad kreatywnym projektem
💪 używanie na co dzień i z dumą pokazywanie innym super rzeczy, którą sami zrobiliście
👨‍👧 miłe spędzanie niedzielnego przedpołudnia!
Jeżeli plan się podoba to zapraszamy do wzięcia udziału wraz ze swoim Dzieckiem w warsztacie
‍👨‍🎨 WYCZESANY TATA MAJSTERKUJE 👨‍🎨
Bez obaw: u nas nie trzeba mieć certyfikatu z szycia czy budowania! Każdy da radę zrobić coś świetnego i praktycznego… z niczego 🙂
📅 Warsztaty odbędą się w dwóch grupach wiekowych:
10.00-11.15 Grupa Młodsza (3-5 lat)
12.00-13.15 Grupa starsza (6-10 lat)
Na naszych warsztatach obowiązuje zasada:
☝🏼 JEDEN TATA – JEDNO DZIECKO
Co trzeba zabrać?
📧 materiały i sprzęt niezbędne do wykonania projektu (co dokładnie trzeba przynieść: poinformujemy mailowo, bez obaw: lista nie będzie długa)
😀 duuużo zapału do działania!

Warsztat poprowadzi niezastąpiony Zespół Wyczesany Tata!
Gościć nas będzie w swojej przestrzeni Fundacja Kluboteka Dojrzałego Człowieka na Ursynowie 💗

📧 Zapisy przez formularz https://forms.gle/Xom6kFVA2wsuuN2J9

Do zobaczenia!

Jazdy dla dzieci od 5 r.ż. – Lipiec

►Zapraszamy dzieci od 5 r.z. na jazdy pod opieką instruktora – Mistrza Polski w kartingu!

►Ze względów bezpieczeństwa, dzieci jeżdżące gokartem Puffo (od 5 roku życia, od ok. 110 cm wzrostu) mogą odbywać jazdy tylko pod opieką instruktora, który uczy podstawowych zasad bezpieczeństwa oraz obsługi gokarta.

►Dzieci jeżdżące gokartem Junior (od ok. 8 r.ż., min. 135 cm wzrostu) mogą jeździć na torze A1Karting w tygodniu (od poniedziałku do piątku), jednak dzieci początkujące zachęcamy do korzystania z terminów zajęć pod opieką instruktora. Jazdy gokartem Junior w weekendy odbywają się w odrębnych terminach (informacja w Recepcji toru).

►UWAGA!
Sprzedaż biletów na jazdy gokartem dla dzieci pod opieką instruktora uruchamiana jest o równej godzinie rozpoczęcia jazd (nie ma możliwości zakupu biletów wcześniej). To znaczy, jeśli jazdy odbywają się np. od 17:00 do 20:00 – sprzedaż biletów uruchamiana jest o godz. 17:00.

►Zapraszamy również w innych terminach na jazdy gokartem dla dzieci na zaprzyjaźnionym torze Kartingowy Narodowy. Wszystkie terminy jazd na obu torach znajdziecie Państwo na stronie:
https://bit.ly/2IVZYqP

Szkoła Gokartowa
A1Karting i Kartingowy Narodowy
szkolka@a1karting.pl
tel. 22 290 33 88 w. 4

A1Karting – Wyższy Poziom Kartingu
tel. 22 290 33 88
e-mail: biuro@a1karting.pl
ul. Jagiellońska 82, Warszawa
www.a1karting.pl

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Artur Małopolski Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Artur Małopolski
Gość
Artur Małopolski

O matko, ile w jeden weekend dzieje się w tej Warszawie! Super 🙂 U nas też sporo atrakcji, zwłaszcza na świeżym powietrzu, uwielbiamy taką pogodę!