Czego szukasz?

Czas na nową przygodę – klubokawiarnia “Cafe Przygoda”

Kawiarnia dla rodziców z dziećmi - Cafe Przygoda - to miejsce, w którym nie tylko napijesz się kawy, ale również dzieci mogą wziąć udział w ciekawych zajęciach.

Takich miejsc dla dzieci i rodziców nigdy dość! Dlatego cieszę się, że na Dziecięcej Mapie Warszawy pojawił się nowy, klubokawiarniany punk – Cafe Przygoda. To miejsce pełne przygód dla najmłodszych, ale również aromatycznej kawy dla tych nieco starszych. Znajdziecie tu dobre ciastko, wytchnienie w upalny dzień i rozrywkę w ten rozpadany. A oprócz tego… ehh, wszystko po kolei.


Klubokawiarnia Cafe Przygoda

Cafe Przygoda zapełniła lukę – dotychczas na Mokotowie bardzo brakowało takiego miejsca. Jakiego? Przede wszystkim kawiarni, gdzie można napić się kawy, zjeść dobre ciastko i poczytać gazetę, podczas gdy dzieci radośnie się bawią (a wiadomo, że bałagan robiony poza domem matczyne serce boli jakby mniej :P). Dziećmi zajmuje się opiekunka, jest też możliwość pozostawienia pociech w Cafe Przygoda na kilka godzin.

Co jeszcze?

Zajęcia dla dzieci mniejszych i większych (gordonki, rytmika, sensoplastyka, język angielski), półkolonie letnie i zimowe oraz organizacja urodzin. My podczas wizyty trafiliśmy na spotkanie z zawodowym żołnierzem. Możecie sobie tylko wyobrazić radość Leo! Przemiły pan opowiadał o swojej pracy, o wojsku, pokazał elementy swojego ekwipunku, a nawet… dał przymierzyć hełm! Nawet dziewczynki, zwykle umiarkowanie zainteresowane tematem bitew i pistoletów, słuchały jak zaczarowane.

Dla najmłodszych maluchów są miękkie dywany, po których można pełzać, baseniki z kulkami i zabawki odpowiednie do wieku. Przedszkolakom najbardziej podobają się oczywiście szaleństwa w małpim gaju. Konkurować z nimi może tylko dziecięca kuchnia i wielki, drewniany domek dla lalek. Taki wiecie, z serii tych, co i mama może popłynąć w zabawie :P.

 

Duża i przestrzenna sala dzięki sprytnym, składanym drzwiom, łatwo dzieli się na dwie przestrzenie – np. podczas zajęć. Mili spodobał się długi stół, przy którym dzieci mogą nie tylko rysować, ale oddawać się przeróżnym plastycznym działaniom.

Czy są minusy tego miejsca? Generalnie raczej słabo z parkowaniem w okolicy, jednak w zasadzie dotyczy to większej części Warszawy, więc nie powinno to nas dziwić.

adres: ul. Bobrowiecka 10, Warszawa

Więcej informacji znajdziesz na facebookowym profilu Cafe Przygoda, o TUTAJ.

TUTAJ znajdziesz zestawienie najlepszych kawiarni dla dzieci i rodziców w Warszawie.

Polecane posty

Najlepsze seriale Netflix

Jak rozpoznać zaburzenia integracji sensorycznej?

Ojciec moich dzieci nie pomaga mi w domu!

Najciekawsze gry dla 2 latków – TOP 10

Park rozrywki Playmobil – Dziecięca Mapa Świata

Mogą Cię zainteresować

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments